Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10495
 • 3YF-00233
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
85,90 € * 94,90 € * (9,48% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Pokiaľ ide o presvedčivú a živú prezentáciu obsahu, klasickým softvérom na tento účel je stále Microsoft PowerPoint . Vďaka mnohým možnostiam dizajnu a podporným funkciám je možné vytvárať informačné prezentácie, ktoré upútajú pozornosť dynamickými prechodmi a animáciami. Najnovšiu verziu osvedčeného softvéru Office pre operačné systémy macOS PowerPoint for Mac 2021 si teraz môžete zakúpiť na adrese Wiresoft. Nielen profesionálom a skúseným používateľom, ale aj začiatočníkom a používateľom, ktorí nepoznajú stránku Windows, pomôžu integrované, intuitívne použiteľné nástroje v práci, v škole a na univerzite pri príprave tém a obsahu na snímkach a ich zostavení do živej prezentácie, ktorá je zároveň informatívna a pôsobivá ako profesionálna videoprezentácia. Možnosť venovať pozornosť prístupnosti pri vytváraní prezentácie tiež rozširuje okruh ľudí, ktorých možno osloviť pomocou PowerPoint 2021 pre Mac .

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"

Microsoft PowerPoint pre Mac 2021 ako jeden kancelársky program

Pokiaľ ide o presvedčivú a živú prezentáciu obsahu, Microsoft PowerPoint je stále klasickým softvérom na tento účel. Vďaka mnohým možnostiam dizajnu a podporným funkciám je možné vytvárať informačné prezentácie, ktoré upútajú pozornosť dynamickými prechodmi a animáciami.

S aplikáciou PowerPoint for Mac 2021 ponúka spoločnosť Wiresoft najnovšiu verziu osvedčeného kancelárskeho softvéru pre operačné systémy macOS. Nielen profesionálom a skúseným používateľom, ale aj začiatočníkom a používateľom, ktorí nie sú používateľmi systému Windows, pomáhajú integrované, intuitívne použiteľné nástroje v práci, v škole a na univerzite pri príprave tém a obsahu na diapozitívoch a ich zostavení do živej prednášky, ktorá je zároveň informatívna a pôsobivá ako profesionálna videoprezentácia. Možnosť venovať pozornosť prístupnosti počas tvorby tiež rozširuje okruh ľudí, ktorých možno osloviť pomocou PowerPoint 2021 pre Mac .

Používateľské rozhranie programu Microsoft PowerPoint for Mac 2021 bolo v rámci tohto projektu prepracované a stalo sa tak ešte prívetivejším; umožňuje novým používateľom rýchlo začať pracovať s programom. Podporuje ich aj veľký výber šablón a možností dizajnu, ktoré umožňujú vytvárať prezentácie s individuálnym vzhľadom.

PowerPoint pre Mac 2021 navyše podporuje používanie optimalizované pre dotykové ovládanie - to platí pre tablety aj pre všeobecné používanie digitálnych pier - najmä nový nástroj na voľné kreslenie má širokú škálu efektov a tvarov na spontánne profesionálne skicovanie.

PowerPoint pre Mac 2021 je k dispozícii len od bežných dodávateľov ako pevne integrovaná súčasť príslušnej verzie balíka Office, ale softvér si môžete kúpiť aj samostatne v internetovom obchode Wiresoft - a za bezkonkurenčnú cenu! Aby ste mohli používať všetky funkcie, dodržujte aj systémové požiadavky uvedené nižšie. V spoločnosti Wiresoft môžete získať nielen PowerPoint pre Mac 2021, ale aj predchádzajúce verzie za nízku cenu ako verziu pre jedného používateľa, ako aj ďalšie kancelárske programy. Všetky dôležité nové funkcie v aplikácii PowerPoint pre Mac 2021 nájdete v nasledujúcom podrobnom prehľade.

Prehľad nových funkcií aplikácie PowerPoint vo verzii pre Mac 2021

PowerPoint pre Mac 2021 obsahuje množstvo optimalizácií a rozšírení funkcií existujúcich nástrojov, ako aj mnoho nových funkcií. Za zmienku stojí najmä funkcia morph, pridanie SVG a 3D grafiky a ešte lepšia podpora vytvárania prístupných prezentácií.

Špecifické funkcie aplikácie PowerPoint vo verzii pre počítače Mac 2021

Spoločnosť Microsoft integrovala do aplikácie PowerPoint pre Mac 2021 niekoľko nových funkcií, vďaka ktorým je priebeh prezentácií ešte zaujímavejší a rozmanitejší - patrí medzi ne najmä morfovanie a vylepšené nahrávanie videa:

 • Funkcia morfovania ponúka úplne nové možnosti animácií. Vytvára plynulé prechody medzi jednotlivými snímkami animovaním jednotlivých objektov, ako sú tvary, obrázky a grafika SmartArt a WordArt, ale aj text - vylúčené sú len diagramy. Na to musia mať dva slajdy aspoň jeden spoločný objekt, aby sa vytvoril morfický prechod, pre ktorý sú k dispozícii rôzne efekty.
 • Pri nahrávaní prezentácie je teraz možné zaznamenávať nielen obrazové a zvukové komentáre, ale aj gestá pre digitálne voľné zadávanie: všetky prvky - ako napríklad komentáre a animácie, ale aj pohyby ukazovateľa a trvanie zobrazenia - sa ukladajú v samotnej prezentácii. Tým sa zmení na video, ktoré sa dá zobraziť v aplikácii PowerPoint.
 • Integráciou online videa možno snímke dodať väčšiu dynamiku. Video je možné prehrávať bez toho, aby ste museli opustiť aplikáciu PowerPoint. Táto funkcia je k dispozícii od verzie macOS 10.13.4 (High Sierra).

Nové, škálovateľné diagramy a 3D modely

Portfólio diagramov a modelov na navrhovanie prezentácií PowerPoint bolo v aplikácii PowerPoint for Mac 2021 rozšírené o celý rad ďalších diagramov vrátane trojrozmerných modelov, ktoré ponúkajú ešte viac možností pri ilustrovaní prezentácií:

 • Všetky dostupné 3D modely sa dajú ľubovoľne otáčať o 360° a bez straty mierky.
 • Pomocou novej funkcie morph možno tieto 3D modely aj animovať.
 • Používatelia môžu tiež vytvárať vlastný trojrozmerný obsah a vkladať ho do prezentácie programu PowerPoint.
 • Novinkou sú aj súbory SVG (Scalable Vector Graphics) - škálovateľná vektorová grafika; podobne ako 3D modely majú výhodu v tom, že ich možno ľubovoľne zväčšovať alebo zmenšovať - bez straty kvality obrazu -, ale možno ich aj ľubovoľne otáčať a upravovať pomocou farebných filtrov.
 • Nový typ lievikového diagramu je vhodný najmä na znázornenie fáz procesu.

Všeobecné funkcie v aplikácii PowerPoint pre Mac 2021

Okrem uvedených nových nástrojov a funkcií obsahuje PowerPoint for Mac 2021 aj mnoho ďalších inovácií a optimalizácií. Patrí medzi ne najmä podpora kreslenia voľnou rukou, ako aj podpora tvorby prístupných prezentačných dokumentov.

Nové možnosti zobrazenia na ploche v aplikácii PowerPoint pre Mac 2021

V aplikácii PowerPoint for Mac 2021 bol upravený typický dizajn kancelárie Windows. Nové možnosti zobrazenia je možné voliteľne deaktivovať:

 • Vzhľad pásu, ktorý je typický pre všetky programy balíka Office, bol v programe PowerPoint pre Mac 2021 skombinovaný so vzhľadom dlaždíc systému Windows, ktorý je charakteristický pre operačný systém Windows 10.
 • Často používané funkcie a vlastnosti sú teraz výraznejšie, takže ich ľahšie nájdete.
 • Karty možno tiež usporiadať podľa individuálnych potrieb a pás s ponukami možno úplne skryť; funkcie sú potom dostupné prostredníctvom hornej lišty s ponukami.
 • PowerPoint for Mac 2021 teraz obsahuje aj témy, ktoré nahrádzajú typické farby okien (červená) programu achromatickými tónmi. To podporuje koncentráciu, najmä pri čítaní obsahu snímky. Biele zobrazenie je veľmi svetlé, zatiaľ čo tmavosivé a čierne s tmavým režimom ponúkajú mimoriadne redukované zobrazenie programov s vyšším kontrastom.

Praktický nástroj na voľnú ruku a nové perá

PowerPoint for Mac 2021 má teraz praktický nástroj na voľnú ruku, pomocou ktorého môžete okamžite kresliť vzorce alebo diagramy, ako aj grafiku a vkladať ich do snímky. Nástroj možno používať nielen perom alebo v prípade dotykového ovládania prstom, ale aj počítačovou myšou. K dispozícii je niekoľko farebných pier na farebné zvýraznenie pasáží textu, ako je to už dlho známe z programu Word. Nástroj na voľné kreslenie v aplikácii PowerPoint pre Mac 2021 ponúka najmä tieto funkcie a efekty:

 • Na kreslenie a písanie, ako aj na zvýrazňovanie detailov je k dispozícii široká škála digitálnych pier, ktoré majú na tento účel rôznu silu a farbu: pero na bežné písanie poznámok, ceruzka, ktorou možno kresliť náčrty a grafiku, a klasická textová značka na farebné podčiarknutie slov alebo pasáží textu. Program obsahuje aj perá s kovovými a inými grafickými efektmi vrátane galaxie a dúhy, striebra a zlata a lávy a oceánu.
 • Funkcia orezávania na odstránenie rušivého pozadia bola v programe PowerPoint for Mac 2021 výrazne vylepšená: program teraz automaticky rozpozná oblasť pozadia a vyberie ju. Integrované pero môžete použiť na korekciu výberu pridaním alebo odstránením častí.
 • Funkciu orezania môžete použiť aj na výber určitých oblastí tabuľky, aby ste ich mohli použiť ako grafiku pre snímku.

Vytváranie prístupných prezentácií v programe PowerPoint pre Mac 2021

Možnosti navrhovania prezentácií v aplikácii PowerPoint tak, aby boli ľahšie čitateľné a zrozumiteľné pre divákov so zrakovým postihnutím, boli vo verzii Mac 2021 nielen vylepšené, ale aj doplnené o nové funkcie:

 • Podporná oprava chýb v aplikácii PowerPoint for Mac 2021 už počas práce podáva návrhy na zlepšenie, čiastočne aj na základe tu platných medzinárodných noriem. Tie môžete jednoducho prijať priamo jedným kliknutím a program ich automaticky použije na oblasť.
 • Nástroj na opravu chýb tiež pridáva chýbajúci alternatívny text k obrázkom a grafike a opravuje nedostatočný kontrast farieb. Zobrazenie v odtieňoch sivej živo simuluje vnímanie farboslepého človeka.
 • Preddefinované prístupné šablóny snímok integrované v aplikácii PowerPoint for Mac 2021 už obsahujú vhodné názvy snímok vrátane štruktúry nadpisov.
 • Funkcia AI QuickStarter ponúka praktickú pomôcku na spustenie tvorby prezentácie: Najprv podporuje používateľov pri tematickom prieskume. Po zadaní témy QuickStarter zobrazí zoznam vhodných podtém a pre každú z nich navrhne aj vhodnú sadu snímok. Na základe výsledkov vyhľadávania v službe Bing nástroj vytvorí snímky s príslušným obsahom a ich štruktúrou; požadované snímky možno potom vybrať kliknutím na ne. Nakoniec zostáva už len pridať vhodný vzhľad vrátane grafiky na pozadí a základ prezentácie je hotový za niekoľko minút.

Zlepšená online spolupráca na dokumente PowerPoint

Ak chce na prezentácii v PowerPointe pracovať viacero ľudí, je to možné aj na počítači Mac. Predpokladom je používanie jednej z dvoch cloudových služieb spoločnosti Microsoft OneDrive alebo SharePoint. Najprv sa tam zverejní kópia prezentácie, ktorú potom upravia príslušní pozvaní zamestnanci. Po vykonaní zmien alebo poznámok všetkými zúčastnenými osobami sa originál a kópia (kópie) opäť spoja, pričom sa zobrazia rozdiely a v prípade potreby sa dajú aj zrušiť.

Systémové požiadavky na používanie aplikácie Microsoft PowerPoint 2021 v počítači Mac

V nasledujúcich informáciách sú uvedené minimálne požiadavky na inštaláciu a spustenie aplikácie PowerPoint for Mac 2021 na zariadení Apple.

Upozorňujeme, že na používanie niektorých funkcií softvéru musí byť nainštalovaný systém macOS minimálne vo verzii 10.13.4 (High Sierra).

 • Operačný systém: jedna verzia z troch aktuálnych operačných systémov macOS
 • Procesor: Intel alebo Apple Silicon (M1)
 • Pracovná pamäť: aspoň 4 GB
 • Pevný disk: aspoň 10 GB voľného miesta
 • Grafická karta: min. 1 280 x 800 pixelov

Kúpte si PowerPoint pre Mac 2021 ako jeden program balíka Office Suite za špeciálnu cenu v spoločnosti Wiresoft

MS PowerPoint 2021 pre Mac je typickou súčasťou príslušného balíka Microsoft Office pre Mac a zvyčajne nie je samostatne dostupný v bežných predajniach softvéru. V spoločnosti Wiresoft si môžete program PowerPoint for Mac 2021 kúpiť aj samostatne!

Vaše výhody: Zakúpená verzia programu PowerPoint ponúkaná spoločnosťou Wiresoft je licencia pre jedného používateľa, ktorá vás nezaväzuje k dlhodobému a drahému predplatnému vrátane aktualizácií, ani neznamená žiadne obmedzenia funkcií. Preto sa vám dvojnásobne oplatí kúpiť si PowerPoint pre Mac 2021 ako jeden program od spoločnosti Wiresoft, najmä ak nepotrebujete ostatné programy balíka Office.

Váš nákup softvéru s Wiresoftom je vždy lacný a zároveň bezpečný! Licencia PowerPoint pre Mac 2021 pre jedného používateľa, ktorú si tu zakúpite, buď pochádza z väčšej množstevnej licencie pre firmy, alebo ide o licenciu použitého softvéru - preto je cenovo výhodná! Z hľadiska funkcií je ponúkaný softvér totožný s príslušným programom PowerPoint, ktorý je tiež súčasťou balíka Office Suite pre Mac 2021. To znamená, že menšie spoločnosti a individuálni používatelia, ako sú slobodné povolania alebo súkromné osoby, môžu využívať všetky výhody verzie PowerPoint for Mac 2021 a zároveň ušetriť peniaze.

Každý program spoločnosti Microsoft ponúkaný spoločnosťou Wiresoft bol tiež testovaný z hľadiska jeho skutočnej a bezchybnej použiteľnosti - preto je k dispozícii na stiahnutie ihneď po zakúpení a môžete ho používať neobmedzene dlho.

Vždy si môžete byť istí, že ani vy, ani my sa pri kúpe alebo predaji použitého softvéru nedostaneme do právne nejasnej situácie! Je to preto, že obchodovanie s Used Software je v EÚ výslovne povolené.

Vsoftvérovom obchode spoločnosti Wiresoft si môžete kúpiť PowerPoint pre Mac v aktuálnych aj starších verziách a všetky ostatné programy balíka Office jednotlivo, ako aj mnohé ďalšie programy spoločnosti Microsoft.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa PowerPoint for Mac 2021 alebo iného softvéru Office, jednoducho využite naše odborné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie