Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
legal-header

 

JE WIRESOFT LEGÁLNY? UPOZORŇUJEME!

 

Vzhľadom na neuveriteľne nízke ceny našich produktov v kombinácii s našou profesionálnou podporou sa nás opakovane pýtajú, či je Wiresoft legálny. Nižšie uvádzame, prečo možno obchodnému modelu Wiresoft dôverovať.

PRÁVNA SITUÁCIA: PRÁVNY OBCHODNÝ MODEL SPOLOČNOSTI WIRESOFT

 

Skupina Wiresoft Group, ktorá bola založená v roku 2010, sa dnes môže pochváliť dvanástimi rokmi skúseností. Wiresoft je dnes medzinárodnou spoločnosťou v oblasti elektronického obchodu, ktorá pôsobí nielen v Nemecku, ale aj v ďalších 26 krajinách. Viac ako 40 kolegov sa môže pochváliť miliónmi spokojných zákazníkov, ktorí dôverujú nám, našim produktom a službám.

Vďaka našej osvedčenej koncepcii predaja môžeme vo všetkých internetových obchodoch Wiresoft ponúkať len originálne výrobky od známych výrobcov za atraktívne ceny. Samozrejme, že distribučný kanál, ktorý si zvolila stránka Wiresoft, je legálny a v súlade s právnym stavom.

Aby sme sa uistili, že naše distribučné koncepty sú v úplnom súlade s právnymi predpismi, pravidelne ich preverujú právnici. Koncom roka 2021 sme vykonali ďalší právny audit, aby sme sa uistili, že náš obchodný model je stále platný podľa súčasnej právnej situácie, a Wiresoft je preto legálny. Na tento účel sme oslovili jednu z najrenomovanejších nemeckých advokátskych kancelárií, ktorá vykonala právne preskúmanie nášho obchodného modelu. V rámci právneho auditu sa skúma najmä proces obstarávania, nakupované a predávané výrobky, ako aj príslušný právny základ. Na základe toho poverený právnik nakoniec vykoná právnu klasifikáciu obchodného modelu. Výsledok tohto právneho skúmania je pozitívny: obchodný model Wiresoft je legálny a prípustný podľa autorského zákona.

DÔKLADNÉ KONTROLY NÁKUPNÝCH ZDROJOV:

WIRESOFT SÚHLASIL VÁŽNE

 

Okrem toho pravidelne a nekompromisne kontrolujeme naše globálne zdroje obstarávania, aby sme sa uistili, že výrobky, ktoré nakupujeme, sú vhodné na ďalší predaj v cieľovej hospodárskej oblasti a sú bezchybné vo všetkých ohľadoch. Okrem toho získavame ďalšie potvrdenie, že všetky výrobky sú skutočne schválené pre určenú hospodársku oblasť. Preto musia naše nákupné zdroje spĺňať najprísnejšie normy. Wiresoft koná seriózne: Dodávajú nám len oficiálni distribútori výrobcov a prvonákupcovia, ktorí na 100 % spĺňajú všetky požiadavky.

Tým sa zabezpečí, že Wiresoft bude konať seriózne a zákonne. Vo všetkých internetových obchodoch bez výnimky sa ponúkajú produkty, ktoré sa môžu predávať v príslušných hospodárskych oblastiach a ktoré dokonale fungujú.

ZÁVER: WIRESOFT JE LEGÁLNA A SERIÓZNA

 

Dôslednou starostlivosťou a na základe schválenia právnikom zabezpečujeme, že nákupy na stránke Wiresoft sú legálne a právne správne - už viac ako 12 rokov.

Ak máte akékoľvek pochybnosti o zákonnosti obchodného modelu Wiresoft, ako koncový zákazník sa môžete vždy obrátiť na náš profesionálny zákaznícky servis. Ako firemnému zákazníkovi vám ochotne pomôže vaša osobná kontaktná osoba.

o nás-3

Soheil Hosseini
Výkonný riaditeľ

právna značka
 
Kategórie