Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2013

MICROSOFT ACCESS 2013

29,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

MS Access 2013 ako samostatný program Microsoft Access 2013 je ďalšia verzia výkonného...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT ACCESS 2013"

MS Access 2013 ako samostatný program

Microsoft Access 2013 je ďalšia verzia výkonného systému na správu databáz spoločnosti Microsoft, ktorý slúži na zaznamenávanie údajov v štruktúrovanej podobe a ich sprístupnenie na rôzne typy ďalšieho použitia. Access 2013 ponúka vhodné rozhrania, ktoré umožňujú nielen import súborov Excel a PDF, ale aj z mnohých typov databáz SQL. Intuitívne nástroje umožňujú aj neskúseným používateľom rýchlo začať pracovať so softvérom a vytvárať rôzne typy databázových aplikácií podľa ich individuálnych požiadaviek - najmä na riadenie tovaru vo firmách, ako aj na správu údajov a riadenie projektov, ale aj na súkromné účely. Access 2013 je preto ideálny pre malé až stredne veľké databázy s maximálne 10 používateľmi.

Access poskytuje používateľom množstvo integrovaných šablón a rozložení, pomocou ktorých možno rýchlo a jednoducho vytvárať typické aplikácie na základe rozhrania pracovnej plochy známeho z balíka Office 2013. Softvér ponúka aj rozsiahle funkcie reportovania na profesionálne vyhodnotenie súčasného stavu a ďalšie reporty.

Prostredníctvom služby Office 365 alebo pripojenia k SharePointu ponúka Access 2013 aj všetky predpoklady na zjednodušenú tímovú spoluprácu. Používatelia, ktorí už používajú operačný systém Windows 8, môžu využiť aj optimalizované dotykové funkcie a naplno využívať softvér na príslušných koncových zariadeniach.

Najdôležitejšou novou funkciou programu Access 2013 je však webová aplikácia Access! Po vytvorení možno tento typ databázy publikovať prostredníctvom služby SharePoint, aby k nej mali prístup všetci zamestnanci s prístupovými právami a mohli s ňou pracovať v reálnom čase.

Access 2013 je zvyčajne k dispozícii len ako pevná súčasť edícií MS Office Professional a Professional Plus (alebo na základe predplatného). Zakúpením jedinej verzie programu Access 2013 od spoločnosti Wiresoft majú možnosť používať tento softvér na svojom počítači nielen používatelia iných verzií balíka Office 2013, ale aj používatelia, ktorí nemajú nainštalovanú verziu balíka Office. Osobitnou výhodou programu Access 2013 je aj to, že je stále podporovaný staršími operačnými systémami spoločnosti Microsoft od Windows 7 - to znamená, že z neho môžu profitovať najmä používatelia, ktorí nechcú prejsť na aktuálny operačný systém.

V internetovom obchode Wiresoft si môžete kúpiť verziu MS Access 2013, ako aj ďalšie verzie softvéru vrátane najnovšej edície za nízku cenu ako licenciu pre jedného používateľa - rovnako ako ostatné programy balíka Office. Nasledujúci prehľad poskytuje úvod do najdôležitejších funkcií a vlastností programu Access 2013.

Individuálna konfigurácia a úprava databázových aplikácií v programe Access 2013

Vďaka integrácii databázového systému Microsoft Jet Engine poskytuje Access všetky nástroje integrovaného vývojového prostredia, ktoré je vďaka svojmu grafickému používateľskému rozhraniu ideálne na vytváranie typických databázových aplikácií. Access 2013 ponúka používateľom mnoho vizuálnych programovacích objektov, ktoré sú už prispôsobené na prístup k databázam; to umožňuje efektívne a rýchlo vytvárať vhodné aplikácie bez nutnosti mať rozsiahle znalosti programovania.

Access 2013 ako relačný systém správy databáz (RDBMS) má oproti porovnateľným databázovým systémom rozhodujúcu výhodu v tom, že údaje zadané prostredníctvom neho možno flexibilne používať, takže používatelia majú možnosť ich kedykoľvek aktualizovať, a teda aj meniť, dopĺňať alebo dokonca znovu vymazávať. Vďaka tomuto transakčne orientovanému dizajnu je MS Access 2013 ideálny na správu údajov dôležitých pre podnikanie a podporu prevádzkových systémov v podnikoch; typické úlohy zahŕňajú nielen evidenciu a poskytovanie projektov a zoznamov úloh, ale aj databázy kontaktov a, najmä v prípade obchodných systémov, sledovanie a správu zásob.

Program Access 2013 podporuje databázový dopytovací jazyk SQL-92. Ako štandardný formát údajov používa program Access starší formát .mdb aj novší formát .accdb (skratka pre Microsoft Access Database), ktorý možno otvoriť aj v programoch mimo spoločnosti Microsoft. Pri prepojení na externý zdroj údajov možno použiť aj iné verzie programu Access, ako aj iné formáty.

V aplikácii Access 2013 je možné vytvárať alebo používať rôzne formuláre a typy objektov databáz vrátane:

 • Formuláre na zadávanie štruktúrovaných údajov
 • Špecifikácie pre dovoz a vývoz
 • Tabuľky na ukladanie údajov
 • Dotazy na ďalšie spracovanie zachytených údajov
 • Správy pre výstup zachytených údajov
 • Makrá na automatizáciu určitých procesov
 • Moduly jazyka Visual Basic na zjednodušenie niektorých procesov
 • Prepojenia medzi tabuľkami vrátane definície podmienok integrity

Najmä formuláre, ktoré možno v programe Access 2013 individuálne vytvárať, sú mimoriadne praktickou funkciou na zadávanie a správu údajov nielen manuálne, ale aj automaticky prostredníctvom rozhraní. Jednotlivé dátové záznamy sa môžu v zobrazení formulára zobrazovať štruktúrovane a prehľadne, čo výrazne uľahčuje zadávanie a údržbu. Na vytváranie týchto automatických formulárov Access sú podľa potreby k dispozícii rôzne tzv. nástroje na rozloženie formulára.

Vytváranie aplikácií pomocou programu Access 2013

Najdôležitejšou novinkou, ktorú Access 2013 ponúka, sú však aplikácie! Vďaka integrovaným nástrojom môžu používatelia vytvárať rôzne aplikácie aj bez znalostí programovania. Na tento účel je potrebné najprv vybrať príslušný typ údajov, aby Access automaticky vytvoril kompletnú databázovú štruktúru, ktorá už má užívateľsky prívetivé rozhranie. Okrem typických základných funkcií aplikácia už obsahuje rôzne štandardné príkazy na pridávanie alebo úpravu údajov a na navigáciu.

Ovládacie prvky možno podľa potreby umiestniť alebo presunúť na konkrétne miesto bez toho, aby bolo potrebné vykonať dodatočné zmeny v rozložení. Táto funkcia funguje intuitívne, takže používatelia jednoducho kliknú a potiahnu ovládací prvok na požadované miesto a ostatné ovládacie prvky, ktoré sa tam nachádzajú, sa automaticky presunú nabok, aby sa vytvorilo vhodné miesto.

Webové aplikácie Access možno sprístupniť online prostredníctvom webového prehliadača prostredníctvom pripojenia k službe Microsoft SharePoint ako aplikáciu SharePoint, a tak ich zdieľať aj s ostatnými používateľmi. To znamená, že databázy vytvorené v programe Access možno používať nielen lokálne na počítači, ale aj nezávisle od miesta prostredníctvom dostupného webového pripojenia.

Ďalšími výhodami sprístupnenia aplikácií Access prostredníctvom služby SharePoint sú na jednej strane možnosť získať informácie o používaní príslušnej aplikácie ako takej, ako aj sledovanie takýchto informácií, ktoré boli prostredníctvom nej vytvorené.

Pripojenie programu Access 2013 k serveru Microsoft SQL Server a databáze Azure SQL poskytuje aj väčšiu spoľahlivosť a bezpečnosť, ako aj škálovateľnosť údajov - pri ich nasadení v cloude aj lokálne.

Systémové požiadavky pre Microsoft Access 2013

Program Office Access 2013 ponúka spoločnosť Microsoft v týchto verziách: 32-bitovej a 64-bitovej. 32-bitová verzia programu Access 2013 je podporovaná v operačných systémoch Windows 7, Windows 8 aj Windows 8.1.

Okrem operačných systémov Windows podporovaných 32-bitovou verziou je 64-bitová verzia programu Access 2013 podporovaná aj systémami Windows Server 2008 R2 a Windows Server 2012. V závislosti od verzie sa líšia aj ďalšie hardvérové požiadavky na pracovný priestor a miesto na pevnom disku. Preto platia tieto minimálne požiadavky:

 • Operačné systémy: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • Používanie funkcie multi-touch je optimalizované pre systém Windows 8
 • Procesor: min. 1 GHz alebo rýchlejší - x86- alebo x64-bitový procesor
 • Pamäť (RAM): min. 1 GB (32-bitová); 2 GB (64-bitová)
 • Pevný disk: min. 3 GB
 • Obrazovka: Minimálne rozlíšenie 1 024 x 576 pixelov a grafická karta podporujúca DirectX10

Microsoft Access 2013 v spoločnosti Wiresoft za nízku cenu

MS Access 2013 je klasickou pevnou súčasťou edícií MS Office Professional a Professional Pro, a preto nie je pravidelne k dispozícii samostatne ako kúpiteľná verzia, ale iba s jedným z týchto balíkov Office alebo v rámci plateného predplatného. V internetovom obchode Wiresoft si môžete program Access 2013 zakúpiť aj samostatne - bez ďalšej možnosti predplatného s prípadnými povinnými aktualizáciami, t. j. pri tomto nákupe vám vzniknú len tieto jednorazové náklady. Ide o plnú verziu programu s rovnakým rozsahom funkcií ako softvérová súčasť Office 2013 s jediným rozdielom, že ide o jednu licenciu Access 2013, ktorú používate výlučne vy.

Bezpečný nákup softvéru so spoločnosťou Wiresoft: Kúpa programu Access 2013 od spoločnosti Wiresoft je nielen mimoriadne lacná, ale aj bezpečná: táto ponúkaná licencia Access 2013 pre jedného používateľa pôvodne pochádza z väčšej objemovej licencie, aká sa inak používa len vo väčšej spoločnosti. Tieto spoločnosti majú zákonné právo predať nepotrebné licencie na softvér spoločnosti Wiresoft, napríklad preto, že nie sú potrebné a sú nadbytočné, alebo preto, že táto verzia programu bola nahradená novšou alebo už nie je podporovaná z dôvodu zmeny hardvéru alebo operačného systému. V takom prípade sa vyjmú z hromadnej licencie a prevedú sa na jednotlivé licencie a potom sa označujú ako použitý softvér alebo použitý softvér. Na ich všeobecnú funkčnosť to však nemá vplyv, pretože samotný softvér sa nemôže opotrebovať. Spoločnosť Wiresoft tiež vždy predáva iba plné verzie programu Access a iných programov spoločnosti Microsoft, ktoré sú identické s pôvodnými verziami spoločnosti Microsoft a pochádzajú z bezpečných a legálnych zdrojov.

Pri nákupe použitého softvéru v spoločnosti Wiresoft nehrozí žiadne právne riziko, pretože predaj aj nákup použitého softvéru je právne chránený.

Zakúpený softvér Access 2013 môžete ihneď po zakúpení a prevzatí nainštalovať do svojho počítača, aktivovať a používať bez obmedzenia pomocou platného zväzkového licenčného kľúča - nazývaného aj Multi-Activation-Key (MAK).

Nákup softvéru s Wiresoftom je mimoriadne výhodné riešenie na používanie inak drahých alebo individuálne nedostupných programov, z ktorého profitujú nielen živnostníci a malé a stredné podniky, ale aj súkromní používatelia. Takto získajú všetky výhody, ktoré Access 2013 ponúka, za nízku cenu a navyše ušetria!

V obchode so softvérom Wiresoft nájdete novšie a staršie verzie programu Access 2013, ako aj mnohé ďalšie programy balíka Office a iné programy spoločnosti Microsoft v podobe zakúpenej verzie. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu MS Access 2013 alebo iného programu spoločnosti Microsoft, jednoducho nás kontaktujte e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT ACCESS 2013"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené