AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL

MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL

14,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

 • SW10041
 • FQC-02368

Výhody

- Rýchle dodanie
- Autorizovaný originálny výrobok
- Dodanie do 24 hodín
- Chat, e-mailová a telefonická podpora
Windows 7 Professional - inovatívny operačný systém spoločnosti Microsoft pre profesionálov z...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL"

Windows 7 Professional - inovatívny operačný systém spoločnosti Microsoft pre profesionálov z podnikovej sféry ako softvér z druhej ruky

Napriek mnohým nástupcom je stále populárny a používa sa v mnohých sieťach: Windows 7 Professional beží na mnohých počítačoch, nepochybne vďaka svojej spoľahlivosti a stabilite. Mnohé ďalšie programy možno bez problémov používať aj v systéme Windows 7 Professional a súvisiacich edíciách. Najmä edícia Professional ponúka množstvo funkcií, ktoré stále zohrávajú dôležitú úlohu v malých a stredných podnikoch, vrátane praktického režimu XP, ktorý ponúka nepretržité používanie starších systémových komponentov, a preto je pre mnohých používateľov dôležitým dôvodom na kúpu.

Kúpa operačného systému Windows 7 Professional Edition ponúka veľkú výhodu, pretože na jednej strane ho možno používať na starších hardvérových systémoch a na druhej strane má vysokú úroveň kompatibility so staršími programami spoločnosti Microsoft. V internetovom obchode Wiresoft nájdete Windows 7 Professional ako licenciu pre jedného používateľa v zakúpenej verzii, ako aj iné edície a novšie operačné systémy Windows a mnoho ďalších kompatibilných programov Microsoft. V nasledujúcom prehľade sú najprv predstavené najdôležitejšie inovácie systému Windows 7 Professional, ako aj najdôležitejšie všeobecné funkcie verzie Windows 7.

Windows 7 Professional - s funkciami pre profesionálov

V porovnaní s ostatnými edíciami poskytuje edícia Professional systému Windows 7 firmám a profesionálnym používateľom množstvo ďalších funkcií, ktoré výrazne rozširujú možnosti použitia operačného systému Microsoft. Najdôležitejšou funkciou je už spomínaný režim Windows XP pre vyššiu kompatibilitu, ale aj pripojenie k doméne ponúka vyššiu bezpečnosť, najmä vo firmách:

Režim Windows XP

Vďaka režimu XP systém Windows 7 neprerušuje prepojenie so staršími verziami operačného systému, ako je napríklad rovnomenný systém XP, ale naopak zabezpečuje kontinuitu podnikových procesov: To znamená, že staršie podnikové programy založené na systéme Windows XP možno naďalej spúšťať priamo na pracovnej ploche systému Windows 7, čo je hlavná výhoda systému Windows 7 Professional, najmä pre malé a stredné podniky, pre ktoré bol režim XP tiež primárne vyvinutý. Ovládače systému Vista s ním tiež fungujú.

Režim XP bol preto vyvinutý pre programy, ktoré už nefungujú ani v režime kompatibility. Funguje ako virtuálny počítač, ktorý sa ovláda pomocou Windows Virtual PC, verzie Virtual PC, ktorá bola ďalej vyvinutá špeciálne pre Windows 7.

Disky hlavného počítača sú stále predvolene k dispozícii ako sieťové disky. Nové disky a k nim pripojené zariadenia USB sa na druhej strane automaticky rozpoznávajú v režime XP, pričom je možné súčasne používať schránku systému Windows 7 a režim XP. To znamená, že starší hardvér používaný cez USB, pre ktorý nie je k dispozícii ovládač, sa môže naďalej bez problémov používať. Jediným obmedzením je, že v režime XP sa musí upustiť od inej 3D akcelerácie.

Režim XP je k dispozícii na stiahnutie samostatne, rovnako ako Virtual PC, ale dá sa používať len so systémom Windows 7 Professional. Skladá sa z virtuálneho počítača Virtual PC, virtualizačného softvéru spoločnosti Microsoft, a virtuálneho pevného disku (VHD) s XP SP3. Ďalšími požiadavkami sú procesor, napríklad AMD-V alebo Intel-VT, ktorý podporuje natívnu virtualizáciu, a 2 GB pamäte RAM.

Prístup k doméne

Pripojenie k doméne v systéme Windows 7 Professional pripája počítač k počítačovej sieti na pracovisku, a to aj mimo firmy. To umožňuje používateľom využívať zdroje, ktoré sú v ňom k dispozícii, a naopak, administrátori môžu spravovať počítače pripojené prostredníctvom neho pomocou prístupových práv atď. Spájanie domén tak ponúka vyššiu efektivitu a zároveň vyššiu bezpečnosť.

Vďaka systému Windows 7 Professional je pripojenie k doméne nielen bezpečné, ale aj jednoduché: používateľsky prívetivý sprievodca vedie používateľov všetkými potrebnými krokmi.

Tlač v závislosti od miesta

Neznie to ako veľa, ale je to praktická funkcia pri každodennej práci: tlač na základe umiestnenia, ktorá je súčasťou systému Windows 7 Professional, je veľmi praktická, najmä pri práci na rôznych miestach s rôznymi sieťami, ktoré majú preto k dispozícii aj rôzne tlačiarne: prostredníctvom tejto funkcie možno nakonfigurovať preferované dvojice tlačiareň - sieť; systém Windows 7 Professional tak automaticky vyberie správnu predvolenú tlačiareň v závislosti od sieťového pripojenia.

Dotykový systém Windows

Systém Windows 7 ponúka vylepšenú dotykovú technológiu. Pomocou neho môžete prehľadávať online vydania časopisov a fotoalbumy a usporadúvať súbory a priečinky na pracovnej ploche. A v aplikácii Windows Paint môžu používatelia teraz maľovať aj prstom. Systém Windows Touch rozpoznáva aj pohyby viacerých prstov, napr. na zväčšenie obrázkov; pravé tlačidlo myši možno vykonať aj dotykom, a to tak, že jedným prstom ťuknete na určitý prvok, zatiaľ čo druhý prst ťuká na obrazovku.

Všeobecné inovácie verzie systému Windows 7

Vo všeobecnosti bol upravený vzhľad systému Windows 7 vrátane niektorých často používaných funkcií. Týka sa to najmä pracovnej plochy alebo zobrazenia okien programu a ich nastavenia, ale aj výkonu v hrách, ako aj prehrávania videí atď.

Väčší prehľad a efektívnosť

Zobrazenie pracovnej plochy už obsahuje množstvo praktických inovácií a detailov, ktoré zjednodušujú používanie systému Windows 7 a robia ho pohodlnejším.

 • Náhľad na paneli úloh na spúšťanie programov a prepínanie medzi oknami bol prepracovaný a môžete si ho prispôsobiť vlastným preferenciám. Medzi inovácie patria aj náhľadové okná na celú obrazovku a väčšie symboly alebo ikony, ktorých rozlíšenie možno tiež prispôsobiť veľkosti obrazovky.
 • Nové zoznamy skokov vedú používateľov priamo k naposledy používaným programom, súborom, skladbám a webovým stránkam, ako aj k často používaným funkciám; sú dostupné pomocou pravého tlačidla myši. Chýbajúce alebo ďalšie súbory môžete tiež "pripnúť".
 • Vyhľadávanie v systéme Windows umožňuje ešte rýchlejšie a jednoduchšie nájsť lokálne uložené dokumenty, hudobné tituly, e-maily a obrázky. Hneď ako používateľ začne zadávať hľadaný výraz do vyhľadávacieho poľa ponuky Štart, systém Windows 7 zobrazí zoznam všetkých relevantných výsledkov. Okrem toho môžete vyhľadávanie ešte viac zúžiť podľa špecifikácií, ako je dátum, typ súboru atď. Triedenie podľa kategórií a zvýrazňovanie kľúčových slov alebo textových pasáží ešte viac sprehľadňuje vyhľadávanie. Vyhľadávať možno aj v externých pevných diskoch, sieťových počítačoch a knižniciach.

Vylepšený aerodynamický dizajn a aerosklo

S cieľom vytvoriť väčšiu prehľadnosť otvorených okien bol vylepšený a doplnený už známy dizajn Aero. Tie sa rovnako ako predtým zobrazujú v priehľadnom režime Aero Glass:

 • Aero Peek zobrazuje všetky okná okrem okna vybraného kliknutím ako priehľadné rámčeky - poskytuje to väčšiu prehľadnosť a tým aj rýchlejšiu orientáciu.
 • Nová funkcia Aero Snap urýchľuje automatické usporiadanie okien. Rýchlym potiahnutím na okraj obrazovky sa aktivuje funkcia Aero Snap. V závislosti od toho, či ide o pohyb doľava alebo doprava alebo nahor alebo nadol, sa okno zväčší na polovicu alebo na všetky strany.
 • Na druhej strane, funkcia Aero Shake zobrazuje len aktuálne používané okno programu vo veľkej veľkosti. Používateľ ho uchopí myšou na titulkovom riadku a rýchlym stieracím pohybom ním "zatrasie": všetky ostatné otvorené okná sa minimalizujú a viditeľné zostane len to pevné.

DirectX 11 - herné rozhranie systému Windows 7

DirectX 11 je nový multimediálny komponent, ktorý okrem vyššieho výkonu a rýchlosti prináša aj vyššiu efektivitu - je to viditeľné najmä v počítačových hrách, ale vďaka multimediálnej akcelerácii prináša výhody aj v iných grafických aplikáciách, napríklad pri videách:

 • Dlaždicové zdroje tak poskytujú virtuálnu pamäť, ktorá zrýchľuje hry tým, že načítava prvky displeja s vysokým rozlíšením len vtedy, keď sa skutočne používajú.
 • Teselácia rozdeľuje 3D povrchy už vytvorené procesorom grafickej karty (GPU) na ďalšie polygóny, čím sa dosiahne vyššia úroveň detailov bez zaťaženia systému.
 • Viacvláknové vykresľovanie umožňuje paralelné vykresľovanie 3D povrchu viacerými jadrami procesora.
 • Vďaka Shader Modelu 5 môže GPU prevziať aj bežné výpočtové úlohy, za ktoré inak zodpovedá hlavný procesor (CPU).

Vylepšený multimediálny zážitok

Systém Windows 7 ešte viac uľahčil spoločné prežívanie a zdieľanie multimediálneho obsahu, a to najmä vďaka nasledujúcim funkciám:

 • Konfiguráciou takzvaných skupín domácej siete v systéme Windows 7 možno zjednodušiť výmenu obrázkov, videí a zoznamov hudby medzi viacerými počítačmi, ako aj zdieľanie tlačiarní. Vďaka tejto funkcii je prideľovanie používateľských práv NTFS zbytočné. Dva alebo viac počítačov so systémom Windows 7 sú navzájom prepojené spoločným kľúčom s 10 znakmi a všetky zdieľané údaje môžu okamžite zdieľať všetci pripojení používatelia. Skupina domácej siete je vždy spojená s počítačom so systémom Windows 7 a nie s konkrétnym používateľom. Prepojením vlastného identifikátora Windows Live ID s miestnym používateľským účtom možno skupinu domácej siete rozšíriť aj na definovaných používateľov služby Live.
 • Vďaka aplikácii Windows Media Center je sledovanie televízie ešte pohodlnejšie: či už chcete priamo sledovať živé vysielanie, pozastaviť ho počas telefonovania alebo nahrávať program, keď ste preč. Centrum Windows Media Center podporuje mnohé globálne televízne štandardy a formáty, napríklad digitálnu televíziu a HD. Nová funkcia posúvania umožňuje rýchlejšie prepínanie medzi titulmi alebo programami, videá možno kontrolovať v rýchlom slede, vrátane lepších náhľadov miniatúr.
 • Podporované je aj prehrávanie zvuku a videa vo formátoch 3GP, AAC, AVCHD, DivX, MOV a Xvid.

Ďalšie nové funkcie systému Windows 7 Professional a iných edícií

Systém Windows 7 má aj niekoľko technických funkcií, ktoré urýchľujú používanie operačného systému, a tým prispievajú k lepšiemu používateľskému zážitku:

 • Zariadenia USB alebo prenosné flash disky sú v systéme Windows 7 k dispozícii ešte rýchlejšie ako predtým.
 • Zníženie zaťaženia: Služby na pozadí, ktoré zaberajú výkon systému Windows 7, sa spúšťajú len vtedy, keď sú potrebné. Ak nie je aktivovaná služba Bluetooth, má to vplyv aj na ňu.
 • Podpora 64 bitov umožňuje spracovanie väčšieho množstva údajov. Nielen niektoré programy, ale aj ich počet lepšie zvládne 64-bitový systém.
 • Zlepšená správa energie vďaka menšej aktivite na pozadí a úspornému prehrávaniu DVD.
 • 3 preddefinované možnosti úspory energie "Vyvážený", "Vysoký výkon", ako aj "Režim úspory energie" umožňujú individuálne nastavenie spotreby zdrojov.
 • Nové centrum údržby ponúka vyššiu bezpečnosť prostredníctvom monitorovania stavu integrovaného antivírusového skenera a brány firewall
 • Ak to hardvér podporuje, systém Windows 7 predvolene ponúka biometrické overovanie pomocou odtlačku prsta, a to na prihlasovanie aj na správu práv.
 • Podpora väčšieho počtu predinštalovaných kodekov vrátane H.264, MPEG-2, MPEG-4 (DivX a Xvid), AAC, ako aj kontajnerových formátov MOV a MP4 a farebných profilov s 30 a 48-bitovou farebnou hĺbkou.
 • Prostredie Windows PowerShell je už predinštalované v systéme Windows 7. Okrem automatizácie, konfigurácie a správy systémov ponúka PowerShell aj vývojové prostredie pre skripty príkazového riadka.
 • Pripojenie k vzdialenej pracovnej ploche (RDS): Pomocou vzdialenej pracovnej plochy možno ovládať ovládaný počítač prostredníctvom siete, ako keby používateľ sedel priamo pred ním, vrátane prístupu ku všetkým programom a súborom. Vzdialený počítač však musí mať nainštalovaný aspoň systém Windows 7 Professional.

Požiadavky na hardvér pre Windows 7 Professional a iné

Aby systém Windows 7 Professional správne fungoval v počítači, musí spĺňať určité hardvérové požiadavky. Systém Windows 7 Professional je k dispozícii v 32-bitovej a 64-bitovej verzii, ale niektoré funkcie možno používať len v 64-bitovej verzii. Pri inštalácii systému Windows 7 musia byť splnené nasledujúce technické charakteristiky hardvéru:

 • Procesor: 32-bitový (x86) alebo 64-bitový (x64) s frekvenciou 1 GHz
 • Pracovná pamäť: 1 GB RAM (32 bitov) alebo 2 GB RAM (64 bitov)
 • Miesto na pevnom disku: 16 GB (32 bitov) alebo 20 GB (64 bitov)
 • Grafika: Grafická karta podporujúca DirectX 9 so 128 MB VRAM (pre dizajn Aero), WDDM 1.0

Kúpte si Windows 7 Professional v internetovom obchode Wiresoft za nízke ceny

Napriek svojej popularite sa systém Windows 7 Professional v bežnom obchode takmer nikdy neponúka ako nová jednotlivá licencia. V internetovom obchode Wiresoft si môžete kúpiť Windows 7 Edition Professional ako tzv. použitý softvér - je identický s originálnym softvérovým produktom. Tu ponúkaná jedna licencia systému Windows 7 Professional Edition bola súčasťou veľkoobjemovej licencie jednej európskej spoločnosti. Legálnym odpredajom sa tento softvér premenil na jednotlivé licencie a potom sa ponúkal ako použitý softvér alebo použitý softvér. Rozdelenie objemovej licencie ani označenie použitého softvéru neznamená žiadne nevýhody, pokiaľ ide o funkčnosť tohto desktopového operačného systému Windows 7 Professional, okrem iného preto, že softvér nepodlieha opotrebovaniu.

Nákup softvéru s Wiresoft je vždy lacný a bezpečný! Spoločnosť Wiresoft preto predáva iba originálny softvér Microsoft Windows 7 Professional. Nákup použitého softvéru ponúkaného v obchode Wiresoft Software Shop nepredstavuje žiadne právne riziko, pretože obchod je jednoznačne povolený zákonom, čo dokazujú právoplatné rozsudky. Preto si po úspešnom dokončení procesu nákupu môžete okamžite stiahnuť a nainštalovať softvér Windows 7 Professional a aktivovať ho pomocou licenčného kľúča, ktorý je platný len pre vás.

Nákup použitého softvéru, ako je napríklad operačný systém Windows 7 Professional od spoločnosti Wiresoft, ponúka našim zákazníkom výhodnú alternatívu k mnohým súčasným ponukám softvéru. Našimi zákazníkmi sú najmä malé a stredné podniky a organizácie, ale aj samostatne zárobkovo činné osoby a súkromné osoby, ktoré už využívajú naše ponuky softvéru za nízke ceny!

V obchode so softvérom Wiresoft nájdete Windows 7 Professional, ako aj novšie verzie tohto operačného systému Windows a ďalšie programy Microsoft ako lacný použitý softvér na okamžité stiahnutie. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tohto alebo iného softvéru spoločnosti Microsoft, jednoducho využite naše kompetentné poradenstvo v chate, e-mailom alebo telefonicky.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené