Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL

K dispozícii na okamžité stiahnutie

  • SW10045
  • FQC-09525
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
32,90 € * 35,90 € * (8,36% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  32bit/64bit


V porovnaní s jednoduchšími verziami tohto operačného systému ponúka Windows 10 Professional výrazné plus v oblasti podnikových funkcií, ktoré sú určené predovšetkým pre profesionálnych používateľov, ako aj malé a stredné podniky. Windows 10 Pro ponúka funkcie, ako je správa skupinových politík, prístup k doméne, BitLocker, podnikový režim pre Internet Explorer EMIE, aplikácia vzdialenej plochy a klient Hyper-V. Windows 10 Pro toto všetko a ešte viac predstavuje v modernom, používateľsky prívetivom rozhraní s typickým dlaždicovým vzhľadom, ktoré je možné prispôsobiť ďalšími funkciami. Stojí za tým technológia, ktorú možno použiť aj na starších koncových zariadeniach, čo je ekonomickou výhodou najmä pre firmy. Windows 10 využíva na bezpečné prihlásenie "Microsoft Hello", biometrické overovanie používateľa, a ponúka mnoho ďalších funkcií, ktoré zlepšujú ochranu údajov.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"

Kúpte si Windows 10 Pro - výkonnú verziu osvedčeného operačného systému od spoločnosti Microsoft

V porovnaní s jednoduchšími verziami tohto operačného systému ponúkaWindows 10 Professional výrazné plus v oblasti podnikových funkcií, ktoré sú určené predovšetkým pre profesionálnych používateľov, ako aj malé a stredné podniky. Systém Windows 10 Pro okrem iného ponúka funkcie, ako je správa skupinových politík, pripojenie k doméne, BitLocker, podnikový režim pre Internet Explorer EMIE, ako aj aplikáciu Vzdialená plocha a klienta Hyper-V.

Systém Windows 10 Pro ponúka toto všetko a ešte viac v modernom, používateľsky prívetivom rozhraní s typickým vzhľadom dlaždíc, ktoré si môžete prispôsobiť pomocou ďalších funkcií. Za tým sa skrýva technológia, ktorú možno použiť aj na starších koncových zariadeniach, čo predstavuje ekonomickú výhodu najmä pre podniky.

Systém Windows 10 využíva na bezpečné prihlásenie biometrické overovanie používateľa "Microsoft Hello" a ponúka mnoho ďalších funkcií, ktoré zlepšujú ochranu údajov.

Kúpa Windows 10 Pro Edition má veľkú výhodu v tom, že tento operačný systém podporuje aj starší hardvér, čo je pre mnohých používateľov rozhodujúca vlastnosť. Okrem systému Windows 10 Pro si môžete v internetovom obchode Wiresoft zakúpiť aj iné edície systému Windows a mnoho ďalších programov spoločnosti Microsoft. Nasledujúci prehľad predstavuje najdôležitejšie inovácie systému Windows 10 Pro.

Ako získam licenčný kľúč a prepojenie na prevzatie systému Windows 10 Professional?

Tento produkt je verzia na stiahnutie. Do 24 hodín po prijatí platby dostanete e-mailom licenčný kľúč a odkaz na stiahnutie. Produkt si potom môžete okamžite stiahnuť, nainštalovať a aktivovať online.

Prehľad špeciálnych funkcií systému Windows 10 Pro

V porovnaní s jednoduchšími edíciami, ako je napríklad Windows Home, ponúka Windows 10 Pro celý rad ďalších funkcií a nástrojov, ktoré sú dôležité najmä pre podniky, pretože ovplyvňujú bezpečnosť koncových zariadení aj údajov. Správcovia ho môžu používať na správu skupinových politík a používateľských účtov a tiež na konfiguráciu jednotlivých zariadení a ich ochranu pred útokmi škodlivého softvéru.

Ďalšou súčasťou systému Windows 10 Pro je vzdialená plocha, ktorá umožňuje vzdialené ovládanie počítačov prostredníctvom siete. Používatelia systému Windows 10 Pro môžu tiež pripojiť svoje koncové zariadenie k službe Microsoft Azure Active Directory a používať tak obchod Microsoft Business Store. Tu si môžu spoločnosti zakúpiť a používať množstvo aplikácií pre všetkých používateľov v spoločnosti. Všetky podrobnosti o systéme Windows Professional nájdete v nasledujúcej časti.

Správa zásad skupiny pomocou editora

Editor gpedit.msc, ktorý je súčasťou verzie Windows 10 Pro, možno použiť na nastavenie a správu miestnych zásad skupín. V novej verzii sa dá použiť na riadenie inštalácie aktualizácií podľa definovaných pravidiel, ktoré sa dajú aj vynútiť. Ďalšími funkciami editora je nastavenie tzv. termínu zhody, teda času, kedy musí byť určitá aktualizácia nainštalovaná najneskôr; možno rozlišovať medzi aktualizáciami funkcií, aktualizáciami kvality a aktualizáciami, ktoré nie sú aktualizáciami operačného systému. Okrem toho sa editor používa aj na centrálnu konfiguráciu a aktiváciu optimalizácie úložiska (Storage Sense), ktorá sa používa napríklad na automatické odstraňovanie nepotrebných súborov.

Funkcia vzdialeného prístupu prostredníctvom aplikácie Vzdialená plocha

Pomocou aplikácie Vzdialená plocha sa môžu používatelia pripojiť k svojmu počítaču z iného počítača, tabletu alebo smartfónu zo vzdialeného miesta a používať ho, ako keby sedeli priamo pred ním. Rozhranie pracovnej plochy miestneho počítača sa zobrazuje prostredníctvom brány RDS.

Pripojenie k doméne

Najmä firemné počítače často patria do určitej domény v službe Active Directory, aby sa zjednodušila správa jednotlivých zariadení, ako aj používateľských účtov. V systéme Windows 10 Pro je to možné prostredníctvom funkcie Domain Join, prípadne je pre príslušné koncové zariadenia k dispozícii aj variant optimalizovaný pre dotykové ovládanie.

Internet Explorer v podnikovom režime (EMIE)

Podnikový režim alebo Enterprise Mode, ktorý je k dispozícii v systéme Windows 10 Professional, znižuje problémy s kompatibilitou väčšinou starších webových aplikácií. Vďaka zlepšenej kompatibilite aplikácií a webových stránok ich možno spustiť bez zmeny. Okrem toho nástroj na správu zoznamov webových stránok - správca zoznamov webových stránok v podnikovom režime - ponúka rôzne možnosti pre jednotlivé domény vrátane vykresľovania.

Bezpečné šifrovanie pevného disku pomocou nástroja BitLocker

Mobilné zariadenia, ako sú tablety a prenosné počítače, možno ľahko ukradnúť alebo stratiť. Ešte bolestivejšia ako strata hardvéru je zvyčajne strata citlivých alebo osobných údajov, ktoré boli uložené lokálne. Aby sa tieto údaje nedostali do nesprávnych rúk a neboli zneužité, môžete ich bezpečne zašifrovať pomocou nástroja BitLocker, ktorý je integrovaný do systému Windows 10 Pro.

Nástroj BitLocker možno samozrejme aktivovať aj na miestnom počítači na ochranu údajov pred neoprávneným prístupom. Počítače so systémom Windows 10 Pro musia byť na tento účel vybavené čipom TPM na základnej doske, inak je potrebné aktiváciu nástroja BitLocker povoliť samostatne.

Pomocou nástroja BitLocker To Go môžete šifrovať aj USB kľúče a externé pevné disky.

Windows Defender System Guard

Program Defender System Guard (WDSG) integrovaný v systéme Windows 10 Professional je dodatočná vrstva ochrany, ktorá chráni operačný systém pred útokmi už pri spustení, keď ostatné programy na ochranu pred vírusmi ešte nie sú aktivované. Windows Defender chráni aj pred bootkitmi a rootkitmi, ako aj pred útokmi, ktoré bežné vírusové skenery ešte nezistili.

Režim kiosku

Režim kiosku - nazývaný aj "pridelený prístup" 8.1 - reguluje v počítači so systémom Windows 10, ktorý používa niekoľko používateľov, že každý z nich môže používať len určité funkcie a programy, a to tak, že pre každú oprávnenú osobu nastaví používateľské konto kiosku - nazývané aj "pridelený prístup". Už pri prihlásení sa aktivuje aplikácia prednastavená správcom. V závislosti od nastavenia môže potom prihlásený používateľ používať napríklad len internet alebo hudobný program.

Ochrana podnikových údajov

Ochrana podnikových dát (EDP) je tiež funkcia systému Windows 10 Pro, ktorú možno používať spolu s riešením správy mobilných zariadení (MDM), ako je Microsoft Intune alebo System Center Configuration Manager. Výhodou EDP je na jednej strane oddelenie súkromných a firemných údajov v prenosnom počítači; tie potom zostávajú zabezpečené prostredníctvom správy práv Active Directory, aj keď sú presunuté na iné úložisko alebo odoslané e-mailom. Prostredníctvom EDP môžu správcovia tiež zabrániť inštalácii aplikácií klasifikovaných ako nezabezpečené, ako aj určitým akciám používateľa.

Inteligentný bezpečnostný graf (ISG)

Táto inteligentná preventívna ochrana chráni systém Windows 10 Pro aj pred aktuálnymi hrozbami malvéru. Inteligentný bezpečnostný graf (ISG) analyzuje existujúce bezpečnostné opatrenia v podnikovej sieti a v prípade zistenia nedostatkov navrhuje vhodné zlepšenia alebo riešenia.

Klient Hyper-V

Technológia Hyper-V, ktorá je súčasťou systému Windows 10 Professional, umožňuje spustiť niekoľko operačných systémov vo vlastnom virtuálnom počítači (VM). Výhodou hypervízora typu 1, ktorý sa tu používa, je okrem iného to, že virtualizácia jedného alebo viacerých serverov lepšie využíva dostupný úložný priestor. Spolupráca Hyper-V so systémom Windows má pozitívny vplyv na dynamickú správu pamäte, takže niekoľko virtuálnych počítačov môže bežať paralelne bez akýchkoľvek problémov. Aktuálne stavy systému možno uložiť ako stav hibernácie a klient Hyper-V podporuje aj kompletný obraz systému, takže v prípade potreby je možné vrátiť sa do skoršieho stavu systému bez väčšej časovej straty.

Prístup do obchodu Windows Business Store

V systéme Windows 10 Pro majú spoločnosti prístup aj k obchodu Windows Business Store a môžu do svojej siete integrovať službu Azure Active Directory. Prostredníctvom adresárovej služby môžu nakupovať a centrálne nasadzovať softvérové produkty pre všetky koncové body v sieti.

Ďalšie dôležité všeobecné vlastnosti a funkcie edícií systému Windows 10

Nasledujúce funkcie operačného systému Windows 10 sú vylepšeniami existujúcich funkcií, ako aj novinkami, ktoré používateľom poskytujú ešte lepšie a bezpečnejšie prostredie:

Cortana

Už známa hlasová asistentka Cortana je v systéme Windows 10 predvolene aktivovaná a môžete k nej kedykoľvek pristupovať buď prostredníctvom panela vyhľadávania, alebo ju aj zavolať. V mobilných zariadeniach ju však možno deaktivovať aj z dôvodu ochrany údajov alebo šetrenia energie batérie.

Windows Hello

Zbohom heslá - pretože Windows Hello je bezpečná alternatíva na prihlasovanie a overovanie sa v počítači alebo inom koncovom zariadení: Väčšina novších koncových zariadení s čítačkou odtlačkov prstov podporuje funkciu Windows Hello; program ponúka aj rozpoznávanie tváre prostredníctvom uzamknutej obrazovky na lokálne prihlásenie alebo prihlásenie do konta na webe.

Snap Assist

Funkcia Snap Assist ponúka praktickú správu okien v systéme Windows 10, ktorá poskytuje väčšiu prehľadnosť na obrazovke a zároveň ideálne využíva dostupný priestor na displeji. Pomocou funkcie Snap Assist môžete súčasne používať dve - a s novou funkciou Corner Snap dokonca až štyri - okná bez toho, aby ste museli medzi nimi klikať sem a tam ako predtým, napr. pri paralelnom používaní internetu počas písania.

Asistent Snap tiež zobrazuje, ktoré ďalšie programy sú práve aktívne, a teraz podporuje aj viacero obrazoviek.

Kontinuum

Ako už názov funkcie napovedá, Continuum vám umožňuje pokračovať v práci na smartfóne alebo tablete rovnako ako na miestnom počítači so systémom Windows - bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Prostredníctvom virtuálnej klávesnice možno používať všetky funkcie a napríklad používať internet, odosielať e-maily alebo používať aplikáciu Microsoft Office. Bežné funkcie a služby smartfónu alebo tabletu sú stále k dispozícii ako zvyčajne. Continuum umožňuje prepínať z režimu stolného počítača do režimu tabletu a späť počas prevádzky bez toho, aby ste museli zakaždým reštartovať systém Windows. Zobrazenie na pracovnej ploche sa automaticky prispôsobí inému formátu.

Ochrana informácií systému Windows

Windows Information Protection (WIP) v systéme Windows 10 je súčasný názov predchádzajúcej technológie Enterprise Data Protection - EDP - na ochranu pred únikom údajov, ktorá zároveň neobmedzuje prácu používateľov na počítači so systémom Windows. WIP tiež chráni firemné údaje a aplikácie pred stratou - na súkromných aj firemných zariadeniach.

Správcovia môžu pomocou nástroja AppLocker definovať, ktoré aplikácie a programy môžu jednotliví používatelia používať, a pomocou šifrovacieho súborového systému EFS chrániť údaje pred krádežou a manipuláciou. Pre ešte komplexnejšiu ochranu je možné WIP kombinovať aj so systémom Windows Azure Rights Management.

Požiadavky na hardvér na inštaláciu systému Windows 10 Pro

Aby systém Windows 10 Pro fungoval na miestnom počítači alebo notebooku bez problémov, musí hardvér spĺňať určité požiadavky. Systém Windows 10 Pro je stále k dispozícii v 32-bitovej a 64-bitovej verzii, ale na novšom počítači by mala byť nainštalovaná 64-bitová verzia, aby ste mohli naplno používať všetky programy a aplikácie. Pri inštalácii systému Windows 10 musí počítač spĺňať tieto všeobecné základné technické charakteristiky:

  • Procesor alebo SoC (System-on-a-Chip - v mobilných telefónoch): aspoň 1 GHz
  • RAM: aspoň 1 GB pre 32-bitový alebo 2 GB RAM pre 64-bitový operačný systém
  • Miesto na pevnom disku: aspoň 16 GB pre 32-bitový alebo 20 GB pre 64-bitový operačný systém
  • Grafika: Displej 800 x 600, DirectX 9 alebo vyšší s ovládačom WDDM 1.0
  • Rozpoznávanie reči Cortana: sústava mikrofónov Hi-Fi

Kúpiť Windows 10 Pro lacno v internetovom obchode Wiresoft

Systém Windows 10 Pro od spoločnosti Microsoft sa v bežnom obchode ponúka ako jedna licencia za nezanedbateľnú cenu. V internetovom obchode Wiresoft si môžete kúpiť Windows 10 Professional ako licenciu pre jedného používateľa za oveľa nižšiu cenu ako použitý softvér - s rovnakým rozsahom funkcií.

Dôvod: Licencia Windows 10 Pro Edition, ktorá je tu k dispozícii, je zvyčajne súčasťou veľkoobjemovej licencie, ktorú predtým používala spoločnosť. Pri legálnom ďalšom predaji tejto zväzkovej licencie sa táto licencia rozpustila a premenila na jednotlivé licencie, ktoré sa potom označujú ako použitý softvér. Toto rozdelenie alebo označenie ako použitý softvér však nemá žiadny vplyv na funkčnosť softvéru operačného systému Windows 10 Pro.

Nákup softvéru od spoločnosti Wiresoft: vždy bezpečný! Operačný systém Windows 10 Pro nie je dostupný len v obchode Wiresoft za mimoriadne výhodnú cenu - nákup je pohodlný aj prostredníctvom okamžitého stiahnutia a zároveň bezpečný: Wiresoft totiž predáva len Windows 10 Professional ako verziu identickú s originálnym produktom spoločnosti Microsoft. Po úspešnom dokončení procesu nákupu a prevzatí môžete okamžite nainštalovať licenciu Windows 10 Pro do počítača a aktivovať ju pomocou priloženého platného licenčného kľúča.

Nákup systému Windows 10 Pro ako použitého softvéru v obchode Wiresoft Software Shop pre vás nepredstavuje žiadne právne riziko, pretože obchodovanie s použitým softvérom je právne povolené, čo potvrdzujú aj mnohé právne záväzné rozsudky.

Zakúpením použitého softvéru od spoločnosti Wiresoft majú naši zákazníci výhodnú príležitosť používať Windows 10 Professional Edition sami. Z našej ponuky lacného softvéru profitujú najmä malé podniky, ale aj samostatne zárobkovo činné osoby a súkromné osoby!

V obchode so softvérom Wiresoft nájdete Windows 10 Pro, ako aj ďalšie verzie systému Windows a programy od spoločnosti Microsoft ako cenovo výhodné kúpne verzie na stiahnutie. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tohto alebo iného softvéru spoločnosti Microsoft, jednoducho využite naše kompetentné poradenstvo v chate, e-mailom alebo telefonicky.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL"
3.6.2021

Excellent product. Built new PC works smoothly for great customer support as well.

2.12.2020

Everything works fine

I bought the license in Christmas deal for ~7 euro. Upgrade from home to pro went without the issues also the key was activated without any problem. Thank you and I do recommend !

11.1.2020

Passt

Über Weihnachten die Aktion genutzt Win 10 Pro gekauft. Heute nach Einbau neuer geklonter SSD Win 10 Pro installiert.
Kleine Probleme bei der Aktivierung des Schlüssels.
Das Upgrade ist offenbar nicht mit jedem OEM-Schlüssel reibungslos möglich. Sollte Windows sich beschweren, dass ein Product Key nicht geeignet sei, hilft Folgendes: Microsoft hat einen generischen Product Key veröffentlicht, mit dem man eine Home- wie beschrieben auf eine Pro-Edition anheben kann: VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
Mit diesem Key kann man Windows 10 Pro allerdings nicht aktivieren. Dazu nach Pro-Upgrade nochmals wie im Artikel beschrieben zu dem erworbenen OEM-Key wechseln und Windows damit aktivieren.
Wenn es da immer noch Probleme gibt:
Falls der generische Key nicht funktioniert:

1. Netzwerkverbindung trennen, so dass der PC offline ist
2. VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T eingeben
3. Upgrade fertigstellen lassen
4. Netzwerkverbindung wiederherstellen
5. OEM-Key eingeben und aktivieren
Damit hat es denn endgültig funktioniert ohne Win 10 Pro komplett neu zu instzallieren

Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie