Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT ACCESS 2013

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10031
 • 077-06126
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
21,90 € * 22,90 € * (4,37% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilné


Microsoft Access 2013 je ďalšou verziou výkonného systému na správu databáz na zaznamenávanie údajov v štruktúrovanej podobe a ich sprístupnenie na rôzne typy ďalšieho využitia. Microsoft Access 2013 ponúka vhodné rozhrania, ktoré umožňujú nielen import z - ako aj PDF súborov, ale predovšetkým z mnohých typov databáz SQL. Intuitívne nástroje umožňujú aj neskúseným používateľom rýchlo začať pracovať so softvérom a vytvárať rôzne typy databázových aplikácií podľa ich individuálnych potrieb - najmä na správu tovaru vo firmách, ako aj na správu údajov a riadenie projektov, ale aj na súkromné účely. 2013 je preto ideálny pre malé až stredne veľké databázy s maximálne 10 používateľmi. Excel Access

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT ACCESS 2013"

MS Access 2013 ako samostatný program

Microsoft Access 2013 je ďalšou verziou výkonného systému na správu databáz spoločnosti Microsoft, ktorý slúži na zachytávanie údajov v štruktúrovanej podobe a ich sprístupnenie na rôzne typy ďalšieho použitia. Access 2013 ponúka vhodné rozhrania, ktoré umožňujú nielen import súborov Excel a PDF, ale aj z mnohých typov databáz SQL. Intuitívne nástroje umožňujú aj neskúseným používateľom rýchlo začať pracovať so softvérom a vytvárať rôzne typy databázových aplikácií podľa ich individuálnych potrieb - najmä na správu podnikových zásob, správu údajov a riadenie projektov, ale aj na súkromné účely. Access 2013 je preto ideálny pre malé až stredne veľké databázy s maximálne 10 používateľmi.

Na tento účel poskytuje Access používateľom množstvo integrovaných šablón a rozložení, pomocou ktorých možno rýchlo a jednoducho vytvárať typické aplikácie na základe rozhrania pracovnej plochy známeho z Office 2013. Okrem toho softvér ponúka rozsiahle funkcie na profesionálne vyhodnotenie súčasného stavu a ďalšie správy.

Prostredníctvom Office 365 alebo pripojenia k SharePointu ponúka Access 2013 aj všetky predpoklady na zjednodušenú tímovú spoluprácu. Používatelia, ktorí už používajú Windows 8 ako svoj operačný systém, môžu tiež využiť optimalizované dotykové funkcie a využívať softvér v plnom rozsahu na príslušných koncových zariadeniach.

Najdôležitejšou novou funkciou programu Access 2013 je však webová aplikácia Access! Po vytvorení možno tento typ databázy publikovať prostredníctvom služby SharePoint, aby k nej mali prístup všetci zamestnanci s prístupovými právami a mohli s ňou pracovať v reálnom čase.

Access 2013 je zvyčajne k dispozícii len ako trvalá súčasť edícií MS Office Professional a Professional Plus (alebo na základe predplatného). Zakúpením jednotnej verzie programu Access 2013 od spoločnosti Wiresoft majú možnosť používať tento softvér na svojom počítači nielen používatelia iných edícií Office 2013, ale aj používatelia, ktorí nemajú nainštalovanú verziu Office. Access 2013 ponúka najmä tú výhodu, že program je stále podporovaný staršími operačnými systémami Microsoft z Windows 7 - z toho profitujú najmä tí používatelia, ktorí nechcú prechádzať na aktuálny operačný systém.

V internetovom obchode spoločnosti Wiresoft si môžete kúpiť verziu MS Access 2013, ako aj ďalšie verzie softvéru vrátane najnovšej edície za rozumnú cenu ako licenciu pre jedného používateľa - rovnako ako ostatné programy Office. Nasledujúci prehľad poskytuje úvod do najdôležitejších funkcií a vlastností programu Access 2013.

Individuálna konfigurácia a úprava databázových aplikácií v programe Access 2013

Vďaka integrácii databázového systému Microsoft Jet Engine poskytuje Access všetky nástroje integrovaného vývojového prostredia, ktoré je vďaka svojmu grafickému používateľskému rozhraniu ideálne na vytváranie typických databázových aplikácií. Na tento účel poskytuje Access 2013 používateľom mnoho vizuálnych programovacích objektov, ktoré sú už prispôsobené na prístup k databázam; to umožňuje efektívne a rýchlo vytvárať vhodné aplikácie bez nutnosti mať veľké znalosti programovania.

Access 2013 ako systém riadenia relačných databáz (RDBMS) má oproti porovnateľným databázovým systémom rozhodujúcu výhodu v tom, že údaje, ktoré sa prostredníctvom neho zhromažďujú, sa dajú flexibilne používať, takže používatelia majú možnosť ich kedykoľvek aktualizovať, a teda aj meniť, dopĺňať alebo dokonca znovu vymazávať. Vďaka tomuto transakčne orientovanému dizajnu je MS Access 2013 ideálny na správu údajov dôležitých pre podnikanie a podporu prevádzkových systémov v podnikoch; typické úlohy zahŕňajú nielen zachytávanie a poskytovanie projektov a zoznamov úloh, ale aj databázy kontaktov a najmä v systémoch obchodov sledovanie a riadenie zásob.

ProgramAccess 2013 podporuje databázový dopytovací jazyk SQL-92 a ako dátový formát používa starší formát .mdb aj novší formát .accdb (skratka pre Microsoft Access Database) Standard, ktorý môžu otvárať aj programy mimo spoločnosti Microsoft. Pri prepojení na externý zdroj údajov možno použiť iné verzie programu Access, ako aj iné formáty.

V aplikácii Access 2013 je možné vytvárať alebo používať rôzne formuláre a typy objektov databáz vrátane:

 • Formuláre na zadávanie štruktúrovaných údajov
 • Špecifikácie pre dovoz a vývoz
 • Tabuľky na ukladanie údajov
 • Dotazy na ďalšie spracovanie zachytených údajov
 • Správy pre výstup zachytených údajov
 • Makrá na automatizáciu určitých procesov
 • Moduly jazyka Visual Basic na zjednodušenie niektorých procesov
 • Prepojenia medzi tabuľkami vrátane definície podmienok integrity

Najmä formuláre, ktoré možno v programe Access 2013 vytvárať samostatne, sú mimoriadne praktickou funkciou na zadávanie a správu údajov nielen manuálne, ale aj automaticky prostredníctvom rozhraní. Jednotlivé dátové záznamy sa tak môžu v zobrazení formulára zobrazovať štruktúrovane a prehľadne, čo výrazne uľahčuje zadávanie a údržbu. Na vytváranie týchto automatických formulárov Access sú podľa potreby k dispozícii rôzne tzv. nástroje na rozloženie formulára.

Vytváranie aplikácií pomocou programu Access 2013

Najdôležitejšou novinkou, ktorú Access 2013 ponúka, sú však aplikácie! Vďaka integrovaným nástrojom môžu používatelia vytvárať rôzne aplikácie aj bez znalostí programovania. Na to je potrebné najprv vybrať vhodný typ údajov, takže Access na tento účel automaticky vytvorí kompletnú databázovú štruktúru, ktorá už má užívateľsky prívetivé rozhranie. Okrem typických základných funkcií už aplikácia obsahuje rôzne príkazy Standard na pridávanie alebo úpravu údajov a na navigáciu.

Ovládacie prvky možno podľa potreby umiestniť alebo presunúť na konkrétne miesto bez toho, aby bolo potrebné vykonať dodatočné zmeny v rozložení. Táto funkcia funguje intuitívne, takže používatelia jednoducho kliknú a potiahnu prvok na požadované miesto a ostatné ovládacie prvky, ktoré sa tam nachádzajú, sa automaticky presunú nabok, aby sa vytvorilo vhodné miesto.

Prístupové webové aplikácie môžu byť prístupné online prostredníctvom webového prehliadača tak, že ich pripojíte k službe Microsoft SharePoint ako aplikáciu SharePoint, ktorá umožňuje ich zdieľanie s ostatnými používateľmi. To znamená, že databázy vytvorené v programe Access možno používať nielen lokálne na počítači, ale aj bez ohľadu na miesto prostredníctvom dostupného webového pripojenia.

Ďalšími výhodami sprístupnenia aplikácií Access prostredníctvom služby SharePoint sú na jednej strane možnosť získať informácie o používaní príslušnej aplikácie, ako aj možnosť spätne sledovať informácie, ktoré boli prostredníctvom nej vytvorené.

Pripojenie programu Access 2013 k serveru Microsoft SQL Server a databáze Azure SQL Database tiež poskytuje vyššiu spoľahlivosť a bezpečnosť, ako aj škálovateľnosť údajov - pri nasadení v cloude aj v lokálnom prostredí.

Systémové požiadavky pre Microsoft Access 2013

Program Access 2013 Office ponúka spoločnosť Microsoft v týchto verziách: 32-bitovej a 64-bitovej. 32-bitová verzia programu Access 2013 je podporovaná v operačných systémoch Windows Windows 7, Windows 8 a Windows 8.1.

64-bitová verzia programu Access 2013 je okrem týchto operačných systémov Windows podporovaných 32-bitovou verziou podporovaná aj na serveroch Windows Server 2008 R2 a Windows Server 2012. V závislosti od verzie sa líšia aj ďalšie hardvérové požiadavky na pamäť RAM a miesto na pevnom disku. Preto platia tieto minimálne požiadavky:

 • Operačné systémy: Windows 7, Windows 8; Windows Server 2008 R2 a Windows Server 2012
 • Používanie funkcie multi-touch je optimalizované pre stránku Windows 8
 • Procesor: min. 1 GHz alebo rýchlejší - x86- alebo x64-bitový procesor
 • Pamäť (RAM): aspoň 1 GB (32-bitová); 2 GB (64-bitová)
 • Pevný disk: min. 3 GB
 • Obrazovka: Minimálne rozlíšenie 1 024 x 576 pixelov a grafická karta podporujúca DirectX10

Microsoft Access 2013 na Wiresoft kúpiť lacné single

MS Access 2013 je klasickou pevnou súčasťou edícií MS Office Professional a Professional Pro, a preto nie je k dispozícii ako samostatne zakúpiteľná verzia, ale len s jedným z týchto balíkov Office alebo v rámci plateného predplatného. V internetovom obchode Wiresoft si môžete program Access 2013 zakúpiť samostatne - bez ďalšej možnosti predplatného s prípadnými povinnými aktualizáciami; t. j. pri tomto nákupe vám vzniknú len tieto jednorazové náklady. Ide o plnú verziu programu, ktorá má rovnaký rozsah funkcií ako softvérová súčasť Office 2013, s jediným rozdielom, že ide o jednu licenciu programu Access 2013, ktorú používate výlučne vy.

Bezpečný nákup softvéru so spoločnosťou Wiresoft: Kúpa programu Access 2013 od spoločnosti Wiresoft je nielen mimoriadne lacná, ale aj bezpečná: táto ponúkaná licencia Access 2013 pre jedného používateľa pôvodne pochádza z väčšej objemovej licencie, aká sa inak používa len vo väčšej spoločnosti. Tieto spoločnosti majú zákonné právo predať nepotrebné softvérové licencie napríklad spoločnosti Wiresoft - buď preto, že nie sú potrebné a sú nadbytočné, alebo preto, že táto verzia programu bola nahradená novšou alebo už nie je podporovaná z dôvodu zmeny hardvéru alebo operačného systému. V takom prípade sa tieto licencie odstránia zo zväzkovej licencie a prevedú sa na jednotlivé licencie a potom sa označujú ako použitý softvér. Na ich všeobecnú funkčnosť to však nemá vplyv, pretože samotný softvér sa nemôže opotrebovať. Spoločnosť Wiresoft tiež predáva iba plné verzie programu Access a iných programov spoločnosti Microsoft, ktoré sú identické s pôvodnými verziami spoločnosti Microsoft a pochádzajú z bezpečných a legálnych zdrojov.

Pri nákupe použitého softvéru u spoločnosti Wiresoft nepodstupujete žiadne právne riziko, pretože predaj aj nákup použitého softvéru je chránený zákonom.

Po zakúpení a prevzatí môžete zakúpený softvér Access 2013 okamžite nainštalovať do svojho počítača a aktivovať pomocou platného licenčného kľúča - nazývaného aj multiaktivačný kľúč (MAK) - a používať ho bez obmedzenia.

Nákup softvéru s Wiresoftom je mimoriadne výhodné riešenie na používanie inak drahých alebo individuálne nedostupných programov, z ktorého profitujú nielen živnostníci a malé a stredné podniky, ale aj súkromní používatelia. Takto získajú všetky výhody, ktoré Access 2013 ponúka, za nízku cenu a navyše ušetria!

V obchode so softvérom Wiresoft nájdete novšie a staršie verzie programu Access 2013, ako aj mnohé ďalšie Office- a ďalšie programy spoločnosti Microsoft ako kúpiteľné verzie. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu MS Access 2013 alebo iného programu spoločnosti Microsoft, jednoducho využite naše poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT ACCESS 2013"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT ACCESS 2013"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie