Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 7 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

VMWARE vSAN 7 STANDARD

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10541
  • ST7-STD-C
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
1 793,90 € * 1 991,90 € * (9,94% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informácie o výrobku "VMWARE vSAN 7 STANDARD"

Ako zákazník VMware vSan 7 Standard  máte právo využívať výhody tohto výkonného softvéru. vSan 7 Standard je určený pre virtualizované prostredia a ponúka výkon a funkcie úložiska triedy Enterprise. Vďaka architektúre all-flash a zjednodušenej stránke Management je VMware vSan 7 Standard ideálny pre malé podniky, ktoré potrebujú optimalizovať svoju infraštruktúru a zároveň udržať nízke náklady. Nižšie sú uvedené niektoré z kľúčových vlastností tohto produktu:

● Výkon úložiska podnikovej triedy
● Zjednodušená správa
● Architektúra All-flash
● Cenovo výhodné

VMware 26 Standard 8 je ideálnym riešením úložiska pre malé podniky. Ľahko sa nastavuje a spravuje a poskytuje bleskový výkon. VMware vSan 7 Standard všetky funkcie, ktoré potrebujete na zabezpečenie svojich údajov. Ak teda hľadáte spoľahlivé a cenovo dostupné riešenie úložiska, vSan 7 Standard je pre vás!

vSan 7 Standard je najnovšia verzia softvéru hyperkonvergovanej infraštruktúry od VMware. Nadväzuje na úspech predchádzajúcich verzií a prináša nové funkcie a vylepšenia, ktoré ešte viac uľahčujú nasadenie hyperkonvergovaných infraštruktúr a Management. Medzi hlavné body patrí:

Vylepšený výkon a škálovateľnosť - S vSan 7 môžete teraz dosiahnuť až 2 milióny I/O operácií Pro sekundy (IOPS) s klastrom pozostávajúcim len zo štyroch uzlov. A vďaka podpore väčších pevných diskov (až 10 TB) môžete ukladať viac dát na menšom priestore.

Zjednodušená Management - Nová webová stránka vSphere Client poskytuje jediný bod ovládania pre Management celej vašej virtuálnej infraštruktúry vrátane nasadenia vSan. Vďaka integrácii s inými produktmi VMware môžete svoje hyperkonvergované prostredie jednoducho rozšíriť na Cloud alebo na viacero lokalít.

Väčšia flexibilita - V klastri vSan teraz môžete použiť ľubovoľnú kombináciu diskov flash a diskov, čo vám dáva väčšiu flexibilitu pri navrhovaní riešenia úložiska. Okrem toho môžete vďaka podpore natiahnutých klastrov zachovať dostupnosť aplikácie v prípade zlyhania lokality.

Ďakujeme, že ste zvážili vSan 7 Standard ako súčasť svojej IT stratégie!

 
Ďalšie odkazy na "VMWARE vSAN 7 STANDARD"
Recenzie zákazníkov pre "VMWARE vSAN 7 STANDARD"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie