Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10043
 • FQC-08190
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
21,90 € * 22,90 € * (4,37% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  32bit/64bit


Windows 8.1 Professional je presvedčivá odpoveď spoločnosti Microsoft pre všetkých používateľov, ktorí neboli spokojní s predchádzajúcou verziou. Hlavným dôvodom bol kompletne prepracovaný tzv. dizajn Metro, ktorý v štýle rozhraní tabletov a smartfónov zobrazoval programy a ďalšie funkcie vo vizuálne zmenšených jednofarebných ikonách, známych aj ako dlaždice kvôli ich štvorcovému základnému tvaru.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

 

Informácie o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL"

Windows 8.1 Pro - výkonná verzia inovatívneho operačného systému Microsoft ako používaný softvér

Windows 8.1 Professional je presvedčivá odpoveď spoločnosti Microsoft pre všetkých používateľov, ktorí neboli spokojní s predchádzajúcou verziou. Dôvodom bol predovšetkým úplne prepracovaný takzvaný dizajn Metro, ktorý v štýle rozhraní tabletov a smartfónov zobrazoval programy a ďalšie funkcie vo vizuálne zmenšených jednofarebných ikonách, známych aj ako dlaždice kvôli ich štvorcovému základnému tvaru.

Okrem návratu známej domovskej obrazovky  ponúka Windows 8.1 množstvo ďalších vylepšení a najmä vo verzii Pro Edition pre firmy celý rad nevyhnutných podnikových funkcií, ktoré sú nevyhnutné pre správu sietí a súvisiacich bezpečnostných pravidiel, ako aj pre ochranu údajov. Windows 8.1 Pro - určený na používanie v malých a stredných podnikoch - ponúka funkcie, ako je Domain Join, ktorá umožňuje koncovým zariadeniam prístup k sieti aj offline, ako aj BitLocker na ochranu dát, najmä v mobilných zariadeniach, a výkonnú virtualizačnú technológiu Hyper-V. 

Kúpa verzie 8.1 Pro Edition ponúka veľkú výhodu, že tento operačný systém Windows možno používať aj na starších hardvérových systémoch. V internetovom obchode Wiresoft nájdete Windows 8.1 Pro ako verziu pre jedného používateľa, ako aj iné edície a staršie alebo novšie operačné systémy a mnoho ďalších programov spoločnosti Microsoft. V nasledujúcom prehľade sú najprv uvedené najdôležitejšie novinky systému Windows 8.1 Pro a potom dôležité funkcie celej verzie systému Windows 8.1.

Funkcie systému Windows 8.1 Pro Edition

Systém Windows 8.1 Pro je vďaka svojim ďalším funkciám a vlastnostiam určený predovšetkým pre firmy a náročných používateľov, pre ktorých hrajú dôležitú úlohu bezpečnosť siete a virtualizácia. Nasledujúce funkcie ponúkajú komplexné možnosti:

Pripojenie k doméne v systéme Windows 8.1 Pro

Jednou z rozhodujúcich funkcií edície Windows 8.1 Pro je funkcia Domain Join, ktorá je pre firmy nevyhnutná na správu koncových zariadení v sieti.

Pripojenie k doméne umožňuje pripojiť počítače offline k podnikovej sieti prostredníctvom služby Access Directory bez potreby fyzického pripojenia alebo pripojenia VPN. Pripojenie k doméne offline sa riadi zásadami DirectAccess vrátane definovania pravidiel pre vzdialené poskytovanie.

Všetky sieťové počítače zjednotené pod doménou spravuje správca IT prostredníctvom radiča domény - servera na centrálne overovanie počítačov a používateľov v počítačovej sieti - takže majú spoločnú databázu a bezpečnostnú politiku, ako aj jedinečný názov.

Prostredníctvom integrovanej konzoly Group Policy Management Console (GPMC) môžu meniť doménové politiky alebo vytvárať nové. V systéme Windows 8.1 Pro je tento proces tiež jednoduchší ako v starších verziách. Správcom tiež uľahčuje správu scenárov BYOD (bring your own device) so zariadeniami, ktoré nepatria do konkrétnej domény, čo zvyčajne zahŕňa súkromné mobilné zariadenia, ako sú notebooky, tablety alebo smartfóny.

Hyper-V pre Windows 8.1 Pro

V systéme Windows 8.1 Pro je integrovaná aj nová verzia virtualizačnej technológie Hyper-V. Okrem možnosti úplnej izolácie jednotlivých systémov ponúka aj využitie rôznych bezpečnostných funkcií, ako je napríklad Data Execution Prevention (DEP) na hardvérovej úrovni, ako aj Network Address Translation (NAT) na správu adries IPv4.

Hyper-V sa používa na virtualizáciu dátových centier, ako aj menších prostredí. Verzia dostupná v systéme Windows 8.1 Pro umožňuje používať Hyper-V aj na virtualizáciu klientov. Virtuálne servery je teda možné presúvať alebo kopírovať medzi hostiteľmi Hyper-V počas behu systému. Okrem toho Hyper-V spracúva aj obrazy pevných diskov vo formáte virtuálneho pevného disku (alebo VDHX).

Bezpečné šifrovanie pevného disku pomocou nástroja BitLocker

Ako rýchlo sa stane, že sa tablet alebo notebook stratí alebo dokonca ukradne. Oveľa dôležitejšie ako strata mobilného zariadenia je skutočnosť, že citlivé alebo osobné údaje, ktoré sú v ňom uložené, sa už nedajú použiť alebo zneužiť. Nástroj BitLocker, ktorý je integrovaný do systému Windows 8.1 Pro, aspoň zabraňuje tomu, aby tieto údaje mohli prezerať neoprávnené osoby alebo aby sa používali na kriminálne účely, pretože ich bezpečne zašifruje.

Na tento účel ponúka praktický nástroj "BitLocker To Go" možnosť šifrovať aj USB kľúče a externé pevné disky.

Ďalšie funkcie v systéme Windows 8.1 Pro

Okrem toho edícia Pro systému Windows 81. ponúka vylepšené komplexné zabezpečenie s funkciami Trusted Boot a Secure Boot, bránu Windows Firewall, ako aj Windows Defender a Microsoft SmartScreen, filter na detekciu škodlivého softvéru, ktorý by sa mohol načítať prostredníctvom adresy URL.

A vďaka šifrovaciemu súborovému systému (EFS) možno súbory na diskoch NTFS bezpečne šifrovať v operačných systémoch založených na systéme Windows NT, aby zostali dôverné a chránené aj v prípade, že k nim získajú prístup neoprávnené osoby prostredníctvom nedostatočne chránených prístupových práv alebo krádeže diskov.

Najdôležitejšie všeobecné inovácie a funkcie verzie Windows 8.1

Verzia 8.1 zachováva mnohé základné inovácie predchádzajúcej verzie systému Windows 8, ale vylepšuje mnohé detaily, s ktorými používatelia neboli spokojní. V zásade sa však zachovala myšlienka ponúknuť jednotné používateľské rozhranie vo všetkých koncových zariadeniach so systémom Windows 8.1.

Dlaždice "Moderné používateľské rozhranie

Typický vzhľad dlaždíc nového operačného systému je pre používateľov najvýraznejším prvkom: namiesto predchádzajúceho zoznamu všetkých často používaných programov atď. sa teraz všetky používané a štandardné aplikácie zobrazujú v takzvanom modernom dizajne UI - kde UI znamená "User Interface" (používateľské rozhranie) - Microsoft ho označuje aj ako dizajn Metro.

Vo verzii 8.1 Pro, ale aj v ostatných verziách môžu používatelia kliknutím na nápadné tlačidlo s vlajkou prepnúť na zobrazenie ponuky Štart známe zo starších verzií operačného systému. Kliknutím pravým tlačidlom myši získate priamy prístup k dôležitým nastaveniam systému Windows, ako aj k možnostiam reštartovania alebo vypnutia systému. Používatelia systému Windows 8.1 si tiež môžu vybrať, či sa operačný systém spustí s rozhraním dlaždíc alebo sa okamžite načíta pracovná plocha.

Pri výbere pozadia je teraz možné namiesto integrovaného predvýberu obrázkov atď. zobraziť aj vlastné fotografie atď. K dispozícii je aj možnosť striedavého zobrazovania viacerých fotografií.

Novinka: Veľkosť a tvar dlaždíc je teraz možné prispôsobiť. Cieľom úplne nového moderného dizajnu používateľského rozhrania bolo pôvodne vytvoriť jednotný vzhľad na všetkých koncových zariadeniach, t. j. od počítačov alebo notebookov až po tablety a smartfóny, pričom dizajn dlaždíc je vizuálne príťažlivejší na menšom mobilnom telefóne ako na obrazovke stolného počítača. Verzia 8.1. Pro atď. teraz ponúka štyri veľkosti dlaždíc: Veľké, široké, stredné a malé. Vďaka tomu sú nedôležité alebo zriedkavo používané aplikácie vizuálne menej nápadné, zatiaľ čo v prípade obľúbených aplikácií, ako je napríklad nová aplikácia počasia, väčší displej uľahčuje používanie funkcie náhľadu, pretože zobrazuje aj množstvo živých informácií. Väčšie displeje obsahujú aj krátke textové informácie o tom, o aký program ide, čo je užitočné pri orientácii v technickejších aplikáciách.

Užitočné: Pre používateľov, ktorí (zatiaľ) nepoznajú koncept dlaždíc systému Windows 8.1, integrovala spoločnosť Microsoft vlastnú aplikáciu "Pomoc a tipy" s radami na ovládanie, ako aj vysvetľujúcimi textami a videami.

Zobrazenie štyroch aplikácií súčasne so systémom Windows 8.1 Pro

Keď sú otvorené aplikácie, Windows 8.1 zobrazuje aktívne dlaždicové programy vo voľne voliteľných veľkostiach vedľa seba - v porovnaní s verziou 8, ktorá zobrazovala prvú aplikáciu na jednej tretine šírky obrazovky a druhú aplikáciu na dvoch tretinách šírky. Displej sa dá obzvlášť dobre použiť na koncových zariadeniach s vysokým rozlíšením obrazovky. Na obrazovkách stolových počítačov s rozlíšením 1 920 x 1 200 pixelov sa dajú zobraziť aj štyri otvorené aplikácie. Posunutím deliacej čiary možno meniť aj veľkosť aplikácií po otvorení. Ktorá aplikácia je práve aktívna, je označené tromi bodkami na deliacej čiare.

Nové aplikácie v systéme Windows 8.1

Windows 8.1. ponúka - samozrejme aj vo verzii Professional - množstvo nových aplikácií, ktoré niektorým používateľom určite chýbali okrem iného aj v smartfónoch:

 • Aplikácia Kalkulačka: umožňuje jednoduché výpočty a prevody meraní, napríklad kilometrov na míle. Aplikácia má aj vedecké zobrazenie so zložitejšími vzorcami.
 • Aplikácia budíka: Okrem typických funkcií budíka ponúka aj odpočítavanie času a stopky.
 • Aplikácia Záznamník zvuku: Známy záznamník zvuku je teraz súčasťou systému Windows Blue: Pomocou aplikácie možno vytvárať a upravovať zvukové záznamy, ktoré možno voliteľne ukladať aj do služby SkyDrive.
 • Aplikácia "Varenie a pôžitok": Nadšenci varenia tu nájdu množstvo ilustrovaných receptov na rôzne príležitosti. Vďaka integrovanej funkcii nákupného zoznamu je obzvlášť praktické používať ho na smartfóne.

Ak chcete vytvoriť prehľad v záplave starých a nových aplikácií, môžete ich v systéme Windows 8.1 zoskupiť, vďaka čomu je klikanie na dlhé zoznamy zbytočné.

Panel s ikonami vo Windows 8.1

Okrem toho sú k dispozícii možnosti nastavenia na vypnutie typických nových prvkov operačného systému Windows 8, ako je napríklad panel s ikonami. Myšlienkou lišty Charms Bar, ktorá bola zavedená v systéme Windows 8, je poskytnúť používateľom priamy prístup k piatim dôležitým funkciám: Vyhľadávanie, Zdieľanie, Štart, Zariadenia a Nastavenia. Stane sa aktívnym hneď, ako používateľ presunie ukazovateľ myši do pravého horného rohu obrazovky a zmizne. V systéme Windows 8.1 Pro atď. je jednoduchšie deaktivovať lištu Charms Bar, ak nie je potrebná. Okrem toho môžete funkciu prepínania medzi jednotlivými aplikáciami deaktivovať kliknutím na ľavý horný roh monitora.

SkyDrive

Online úložisko SkyDrive od spoločnosti Microsoft bolo vo verzii 8.1 opäť upravené. Je to zrejmé najmä pri synchronizácii: zatiaľ čo predtým sa pri kopírovaní súborov do služby SkyDrive prostredníctvom Prieskumníka systému Windows automaticky synchronizovali všetky súbory uložené v tejto službe so všetkými koncovými zariadeniami, v systéme Windows 8.1 sa v službe SkyDrive teraz synchronizujú len priečinky a miniatúry. Služba ukladania stiahne súbor iba po dvojitom kliknutí naň. Toto nové nastavenie je užitočné najmä vtedy, ak niektoré z používaných zariadení má menej miesta na pevnom disku a pripojenie na internet je slabšie. Všetky údaje, lokálne aj uložené v službe SkyDrive, sa spravujú prostredníctvom novej aplikácie SkyDrive. Systém Windows 8.1 ukladá dôležité nastavenia počítača a niektoré záložné súbory aj do služby SkyDrive.

Hardvérové požiadavky na inštaláciu systému Windows 8.1 Pro atď.

Aby systém Windows 8.1 Pro fungoval na koncovom zariadení bez problémov, musí spĺňať určité hardvérové požiadavky. Systém Windows 8.1 Pro je k dispozícii v 32-bitovej a 64-bitovej verzii; iba 64-bitová verzia zaručuje, že niektoré programy a aplikácie možno používať naplno. Pri inštalácii systému Windows 8.1 musia byť splnené nasledujúce základné technické vlastnosti:

 • Procesor: min. 1 GHz, s podporou PAE, NX a SSE2
 • Pamäť RAM: aspoň 1 GB pre 32-bitovú alebo 2 GB RAM pre 64-bitovú verziu
 • Miesto na pevnom disku: aspoň 16 GB pre 32-bitovú verziu alebo 20 GB pre 64-bitovú verziu
 • Grafická karta: Microsoft DirectX 9 s ovládačom WDDM

Kúpte si Windows 8.1 Pro v internetovom obchode Wiresoft za rozumnú cenu

Windows 8.1 Pro sa v bežnom obchode ponúka - ak vôbec - ako nová jednotlivá licencia za nezanedbateľnú cenu. V internetovom obchode Wiresoft si však môžete kúpiť Windows 8.1 Professional ako licenciu pre jedného používateľa za oveľa nižšiu cenu ako tzv. použitý softvér - dostanete identický softvérový produkt.

Funguje to takto: Ponúkaná jednotlivá licencia systému Windows 8.1 Pro Edition bývala súčasťou hromadnej licencie zakúpenej spoločnosťou. Pri ďalšom predaji - čo je v EÚ absolútne legálny proces - sa tento softvér rozdelil a premenil na jednotlivé licencie, ktoré sa potom označujú a ponúkajú ako použitý softvér. Toto rozdelenie zväzkovej licencie alebo označenie použitého softvéru však nemá žiadny negatívny vplyv na funkčnosť tohto stolového operačného systému Windows 8.1 Pro, okrem iného aj preto, že softvér nepodlieha opotrebovaniu.

Nákup softvéru s Wiresoftom je vždy lacný a zároveň bezpečný! Tento operačný systém Windows 8.1 Pro si môžete kúpiť v obchode Wiresoft nielen za mimoriadne výhodnú cenu - váš nákup je aj bezpečný: Wiresoft predáva iba originálny softvér Windows 8.1 Professional, ktorý je identický s produktom spoločnosti Microsoft. Preto si po úspešnom dokončení procesu nákupu môžete okamžite stiahnuť a nainštalovať licenciu Windows 8.1 Pro do svojho koncového zariadenia a aktivovať ju pomocou priloženého objemového licenčného kľúča, ktorý platí len pre vás - bez časového obmedzenia. Nákup použitého softvéru, ako je napríklad Windows 8.1 Pro, v obchode Wiresoft Software Shop pre vás nepredstavuje žiadne právne riziko, pretože obchodovanie s použitým softvérom je jednoznačne povolené zákonom, čo bolo potvrdené mnohými právne záväznými rozhodnutiami.

Nákup použitého softvéru od spoločnosti Wiresoft ponúka našim zákazníkom výhodnú alternatívu k iným ponukám, aby mohli používať operačný systém Windows 8.1 Professional. Okrem malých a stredných podnikov a organizácií sú našimi zákazníkmi aj samostatne zárobkovo činné osoby, ako aj súkromné osoby, ktoré s radosťou využívajú našu ponuku softvéru za nízke ceny!

V obchode so softvérom Wiresoft nájdete Windows 8.1 Pro, ako aj ďalšie verzie operačného systému Windows a iných programov spoločnosti Microsoft v podobe cenovo výhodnej kúpnej verzie na okamžité stiahnutie. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tohto alebo iného softvéru spoločnosti Microsoft, jednoducho využite naše kompetentné poradenstvo v chate, e-mailom alebo telefonicky.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie