Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
ubezpečenie - pozadie

Vitajte na stránke Wiresoft Software Assurance!

Maximalizujte hodnotu svojich investícií do softvéru a zostaňte technologicky aktuálni vďaka našej komplexnej službe Software Assurance. Ako popredný poskytovateľ predplateného softvéru vám ponúkame bezpečnosť a flexibilitu, ktoré potrebujete na to, aby ste mohli čo najlepšie využívať svoju IT infraštruktúru. Čo je Software Assurance? Software Assurance je program, ktorý vám ako zákazníkovi spoločnosti Wiresoft ponúka množstvo výhod a služieb. Umožňuje vám naplno využiť potenciál vášho používaného softvéru a ušetriť pritom peniaze.

 

Výhody programu Wiresoft Software Assurance

 

Bezplatné aktualizácie

S naším programom Software Assurance získate bezplatné aktualizácie na najnovšie verzie vášho používaného softvéru. Zostaňte technologicky na úrovni a využívajte najnovšie funkcie a vylepšenia.

Právna istota a dodržiavanie predpisov

S našou službou Software Assurance vám ponúkame právnu istotu a zabezpečujeme, aby vaše používanie používaného softvéru bolo v súlade s platnými licenčnými podmienkami. Podporujeme vás pri plnení požiadaviek na súlad a zabezpečujeme, aby ste mohli softvér používať legálne a bez rizika. Spoľahnite sa na naše odborné znalosti a minimalizujte potenciálne právne a finančné riziká spojené s používaním použitého softvéru.

Technická podpora

Ako zákazník programu Software Assurance získate prvotriednu technickú podporu od nášho skúseného tímu. Sme tu, aby sme odpovedali na vaše otázky, riešili problémy a pomáhali vám odstraňovať problémy. Pomôžeme vám vyťažiť z použitého softvéru maximum.

Flexibilita pri používaní licencií

Služba Wiresoft Software Assurance vám poskytuje flexibilitu pri používaní licencií na použitý softvér. Môžete ich slobodne používať na rôznych zariadeniach alebo ich podľa potreby preniesť na iných používateľov. Získate tak plnú kontrolu nad používanými licenciami a môžete efektívnejšie využívať svoje zdroje.

Prečo Wiresoft Software Assurance

 

V spoločnosti Wiresoft sa špecializujeme na predaj vysokokvalitného použitého softvéru.

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a vynikajúcim službám zákazníkom sme ideálnym partnerom pre vaše potreby v oblasti zabezpečenia softvéru.

Zvýšte svoju produktivitu, zlepšite svoju IT infraštruktúru a zostaňte technologicky aktuálni so službou Wiresoft Software Assurance.

Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac o našej ponuke a o tom, ako vám môžeme pomôcť získať čo najviac z vášho použitého softvéru.

Získajte plnú kontrolu nad svojím používaným softvérom so službou Wiresoft Software Assurance a začnite ešte dnes!

  • V spoločnosti Wiresoft sa špecializujeme na predaj kvalitného použitého softvéru.
  • Naše dlhoročné skúsenosti a vynikajúce služby zákazníkom z nás robia ideálneho partnera pre vaše potreby v oblasti Software Assurance.
  • Zvýšte svoju produktivitu, zlepšite svoju IT infraštruktúru a zostaňte technologicky aktuálni so spoločnosťou Wiresoft Software Assurance.
  • Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac o našej ponuke a o tom, ako vám môžeme pomôcť získať čo najviac z vášho použitého softvéru.
  • Získajte plnú kontrolu nad svojím používaným softvérom so službou Wiresoft Software Assurance a začnite ešte dnes!
Kategórie