Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT ACCESS 2010 MICROSOFT ACCESS 2010
Microsoft Access 2010 na stiahnutie Microsoft Access 2010 (systém na správu databáz) Microsoft Access 2010 je komplexný databázový program, ktorý umožňuje zadávať údaje, spravovať ich a potom ich publikovať offline alebo online. Program...
17,90 € *
MICROSOFT ACCESS 2013 MICROSOFT ACCESS 2013
MS Access 2013 ako samostatný program Microsoft Access 2013 je ďalšou verziou výkonného systému na správu databáz spoločnosti Microsoft, ktorý slúži na zachytávanie údajov v štruktúrovanej podobe a ich sprístupnenie na rôzne typy...
21,90 € *
MICROSOFT ACCESS 2021 MICROSOFT ACCESS 2021
Samostatný program MS Access 2021 Microsoft Access 2021 je výkonný systém na správu databáz, pomocou ktorého možno vytvárať a spravovať komplexné databázy podľa individuálnych požiadaviek. Ako zdroje údajov možno použiť nielen súbory...
85,90 € *
MICROSOFT ACCESS 2016 MICROSOFT ACCESS 2016
MS Access 2016 ako samostatný program v zakúpenej verzii Microsoft Access 2016 je novšia verzia výkonného systému na správu databáz od spoločnosti Microsoft, ktorý možno používať na vytváranie a používanie databáz individuálne podľa...
42,90 € *
MICROSOFT ACCESS 2019 MICROSOFT ACCESS 2019
Samostatný program MS Access 2019 Microsoft Access 2019 je výkonný systém na správu databáz, ktorý možno použiť na vytváranie a správu komplexných databáz podľa individuálnych požiadaviek. Ako zdroje údajov môžu slúžiť nielen súbory...
51,90 € *

Microsoft Access: Správa databáz pre efektívne pracovné procesy

Zistite, ako vám Microsoft Access pomáha vytvárať a spravovať databázy a vytvárať zmysluplné reporty. Tento článok poskytuje prehľad najnovších funkcií a možností programu Microsoft Access na efektívnu organizáciu a analýzu údajov.

Používateľské rozhranie a návrh databázy

Používateľské rozhranie programu Microsoft Access je užívateľsky prívetivé a poskytuje jednoduchý prístup k najdôležitejším funkciám. Naučte sa navrhovať databázy, vytvárať tabuľky a vytvárať vzťahy medzi rôznymi súbormi údajov za krátky čas.

Formuláre a zostavy

Microsoft Access umožňuje intuitívne zadávať a upravovať údaje pomocou formulárov. Vytvárajte atraktívne zostavy na vizualizáciu údajov. Používateľsky prívetivé rozhranie uľahčuje vytváranie formulárov a zostáv aj začiatočníkom.

Dotazy a analýza údajov

Zistite, ako môžete v programe Microsoft Access používať dotazy na vyhľadávanie konkrétnych údajov a vykonávanie komplexných analýz. Pomocou výkonných funkcií dotazov získate z databáz relevantné informácie.

Integrácia externých zdrojov údajov

Microsoft Access umožňuje integráciu externých zdrojov údajov, takže môžete spájať informácie z rôznych zdrojov do centrálnej databázy. Táto funkcia otvára nové možnosti komplexných analýz a reportovania.

Spolupráca a integrácia cloudu

Optimalizujte spoluprácu s databázami prostredníctvom bezproblémovej integrácie s Microsoft 365 Cloud. Zdieľajte databázy s kolegami a umožnite spoločné úpravy v reálnom čase. Synchronizácia s cloudom zaručuje, že budete vždy pracovať s najaktuálnejšími údajmi.

Bezpečnosť a ochrana údajov

Microsoft Access prikladá veľký význam bezpečnosti a ochrane údajov. Chráňte svoje údaje pomocou rôznych bezpečnostných mechanizmov vrátane možností autorizácie a šifrovania, aby ste zaistili dôvernosť svojich informácií.

Aktualizácie a podpora

Udržujte program Microsoft Access v aktuálnom stave pomocou pravidelných aktualizácií. Neustále vylepšenia prinášajú nielen nové funkcie, ale aj aktualizácie zabezpečenia. V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov je vám k dispozícii asistenčná služba spoločnosti Microsoft, ktorá vám rýchlo a účinne pomôže.

Celkovo možno povedať, že Microsoft Access ponúka komplexné riešenie na správu databáz. Vďaka používateľsky prívetivému rozhraniu, výkonným funkciám a bezproblémovej integrácii je ideálnou aplikáciou na organizovanie, analýzu a efektívne využívanie údajov.

Kategórie