Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT EXCEL MAC 2016

MICROSOFT EXCEL MAC 2016

79,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Excel pre Mac 2016 - efektívny tabuľkový program pre macOS Excel 2016 , klasický...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT EXCEL MAC 2016"

Microsoft Excel pre Mac 2016 - efektívny tabuľkový program pre macOS

Excel 2016, klasický tabuľkový procesor na širokú škálu výpočtových operácií, je k dispozícii aj pre Mac ako samostatný program. Hoci táto aktuálna verzia programu neponúka presne rovnaký rozsah funkcií ako príslušná verzia pre PC, má všetky funkcie predchádzajúcej verzie Excel 2013 pre systém Windows a teraz ponúka aj plnú kompatibilitu medzi oboma systémami.

Excel 2016 pre Mac obsahuje celý rad nových funkcií a nástrojov, ktoré ešte viac uľahčujú profesionálnu prácu so súbormi čísel a zložitými tabuľkami. Teraz je možné vypočítať prognózy predaja a iné prognózy, používať otočné tabuľky a vytvárať otočné grafy.

Excel 2016 pre Mac bol tiež optimalizovaný na prácu s tabuľkovými dokumentmi v tímoch a ich sprístupnenie v reálnom čase. Používatelia počítačov Mac môžu na úpravu súborov Excel v cloude používať aj službu OneDrive od spoločnosti Microsoft, a to v kancelárii, doma alebo na cestách: pri nahrávaní možno každému oprávnenému používateľovi prideliť individuálne práva na uvoľnenie alebo používanie, takže je zaručená aj ochrana citlivých údajov v sieti.

Excel 2016 pre Mac je k dispozícii v obchode Wiresoft Software Shop ako lacná jednotlivá licencia. Nižšie nájdete prehľad najdôležitejších funkcií, ktoré vám tento populárny výpočtový softvér ponúka pri jeho kúpe.

Nové funkcie programu Excel vo verzii Mac 2016

Okrem mnohých vylepšení, najmä pre otočné tabuľky, obsahuje Excel 2016 pre Mac aj nasledujúce vylepšenia existujúcich funkcií, ako aj úplne nové nástroje:

 • PROGNOSE.ETS: Táto funkcia vypočíta alebo odhadne budúcu hodnotu na základe existujúcich (historických) hodnôt pomocou algoritmu ETS (exponenciálne vyhladzovanie) vo verzii AAA. PROGNOSE.ETS umožňuje napríklad predpovedať predaj, stav zásob alebo spotrebiteľské trendy.
 • CHAINING: Pomocou tejto funkcie je teraz možné prepojiť niekoľko buniek v programe Excel v inej bunke.
 • Funkcia IF: Umožňuje používateľom vytvoriť logické porovnanie medzi aktuálnou hodnotou a očakávanou hodnotou. Funkcia IF môže priniesť dva výsledky: Ak je porovnanie pravdivé, vypíše sa prvý výsledok, ak je porovnanie nepravdivé, vypíše sa druhý výsledok. Funkciu IF možno použiť na vyhodnotenie textu aj hodnôt. Umožňuje tiež vyhodnocovanie chýb a matematických operátorov. Okrem toho je možné vnoriť niekoľko funkcií What-If, aby bolo možné vykonávať porovnania.

Pri práci na hárku Excelu sú veľkým uľahčením najmä kontextové nástroje: Spolu s výberom určitých prvkov sa môžu na páse ponuky zobraziť ďalšie príkazy. Používatelia počítačov Mac napríklad vyberú graf, aby sa na páse s ponukou zobrazili aj karty "Návrh grafu" a "Formát". Podobne môžete vkladať funkcie kliknutím na "Vložiť funkciu" na karte "Vzorce", čím sa zobrazí oblasť "Generátor vzorcov". Tu je možné nielen vyhľadávať konkrétne funkcie a vkladať ich kliknutím, ale aj vyhľadať správnu syntax. Táto funkcia ponúka aj komplexnú nápovedu pre vybrané funkcie. Okrem týchto špeciálnych výpočtových funkcií obsahuje Excel pre Mac 2016 aj niekoľko ďalších nástrojov, ktoré uľahčujú prácu so súbormi Excel:

 • Filtre zobrazenia: Najmä keď na dokumente Excel pracuje viacero používateľov spoločne, je často ťažké sledovať vlastné výpočty. Vďaka zobrazeniu filtrov v aplikácii Excel pre Mac 2016 môžu používatelia teraz skryť triedenie a filtre iných zamestnancov.
 • Filemaker: Verzia programu Excel 2016 pre počítače Mac má oproti verzii pre PC aj jednu špeciálnu výhodu: ponúka priamy prístup k databázam Filemaker.
 • PivotCharts : Vo verzii Excelu 2016 pre počítače Mac je po prvýkrát integrovaná aj podpora pre PivotCharts. To znamená, že grafy možno teraz odvodiť aj z tabuliek PivotTables.
 • Odporúčané grafy: Táto užitočná funkcia, ktorá je súčasťou aj aplikácie Excel 2016 pre počítače Mac, poskytuje veľmi praktickú pomoc pri výbere najvhodnejšieho typu grafu pre konkrétnu tabuľku. Ak chcete túto funkciu aktivovať, jednoducho vyberte všetky príslušné údaje myšou alebo stylusom a funkcia navrhne výber zodpovedajúcich typov grafov v živom náhľade na základe skutočných údajov.
 • Generátor vzorcov: Tento nástroj je vítaným uľahčením najmä pre začiatočníkov, keď chcú vytvoriť nový vzorec, pretože podrobne vysvetľuje každú jednotlivú funkciu.

Nové všeobecné individuálne funkcie v Office for Mac 2016

Excel 2016 pre Mac obsahuje aj celý rad ďalších praktických funkcií a nástrojov, ktoré podporujú používateľa Macu pri mnohých úlohách, ktoré sa vyskytujú v súvislosti so zošitmi Excelu:

Zadávanie vzorcov voľnou rukou

Zadávanie vzorcov pomocou nástroja voľnej ruky ponúka praktické možnosti použitia, najmä v programe Excel 2016 pre Mac: Pomocou myši alebo dotykového vstupu môžete vytvoriť matematický vzorec z ruky a okamžite ho vložiť a použiť v dokumente programu Excel.

Jednoduchšie zdieľanie dokumentov Excel

Vo verzii Excelu pre Mac 2016 je zdieľanie hárkov Excelu s ostatnými používateľmi ešte rýchlejšie a jednoduchšie. V páse aplikácie Excel 2016 pre Mac je na tento účel k dispozícii funkcia "Zdieľať". Pre každý dokument programu Excel je k dispozícii niekoľko možností: Každému jednotlivému adresátovi možno prideliť individuálne práva - nielen na čítanie, ale aj na úpravu alebo preposielanie atď.

Používanie funkcie "História verzií" na spoluprácu v programe Excel 2016

Funkcia "História verzií" je k dispozícii aj v programe Excel for Mac 2016. Používatelia tak majú k dispozícii históriu verzií pre každý dokument programu Excel. Veľkou výhodou stránky  "História verzií" je nielen to, že tento nástroj zobrazuje staršie stavy úprav, ale aj to, že tieto verzie možno znovu otvoriť na úpravy. To uľahčuje prácu, keď na dokumente Excel v cloude pracuje súčasne niekoľko používateľov a potom je zvyčajne ťažké sledovať všetky činnosti, ktoré vykonávajú ostatní.

Používanie služby OneDrive v programe Excel 2016 pre počítače Mac

OneDrive je praktické cloudové úložisko od spoločnosti Microsoft, pomocou ktorého môžete zdieľať alebo sprístupňovať súbory prostredníctvom webu. Používatelia, ktorí chcú používať synchronizačnú aplikáciu OneDrive aj v počítači Mac, si ju môžu stiahnuť a používať v aplikácii Excel 2016 pre Mac. Dokumenty programu Excel môžete uložiť do služby OneDrive a potom sú k dispozícii na online prístup kdekoľvek a pre rôzne koncové zariadenia.

Ochrana pred stratou údajov v programe Excel pre Mac 2016

Ochrana pred stratou údajov (DLP), osvedčený nástroj spoločnosti Microsoft na predchádzanie strate údajov a ochranu citlivých údajov, je integrovaná aj vo verzii Excelu 2016 pre počítače Mac. Výkonné filtre obsahu rozpoznávajú citlivé údaje, ako sú čísla kreditných kariet atď., a upozorňujú na ne používateľov alebo zabraňujú ich odovzdaniu v súbore Excel. Správcovia preto používajú DLP v aplikácii Excel 2016 for Mac predovšetkým na vytváranie zásad pre vytváranie a zdieľanie obsahu obsahujúceho citlivé informácie, aby sa okamžite rozpoznali a zobrazili potenciálne bezpečnostné riziká.

Systémové požiadavky pre Excel 2016 pre Mac

Hardvérové požiadavky pre aplikáciu Excel 2016 pre počítače Mac sú tieto: Program je k dispozícii len v 64-bitovej verzii. Okrem toho sa Excel 2016 pre Mac ako zakúpená verzia nedá použiť pre iOS v telefónoch iPhone. Ďalšie požiadavky:

 • Procesor: Procesor Intel
 • Operačný systém: Mac OS X, minimálne verzia 10.10 (Yosemite) alebo vyššia
 • Pracovná pamäť: aspoň 4 GB RAM
 • Miesto na pevnom disku: aspoň 6 GB vo formáte HFS+ (tiež: Mac OS Extended alebo HFS Plus)
 • Displej: rozlíšenie aspoň 1 280 x 800

Kúpte si Excel 2016 pre Mac ako samostatný program od spoločnosti Wiresoft

Excel je zvyčajne neoddeliteľnou súčasťou balíka Office pre Mac, a preto sa v bežných obchodoch neponúka ako samostatný program. V obchode Wiresoft Software Shop si môžete zakúpiť Excel 2016 pre Mac, ako aj staršie verzie programu a ostatné súčasti balíka Office Suite pre Mac aj ako licenciu pre jedného používateľa. Kúpou programu Excel 2016 pre Mac od spoločnosti Wiresoft získate okrem neuveriteľne nízkej ceny za použitý softvér aj všetky tieto výhody:

 • Verzia Excel Mac 2016 ponúkaná v spoločnosti Wiresoft je kúpna licencia.
 • Preto sa nemusíte prihlásiť na predplatné, a teda nemusíte
 • stiahnuť drahé aktualizácie a tiež
 • žiadne časové obmedzenie doby používania.
 • Licencia Excel 2016 pre jedného používateľa, ktorú ponúka spoločnosť Wiresoft, je totožná s programom Excel, ktorý je tiež súčasťou balíka Office 2016 pre Mac.
 • Kúpou Excelu 2016 pre Mac ako softvéru pre jedného používateľa tak získate výhody aj z dlhodobého hľadiska.

Zakúpenie samostatnej licencie Excel 2016 pre Mac ponúka všetky tieto výhody, najmä pre tie skupiny používateľov, ktorí chcú využívať výlučne všetky výhody tohto osvedčeného tabuľkového softvéru a nepotrebujú všetky ostatné programy balíka Office. Okrem používateľov na voľnej nohe a súkromných používateľov využívajú ponuku programov Wiresoft aj malé spoločnosti, ktoré hľadajú lacné a úsporné riešenie pri nákupe softvéru.

Nielen Excel for Mac 2016, ale aj všetky ostatné licencie softvéru pre Mac, ktoré si môžete zakúpiť v predajni Wiresoft Software Shop, sú výhradne originálne produkty spoločnosti Microsoft. Programy Office pre Mac sú u nás vždy k dispozícii ako plné verzie pre jedného používateľa. Ako také boli buď súčasťou väčšej objemovej licencie spoločnosti, alebo ich používal predchádzajúci vlastník a boli opäť uvoľnené predajom spoločnosti Wiresoft. Tým sa vymazali aj všetky predchádzajúce inštalácie softvérového programu alebo používanie licencie. Licenciu Excel pre Mac 2016 alebo akýkoľvek iný kancelársky program si môžete stiahnuť a nainštalovať ihneď po zaplatení bez ďalších krokov a je 100% použiteľná.

Ako seriózny predajca softvéru neponúka v internetovom obchode ani taký programový softvér, ktorý je testovacou verziou a možno ho používať len v obmedzenom rozsahu z hľadiska funkčnosti, ani nemá obmedzenú dobu používania.

Ako kupujúci preto pri používaní použitého softvéru, ako je Excel for Mac 2016, nebudete mať žiadne nevýhody, pokiaľ ide o práva na používanie alebo použiteľnosť. Nákup takýchto softvérových produktov od spoločnosti Wiresoft je absolútne legálny, a teda aj odolný voči auditu. Okrem toho spoločnosť Wiresoft predtým skontrolovala použiteľnosť každejlicencie programu Excel alebo inéhosoftvéru.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu Excel 2016 pre Mac alebo nákupu akéhokoľvek iného kancelárskeho softvéru pre Mac, jednoducho nás kontaktujte e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu a využite naše odborné poradenstvo.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT EXCEL MAC 2016"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené