Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WORD 2019

K dispozícii na okamžité stiahnutie

  • SW10123
  • 059-09181
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
51,90 € * 56,90 € * (8,79% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilný


Word 2019 je najnovšia verzia softvéru na spracovanie textu od spoločnosti Microsoft, ktorá sa používa na celom svete. Tento bohato vybavený kancelársky program so svojimi integrovanými nástrojmi a intuitívnym ovládaním ďaleko presahuje rámec samotného písania a úpravy textov: početné možnosti dizajnu umožňujú vkladanie grafiky a tabuliek, všestranné možnosti prezentácie a formátovania dokumentov sú vhodné nielen na vybavovanie obchodnej korešpondencie, ale aj na tvorbu profesionálne navrhnutých diplomových prác a informačných správ, ako aj vizitiek, brožúr a letákov, ktoré možno priamo vo Worde uložiť ako súbory PDF na tlač. Pomocou programu Microsoft Word možno upravovať aj rôzne formáty súborov.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT WORD 2019"

Microsoft Word 2019 - všestranný textový procesor

Word 2019 je najnovšia verzia softvéru na spracovanie textu od spoločnosti Microsoft, ktorá sa používa na celom svete. Rozsiahle vybavený Office-program svojimi integrovanými nástrojmi a intuitívnym ovládaním ďaleko presahuje rámec čistého písania a úpravy textov: početné možnosti dizajnu umožňujú vkladanie grafiky a tabuliek, všestranné možnosti prezentácie a formátovania dokumentov sú vhodné nielen na vypĺňanie obchodnej korešpondencie, ale aj na tvorbu profesionálne navrhnutých diplomových prác a informačných správ, ale aj vizitiek, brožúr a letákov, ktoré možno priamo vo Worde uložiť vo formáte PDF na tlač. Pomocou programu Microsoft Word môžete upravovať aj rôzne formáty súborov.

Mnohé typické formátové šablóny sú doplnené ďalšími rozsiahlymi možnosťami rozvrhnutia stránky, aby bolo možné vytvárať prehľadné a rýchlo čitateľné texty; dôležité dokumenty možno tiež chrániť pred kopírovaním alebo označiť pre ďalšie použitie vložením vodoznakov.

Okrem toho mnohé inteligentné nástroje, ako napríklad kontrola pravopisu a možnosti automatickej opravy, uľahčujú a urýchľujú tvorbu textových dokumentov podľa platných pravidiel pravopisu.

Praktická lišta umožňuje rýchle prepínanie medzi jednotlivými aplikáciami jediným kliknutím.

Voliteľné pripojenie desktopového programu k službe Microsoft Cloud tiež umožňuje viacerým používateľom pracovať spoločne na dokumente v reálnom čase, čo poskytuje množstvo možností na zlepšenie tímovej práce. Word 2019 má tiež možnosť individuálneho pridelenia práv na jeden dokument Word.doc, čo môže napríklad obmedziť alebo zabrániť čítaniu alebo úpravám inou osobou.

Okrem týchto osvedčených funkcií starších verzií programu Word ponúka MS Word 2019 aj množstvo nových praktických funkcií, vďaka ktorým je písanie a editovanie, ako aj čítanie textových dokumentov ešte príjemnejšie a efektívnejšie ako predtým. Patrí medzi ne tmavý režim, ktorý je šetrnejší k očiam najmä pri dlhom sledovaní obrazovky, možnosti prehľadného zobrazenia dlhších textových súborov, ktoré urýchľujú vyhľadávanie konkrétnych pasáží, a vylepšená podpora prístupnosti. Nástroje na učenie zvyšujú čitateľnosť a funkcia voľnej ruky umožňuje kresliť vlastné náčrty a diagramy rukou a vkladať ich priamo do dokumentu. Ak chcete v počítači používať MS Word 2019, je potrebná predchádzajúca inštalácia stránky Windows 10. Všetky dôležité nové funkcie v aplikácii Word 2019 nájdete v nasledujúcom prehľade.

V internetovom obchode Wiresoft Onlineshop  môžete získať aktuálnu verziu programu Word 2019, ako aj jeho predchodcu a ďalšie programy Office ako špeciálnu jednotnú aplikáciu za nízku cenu.

Prehľad všetkých nových funkcií aplikácie Word 2019

Prechod na verziu 2019 aplikácie Word sa môže oplatiť najmä tým používateľom, ktorí vytvárajú texty profesionálne a chcú zvýšiť svoju efektivitu pri písaní a čítaní. Vďaka mnohým funkciám sa môžu ešte lepšie sústrediť na to najdôležitejšie.

Najmä ak je potrebné vytvoriť bezbariérové dokumenty, aby sa dostali k skupine adresátov, ktorí majú problémy s čítaním a porozumením textu, nové integrované funkcie, ktoré zohľadňujú aj medzinárodné normy, vám uľahčia vytváranie textov, ktoré môžu čítať všetci.

K dispozícii sú aj ďalšie funkcie na tvorbu a publikovanie vedeckých dokumentov, najmä pri použití zložitých vzorcov, čo je teraz možné vďaka podpore LaTeXu, štandardného programu používaného na celom svete.

Väčšia prehľadnosť vďaka rôznym možnostiam zobrazenia

Word 2019 ponúka aj viac vizuálnych možností. Táto verzia napríklad kombinuje používateľské rozhranie s páskou známe z aplikácie Word 2016 s moderným, známym vzhľadom dlaždíc, ktorý je typický aj pre Windows 10. Často používané prvky alebo funkcie sú umiestnené výraznejšie, aby boli k dispozícii ešte rýchlejšie.

A ak chcete naďalej používať známy vzhľad pásu z predchádzajúcej verzie aplikácie Word, môžete rozhranie tiež prepracovať.

Väčšia prehľadnosť sa týka aj používania na zariadeniach s dotykovými displejmi, ako sú tablety a smartfóny, kde sa zvýšila citlivosť rozhrania pre vstup perom.

Najmä pri práci s rozsiahlymi textovými dokumentmi môže byť vyhľadávanie konkrétnych pasáží alebo častí rýchlo zložité. V aplikácii Word 2019 môžete okrem známeho vertikálneho zobrazenia, v ktorom prechádzate všetky stránky zhora nadol, použiť novú funkciu "Stránka po stránke" a listovať dokumentom programu Word ako knihou. Pri stredne dlhých textoch poskytuje orientáciu nová funkcia "Miniatúry": V tomto prípade sa všetky stránky zobrazujú v malom prehľade, takže sa môžete rýchlo presunúť na požadované miesto.

Okrem toho má Word 2019 jemnejšie pozadia s novými tmavými témami Tmavosivá a Čierna, ktoré tiež podporujú sústredené písanie a čítanie textov.

Väčšia prístupnosť s podporou opravy chýb

Integrovaná a vylepšená asistenčná oprava chýb v aplikácii Word 2019 navrhuje vylepšenia spôsobu sprístupnenia dokumentu. V tomto smere sa okrem iného opiera o medzinárodné normy, aby sa zabezpečilo, že obsah bude ľahko čitateľný a upraviteľný pre používateľov so zdravotným postihnutím.

Kliknutím na položku ponuky "Skontrolovať" v časti "Kontrola prístupnosti" vám program predloží návrhy na opravu, ktoré môžete ľahko okamžite prijať jedným kliknutím.

Na tento účel môžete použiť aj podporu zvukovej spätnej väzby. Funkcia Cue Audio vás potom pri práci sprevádza zvukovými efektmi a zvukovými pokynmi. Poskytuje akustické nápovedy alebo upozornenia, ak neúmyselne zmeníte určité možnosti, alebo ako potvrdenie po vykonaní akcie: napríklad pri odosielaní e-mailu alebo odstraňovaní či vkladaní obsahu.

Učebné nástroje na efektívnejšiu prácu s textom

Učebné nástroje nie sú len praktickou funkciou programu Word pre študentov, ale uľahčujú aj porozumenie textu pre profesionálov. Nástroje integrované v aplikácii Word 2019 vám napríklad umožňujú upraviť šírku stĺpcov, rozstupy medzi textom, ako aj farbu stránky, aby bola prehľadnejšia a ľahšia pre vaše oči.

Sústredenie na riadky zvyšuje vašu koncentráciu a zabezpečuje menej rozptýlenia tým, že obmedzuje oblasť čítania na jeden, tri alebo päť riadkov. Keď si chcete v aplikácii Word 2019 vypočuť text, ktorý sa číta nahlas, súčasne sa zvýraznia slová, ktoré čítate, aby ste mohli ľahko sledovať, čo v texte počujete.

Režim zaostrenia známy zo starších verzií programu Word sa používa aj v programe Word 2019 na lepšie sústredenie: zobrazenie dokumentu sa stáva prehľadnejším skrytím všetkých panelov nástrojov.

Integrovaná funkcia prekladu

Ak chcete pri písaní alebo čítaní preložiť úryvok textu alebo dokonca celý text, v aplikácii Word 2019 už nemusíte prechádzať na webovú stránku prostredníctvom prehliadača, aby ste tam získali preklad: vďaka integrovanej funkcii prekladu to nie je potrebné s pomocou automatického rozpoznávania reči. Prekladač Microsoft Translator obsahuje viac ako 60 jazykov, z ktorých 11 možno prekladať.

Nástroj na voľné kreslenie

To, čo bolo predtým možné pomocou touchpadov alebo smartfónov, je teraz možné aj pomocou nového nástroja na kreslenie voľnou rukou pre Word. Voliteľne môžete pomocou vstupu perom, dotykového ovládania, ale aj počítačovej myši používať funkciu voľnej ruky na vytváranie značiek v texte alebo spontánne vytvárať náčrty a vzorce a vkladať ich.

Na tento účel poskytuje spoločnosť Microsoft v aplikácii Word 2019 niekoľko digitálnych pier vrátane ceruzky na kreslenie, pera na písanie a zvýrazňovača na zvýrazňovanie pasáží textu. Na výber sú rôzne hrúbky pera, 16 jednofarebných farieb a 8 efektov.

Každý voľne nakreslený tvar potom môžete presunúť alebo skopírovať a ďalej upravovať rovnako ako ostatné prvky kresby.

Pridávanie a úprava vektorovej grafiky

V aplikácii Word 2019 môžete navrhovať prezentácie a pracovné hárky pomocou piktogramov a symbolov, ako aj 3D obrázkov. Mimoriadne zaujímavou možnosťou je aj použitie škálovateľnej vektorovej grafiky alebo súborov SVG (Scalable Vector Graphics). Môžete meniť ich veľkosť, otáčať ich alebo dokonca farebne upravovať bez straty kvality obrazu.

Používanie LaTeXu v programe Word 2019 na vytváranie vzorcov

Pri vytváraní vedeckých textov existovali obmedzenia pre zobrazenie zložitých vzorcov pomocou editora vzorcov. Word 2019 teraz podporuje LaTeX na vytváranie profesionálnych vzorcov, ktoré sa s ním dajú konvertovať.

Systémové požiadavky pre Word 2019

  • Operačný systém: Windows 10 - nevyhnutné!; Windows Server 2019
  • Procesor: min. 1,6 GHz
  • RAM: aspoň 2 GB RAM (32 bitov) alebo 4 GB RAM (64 bitov) - odporúčané: 4 GB RAM
  • Miesto na pevnom disku: minimálne 16 GB (32 bitov) alebo 20 GB (64 bitov) na inštalačnej jednotke
  • Grafická karta: 1 280 x 768 pixelov, min. DirectX 9 s WDDM 2.0 - odporúčané: DirectX 10

Podporované jazyky: Nemčina, dánčina, angličtina, francúzština, taliančina, poľština, španielčina a ďalšie

Kúpiť Word 2019 ako Office jeden program od spoločnosti Wiresoft

MS Word je tradičným základným balíkom spoločnosti Microsoft Office. Na rozdiel od mnohých iných poskytovateľov softvéru si môžete Word 2019 zakúpiť v obchode Wiresoft nielen ako súčasť balíka Office 2019, ale aj ako samostatný program bez toho, aby ste sa museli zaviazať k predplatnému alebo dodržiavať časové obmedzenie jeho používania. Kúpiť si Word 2019 ako samostatný program sa oplatí aj z dlhodobého hľadiska, pretože nemusíte sťahovať žiadne platené aktualizácie.

Táto samostatná licencia pre jedného používateľa je totožná s programom Word, ktorý je tiež súčasťou balíka Office Suite 2019.

Najmä pre samostatne zárobkovo činné osoby a malé podniky s malým počtom zamestnancov, ktorí nepotrebujú všetky ostatné programy zahrnuté v balíku Office, je kúpa aplikácie Word 2019 ako samostatného programu mimoriadne cenovo dostupným spôsobom používania tohto klasického softvéru na spracovanie textu.

Všetky licencie softvéru Microsoft, ktoré si môžete zakúpiť v obchode Wiresoft Software Store, sú originálne produkty Microsoft, ktoré si zakúpite ako plnú verziu pre jedného používateľa. Môžu byť z objemových licencií alebo použité, ale to vás nijako neznevýhodňuje. Spoločnosť Wiresoft ako renomovaný predajca softvéru neponúka časovo obmedzené skúšobné verzie alebo verzie na obmedzené použitie. Každý softvérový produkt spoločnosti Wiresoft je po zakúpení plne a legálne použiteľný, pretože v prípade takýchto použitých programov bol akýkoľvek softvér, ktorý pôvodný kupujúci predtým nainštaloval, odstránený spolu s predajom spoločnosti Wiresoft, takže je opäť 100 % voľný a použiteľný. Všetky licencované produkty spoločnosti Wiresoft boli tiež dôkladne testované z hľadiska ich skutočnej použiteľnosti.

Okrem toho môžete využiť naše kompetentné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu a chatu, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa nákupu MS Office 2019 alebo iného softvéru Office.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WORD 2019"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WORD 2019"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie