Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNE
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
VMWARE vSAN 7 STANDARD VMWARE vSAN 7 STANDARD
Ako zákazník VMware vSan 7 Standard máte právo využívať výhody tohto výkonného softvéru. vSan 7 Standard je určený pre virtualizované prostredia a ponúka výkon a funkcie úložiska triedy Enterprise. Vďaka architektúre all-flash a...
1 991,90 € *
VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK
Som rád, že vám môžem povedať o VMware vSan 7 Advanced. Najnovšia verzia platformy VMware pre hyperkonvergovanú infraštruktúru (HCI) ponúka nové výkonné funkcie, ktoré zákazníkom ešte viac uľahčujú nasadenie a správu HCI. S vSan 7...
891,90 € *
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK
Ako zákazník by ste mali zvážiť VMware vSan 7 Enterprise pre Desktop. Je to ideálna platforma pre virtuálne desktopy a v porovnaní s tradičnými úložnými riešeniami ponúka vynikajúci pomer ceny a kvality. Tu sú niektoré z hlavných výhod:...
1 091,90 € *
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE PLUS VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE PLUS
Ako zákazník by ste mali byť nadšení z VMware vSan 7 Enterprise Plus . Tento produkt ponúka množstvo funkcií a výhod, ktoré môžu zlepšiť prevádzku vášho dátového centra. Nižšie uvádzame niekoľko dôležitých bodov, ktoré je potrebné...
5 991,90 € *
VMWARE vSAN 7 ADVANCED VMWARE vSAN 7 ADVANCED
S potešením vám oznamujem, že VMware vSan 7 Advanced . Najnovšia verzia platformy VMware pre hyperkonvergovanú infraštruktúru (HCI) ponúka nové výkonné funkcie, ktoré zákazníkom ešte viac uľahčujú nasadenie a správu HCI. S vSan 7...
3 291,90 € *
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE
VMware vSan je softvérovo definované úložisko, ktoré umožňuje vytvárať a spravovať úložné klastre na komoditnom hardvéri. Pomocou stránky VMware vSan môžete rýchlo zabezpečiť úložisko pre svoje virtuálne počítače (VM) agregovaním...
4 691,90 € *
VMWARE vSAN 7 STANDARD FOR DESKTOP 10 PACK VMWARE vSAN 7 STANDARD FOR DESKTOP 10 PACK
Ako zákazník VMware vSan 7 Standard máte právo využívať výhody tohto výkonného softvéru. vSan 7 Standard je určený pre virtualizované prostredia a ponúka výkon a funkcie úložiska triedy Enterprise. Vďaka architektúre all-flash a...
361,90 € *

Business-Výhody s vSan od VMware

Tímy IT profitujú zo zjednodušených prevádzkových procesov s vSan a zároveň sa výrazne zvyšuje agilita spoločnosti vďaka jednotnej infraštruktúre, ako aj procesom a nástrojom - počnúc okrajom siete cez Core až po Cloud.
Jednotné smernice, ako aj automatizácia procesov znižujú námahu pri správe IT na niekoľko jednoduchých kliknutí. Vďaka tomu môžu pracovníci IT venovať viac času dôležitým strategickým IT projektom namiesto toho, aby trávili drahocenný čas rutinnými úlohami. Vďaka VMware vSan môžu organizácie znížiť náklady a zložitosť tradičných riešení úložísk a zároveň si vybrať najjednoduchšiu cestu k hyperkonvergovanej infraštruktúre a hybridnému úložisku Cloud.

Integrované riešenie hyperkonvergovanej infraštruktúry (HCI) vSan, ako vSphere-native storage, tiež uľahčuje rozšírenie existujúcich virtualizácií v spoločnosti a zároveň pomáha zvýšiť agilitu a znížiť zložitosť, a tým aj náklady na IT, TCO a obchodné riziká. Používanie VMware vSan tak nielen urýchľuje modernizáciu infraštruktúry, ale umožňuje aj jej škálovanie pre budúce požiadavky, čím spoločnosti získavajú strategickú a ekonomickú výhodu.

Ako funguje VMware vSan 7?

vSan najprv zoskupí všetky miestne alebo priamo pripojené zariadenia na ukladanie dát a vytvorí jeden fond úložiska, ktorý môžu zdieľať všetci hostitelia v klastri vSan. Všetky virtuálne počítače s aplikáciami Server bežia s vSan na rovnakom hardvéri, ktorý poskytuje úložisko.

Pamäte založené na technológii Flash, ako sú SSD, zariadenia NVMe alebo NVDIMM, fungujú ako vyrovnávacia pamäť úložiska a na ukladanie údajov sa používajú pevné disky alebo SSD. HDD, SSD úložisko a úložisko cache spolu tvoria skupinu diskov. Niekoľko hostiteľov a ich diskových skupín možno následne spojiť do rôznych typov clustrov, napríklad clustrov Standard, natiahnutých clustrov alebo clustrov s dvoma uzlami.

Zásady ukladania sú základnou súčasťou stránky vSan. Riadia zásady ukladania: Ovládajú úložiskoServices a definujú aj parametre pre replikáciu alebo zrkadlenie. vSan sa veľmi ľahko konfiguruje pomocou nástrojov dostupných z VMware a je dokonale integrovaný do ekosystému VMware.

Výsledkom je stabilná, výkonná a horizontálne škálovateľná architektúra. Okrem iného to umožňuje aj výkonnostné výhody, pretože úložisko možno priamo priradiť k miestnemu virtuálnemu počítaču (VM), a tým pomáha znižovať prevádzkové náklady.

Prehľad výhod VMware vSan 7

- vSan poskytuje bleskovo optimalizované, bezpečné zdieľané úložisko všetky kritické virtualizované pracovné záťaže v podniku sú ľahko a priamo prístupné prostredníctvom používateľského rozhrania VMware Native vSphere® .

- Systém softvérovo definovaného úložiska vSan je vhodný pre typické celopodnikové aplikácie, ako aj pre virtuálne prostredia Desktop(VDI), a tiež pre Server v pobočkách.

- vSan beží na štandardných serveroch a komponentoch x86, čo ponúka výhodu až o 50 % nižších nákladov na vlastníctvo v porovnaní s tradičným úložiskom.

- Ako prvé riešenie s natívnym, softvérovým šifrovaním HCI s certifikáciou FIPS 140-2 v tomto segmente poskytuje vSan 7 agilitu potrebnú na jednoduché škálovanie IT - bez kompromisov.

- Úplnou integráciou stránky vSan s hypervízorom ESXi možno virtualizovať miestne fyzické úložné zdroje hostiteľov ESXi a premeniť ich na fondy úložísk, ktoré možno následne rozdeliť a prideliť virtuálnym počítačom a aplikáciám podľa ich požiadaviek na kvalitu služieb.

- Vďaka stránke vSan nie je potrebné externé zdieľané úložisko, pričom konfigurácia úložiska je zjednodušená prostredníctvom správy založenej na zásadách ukladania (SPBM).

- Vytvorením politík ukladania pre virtuálne počítače (VM) možno individuálne definovať požiadavky na ukladanie a funkcie vrátane zjednotenia zdrojov.

- Všetky údaje sa ukladajú duplicitne - pre maximálnu dostupnosť a redundanciu aj v prípade zlyhania celého uzla. Vďaka stránke vSan sa tak výrazne zvyšuje bezpečnosť interných údajov.

- Infraštruktúra orientovaná na vývojárov umožňuje správcom IT flexibilne vytvárať aplikácie na správu virtuálnych počítačov a kontajnerov.

- Na základe hyperkonvergovanej infraštruktúry vSan je možné vytvoriť jednotnú digitálnu riadiacu rovinu - s konzistentnými procesmi od okraja cez Core až po Cloud, od okraja cez Core, pre Cloud-vlastné zabezpečenie údajov v pokoji, ako aj prenášaných od mnohých verejných poskytovateľov Cloud.

- Okrem toho je možné realizovať riešenia hybridného úložiska pre súkromnéCloud a hybridnéCloud s vSan vrátane podpory od popredných poskytovateľov Cloud.