Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 R2 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 R2 USER CAL
Kúpiť službu Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Služby vzdialenej plochy (RDS) systému Microsoft Windows sú nástupcom starých licencií CAL terminálového servera. RDS je centralizovaná platforma pre stolové počítače a aplikácie,...
21,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 R2 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 R2 DEVICE CAL
Kúpiť službu Microsof Remote Desktop Services RDS Cal Služby vzdialenej plochy (RDS) systému Microsoft Windows sú nástupcom starých licencií CAL terminálového servera. RDS je centralizovaná platforma pre stolové počítače a aplikácie,...
21,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 USER CAL
Microsoft Remote Desktop Services Kúpiť RDS CAL Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) sú nástupcom starého terminálu Server CALs . RDS sú centralizovanou Desktop- a aplikačnou platformou, ktorá vám ponúka širokú škálu možností...
21,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2008 DEVICE CAL
Kúpiť službu Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Služby vzdialenej plochy (RDS) systému Microsoft Windows sú nástupcom starých licencií CAL terminálového servera. RDS je centralizovaná platforma pre stolové počítače a aplikácie,...
21,90 € *

Úvod do služby Vzdialená plocha 2008 CAL

Licencie CAL pre službu Vzdialená plocha 2008 poskytujú efektívne riešenie na správu vášho vzdialeného pracovného prostredia. Tieto licencie Client Access Licences (CAL) umožňujú spoločnostiam efektívne distribuovať a riadiť pracovné plochy a aplikácie prostredníctvom siete.

Prečo práve licencie CAL k službe Remote Desktop Services 2008?

Osvedčená spoľahlivosť

Licencie CAL k službe Remote Desktop Services 2008 sa osvedčili ako spoľahlivá možnosť vzdialenej správy. Vďaka dlhej histórii úspechu poskytujú stabilnú platformu, ktorá je ideálna pre organizácie všetkých veľkostí.

Optimalizácia nákladov

Používaním licencií CAL služby Remote Desktop Services 2008 môžete efektívnejšie využívať zdroje. To vedie k zníženiu nákladov na hardvér, pretože centralizovaná správa desktopov a aplikácií umožňuje optimalizovať ich využívanie.

Používateľská prívetivosť

Licencie CAL sú užívateľsky prívetivé a ľahko sa implementujú. So službou Remote Desktop Services 2008 CAL môžete ľahko vytvoriť efektívne prostredie pre vzdialenú prácu, ktoré vyhovuje potrebám vašej organizácie.

Ako získam licenciu Remote Desktop Services 2008 CAL?

Flexibilné licencovanie

Licencie Remote Desktop Services 2008 CAL ponúkajú flexibilné možnosti licencovania. Vyberte si počet licencií, ktoré potrebujete, a škálujte ich podľa potreby. To vám umožní udržať náklady v súlade s požiadavkami vašej organizácie.

Jednoduchá integrácia

Integrácia licencií CAL služby Remote Desktop Services 2008 do vašej existujúcej infraštruktúry je jednoduchá. Spravujte licencie jednoducho a využívajte výhody vzdialenej správy bez časovo náročnej implementácie.

Záver

Optimalizujte svoje vzdialené pracovné prostredie pomocou licencií CAL služby Remote Desktop Services 2008. Využite výhody osvedčenej spoľahlivosti, optimalizácie nákladov a jednoduchého používania. Vyberte si flexibilné možnosti licencovania a bezproblémovo integrujte licencie CAL do existujúcej infraštruktúry, aby ste zabezpečili efektívnu vzdialenú správu. Splňte požiadavky najnovšej aktualizácie služby Google Help Desk a efektívne organizujte svoje vzdialené pracovné prostredie pomocou licencií CAL služby Remote Desktop Services 2008.

Kategórie