Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT EXCEL 2010 MICROSOFT EXCEL 2010
Microsoft Excel 2010 Na stiahnutie Kúpte si Microsoft Excel 2010 teraz! (tabuľka) Microsoft Excel je jeden z najlepších tabuľkových programov na svete. Vytvorte si vlastné tabuľky pomocou aplikácie Microsoft Excel 2010 a uľahčite si...
17,90 € *
MICROSOFT EXCEL 2013 MICROSOFT EXCEL 2013
Microsoft Excel 2013 ako verzia na zakúpenie Osvedčený a výkonný tabuľkový program Microsoft Excel 2013 v aktuálnej verzii presvedčí mnohými novými a praktickými funkciami, ktoré posúvajú analýzu údajov na novú úroveň. Firemní...
21,90 € *
MICROSOFT EXCEL 2021 MICROSOFT EXCEL 2021
Microsoft Excel 2021 ako jedna licencia Microsoft Excel je aj v aktuálnej verzii 2021 doteraz neprekonaný tabuľkový procesor na tvorbu zložitých obchodných a štatistických výpočtov, doplnený množstvom funkcií, ktoré umožňujú aj logické a...
85,90 € *
MICROSOFT EXCEL 2016 MICROSOFT EXCEL 2016
Microsoft Excel 2016 - efektívny program na výpočty pre jedného používateľa Excel 2016 , klasický program spoločnosti Microsoft na vytváranie zložitých výpočtov, v aktuálnej verzii opäť ponúka množstvo funkcií a nástrojov, ktoré uľahčujú...
42,90 € *
MICROSOFT EXCEL 2019 MICROSOFT EXCEL 2019
Microsoft Excel 2019 ako jedna licencia Microsoft Excel je aj v aktuálnej verzii 2019 doteraz neprekonaný tabuľkový procesor na tvorbu zložitých obchodných a štatistických výpočtov, doplnený o množstvo funkcií, ktoré umožňujú aj logické...
51,90 € *

Microsoft Excel: Jednoduchá správa a analýza údajov

Zistite, ako vám Microsoft Excel pomôže efektívne organizovať a analyzovať údaje a vytvárať zmysluplné správy. Tento článok poskytuje prehľad o najnovších funkciách a možnostiach programu Microsoft Excel na optimalizáciu vašich tabuliek.

Používateľské rozhranie a správa údajov

Používateľské rozhranie programu Microsoft Excel je navrhnuté tak, aby bolo užívateľsky prívetivé a ponúkalo prehľadnú štruktúru na jednoduchú navigáciu. Objavte panely nástrojov a ponuky na bezproblémové vytváranie a formátovanie tabuľkových hárkov a prehľadné usporiadanie údajov.

Vzorce a funkcie

Microsoft Excel ponúka rozsiahlu škálu vzorcov a funkcií na automatizované výpočty. Pomocou preddefinovaných funkcií môžete vykonávať zložité analýzy a uľahčiť si prácu s číslami pomocou inteligentného automatického dokončovania.

Grafy a vizualizácia

Poskytnite svojim údajom vyjadrovaciu silu pomocou aplikácie Microsoft Excel pomocou zmysluplných grafov a vizualizácií. Vyberte si z rôznych typov grafov a ľahko ich prispôsobte tak, aby ste presvedčivo prezentovali svoje informácie.

Analýza údajov a funkcie filtrov

Microsoft Excel ponúka výkonné nástroje na analýzu údajov. Pomocou funkcií filtrov rýchlo získate relevantné informácie a pomocou analýz otočných tabuliek získate hlbší prehľad o svojich údajoch.

Spolupráca a integrácia cloudu

Optimalizujte spoluprácu s aplikáciou Microsoft Excel vďaka bezproblémovej integrácii s Microsoft 365 Cloud. Zdieľajte pracovné zošity v reálnom čase a umožnite súčasnú úpravu údajov. Synchronizácia s cloudom zaručuje, že budete vždy pracovať s najaktuálnejšími informáciami.

Efektívna správa údajov

Efektívne spravujte svoje údaje pomocou výkonných funkcií aplikácie Microsoft Excel. Údaje môžete triediť, filtrovať a zoskupovať a prehľadne tak organizovať svoje tabuľky. Funkcia rýchlej analýzy tiež poskytuje okamžitý prehľad o vašich údajoch.

Integrácia rozšírení a doplnkov

Prispôsobte si prácu s aplikáciou Microsoft Excel pomocou rozšírení a doplnkov. Stiahnite si ich z obchodu Microsoft Store a získajte ďalšie funkcie a nástroje, ktoré optimalizujú vaše pracovné postupy.

Aktualizácie a podpora

Udržujte aplikáciu Microsoft Excel aktuálnu pravidelnou kontrolou aktualizácií. Neustále vylepšenia prinášajú nielen nové funkcie, ale aj aktualizácie zabezpečenia. V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov je vám k dispozícii asistenčná služba spoločnosti Microsoft.

Celkovo Microsoft Excel ponúka komplexné riešenie na správu a analýzu údajov. Vďaka používateľsky prívetivému rozhraniu, výkonným funkciám a bezproblémovej integrácii je ideálnou aplikáciou na efektívne spracovanie údajov a vytváranie zmysluplných správ.

Kategórie