Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10041
 • FQC-02368
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
12,90 € * 14,90 € * (13,42% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  32bit/64bit


Napriek mnohým nástupcom stále obľúbený a používaný v mnohých sieťach: Windows 7 Professional beží na mnohých počítačoch, nepochybne vďaka svojej spoľahlivosti a stabilite. Mnohé ďalšie programy možno bez problémov používať aj na Windows 7 Professional a príbuzných edíciách. Najmä Professional Edition ponúka množstvo funkcií, ktoré v malých a stredných podnikoch stále hrajú dôležitú úlohu, vrátane praktického režimu XP, ktorý ponúka nepretržité používanie starších systémových komponentov, a preto je pre mnohých používateľov dôležitým dôvodom na kúpu.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL"

Windows 7 Professional - inovatívny operačný systém spoločnosti Microsoft pre profesionálov z podnikovej sféry ako softvér z druhej ruky

Napriek mnohým nástupcom je stále populárny a používa sa v mnohých sieťach: Windows 7 Professional beží na mnohých počítačoch, nepochybne vďaka svojej spoľahlivosti a stabilite. Mnohé ďalšie programy možno bez problémov používať aj v systéme Windows 7 Professional a súvisiacich edíciách. Najmä edícia Professional ponúka množstvo funkcií, ktoré stále zohrávajú dôležitú úlohu v malých a stredných podnikoch, vrátane praktického režimu XP, ktorý ponúka nepretržité používanie starších systémových komponentov, a preto je pre mnohých používateľov dôležitým dôvodom na kúpu.

Kúpa operačného systému Windows 7 Professional Edition ponúka veľkú výhodu, pretože na jednej strane ho možno používať na starších hardvérových systémoch a na druhej strane má vysokú úroveň kompatibility so staršími programami spoločnosti Microsoft. V internetovom obchode Wiresoft nájdete Windows 7 Professional ako licenciu pre jedného používateľa v zakúpenej verzii, ako aj iné edície a novšie operačné systémy Windows a mnoho ďalších kompatibilných programov Microsoft. V nasledujúcom prehľade sú najprv predstavené najdôležitejšie inovácie systému Windows 7 Professional, ako aj najdôležitejšie všeobecné funkcie verzie Windows 7.

Windows 7 Professional - s funkciami pre profesionálov

V porovnaní s ostatnými edíciami poskytuje edícia Professional systému Windows 7 firmám a profesionálnym používateľom množstvo ďalších funkcií, ktoré výrazne rozširujú možnosti použitia operačného systému Microsoft. Najdôležitejšou funkciou je už spomínaný režim Windows XP pre vyššiu kompatibilitu, ale aj pripojenie k doméne ponúka vyššiu bezpečnosť, najmä vo firmách:

Režim Windows XP

Vďaka režimu XP systém Windows 7 neprerušuje prepojenie so staršími verziami operačného systému, ako je napríklad rovnomenný systém XP, ale naopak zabezpečuje kontinuitu podnikových procesov: To znamená, že staršie podnikové programy založené na systéme Windows XP možno naďalej spúšťať priamo na pracovnej ploche systému Windows 7, čo je hlavná výhoda systému Windows 7 Professional, najmä pre malé a stredné podniky, pre ktoré bol režim XP tiež primárne vyvinutý. Ovládače systému Vista s ním tiež fungujú.

Režim XP bol preto vyvinutý pre programy, ktoré už nefungujú ani v režime kompatibility. Funguje ako virtuálny počítač, ktorý sa ovláda pomocou Windows Virtual PC, verzie Virtual PC, ktorá bola ďalej vyvinutá špeciálne pre Windows 7.

Disky hlavného počítača sú stále predvolene k dispozícii ako sieťové disky. Nové disky a k nim pripojené zariadenia USB sa na druhej strane automaticky rozpoznávajú v režime XP, pričom je možné súčasne používať schránku systému Windows 7 a režim XP. To znamená, že starší hardvér používaný cez USB, pre ktorý nie je k dispozícii ovládač, sa môže naďalej bez problémov používať. Jediným obmedzením je, že v režime XP sa musí upustiť od inej 3D akcelerácie.

Režim XP je k dispozícii na stiahnutie samostatne, rovnako ako Virtual PC, ale dá sa používať len so systémom Windows 7 Professional. Skladá sa z virtuálneho počítača Virtual PC, virtualizačného softvéru spoločnosti Microsoft, a virtuálneho pevného disku (VHD) s XP SP3. Ďalšími požiadavkami sú procesor, napríklad AMD-V alebo Intel-VT, ktorý podporuje natívnu virtualizáciu, a 2 GB pamäte RAM.

Prístup k doméne

Pripojenie k doméne v systéme Windows 7 Professional pripája počítač k počítačovej sieti na pracovisku, a to aj mimo firmy. To umožňuje používateľom využívať zdroje, ktoré sú v ňom k dispozícii, a naopak, administrátori môžu spravovať počítače pripojené prostredníctvom neho pomocou prístupových práv atď. Spájanie domén tak ponúka vyššiu efektivitu a zároveň vyššiu bezpečnosť.

Vďaka systému Windows 7 Professional je pripojenie k doméne nielen bezpečné, ale aj jednoduché: používateľsky prívetivý sprievodca vedie používateľov všetkými potrebnými krokmi.

Tlač v závislosti od miesta

Neznie to ako veľa, ale je to praktická funkcia pri každodennej práci: tlač na základe umiestnenia, ktorá je súčasťou systému Windows 7 Professional, je veľmi praktická, najmä pri práci na rôznych miestach s rôznymi sieťami, ktoré majú preto k dispozícii aj rôzne tlačiarne: prostredníctvom tejto funkcie možno nakonfigurovať preferované dvojice tlačiareň - sieť; systém Windows 7 Professional tak automaticky vyberie správnu predvolenú tlačiareň v závislosti od sieťového pripojenia.

Dotykový systém Windows

Systém Windows 7 ponúka vylepšenú dotykovú technológiu. Pomocou neho môžete prehľadávať online vydania časopisov a fotoalbumy a usporadúvať súbory a priečinky na pracovnej ploche. A v aplikácii Windows Paint môžu používatelia teraz maľovať aj prstom. Systém Windows Touch rozpoznáva aj pohyby viacerých prstov, napr. na zväčšenie obrázkov; pravé tlačidlo myši možno vykonať aj dotykom, a to tak, že jedným prstom ťuknete na určitý prvok, zatiaľ čo druhý prst ťuká na obrazovku.

Všeobecné inovácie verzie systému Windows 7

Vo všeobecnosti bol upravený vzhľad systému Windows 7 vrátane niektorých často používaných funkcií. Týka sa to najmä pracovnej plochy alebo zobrazenia okien programu a ich nastavenia, ale aj výkonu v hrách, ako aj prehrávania videí atď.

Väčší prehľad a efektívnosť

Zobrazenie pracovnej plochy už obsahuje množstvo praktických inovácií a detailov, ktoré zjednodušujú používanie systému Windows 7 a robia ho pohodlnejším.

 • Náhľad na paneli úloh na spúšťanie programov a prepínanie medzi oknami bol prepracovaný a môžete si ho prispôsobiť vlastným preferenciám. Medzi inovácie patria aj náhľadové okná na celú obrazovku a väčšie symboly alebo ikony, ktorých rozlíšenie možno tiež prispôsobiť veľkosti obrazovky.
 • Nové zoznamy skokov vedú používateľov priamo k naposledy používaným programom, súborom, skladbám a webovým stránkam, ako aj k často používaným funkciám; sú dostupné pomocou pravého tlačidla myši. Chýbajúce alebo ďalšie súbory môžete tiež "pripnúť".
 • Vyhľadávanie v systéme Windows umožňuje ešte rýchlejšie a jednoduchšie nájsť lokálne uložené dokumenty, hudobné tituly, e-maily a obrázky. Hneď ako používateľ začne zadávať hľadaný výraz do vyhľadávacieho poľa ponuky Štart, systém Windows 7 zobrazí zoznam všetkých relevantných výsledkov. Okrem toho môžete vyhľadávanie ešte viac zúžiť podľa špecifikácií, ako je dátum, typ súboru atď. Triedenie podľa kategórií a zvýrazňovanie kľúčových slov alebo textových pasáží ešte viac sprehľadňuje vyhľadávanie. Vyhľadávať možno aj v externých pevných diskoch, sieťových počítačoch a knižniciach.

Vylepšený aerodynamický dizajn a aerosklo

S cieľom vytvoriť väčšiu prehľadnosť otvorených okien bol vylepšený a doplnený už známy dizajn Aero. Tie sa rovnako ako predtým zobrazujú v priehľadnom režime Aero Glass:

 • Aero Peek zobrazuje všetky okná okrem okna vybraného kliknutím ako priehľadné rámčeky - poskytuje to väčšiu prehľadnosť a tým aj rýchlejšiu orientáciu.
 • Nová funkcia Aero Snap urýchľuje automatické usporiadanie okien. Rýchlym potiahnutím na okraj obrazovky sa aktivuje funkcia Aero Snap. V závislosti od toho, či ide o pohyb doľava alebo doprava alebo nahor alebo nadol, sa okno zväčší na polovicu alebo na všetky strany.
 • Na druhej strane, funkcia Aero Shake zobrazuje len aktuálne používané okno programu vo veľkej veľkosti. Používateľ ho uchopí myšou na titulkovom riadku a rýchlym stieracím pohybom ním "zatrasie": všetky ostatné otvorené okná sa minimalizujú a viditeľné zostane len to pevné.

DirectX 11 - herné rozhranie systému Windows 7

DirectX 11 je nový multimediálny komponent, ktorý okrem vyššieho výkonu a rýchlosti prináša aj vyššiu efektivitu - je to viditeľné najmä v počítačových hrách, ale vďaka multimediálnej akcelerácii prináša výhody aj v iných grafických aplikáciách, napríklad pri videách:

 • Dlaždicové zdroje tak poskytujú virtuálnu pamäť, ktorá zrýchľuje hry tým, že načítava prvky displeja s vysokým rozlíšením len vtedy, keď sa skutočne používajú.
 • Teselácia rozdeľuje 3D povrchy už vytvorené procesorom grafickej karty (GPU) na ďalšie polygóny, čím sa dosiahne vyššia úroveň detailov bez zaťaženia systému.
 • Viacvláknové vykresľovanie umožňuje paralelné vykresľovanie 3D povrchu viacerými jadrami procesora.
 • Vďaka Shader Modelu 5 môže GPU prevziať aj bežné výpočtové úlohy, za ktoré inak zodpovedá hlavný procesor (CPU).

Vylepšený multimediálny zážitok

Systém Windows 7 ešte viac uľahčil spoločné prežívanie a zdieľanie multimediálneho obsahu, a to najmä vďaka nasledujúcim funkciám:

 • Konfiguráciou takzvaných skupín domácej siete v systéme Windows 7 možno zjednodušiť výmenu obrázkov, videí a zoznamov hudby medzi viacerými počítačmi, ako aj zdieľanie tlačiarní. Vďaka tejto funkcii je prideľovanie používateľských práv NTFS zbytočné. Dva alebo viac počítačov so systémom Windows 7 sú navzájom prepojené spoločným kľúčom s 10 znakmi a všetky zdieľané údaje môžu okamžite zdieľať všetci pripojení používatelia. Skupina domácej siete je vždy spojená s počítačom so systémom Windows 7 a nie s konkrétnym používateľom. Prepojením vlastného identifikátora Windows Live ID s miestnym používateľským účtom možno skupinu domácej siete rozšíriť aj na definovaných používateľov služby Live.
 • Vďaka aplikácii Windows Media Center je sledovanie televízie ešte pohodlnejšie: či už chcete priamo sledovať živé vysielanie, pozastaviť ho počas telefonovania alebo nahrávať program, keď ste preč. Centrum Windows Media Center podporuje mnohé globálne televízne štandardy a formáty, napríklad digitálnu televíziu a HD. Nová funkcia posúvania umožňuje rýchlejšie prepínanie medzi titulmi alebo programami, videá možno kontrolovať v rýchlom slede, vrátane lepších náhľadov miniatúr.
 • Podporované je aj prehrávanie zvuku a videa vo formátoch 3GP, AAC, AVCHD, DivX, MOV a Xvid.

Ďalšie nové funkcie systému Windows 7 Professional a iných edícií

Systém Windows 7 má aj niekoľko technických funkcií, ktoré urýchľujú používanie operačného systému, a tým prispievajú k lepšiemu používateľskému zážitku:

 • Zariadenia USB alebo prenosné flash disky sú v systéme Windows 7 k dispozícii ešte rýchlejšie ako predtým.
 • Zníženie zaťaženia: Služby na pozadí, ktoré zaberajú výkon systému Windows 7, sa spúšťajú len vtedy, keď sú potrebné. Ak nie je aktivovaná služba Bluetooth, má to vplyv aj na ňu.
 • Podpora 64 bitov umožňuje spracovanie väčšieho množstva údajov. Nielen niektoré programy, ale aj ich počet lepšie zvládne 64-bitový systém.
 • Zlepšená správa energie vďaka menšej aktivite na pozadí a úspornému prehrávaniu DVD.
 • 3 preddefinované možnosti úspory energie "Vyvážený", "Vysoký výkon", ako aj "Režim úspory energie" umožňujú individuálne nastavenie spotreby zdrojov.
 • Nové centrum údržby ponúka vyššiu bezpečnosť prostredníctvom monitorovania stavu integrovaného antivírusového skenera a brány firewall
 • Ak to hardvér podporuje, systém Windows 7 predvolene ponúka biometrické overovanie pomocou odtlačku prsta, a to na prihlasovanie aj na správu práv.
 • Podpora väčšieho počtu predinštalovaných kodekov vrátane H.264, MPEG-2, MPEG-4 (DivX a Xvid), AAC, ako aj kontajnerových formátov MOV a MP4 a farebných profilov s 30 a 48-bitovou farebnou hĺbkou.
 • Prostredie Windows PowerShell je už predinštalované v systéme Windows 7. Okrem automatizácie, konfigurácie a správy systémov ponúka PowerShell aj vývojové prostredie pre skripty príkazového riadka.
 • Pripojenie k vzdialenej pracovnej ploche (RDS): Pomocou vzdialenej pracovnej plochy možno ovládať ovládaný počítač prostredníctvom siete, ako keby používateľ sedel priamo pred ním, vrátane prístupu ku všetkým programom a súborom. Vzdialený počítač však musí mať nainštalovaný aspoň systém Windows 7 Professional.

Požiadavky na hardvér pre Windows 7 Professional a iné

Aby systém Windows 7 Professional správne fungoval v počítači, musí spĺňať určité hardvérové požiadavky. Systém Windows 7 Professional je k dispozícii v 32-bitovej a 64-bitovej verzii, ale niektoré funkcie možno používať len v 64-bitovej verzii. Pri inštalácii systému Windows 7 musia byť splnené nasledujúce technické charakteristiky hardvéru:

 • Procesor: 32-bitový (x86) alebo 64-bitový (x64) s frekvenciou 1 GHz
 • Pracovná pamäť: 1 GB RAM (32 bitov) alebo 2 GB RAM (64 bitov)
 • Miesto na pevnom disku: 16 GB (32 bitov) alebo 20 GB (64 bitov)
 • Grafika: Grafická karta podporujúca DirectX 9 so 128 MB VRAM (pre dizajn Aero), WDDM 1.0

Kúpte si Windows 7 Professional v internetovom obchode Wiresoft za nízke ceny

Napriek svojej popularite sa systém Windows 7 Professional v bežnom obchode takmer nikdy neponúka ako nová jednotlivá licencia. V internetovom obchode Wiresoft si môžete kúpiť Windows 7 Edition Professional ako tzv. použitý softvér - je identický s originálnym softvérovým produktom. Tu ponúkaná jedna licencia systému Windows 7 Professional Edition bola súčasťou veľkoobjemovej licencie jednej európskej spoločnosti. Legálnym odpredajom sa tento softvér premenil na jednotlivé licencie a potom sa ponúkal ako použitý softvér alebo použitý softvér. Rozdelenie objemovej licencie ani označenie použitého softvéru neznamená žiadne nevýhody, pokiaľ ide o funkčnosť tohto desktopového operačného systému Windows 7 Professional, okrem iného preto, že softvér nepodlieha opotrebovaniu.

Nákup softvéru s Wiresoft je vždy lacný a bezpečný! Spoločnosť Wiresoft preto predáva iba originálny softvér Microsoft Windows 7 Professional. Nákup použitého softvéru ponúkaného v obchode Wiresoft Software Shop nepredstavuje žiadne právne riziko, pretože obchod je jednoznačne povolený zákonom, čo dokazujú právoplatné rozsudky. Preto si po úspešnom dokončení procesu nákupu môžete okamžite stiahnuť a nainštalovať softvér Windows 7 Professional a aktivovať ho pomocou licenčného kľúča, ktorý je platný len pre vás.

Nákup použitého softvéru, ako je napríklad operačný systém Windows 7 Professional od spoločnosti Wiresoft, ponúka našim zákazníkom výhodnú alternatívu k mnohým súčasným ponukám softvéru. Našimi zákazníkmi sú najmä malé a stredné podniky a organizácie, ale aj samostatne zárobkovo činné osoby a súkromné osoby, ktoré už využívajú naše ponuky softvéru za nízke ceny!

V obchode so softvérom Wiresoft nájdete Windows 7 Professional, ako aj novšie verzie tohto operačného systému Windows a ďalšie programy Microsoft ako lacný použitý softvér na okamžité stiahnutie. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tohto alebo iného softvéru spoločnosti Microsoft, jednoducho využite naše kompetentné poradenstvo v chate, e-mailom alebo telefonicky.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie