Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL
Používateľské licencie CAL pre vzdialenú plochu k službám Windows Server 2012 / R2 kúpiť použité Aby mohol každý používateľ pristupovať k systému Windows Server 2012 alebo R2 prostredníctvom služby Vzdialená plocha, potrebuje samostatnú...
28,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL
Služba vzdialenej plochy (RDS) systému Microsoft Windows RDS ponúka jednoduchý spôsob, ako poskytnúť zamestnancom vašej spoločnosti bezpečný prístup k firemným údajom. Služby vzdialenej plochy, ktoré nahrádzajú predchádzajúce terminálové...
28,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL
Služba vzdialenej plochy Microsoft Windows 2012 (RDS) Téma ochrany údajov je stálym problémom, pokiaľ ide o zaobchádzanie s údajmi zákazníkov v spoločnosti. Ak vaša spoločnosť pracuje s množstvom citlivých údajov o zákazníkoch, je často...
28,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 DEVICE CAL
Kúpiť službu Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Služby vzdialenej plochy (RDS) systému Microsoft Windows sú nástupcom starých licencií CAL terminálového servera. RDS je centralizovaná platforma pre stolové počítače a aplikácie,...
28,90 € *

Úvod do služby Vzdialená plocha 2012 CAL

Pokiaľ ide o efektívnu správu sieťových zdrojov vašej organizácie, používanie licencie CAL 2012 (Remote Desktop Services - RDS) je veľmi dôležité. Tieto klientske prístupové licencie (CAL) poskytujú výkonné riešenie na vzdialenú správu desktopov a aplikácií.

Prečo práve licencie CAL 2012 pre službu Remote Desktop Services?

Zlepšená škálovateľnosť

Pomocou licencií RDS 2012 CAL môžete flexibilne škálovať svoju IT infraštruktúru. Či už ste malá spoločnosť s niekoľkými používateľmi alebo veľká organizácia s rozsiahlymi požiadavkami, tieto licencie CAL sa prispôsobia vašim potrebám.

Zabezpečené pripojenia

Bezpečnosť je na prvom mieste. RDS 2012 CAL zabezpečuje bezpečné pripojenia prostredníctvom šifrovaných protokolov. Vaše údaje sú chránené, zatiaľ čo pristupujete k zdrojom zo vzdialených lokalít.

Efektívne využívanie zdrojov

Optimalizujte využívanie zdrojov centrálnou správou desktopov a aplikácií. Vďaka RDS 2012 CAL môžete zvýšiť výkon a zároveň znížiť náklady na hardvér.

Ako získam licenciu CAL k službe Remote Desktop Services 2012?

Licencovanie na požiadanie

Licencie CAL služby Remote Desktop Services 2012 sú k dispozícii na požiadanie. Vyberte si počet licencií, ktorý vyhovuje vašim požiadavkám, a získajte flexibilný prístup k platforme RDS.

Jednoduchá integrácia

Integrácia licencií RDS 2012 CAL do vašej existujúcej infraštruktúry je bezproblémová. Bezproblémovo spravujte licencie a využívajte výhody vzdialenej správy bez zložitej implementácie.

Záver

So službou Remote Desktop Services 2012 CAL investujete do riešenia odolného voči budúcnosti, ktoré nielen zvyšuje efektivitu, ale aj zabezpečuje bezpečnosť vašich sieťových pripojení. Škálujte svoje zdroje podľa potreby a optimalizujte správu svojho prostredia IT. Splňte požiadavky najnovšej aktualizácie služby Google Help Desk a zefektívnite svoje pracovné prostredie pomocou RDS 2012 CAL.

Kategórie