Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 

Možnosti platby

Nákup na účet (len pre firemných zákazníkov)

Faktúru od nás dostanete e-mailom a sumu faktúry pohodlne uhradíte bankovým prevodom. Pri platbe na faktúru získavame informácie o vašej úverovej bonite od poskytovateľa služieb, aby sme mohli posúdiť naše úverové riziko. Vyhodnoteniu vašej úverovej bonity sa môžete vyhnúť výberom iného spôsobu platby. Ak je hodnotenie vašej bonity pre nás dostatočné, tovar vám dodáme okamžite. Faktúru uhradíte pohodlne po jej doručení slehotou splatnosti 14 dní na . Možnosť platby na faktúru potvrdíme alebo zamietneme do 24 hodín od prijatia objednávky.

Platba kreditnou kartou alebo Maestro (cez Paypal Plus / Unzer)

Platby kreditnou kartou alebo platobnou kartou Maestro spracúva náš platobný partner Unzer alebo PAYPAL v súlade s platnými bezpečnostnými štandardmi. Ak platíte kreditnou kartou, suma z vášho účtu bude stiahnutá pri odoslaní objednávky.

Platba so Sofortüberweisung

Jednoducho a bezpečne cez vaše online bankovníctvo. Prevod sa uskutočňuje priamo a podľa bezpečnostných štandardov certifikovaných TÜV prostredníctvom nášho partnera pre online platby Sofort AG.

Platba cez PAYPAL

Jednoduché a priame pre všetkých zákazníkov, ktorí majú účet PAYPAL.

Platba vopred (preddavok)

Preveďte, prosím, fakturovanú sumu (bankovým prevodom alebo platobným dokladom) na náš bankový účet a uveďte číslo vašej objednávky. Naše bankové údaje nájdete na faktúre alebo v potvrdení objednávky. Po prijatí prevodu dostanete od nášho účtovného oddelenia e-mailom potvrdenie o prijatí platby. Potom bude výrobok odoslaný podľa nižšie uvedených údajov o preprave.Lehota na zaplatenie   pri platbe vopred je 14 dní.

Preprava

Odoslanie tovaru sa uskutočňuje poštou alebo balíkom DHL, ak je objednaný fyzický výrobok. Zasielanie e-mailom je bezplatné.

Spôsob dopravy pre rôzne spôsoby platby:

Paypal: Prichádzajúce objednávky do 17:00 budú odoslané v ten istý deň.

Kreditná karta: Objednávky prijaté do 17:00 budú odoslané v ten istý deň.

Sofortüberweisung: Prichádzajúce objednávky do 17:00 budú odoslané v ten istý deň.

Nákup na účet: Prichádzajúce objednávky do 17.00 hod. budú odoslané v ten istý deň.

Platba vopred: Objednávka bude odoslaná po prijatí platby.

Náklady na dopravu v rámci Nemecka sú 4,99 Euro prostredníctvom DHL. Pre položky zasielané v rámci EÚ sú náklady na dopravu 9,99 Euro. Doručenie sa uskutoční prostredníctvom spoločnosti DHL.

Objednávky a dodávky sú možné len v rámci Nemecka, Rakúska, Belgicka, Dánska, Fínska, Francúzska, Grécka, Veľkej Británie, Írska, Talianska, Lichtenštajnska, Luxemburska, Holandska, Nórska, Poľska, Portugalska, Švédska, Švajčiarska, Slovenska, Slovinska, Španielska, Českej republiky a Maďarska.

Dodacia lehota (fyzická preprava):
v rámci Nemecka: 1 - 2 pracovné dni
v rámci Európy: 4 - 6 pracovných dní

V prípade oneskoreného dodania dostanete okamžitú spätnú väzbu poštou do 24 hodín. Ak tovar už nie je k dispozícii, ponúkneme vám rovnocennú alternatívu alebo vám vrátime peniaze.

Dodacie lehoty

Lehota na dodanie tovaru začína plynúť pri platbe
-zálohovou platbou v deň po udelení platobného príkazu vašej banke
-pri nákupe na dobierku v deň po uzatvorení zmluvy
-pri Paypal ihneď
-pri Sofortüberweisung ihneď
-pri kreditnej karte ihneď

Dodacia lehota sa končí v závislosti od stavu doručenia nasledujúci deň. Ak posledný deň lehoty pripadne na sobotu, nedeľu alebo všeobecný sviatok uznaný v mieste dodania, nahradí ho nasledujúci pracovný deň.

V prípade meškania dodávky vás budeme okamžite informovať. V takom prípade od nás dostanete e-mail alebo, ak ste uviedli telefónne číslo, správu o aktuálnom stave doručenia a novom dátume doručenia.

Zabezpečenie prostredníctvom SSL Secure

Vaše objednávky a súvisiace osobné údaje, ako je vaše meno, adresa alebo údaje o kreditnej karte, sú chránené modernými bezpečnostnými systémami. Prenos týchto údajov je zašifrovaný a nečitateľný pre externé osoby pomocou Secure Socket Layer (SSL) od spoločnosti VeriSign, čo je bezpečnostný štandard, ktorý podporujú všetky bežné internetové prehliadače. Bezpečnostný status spoznáte podľa koncovky "s" v prvej časti adresy ("https://" namiesto "http://" ).

Kategórie