Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL MICROSOFT VISIO 2013 PROFESSIONAL
Visio Professional 2013 - kúpte si program spoločnosti Microsoft na rôzne vizualizácie ako použitý softvér Visio Professional 2013 je najkomplexnejšia edícia tejto verzie programu Visio od spoločnosti Microsoft; obsahuje nielen podstatne...
76,90 € *
MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD
MS Visio Standard 2013 - kúpte si osvedčený program na profesionálne vizualizácie ako používaný softvér Visio Standard 2013 ponúka širokú škálu šablón na tvorbu diagramov v mnohých oblastiach podnikania: pomocou nich možno diferencovane...
57,90 € *

Microsoft Visio 2013: Prehľadná vizualizácia a tvorba diagramov

Microsoft Visio 2013 na prvý pohľad

Microsoft Visio 2013 je staršia, ale stále užitočná verzia tohto softvérového riešenia, ktoré sa špecializuje na tvorbu diagramov, vývojových diagramov, organizačných schém a iných vizuálnych zobrazení. Hoci neponúka najnovšie funkcie, Visio 2013 je stále cennou voľbou pre spoločnosti a odborníkov, ktorí chcú vizualizovať zložité informácie jasným a zrozumiteľným spôsobom.

Funkcie aplikácie Microsoft Visio 2013

Tvorba diagramov

Jednou z hlavných funkcií aplikácie Microsoft Visio 2013 je jednoduchá tvorba diagramov. Môžete si vybrať z rôznych tvarov a šablón a vytvoriť diagramy, ktoré spĺňajú vaše požiadavky.

Vývojové diagramy a vizualizácia procesov

Visio 2013 je obzvlášť vhodné na vytváranie vývojových diagramov a vizualizáciu podnikových procesov. Procesné toky môžete vizualizovať jasne a zrozumiteľne.

Prepojenie údajov a automatizácia

Hoci Visio 2013 neponúka najpokročilejšie funkcie prepojenia údajov a automatizácie, stále môžete do diagramov začleniť údaje a zjednodušiť opakujúce sa úlohy.

Prečo používať Microsoft Visio 2013?

Osvedčená spoľahlivosť

Program Visio 2013 sa osvedčil ako spoľahlivý softvér na tvorbu diagramov a používajú ho mnohé organizácie. Ponúka solídne základné funkcie na vizualizáciu informácií.

Úspora nákladov

Ak hľadáte nákladovo efektívnu možnosť tvorby diagramov a nepotrebujete všetky najnovšie funkcie, Visio 2013 môže byť ekonomickou voľbou.

Záver

Microsoft Visio 2013 ponúka základné funkcie na tvorbu diagramov a vizualizáciu informácií. Hoci neponúka najnovšie funkcie a integrácie, stále je solídnou voľbou pre podniky, ktoré potrebujú cenovo výhodné vizualizačné riešenie. Ak hľadáte jednoduchý spôsob vytvárania diagramov a vizualizácie zložitých informácií, Microsoft Visio 2013 môže splniť vaše potreby. Majte však na pamäti, že ide o staršiu verziu a chýbajú jej niektoré pokročilé funkcie a integrácie, ktoré sú k dispozícii v novších verziách.

Kategórie