Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10011
 • 79P-05729
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
118,90 € * 130,90 € * (9,17% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilný


Aktuálny Office Suite vo verzii 2019 ponúka profesionálnym používateľom (okrem edícií Home & Business, Professional a Standard), najmä s edíciou Professional Plus, bezprecedentnú úroveň funkčnosti a pohodlia pri vytváraní a úprave dokumentov, ako aj pri komunikácii, ktoré umožňujú aj spoluprácu v cloude na novej úrovni. Softvér zároveň zohľadňuje mnohé bezpečnostné štandardy vrátane aktuálnych nových predpisov o ochrane osobných údajov. Okrem toho v ňom nájdete mnohé vylepšenia a doplnky osvedčených programov Word, Excel, PowerPoint a Outlook. Spoločnú prácu v tíme uľahčuje najmä zjednodušené vydávanie dokumentov a editácia v reálnom čase.

V prípade ďalších otázok o produkte sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2019 Professional Plus - pre všetky potreby podnikových profesionálov

Aktuálny balík Office Suite vo verzii 2019 ponúka profesionálnym používateľom (okrem edícií Home & Business, Professional a Standard), najmä s edíciou Professional Plus, bezprecedentnú úroveň funkčnosti a pohodlia pri tvorbe a úprave dokumentov a komunikácii, ktoré umožňujú aj spoluprácu v cloude na novej úrovni. Softvér zároveň zohľadňuje mnohé bezpečnostné normy vrátane aktuálnych nových nariadení o ochrane údajov.

Okrem toho nájdete mnoho vylepšení a doplnkov osvedčených programov Word, Excel, PowerPoint a Outlook. Zjednodušené zdieľanie dokumentov a úpravy v reálnom čase uľahčujú tímovú spoluprácu.

Okrem toho je vo verzii Professional Pro Edition k dispozícii množstvo ďalších nástrojov: Access, Publisher a Skype for Business.

Office Professional Plus je bežne dostupný len prostredníctvom hromadných licenčných zmlúv - v softvérovom obchode spoločnosti Wiresoft je tento balík k dispozícii aj ako jednotlivá licencia - a za mimoriadne nízku cenu. Nižšie nájdete podrobné informácie o mnohých aplikáciách, ako aj o exkluzívnych funkciách, ktoré sú k dispozícii len v tejto edícii.

Osvedčené aplikácie Office sú ešte výkonnejšie na Professional Plus

Programy Word, Excel, PowerPoint a Outlook sú naďalej dôležitým základom všetkých balíkov Office od spoločnosti Microsoft. Vo verzii Microsoft Office 2019 boli tieto funkcie ešte viac optimalizované a boli pridané základné funkcie:

 • Microsoft Word obsahuje niekoľko funkcií, ktoré urýchľujú prácu s dokumentmi, napríklad integrovaný nástroj na preklad, funkciu diktovania a tiež hlasový výstup, ktorý počas písania paralelne číta texty nahlas. Vylepšená kontrola pravopisu teraz ponúka aj opravu gramatiky. A aby ste šetrili svoj zrak, Word môžete zobraziť aj v tmavom režime.
 • Microsoft Excel bol rozšírený o celý rad funkcií na profesionálnu analýzu a úpravu tabuliek vrátane filtrov časovej osi a ďalších funkcií na prehľadnú prezentáciu v správach.
 • Microsoft PowerPoint prináša okrem iného efekty morfovania a funkciu priblíženia, ďalšie možnosti animácie živých prezentácií, ktoré možno vykonávať aj pomocou digitálneho pera.
 • Microsoft Outlook zjednodušuje globálnu spoluprácu s kolegami a partnermi na miestach v inom časovom pásme: program teraz automaticky prepočítava vzniknutý časový rozdiel; môžete si tiež prispôsobiť gestá, napríklad pohyby posúvania prstom.
 • Microsoft OneNote môžete používať ako osobný poznámkový blok , do ktorého si môžete priebežne zapisovať dôležité nápady alebo úlohy a ktorý možno prepojiť aj s Cortanou.
 • Microsoft Publisher slúži na publikovanie vytvorenej grafiky.
 • Microsoft Access môžete použiť na vytvorenie profesionálnych databáz podľa svojich osobných požiadaviek.

Využite mnohé výhody pre svoje podnikanie s Office 2019 Professional Plus

Office 2019 edition Professional Plus vám okrem osvedčených funkcií ponúka aj množstvo ďalších výhod:

 • Patrí medzi ne nielen podpora intuitívnej spolupráce na dokumentoch, tabuľkách alebo prezentáciách v tíme, ale aj vzájomná komunikácia, ktorá je vďaka stránke Office Professional Plus ešte jednoduchšia.
 • Prehľadnejšie je aj používateľské rozhranie Office 2019 - pre flexibilnú a efektívnu prácu.
 • Jednoduché používanie mnohých funkcií Office je možné aj prostredníctvom mobilného prístupu na smartfóne alebo tablete - na úpravu dokumentov na cestách sú webové aplikácie mimoriadne praktické, pretože jednotlivé funkcie a prvky možno nájsť ešte rýchlejšie.
 • Súbory v cloude môžete otvárať a zdieľať aj s inými zariadeniami ako s osobným počítačom - potrebujete len svoje osobné prístupové údaje.
 • Online úložisko tiež minimalizuje riziko zlyhania dát, OneDrive vám poskytuje  5 GB úložného priestoru v cloude.
 • Dôležitou novou funkciou v aplikácii Outlook 2019 je "Neporiadok", ktorá vám pomôže zvládnuť neutíchajúci príval každodenných e-mailov. Táto inteligentná funkcia automaticky oddeľuje dôležité správy od nedôležitých a len tie prvé preposiela priamo do priečinka doručených správ.

Okrem toho je k dispozícii množstvo ďalších funkcií, ktoré sú k dispozícii výlučne používateľom na stránkeOffice 2019 Professional Plus.

Všetky exkluzívne funkcie Office Professional Plus na prvý pohľad

Nižšie nájdete prehľad exkluzívnych nástrojov a aplikácií funkcií edície Office Professional PlusNasleduje prehľad exkluzívnych nástrojov a aplikácií z funkcií edície, ktoré umožňujú ešte efektívnejšiu komunikáciu a spoluprácu so zamestnancami a obchodnými partnermi a zároveň podporujú dodržiavanie právnych a podnikových noriem pre bezpečnosť údajov v e-mailovej prevádzke.

Ochrana dôležitého obsahu e-mailov a súborov pomocou správy práv k informáciám

Správa práv k informáciám (IRM) chráni citlivé a dôverné informácie v e-mailoch a súboroch Office tým, že zabraňuje ich čítaniu, kopírovaniu, tlačeniu alebo preposielaniu neoprávnenými osobami.

Spoločnosti a organizácie môžu využívať IRM na presadzovanie zásad, ktoré chránia informácie pred zverejnením nielen interne, ale aj pri komunikácii s externými obchodnými partnermi alebo inými stranami. Príslušné obmedzenia alebo oprávnenia sú uložené v samotnom súbore, takže platia aj bez ohľadu na adresáta správy.

E-Mail Retention pre uchovávanie správ

Pomocou aplikácie E-mail Retention môžu používatelia vytvárať rôzne zásady uchovávania správ a priečinkov v aplikácii Outlook Web App. Zásady uchovávania napríklad definujú, ako dlho sa e-mail uchováva, zatiaľ čo zásady archivácie definujú, ako dlho sa e-mail uchováva v priečinku, kým sa automaticky presunie do archívu.

Prevencia straty údajov zabraňuje strate a úniku údajov

Prevencia straty údajov (DLP) je osvedčený nástroj spoločnosti Microsoft na ochranu dôverných informácií alebo údajov Office pred náhodným alebo úmyselným zverejnením zamestnancami. Pomocou neho môžu organizácie alebo spoločnosti chrániť osobné údaje pred neoprávneným prístupom, ako to vyžaduje napríklad zákon DSVGO.

Dynamická kontrola založená na obsahu monitoruje všetky pohyby údajov a blokuje prenosy prostredníctvom e-mailu alebo internetových aplikácií.

Data Loss Prevention for MS Office Professional Plus ponúka množstvo vylepšení vrátane vylepšeného zabezpečenia, ktoré lepšie definuje obsah hodný ochrany pri spracovaní v dokumentoch Office.

Správcovia môžu tiež nastaviť pravidlá na obmedzenie alebo dokonca zablokovanie prístupu ku konkrétnym údajom, ako aj upozorniť používateľov na potenciálne riziká v prípade hroziacej straty údajov.

Cloudové služby, ako je OneDrive, chránia aj pred stratou údajov v prípade zlyhania servera alebo poškodenia hardvéru.

Poštové schránky na doručovanie tímového obsahu

Webové poštové schránky (alebo poštové schránky stránok) sú mimoriadne pohodlným spôsobom spolupráce na dokumentoch. Svojmu tímu môžete napríklad v rámci projektu poskytnúť zdieľané centrálne umiestnenie na webovej lokalite, ktoré umožní prístup k dokumentom Microsoft SharePoint a e-mailom Exchange len oprávneným členom. Môžu k nim pristupovať a upravovať ich priamo.

Poštové schránky na pracovisku tak môžu zvýšiť produktivitu členov tímu a urýchliť efektivitu pracovných procesov prostredníctvom zdieľaného používania.

Archivácia jedným kliknutím

Archivácia jedným kliknutím v programe Outlook ponúka rýchly spôsob presunu vybraných e-mailov z priečinka Doručená pošta alebo iného priečinka do archívneho priečinka. Stačí kliknúť na príslušnú správu pomocou klávesu backspace. Ak chcete odstrániť správy, jednoducho stlačte tlačidlo DEL a správy sa presunú do priečinka Odstránené položky.

Nástroje tabuľky v programe Excel

V edícii Professional Plus pre Office poskytuje aplikácia Spreadsheet Inquire používateľom niekoľko nástrojov na diagnostiku tabuliek v programe Excel, ktoré im umožňujú analyzovať ich z hľadiska rôznych možností.

Napríklad aplikácia Spreadsheet Compare (Porovnanie tabuľky) umožňuje vykonať sériu porovnaní, ktoré sa povoľujú alebo zakazujú pomocou začiarkavacieho políčka "Povoliť". Všetky zistené nezrovnalosti medzi vybranými zošitmi sa zobrazia ako interaktívna správa, ktorá je nielen farebne zvýraznená v tabuľke, ale môže sa zobraziť aj ako zoznam.

Cloudová telefónia s Enterprise-VoIP

Podniková VoIP vám poskytuje širokú škálu možností v rámci VDI - Virtual Desktop Infrastructure - na komunikáciu s obchodnými partnermi po celom svete alebo dokonca s internými tímami. Pomocou aplikácie Lync alebo Skype for Business môžete presúvať alebo parkovať hovory medzi rôznymi zariadeniami, pristupovať k hlasovej pošte, integrovať chatové správy a zobrazovať stav prítomnosti partnerov v hovore.

Pomocou služby Windows Rights Management Services - RMS - môžete spravovať zásady na ochranu informácií pred neoprávneným prístupom iných osôb a prispieť tak k vyššej bezpečnosti citlivých údajov.

Všeobecné systémové požiadavky pre Microsoft Office 2019

Nasledujúce systémové požiadavky sa vzťahujú na všetky vydania MS Office 2019,

pre Office 2019 Professional Plus sa na jednotlivé žiadosti vzťahujú ďalšie požiadavky:

 • Operačný systém: Windows 10 - bezpodmienečne nutné!
 • Procesor: min. 1,6 GHz alebo rýchlejší, dvojjadrový procesor
 • RAM: min. 4 GB RAM; 2 GB RAM (32 bitov)
 • Pevný disk: min. 4 GB voľného miesta
 • Rozlíšenie obrazu/grafická karta: aspoň 1 280 x 768 pixelov

Ďalšie systémové požiadavky pre Microsoft Office 2019 Professional Plus

Skype pre firmy:

 • min. 2,0 GHz alebo rýchlejšie

Akcelerácia grafického hardvéru:

 • DirectX 9 alebo vyššia verzia
 • Grafická pamäť 128 MB
 • Farebná hĺbka 32 bitov na pixel

Ďalšie funkcie:

.NET 3.5 alebo 4.6 alebo vyššia verzia

Ktorá verzia Windows je kompatibilná s Office 2019?

Ako je opísané v systémových požiadavkách, všetky edície softvéru Microsoft Office 2019 vyžadujú na správne fungovanie softvéru ako operačný systém Windows 10. Microsoft Office 2019 Professional Plus nie je kompatibilný s Windows 8, 7 ani so staršími verziami.

Ktorá bitová verzia Office je najlepšia?

Pri aktivácii stránky Microsoft Office 2019 Professional Plus je predvolene nainštalovaná 32-bitová verzia stránky Office. Spoločnosť Microsoft odporúča vždy používať túto verziu, a to aj v prípade, že na danom počítači je nainštalovaná 64-bitová verzia Windows. Dôvod: 32-bitová verzia má lepšiu kompatibilitu s väčšinou aplikácií a doplnkov, ktoré môžete používať spolu s Office. Na ten istý počítač nie je možné súčasne nainštalovať 32-bitovú aj 64-bitovú verziu Office.

Ako je možné získať licenciu na Microsoft Office 2019 Professional Plus?

Microsoft Office 2019 je vždy licencovaný pre konkrétne koncové zariadenie, ktoré k softvéru pristupuje. Máte tiež právo nainštalovať na tento počítač ľubovoľný počet kópií tejto verzie, ako aj všetkých predchádzajúcich verzií. To zahŕňa nasadenie kópií na sieťový server, ku ktorému možno pristupovať na diaľku alebo prostredníctvom infraštruktúry virtuálnej pracovnej plochy (VDI) z licencovaného zariadenia.

Kúpiť Microsoft Office 2019 Professional Plus v obchode Wiresoft Software Store

Na rozdiel od ostatných edícií jeMicrosoft Office 2019 Professional Plus k dispozícii len ako jedna licencia od renomovaných predajcov softvéru, ako je Wiresoft - a u nás za mimoriadne nízku cenu. Využívate nasledujúce výhody:

 • Ihneď po zakúpení je vám k dispozícii Office 2019 Professional Plus prostredníctvom elektronického doručenia softvéru (ESD).
 • Všetky licencie Office ponúkané na predaj v spoločnosti Wiresoft nie sú časovo obmedzené platné ani testovacie verzie.
 • StránkuOffice 2019 Professional Plus dostanete ako jednu licenciu, ktorá pochádza z objemovej licencie.
 • Nainštalovaný softvér Office prvého kupujúceho bol pri predaji spoločnosti Wiresoft odstránený, takže licencia je opäť 100 % voľná.
 • Všetky takéto licencie zakúpené od spoločnosti Wiresoft sme tiež otestovali na plnú použiteľnosť.
 • Preto si môžete byť istí, že kupujete legálny a originálny produkt spoločnosti Microsoft.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa nákupu licencie Microsoft Office Professional 2019 Plus, neváhajte nás kontaktovať e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"
14.7.2023

Servicio perfecto

Servicio excepcional y apoyo. Recomiendo Wiresoft

14.7.2023

La migliore qualità

Non si può ricevere e installare un software più velocemente. Semplicemente fantastico!

14.7.2023

La mejor calidad

No puedes recibir e instalar un software más rápido. ¡Simplemente genial!

14.7.2023

Beste Qualität

Schneller kann man eine Software nicht erhalten und installieren. Einfach klasse!

14.7.2023

Beste kwaliteit

Je kunt software niet sneller ontvangen en installeren. Gewoon geweldig!

14.7.2023

Super Service

Sofortige Lieferung und einfache Handhabung des Programms. Hier kaufe ich gerne wieder!

14.7.2023

Excelente servicio

Entrega inmediata y manejo sencillo del programa. ¡Definitivamente volveré a comprar aquí!

14.7.2023

Super service

Directe levering en eenvoudige bediening van het programma. Hier koop ik graag weer!

15.11.2020

Alles in Ordnung ist

Es gab keine Probleme mit der Installation sowie mit weiteren Funktionen.

18.10.2020

sehr zufrieden

Der Produktkey hat erst nicht gefunzt. Nach Reklamation kam, nach einem Tag schon, ein neuer Key an. Nun hat es mit der Aktivierung sofort geklappt. Danke für die schnelle Hilfe!

26.9.2020

Perfekt

Nach dem Kauf sofort Link zur Software und Key erhalten. Alles bestens, jederzeit wieder. Daumen hoch.

13.9.2020

Tutto bene. Pagato. Download entro 5 minuti. Funziona tutto. Lo consigkio

Come nel titolo. Tutto bene.
Marco

14.8.2020

Top Proukt, top Service

Ich hatte ein kleines Problem (eigene Schuld) beim Installieren. Der telefonische Service war top und hat nach ein paar Minuten den Fehler beseitigt. Vielen Dank

4.8.2020

bonjour a tous

C'est écrit dans une langue que je comprends pas l'ongflet à point

27.3.2020

Download und Installation hat bestens funktioniert

Kann ich nur empfehlen

17.2.2020

Bewertungen

13.2.2020

Office 2019

Bestellungsprozess war völlig unkompliziert; Bestellbestätigung mit Downloadlink kam umgehend; etwas gewöhnungsbedürftig war lediglich, dass die heruntergeladene Datei erst entpackt werden muss - ging aber mit WINZIP auch problemlos. Vielleicht könnte man diesen Punkt einfacher gestalten. nach 24 Stunden wurde der Lizenzschlüssel zugesandt. Also insgesamt war die Abwicklung insgesamt perfekt.

24.12.2019

Perfekt

Top schnell geliefert und alles Funktioniert sehr gerne wieder

Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie