Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCEL MAC 2016

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10141
 • D46-00945
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
50,90 € * 55,90 € * (8,94% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Excel 2016, klasický tabuľkový procesor na širokú škálu aritmetických operácií, je k dispozícii aj pre Mac ako samostatný program. Hoci táto aktuálna verzia programu neponúka presne rovnaký rozsah funkcií ako príslušná verzia pre PC, má všetky funkcie predchádzajúcej verzie 2013 a teraz ponúka aj plnú kompatibilitu medzi oboma systémami. Windows Excel Excel 2016 pre Mac stále obsahuje celý rad nových funkcií a nástrojov, ktoré ešte viac uľahčujú profesionálnu prácu so súbormi obrázkov a zložitými tabuľkami. Teraz je možné vypočítať prognózy predaja a iné prognózy, používať otočné tabuľky a vytvárať otočné grafy.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT EXCEL MAC 2016"

Microsoft Excel pre Mac 2016 - efektívny tabuľkový program pre macOS

Excel 2016, klasický tabuľkový program na širokú škálu výpočtových operácií, je k dispozícii aj pre Mac ako samostatný program. Hoci táto najnovšia verzia programu neponúka presne rovnaký rozsah funkcií ako príslušná verzia pre PC, má všetky funkcie predchádzajúcej verzie Windows Excel 2013 a teraz ponúka aj úplnú kompatibilitu medzi oboma systémami.

Excel 2016 pre Mac však stále obsahuje celý rad nových funkcií a nástrojov, ktoré ešte viac uľahčujú profesionálnu prácu so súbormi čísel a zložitými tabuľkami. Teraz je možné vypočítať prognózy predaja a iné prognózy, používať otočné tabuľky a vytvárať otočné grafy.

Excel 2016 pre Mac bol tiež optimalizovaný na tímovú prácu s tabuľkovými dokumentmi a ich sprístupnenie v reálnom čase. Používatelia počítačov Mac môžu využívať aj službu OneDrive od spoločnosti Microsoft na úpravu súborov Excel v cloude, či už v kancelárii, doma alebo na cestách: Pri nahrávaní možno každému oprávnenému používateľovi priradiť individuálne práva na uvoľnenie alebo používanie, takže je zaručená aj ochrana citlivých údajov v sieti.

Excel 2016 pre Mac je k dispozícii v obchode Wiresoft Software Shop ako lacná jednotlivá licencia. Nižšie nájdete prehľad najdôležitejších funkcií, ktoré vám tento populárny výpočtový softvér ponúka pri jeho kúpe.

Nové funkcie programu Excel vo verzii Mac 2016

Excel 2016 pre Mac obsahuje okrem mnohých vylepšení, najmä otočných tabuliek, aj nasledujúce vylepšenia existujúcich funkcií a úplne nové nástroje:

 • PROGNOSE.ETS: Táto funkcia vypočíta alebo odhadne budúcu hodnotu na základe existujúcich (historických) hodnôt pomocou algoritmu ETS (exponenciálne vyhladzovanie) vo verzii AAA. PROGNOSE.ETS umožňuje napríklad predpovedať predaj, stav zásob alebo spotrebiteľské trendy.
 • CHAINING: Táto funkcia teraz umožňuje prepojenie viacerých buniek v programe Excel v inej bunke.
 • Funkcia IF: Umožňuje používateľom vytvoriť logické porovnanie medzi aktuálnou hodnotou a očakávanou hodnotou. Funkcia What-If môže vrátiť dva výsledky: Ak je porovnanie pravdivé, vráti sa prvý výsledok; ak je porovnanie nepravdivé, vráti sa druhý výsledok. Funkciu What-If možno použiť na vyhodnotenie textu aj hodnôt. Môže sa použiť aj na vyhodnotenie chýb a matematických operátorov. Okrem toho je možné vložiť viacero funkcií What-If, aby sa vykonali porovnania.

Pri práci na hárku Excel sú veľkým uľahčením najmä kontextové nástroje: Spolu s výberom určitých prvkov sa môžu na páse zobrazovať ďalšie príkazy. Používatelia počítačov Mac môžu napríklad vybrať graf, aby sa na páse zobrazovali aj karty "Návrh grafu" a "Formát". Podobne môžete vkladať funkcie kliknutím na "Vložiť funkciu" na karte "Vzorce", čím sa zobrazí oblasť "Generátor vzorcov". Tu môžete nielen vyhľadávať konkrétne funkcie a vkladať ich kliknutím, ale aj vyhľadať správnu syntax. Táto funkcia ponúka aj komplexnú nápovedu pre vybrané funkcie. Okrem týchto špeciálnych výpočtových funkcií obsahuje Excel pre Mac 2016 aj niekoľko ďalších nástrojov, ktoré uľahčujú prácu so súbormi Excel:

 • Filtre zobrazenia: najmä keď na dokumente Excel pracuje viacero používateľov spoločne, je často ťažké sledovať vlastné výpočty. Pomocou zobrazenia filtra v aplikácii Excel for Mac 2016 môžu používatelia teraz skryť triedenie a filtre iných zamestnancov.
 • Filemaker: Verzia programu Excel 2016 pre počítače Mac má oproti verzii pre PC aj jednu špeciálnu výhodu: ponúka priamy prístup k databázam Filemaker.
 • PivotCharts : Vo verzii Excel 2016 pre počítače Mac je po prvýkrát integrovaná aj podpora pre PivotCharts. To znamená, že grafy možno teraz odvodiť z tabuliek PivotTables.
 • Odporúčané grafy: Táto užitočná funkcia, ktorá je súčasťou aj aplikácie Excel 2016 pre Mac, poskytuje veľmi praktickú pomoc pri výbere najvhodnejšieho typu grafu pre konkrétnu tabuľku. Ak chcete túto funkciu aktivovať, stačí myšou alebo stylusom zvýrazniť všetky príslušné údaje a funkcia navrhne výber zodpovedajúcich typov grafov v živom náhľade na základe skutočných údajov.
 • Generátor vzorcov: Tento nástroj je vítaným uľahčením najmä pre začiatočníkov, keď chcú vytvoriť nový vzorec, pretože podrobne vysvetľuje každú jednotlivú funkciu.

Nové bežné individuálne funkcie v aplikácii Office for Mac 2016

Excel 2016 pre Mac obsahuje aj celý rad ďalších praktických funkcií a nástrojov, ktoré používateľom Macu pomáhajú pri mnohých úlohách, ktoré sa vyskytujú v súvislosti so zošitmi Excelu:

Zadávanie vzorcov voľnou rukou

Zadávanie vzorcov pomocou nástroja Freehand ponúka praktické možnosti použitia, najmä v programe Excel 2016 pre Mac: Pomocou myši alebo dotykového vstupu možno vytvoriť matematický vzorec voľnou rukou a okamžite ho vložiť a použiť v dokumente programu Excel.

Jednoduchšie zdieľanie dokumentov Excel

Verzia Excel pre Mac 2016 umožňuje ešte rýchlejšie a jednoduchšie zdieľať hárky Excel s ostatnými používateľmi. V páse aplikácie Excel 2016 pre Mac je na tento účel k dispozícii funkcia "Zdieľať". V ňom je pre každý dokument programu Excel k dispozícii niekoľko možností: Každému jednotlivému adresátovi možno prideliť individuálne práva - nielen na čítanie, ale aj na úpravu alebo preposielanie atď.

Používanie funkcie "História verzií" na spoluprácu v programe Excel 2016

Funkcia "História verzií" je k dispozícii aj v programe Excel for Mac 2016. Používatelia tak majú k dispozícii históriu verzií pre každý dokument programu Excel. Hlavnou výhodou stránky  "História verzií" nie je len to, že tento nástroj zobrazuje staršie stavy úprav, ale aj to, že tieto verzie možno znovu otvoriť na opätovné úpravy. To uľahčuje prácu, keď na dokumente Excel v cloude pracuje súčasne niekoľko používateľov a potom je zvyčajne ťažké sledovať všetky činnosti, ktoré vykonávajú ostatní.

Používanie služby OneDrive v programe Excel 2016 pre počítače Mac

OneDrive je praktické cloudové úložisko od spoločnosti Microsoft, ktoré môžete používať na zdieľanie alebo sprístupňovanie súborov cez web. Používatelia, ktorí chcú používať synchronizačnú aplikáciu OneDrive aj v počítači Mac, si ju môžu stiahnuť a používať v aplikácii Excel 2016 pre Mac. Dokumenty programu Excel môžete ukladať do služby OneDrive a potom ich mať k dispozícii online kdekoľvek a na rôznych zariadeniach.

Ochrana pred stratou údajov v programe Excel pre Mac 2016

Ochrana pred stratou údajov (DLP), osvedčený nástroj spoločnosti Microsoft na predchádzanie strate údajov a ochranu citlivých údajov, je zabudovaná aj do verzie Excel 2016 pre počítače Mac. Výkonné filtre obsahu zisťujú citlivé údaje, ako sú čísla kreditných kariet atď., a upozorňujú na ne používateľov alebo zabraňujú ich zdieľaniu v súbore Excel. Správcovia preto používajú DLP v aplikácii Excel 2016 pre Mac predovšetkým na vytváranie zásad pre vytváranie a zdieľanie obsahu, ktorý obsahuje citlivé informácie, aby sa okamžite zistili a indikovali potenciálne bezpečnostné riziká.

Systémové požiadavky pre Excel 2016 pre Mac

Na hardvérové požiadavky aplikácie Excel 2016 pre Mac sa vzťahujú nasledujúce podmienky: Program je k dispozícii len v 64-bitovej verzii. Excel 2016 pre Mac sa ako kúpená verzia nedá použiť v systéme iOS v telefónoch iPhone. Ďalšie požiadavky:

 • Procesor: Procesor Intel
 • Operačný systém: Mac OS X, minimálne verzia 10.10 (Yosemite) alebo vyššia
 • Pamäť: aspoň 4 GB RAM
 • Miesto na pevnom disku: aspoň 6 GB vo formáte HFS+ (tiež: Mac OS Extended alebo HFS Plus)
 • Displej: rozlíšenie aspoň 1 280 x 800

Kúpte si Excel 2016 pre Mac ako samostatný program od spoločnosti Wiresoft

Excel je zvyčajne neoddeliteľnou súčasťou balíka Office pre Mac, a preto sa v bežných obchodoch neponúka ako samostatný program. V obchode Wiresoft Software Shop si môžete zakúpiť Excel 2016 pre Mac, ako aj staršie verzie programu a tiež ostatné súčasti balíka Office Suite pre Mac aj ako licenciu pre jedného používateľa. Pri kúpe Excel 2016 pre Mac v spoločnosti Wiresoft môžete okrem úžasne nízkej ceny za použitý softvér využívať všetky tieto výhody:

 • Verzia Excel 2016 Mac ponúkaná v spoločnosti Wiresoft je kúpna licencia.
 • Preto nemusíte podpisovať zmluvu o predplatnom, a preto nemusíte sťahovať
 • žiadne drahé aktualizácie na stiahnutie a tiež
 • žiadne časové obmedzenie doby používania.
 • Licencia Excel 2016 pre jedného používateľa, ktorú ponúka spoločnosť Wiresoft, je totožná s programom Excel, ktorý je tiež súčasťou balíka 2016 Office Suite for Mac.
 • Preto ak si zakúpite Excel 2016 pre Mac ako samostatný softvér, budete z dlhodobého hľadiska tiež profitovať.

Zakúpenie samostatnej licencie Excel 2016 pre Mac ponúka všetky tieto výhody najmä pre také skupiny používateľov, ktorí chcú využívať výlučne všetky výhody tohto osvedčeného tabuľkového softvéru a nepotrebujú všetky ostatné programy Office. Okrem slobodných povolaní a súkromných používateľov využívajú ponuku programov spoločnosti Wiresoft aj malé firmy, ktoré hľadajú lacné a úsporné riešenie pri nákupe softvéru.

Nielen Excel for Mac 2016, ale aj všetky ostatné licencie softvéru pre Mac, ktoré si môžete zakúpiť v obchode Wiresoft Software Shop, sú výhradne originálne produkty spoločnosti Microsoft. Programy Office pre Mac sú u nás vždy k dispozícii ako plné verzie pre jedného používateľa. Ako také boli buď súčasťou väčšej objemovej licencie spoločnosti, alebo ich používal predchádzajúci vlastník a znovu ich uvoľnil predajom spoločnosti Wiresoft. Tým sa odstránili aj všetky predchádzajúce inštalácie softvérového programu alebo používanie licencie. Licenciu Excel pre Mac 2016 alebo akýkoľvek iný program Office je možné stiahnuť a nainštalovať ihneď po zaplatení bez ďalších krokov a je 100% použiteľná.

Ako seriózny predajca softvéru neponúka v internetovom obchode ani taký programový softvér, ktorý je testovacou verziou a môže sa používať len v obmedzenom rozsahu funkcií alebo má obmedzenú dobu používania.

Ako kupujúci preto pri používaní použitého softvéru, ako je Excel for Mac 2016, nebudete mať žiadne nevýhody, pokiaľ ide o práva na používanie alebo použiteľnosť. Nákup takýchto softvérových produktov od spoločnosti Wiresoft je absolútne legálny, a teda odolný voči auditu. Okrem toho spoločnosť Wiresoft vopred skontrolovala každúlicenciu programu Excel alebo inéhosoftvéru z hľadiska jej použiteľnosti.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu Excel 2016 pre Mac alebo nákupu akéhokoľvek iného softvéru Office pre Mac, jednoducho nás kontaktujte e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu a využite naše odborné poradenstvo.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT EXCEL MAC 2016"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT EXCEL MAC 2016"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie