AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRE MAC

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRE MAC

107,97 € * 179,95 € * (40% uložené)

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10150
 • 77D-00092

Výhody

- Rýchle dodanie
- Autorizovaný originálny výrobok
- Dodanie do 24 hodín
- Chat, e-mailová a telefonická podpora
Visual Studio for Mac 2017 - profesionálny vývojársky softvér pre macOS v kúpnej verzii...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRE MAC"

Visual Studio for Mac 2017 - profesionálny vývojársky softvér pre macOS v kúpnej verzii

Profesionálna edícia Visual Studio 2017 pre Mac ponúka používateľom výkonné funkcie a vylepšenia produktivity IDE na vytváranie multiplatformových aplikácií pre macOS, Android, iOS, tvOS alebo watchOS - pre mobilné zariadenia a počítače, ako aj pre web a cloud; program od Microsoftu obsahuje všetky nástroje na vývoj, ladenie a refaktorovanie vrátane grafických návrhárov, funkcií na dokončovanie kódu, ako aj správy zdrojového kódu a riadenia verzií.

Okrem starších vývojárskych jazykov, ako sú C a C++, a aktuálnejších variantov, ako je C#, Visual Studio for Mac 2017 prirodzene podporuje aj Apple Metal, iOS, JavaScript a ďalšie bežné webové štandardy. Integrovaná živá podpora príslušných jazykov urýchľuje písanie kódu, rovnako ako funkcie ladenia skracujú čas potrebný na vývoj aplikácie. Rýchly pohľad na štruktúru uľahčuje vývojárom orientáciu v štruktúre kódu a centrálny zoznam chýb využíva živú analýzu kódu na zoznam chýb pri kompilácii a zostavovaní, ako aj problémov špecifických pre doménu v niektorých jazykoch.

V aplikácii Visual Studio for Mac Professional 2017 boli vylepšené nielen často používané centrálne funkcie, ako sú IntelliSense, CodeLens a Refactoring, ale aj navigácia v kóde a oprava kódu, ktoré tiež uľahčujú prácu vývojára, pretože okrem iného sa v editore okamžite zvýraznia zmeny v kóde, odkazy atď.

Pre ktorých používateľov je určené Visual Studio 2017 pre Mac Professional?

Edícia Visual Studio 2017 for Mac je určená najmä pre profesionálnych vývojárov, ktorí chcú využívať výkonné funkcie softvéru Microsoft v operačnom systéme Mac - či už sami, alebo aj v tíme. Vzhľadom na podporu Xamarinu vo Visual Studio 2017 pre Mac sa určité minimálne požiadavky vzťahujú aj na operačné systémy macOS, viac informácií o tom nájdete nižšie.

Wiresoft ponúka Visual Studio 2017 for Mac Professional za mimoriadne výhodnú cenu ako použitý softvér vo forme jednej licencie, takže vývojári môžu využívať všetky výhody efektívneho softvéru Microsoft na vlastnom Macu a bez povinnosti predplatného. Okrem Visual Studia 2017 pre Mac Professional ponúka internetový obchod Wiresoft Software aj ďalšie verzie Visual Studia pre Mac ako jednu licenciu v kúpnej verzii, ako aj mnohé ďalšie programy spoločnosti Microsoft vo verzii pre macOS. V nasledujúcom prehľade sú uvedené najnovšie funkcie a doplnky aplikácie Visual Studio 2017 pre Mac.

Čo ponúka Visual Studio 2017 pre Mac?

Vydanie Visual Studio for Mac 2017, ktoré je pripravené na uvedenie na trh, sa od svojho predchodcu líši skráteným časom štartu a rýchlejším spúšťaním relácií a načítaním riešení. Rozpoznávanie šablón pre projekty a prvky je tiež rýchlejšie ako predtým.

Stručný prehľad IDE pre macOS

Visual Studio pre Mac obsahuje samostatné časti na správu aplikácií, nastavení a vytváranie a ladenie kódu: Panel nástrojov integrovaný na úvodnej stránke poskytuje priamy prístup k vyhľadávaniu nedávno otvorených priečinkov riešení, ako aj funkcie na otváranie a vytváranie projektov a konfiguráciu aplikácií a tiež na zobrazovanie chýb. K dispozícii je tu aj informačný kanál s novými informáciami pre vývojárov.

Jazyky a typy vývojárov podporované v aplikácii Visual Studio 2017 pre Mac

Visual Studio 2017 pre Mac, podobne ako verzia pre Windows, podporuje mnohé typy súborov, ktoré sú v ňom integrované, ako napríklad .csproj, .fsproj a .sln, ako aj EditorConfig. Visual Studio 2017 pre Mac podporuje najmä typy vývoja, ako sú webové aplikácie ASP.NET Core s jazykmi C#, F#, konzolové aplikácie .NET Core s jazykmi C# alebo F# a stránky vytvorené pomocou Razoru, ako aj JavaScript a TypeScript. Okrem toho sem patria multiplatformové aplikácie alebo hry Unity v jazyku C#, ako aj aplikácie pre Android, iOS, tvOS a watchOS v jazyku Xamarin s jazykmi C#, F# alebo XAML a tiež desktopové aplikácie Cocoa v jazyku C# alebo F#, a to okrem webových štandardov, ako sú HTML, CSS a JSON. To znamená, že vývojári pre Mac môžu vždy pracovať v integrovanom vývojovom prostredí, ktoré najlepšie vyhovuje ich potrebám.

Mnohé funkcie a vlastnosti obsiahnuté vo verzii pre Windows sú zahrnuté aj vo verzii pre Mac vrátane platformy kompilátora Roslyn, ktorá sa používa na refaktorovanie a IntelliSense, MSBuild pre projektový systém a zostavovací mechanizmus a TextMate pre editor zdrojových kódov. Používatelia počítačov Mac sa môžu spoľahnúť na rovnaké motory na ladenie aplikácií Xamarin a .NET Core, ako aj na rovnaké návrháre pre Xamarin.iOS a Xamarin.Android.

Správa zdrojového kódu vo Visual Studiu 2017 pre Mac s Gitom

Visual Studio 2017 pre Mac ponúka dva systémy na správu zdrojového kódu: Okrem Subversion je to predovšetkým Git; do tejto verzie programu bol integrovaný voľne použiteľný štandard, ktorý umožňuje aj niekoľkým vývojárom v tíme pracovať na projektoch súčasne. V aplikácii Visual Studio 2017 pre počítače Mac možno úložiská spravovať priamo pomocou tlačidiel integrovaných do prostredia IDE s cieľom prenášať a publikovať kód pre službu Git. Nové funkcie "Push" a "Commit", ako aj podpora SSH rozširujú možnosti IDE na používanie Visual Studia 2017 pre Mac na úlohy Git.

Všetko na očiach s CodeLens vo Visual Studio 2017 pre Mac Professional

Funkcia CodeLens je špeciálne navrhnutá tak, aby vývojárom pomohla mať okamžitý prehľad v ktoromkoľvek bode projektu, a to aj bez toho, aby museli opustiť kód. Pomocou aplikácie CodeLens môžu ľahko prejsť priamo na jednotlivé funkcie. Okrem toho CodeLens nielenže zobrazuje všetky zmeny v kóde v editore, ale uvádza aj meno posledného vývojára, ktorý niečo upravil, a tiež indikuje, či bol test v určitom bode úspešný.

Nové možnosti refaktorovania vo Visual Studio 2017 pre Mac

Refaktorovanie je jednou zo štandardných úloh pri vývoji kódu, ktorá ho má následne vylepšiť bez toho, aby sa zmenilo jeho správanie. Okrem kontextových akcií a analýz zdrojov ponúka Visual Studio 2017 pre Mac Professional ďalšie refaktorovania, ako napríklad prepisovanie, pridávanie parametrov (napr. kontroly NULL) a argumentov. Podobne možno teraz upravovať aj literály, a to jednak vkladaním oddeľovačov číslic a najmä v prípade číselných literálov aj zmenou základu z "hexadecimálneho" na "binárny". Okrem toho Visual Studio 2017 pre Mac ponúka možnosť konvertovať príkazy if na príkazy switch a odstrániť nepoužívané premenné.

Ladenie vo Visual Studio 2017 pre Mac - so zameraním na Xamarin

Visual Studio for Mac 2017 využíva na ladenie softvérový debugger Mono, ktorý je integrovaný do runtime Mono na ladenie kódu spravovaného na všetkých platformách. Okrem toho má softvér natívny debugger pre aplikácie založené na Xamarin.iOS, Xamarin.Mac a Xamarin.Android. Súčasťou sú rozsiahle rýchle zobrazenia špeciálnych typov, ako sú veľkosti, súradnice a Bézierove krivky, ako aj reťazce, farby a adresy URL.

Špeciálne pre aplikácie Xamarin má Visual Studio 2017 pre Mac nástroj Xamarin Forms Previewer, ktorý vývojárom umožňuje okamžite skontrolovať vplyv riadku kódu na aplikáciu v živom náhľade. Xamarin Forms obsahuje aj vylepšenia IntelliSense pre XAML vrátane podpory väzieb, konvertorov, vlastností, ovládacích prvkov a ďalších prvkov.

Okamžité ovládanie pomocou IntelliSense vo Visual Studio 2017 pre Mac

Funkcia IntelliSense automaticky dopĺňa rozhrania API počas ich písania pomocou dostupných zoznamov na doplnenie IntelliSense, vďaka čomu sú procesy vývojárov nielen rýchlejšie, ale aj presnejšie. Pomocou funkcie IntelliSense možno tiež rýchlejšie analyzovať API vo všeobecnosti, pretože umožňuje zúžiť súbor hodnôt pomocou kategórií. Na tento účel slúžia tooltipy, ktoré uľahčujú preskúmanie definícií API, upozorňujú na problémy hneď po ich zadaní a označujú príslušné miesta vlnovkou.

Medzi ďalšie výhody IntelliSense patria filtre na odstránenie určitých členov zo zoznamu na dokončenie, ktoré nie sú potrebné. Doplňovacie zoznamy IntelliSense pre jazyk C# obsahujú najmä tokeny ako "dokončiť slovo" alebo "člen zoznamu" a okrem iného umožňujú aj rýchly prístup k členom určitého typu, úryvkom kódu a názvom premenných, funkcií a príkazov.

Hardvérové a iné požiadavky na Visual Studio 2017 pre Mac

Na inštaláciu a spustenie Visual Studio 2017 pre Mac sa vzťahujú nasledujúce minimálne požiadavky; pre projekty Xamarin.iOS a Xamarin.Mac sa môžu uplatňovať ďalšie požiadavky na operačný systém:

 • Operačné systémy: macOS Mojave 10.14, macOS Sierra 10.12, Mac OS X El Capitan 10.11
 • Procesor: aspoň 1,8 GHz alebo rýchlejší; odporúča sa dvojjadrový alebo lepší
 • Pamäť: aspoň 4 GB RAM; odporúča sa 8 GB RAM
 • Miesto na pevnom disku: min. 1 GB alebo 5,6 GB

Ďalšie požiadavky:

 • Pre niektoré funkcie jadra .NET: .NET Core SDK 1.1
 • Xamarin.Android: 64-bitová vývojová sada Java (JDK)
 • Xamarin.iOS: Apple Xcode IDE aj iOS SDK, pre Xcode 10.2 sa vyžaduje macOS Mojave 10.14
 • Xamarin.Forms: nasadenie pre platformy Android alebo iOS podľa vyššie uvedených požiadaviek

Podporované jazyky:

 • Nemčina, francúzština, angličtina, taliančina, španielčina, portugalčina (Brazília), čeština, poľština, turečtina, ruština, čínština (zjednodušená a tradičná), japončina, kórejčina

Kúpte si jednu licenciu Visual Studio 2017 pre Mac v internetovom obchode Wiresoft

Jednorazová licencia Microsoft Visual Studio 2017 for Mac pre verziu Professional je k dispozícii v internetovom obchode Wiresoft Online Shop ako použitý softvér za mimoriadne výhodnú cenu. Licencia ponúkaná na predaj pochádza z objemovej licencie Visual Studio 2017 pre Mac, ktorú predtým získala spoločnosť. Predajom spoločnosti Wiresoft sa táto spoločnosť rozpustila a zmenila na individuálne licencie, pričom došlo aj k označeniu ako "použitý softvér" alebo "použitý softvér". Rozdelenie základnej zväzkovej licencie ani nové označenie tohto softvéru Visual Studio 2017 for Mac Professional ako používaného softvéru neobsahuje žiadne obmedzenia týkajúce sa rozsahu funkcií alebo platnosti.

Tieto licencie Microsoft Visual Studio 2017 pre Mac, ako aj všetky ostatné individuálne softvérové licencie ponúkané spoločnosťou Wiresoft pochádzajú výlučne od spoločností so sídlom v Európe, na ktoré sa preto vzťahujú právne predpisy EÚ. Akýkoľvek nákup použitého softvéru Visual Studio 2017 for Mac Professional alebo akéhokoľvek iného programu spoločnosti Microsoft v obchode Wiresoft Software Shop nepredstavuje pre našich zákazníkov riziko zodpovednosti, pretože obchodovanie s použitým softvérom je výslovne povolené zákonom, čo jasne potvrdili aj príslušné súdne rozhodnutia. Používaný softvér od spoločnosti Wiresoft je navyše odolný voči auditu!

Nákup softvéru s Wiresoftom je preto pre vás vždy bezpečným nákupom! Táto licencia Visual Studio 2017 for Mac Professional ponúkaná v internetovom obchode Wiresoft Shop ponúka okrem veľkej výhody v podobe absolútne výhodnej ceny aj bezpečnosť pri nákupe prostredníctvom okamžitého stiahnutia a aktivácie licencie pomocou priloženého platného licenčného kľúča.

Okrem toho jednotná licencia použitého softvéru, ako je Visual Studio 2017 for Mac Professional, ponúka kupujúcim ekonomickú alternatívu k bežným ponukám nového softvéru a možnosť používať exkluzívne edície programu - dokonca aj v starších verziách. Preto môžete aj vy využiť našu výhodnú ponuku použitého softvéru pre produkty Microsoft!

V obchode so softvérom Wiresoft nájdete edíciu Visual Studio 2017 pre Mac, ako aj ďalšie verzie Visual Studio pre Mac a iné aplikácie spoločnosti Microsoft pre macOS ako použitý softvér na okamžité stiahnutie. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa aplikácie Visual Studio 2017 for Mac Professional alebo inej aplikácie pre macOS od spoločnosti Microsoft, jednoducho využite naše kompetentné poradenstvo v chate, e-mailom alebo telefonicky.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PRE MAC"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE
1 595,97 € * 2 659,95 € *
MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD
82,77 € * 137,95 € *
MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2007 STANDARD
11,37 € * 18,95 € *
MICROSOFT EXCEL MAC 2021 MICROSOFT EXCEL MAC 2021
77,97 € * 129,95 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE
2 177,97 € * 3 629,95 € *
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
118,77 € * 197,95 € *
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
50,97 € * 84,95 € *
MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD
107,97 € * 179,95 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PRE MAC MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PRE MAC
284,97 € * 474,95 € *
MICROSOFT EXCEL MAC 2019 MICROSOFT EXCEL MAC 2019
56,97 € * 94,95 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD
317,97 € * 529,95 € *
MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL
28,77 € * 47,95 € *
MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD
95,97 € * 159,95 € *
MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD MICROSOFT OFFICE MAC 2019 STANDARD
80,97 € * 134,95 € *
MICROSOFT OFFICE MAC 2008 STANDARD MICROSOFT OFFICE MAC 2008 STANDARD
19,77 € * 32,95 € *
MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2019 STANDARD
98,97 € * 164,95 € *
MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2013 STANDARD
28,77 € * 47,95 € *
MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD MICROSOFT OFFICE 2010 STANDARD
25,77 € * 42,95 € *
Naposledy zobrazené