Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10082
  • 6VC-02071
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
28,90 € * 30,90 € * (6,47% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množstvo 1x R2 Device CAL
Systém  Server so systémom Windows
CAL RDS Device CAL R2
Rozsah dodávky ID licencie + Autentifikačný kód 
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Terminálový server Kompatibilný


Služby vzdialenej plochy (RDS) systému Microsoft Windows sú nástupcom starých licencií CAL terminálového servera. RDS je centralizovaná platforma pre pracovné plochy a aplikácie, ktorá ponúka širokú škálu možností na poskytovanie a správu pracovných plôch a pripojenie vzdialených pracovníkov prostredníctvom technológií virtualizácie relácií a infraštruktúry virtuálnych pracovných plôch (VDI). To vám umožní zvýšiť flexibilitu a bezpečnosť údajov vo firme prostredníctvom centralizovaného riešenia desktopov a zároveň odbremeniť oddelenie IT od správy desktopov a aplikácií.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"

Služba vzdialenej plochy (RDS) systému Microsoft Windows

RDS ponúka jednoduchý spôsob, ako poskytnúť zamestnancom vašej spoločnosti bezpečný prístup k firemným údajom. Služby vzdialenej plochy, ktoré nahrádzajú predchádzajúce terminálové servery, ponúkajú centralizovanú virtualizáciu pomocou technológie Virtual Desktop Infrastructure (VDI). To znamená, že oddelenie IT musí udržiavať len jeden server. Na serveri Microsoft je možné vytvoriť rôzne profily pre rôznych používateľov, ktoré sa potom zobrazujú v závislosti od licencie používateľa. Používatelia spustia na svojich počítačoch bežný systém Windows, ale všetky údaje sú na serveri. Používatelia sa prihlasujú prostredníctvom programu na tomto serveri a vidia štandardnú plochu, ktorá je k dispozícii na serveri. Od tohto momentu používateľ pracuje len v tomto virtuálnom prostredí bez toho, aby sa údaje prenášali zo servera do počítača používateľa. Údaje zákazníka už nemusia byť uložené v počítači používateľa, čo vždy predstavuje riziko, ale sú uložené len na serveri a používateľ ich môže vidieť prostredníctvom virtualizácie. Ak sa v prostredí vyskytne problém, nie je potrebné zavolať celé oddelenie IT alebo blokovať iné zdroje. Keďže ide len o virtuálne prostredie, problém je potrebné odstrániť len na serveri. Po opätovnom prihlásení sa používateľom zobrazí aktualizované rozhranie bez chýb bez toho, aby museli dlhšie čakať. Okrem toho je tu menšie riziko problémov vyplývajúcich z aktualizácií softvéru (dokonca aj zo samotného systému Windows). Služby vzdialenej plochy systému Windows ponúkajú malý priestor na útoky, pretože pre mnohých zamestnancov je potrebné udržiavať len jedno prostredie, čo znižuje námahu a zefektívňuje prácu všetkých.

Hostiteľ relácie vzdialenej plochy, ku ktorému sa uskutočňuje pripojenie, rozhodne pre každého používateľa, či je na zobrazenie virtuálnej plochy potrebná licencia, a ak áno, tak aká. Požiada o licenciu a hneď po odovzdaní licencie používateľa alebo zariadenia môže používateľ začať pracovať.

Kúpiť licenciu na základe používateľa alebo zariadenia?

Licenčné modely sú tak flexibilné, ako potrebujete. Ak sú vaši zamestnanci často na cestách alebo pracujú s rôznymi zariadeniami, dobrou voľbou je používateľský softvér CAL, t. j. licencia založená na používateľovi. V prípade zdieľaných počítačov, kde sa o počítač delí viacero používateľov, alebo ak sa na jedného používateľa používa len jedno zariadenie, mali by ste si radšej zvoliť Device-CAL, t. j. licenciu založenú na zariadení. Ak si nie ste istí, ktorý model je pre vás výhodnejší, jednoducho kontaktujte našu podporu. Náš servisný personál vám rád pomôže. Vypočítame pre vás výhodnejší model, pretože možno má zmysel kombinácia licencií. V závislosti od toho, ako pracujú rôzne oddelenia vo vašej spoločnosti, môže byť lepšie mať na jednom mieste licencie založené na používateľoch a na inom na zariadeniach.

Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 DEVICE CAL

Ponúkaná licencia zariadenia oprávňuje počítač pripojiť sa k serveru spoločnosti Microsoft, a teda využívať služby, ktoré sú na ňom poskytované. Ak vaši používatelia pracujú s obzvlášť citlivými údajmi, virtualizácia pracovnej plochy je dobrý nápad. Takto každý používateľ pracuje v chránenom prostredí a správa odľahčí oddelenie IT.

Ak potrebujete používateľskú licenciu, riešenie nájdete tu.

Kúpiť službu Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal

Služby vzdialenej plochy (RDS) systému Microsoft Windows sú nástupcom starých licencií CAL terminálového servera. RDS je centralizovaná platforma pre stolové počítače a aplikácie, ktorá ponúka širokú škálu možností na poskytovanie a správu stolových počítačov a pripojenie vzdialených pracovníkov pomocou technológií virtualizácie relácií a infraštruktúry virtuálnych stolových počítačov (VDI). To vám umožní zvýšiť flexibilitu a bezpečnosť údajov vo firme prostredníctvom centralizovaného riešenia stolových počítačov a zároveň odbremeniť oddelenie IT od správy stolových počítačov a aplikácií.

Kúpiť licenciu CAL zariadenia alebo licenciu CAL používateľa pre server Windows RDS?

Ak si chcete kúpiť licenciu CAL pre server RDS so systémom Windows, môžete si vybrať medzi licenciou Device-CAL a licenciou User-CAL. Ako už názov napovedá, licencia Device-CAL je priradená k zariadeniu, zatiaľ čo licencia User-CAL je osobná licencia. Device-CAL je výhodný pre firmy, ktorých zamestnanci pracujú len na jednej pracovnej stanici alebo s jedným PC, prípadne sa o PC delia s viacerými zamestnancami. Na druhej strane je User-CAL vhodný pre zamestnancov, ktorí pracujú na rôznych miestach alebo s rôznymi zariadeniami a ktorí potrebujú byť pripojení k sieti s každým zariadením.

Náš servisný personál vám rád odpovie na všetky otázky týkajúce sa služby Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 Device-CAL. Jednoducho nás kontaktujte - telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formulára. 

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie