Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT ACCESS 2016

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10130
 • 077-07131
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
42,90 € * 46,90 € * (8,53% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilné


Microsoft Access 2016 je novšia verzia výkonného systému na správu databáz od spoločnosti , pomocou ktorej je možné individuálne vytvárať a používať databázy podľa príslušných požiadaviek. Rozhrania umožňujú nielen import súborov , XML a dBASE, ale aj PDF, ktoré možno použiť ako zdroje údajov, a údajov z databáz SQL. Microsoft Access Excel Access 2016 môžu používať súkromní používatelia, ako aj komerční používatelia vďaka intuitívne použiteľným nástrojom. Množstvo šablón umožňuje rýchlo vytvoriť funkčné databázy pre riadenie projektov, administratívu a správu tovaru vo firmách. 2016 uľahčuje aj neskúseným používateľom vývoj databázových aplikácií (apps) pre mobilné zariadenia, aby tieto databázy boli ľahko a rýchlo prístupné ostatným zamestnancom prostredníctvom inteligentného pripojenia . Business Microsoft Access User SharePoint

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT ACCESS 2016"

MS Access 2016 ako samostatný program v zakúpenej verzii

Microsoft Access 2016 je novšia verzia výkonného systému na správu databáz od spoločnosti Microsoft, ktorý možno používať na vytváranie a používanie databáz individuálne podľa konkrétnych požiadaviek. Rozhrania Access umožňujú importovať nielen súbory Excel, XML, dBASE, ale aj PDF, ktoré sa tak môžu používať ako zdroje údajov, ako aj údaje z databáz SQL.

Access 2016 môžu vďaka intuitívnym nástrojom používať súkromní používatelia, ako aj podnikoví používatelia. Množstvo šablón umožňuje rýchlo vytvoriť funkčné databázy pre riadenie projektov, administratívu a správu tovaru vo firmách. Microsoft Access 2016 tiež uľahčuje neskúseným používateľom vývoj databázových aplikácií (aplikácií) pre mobilné zariadenia, aby tieto databázy boli ľahko a rýchlo prístupné ostatným zamestnancom prostredníctvom inteligentného pripojenia SharePoint.

Access 2016 prichádza s množstvom technických vylepšení a doplnkov, ktoré ďalej rozširujú možnosti použitia tohto databázového programu. Napríklad Access 2016 podporuje dátový typ BigInt, ktorý rozširuje kompatibilitu so serverom Windows SQL Server, a bola obnovená podpora dBASE. Vo všeobecnosti sa ešte viac podporuje spolupráca na dokumentoch a ich poskytovanie v reálnom čase: Databázy sú prístupné všetkým používateľom v cloude prostredníctvom služieb OneDrive a SharePoint.

Access 2016 ponúka aj nové návrhy Office z hľadiska vizuálneho prispôsobenia: Používatelia môžu teraz zobraziť okno programu v tmavosivej farbe so silnejšími kontrastmi namiesto typickej tmavočervenej - pre sústredenejšiu prácu.

Access 2016 je zvyčajne k dispozícii len ako pevná súčasť MS Office-Edition Professional (ako aj Office 365). Používatelia iných edícií, ale aj používatelia, ktorí vôbec nemajú nainštalovanú verziu Office, si môžu verziu Access 2016 zakúpiť samostatne od spoločnosti Wiresoft. Výhodou je najmä to, že je podporovaný aj staršími operačnými systémami Microsoft od Windows 7 - to znamená, že ho využijú najmä tí kupujúci, ktorí ho naďalej používajú.

V internetovom obchode Wiresoft môžete získať verziu MS Access 2016, ako aj najnovšie vydanie alebo predchádzajúce verzie softvéru - a tiež ďalšie populárne programy Office- za mimoriadne nízke ceny ako licenciu pre jedného používateľa. Nasledujúci prehľad ponúka podrobnú prezentáciu funkcií a vlastností programu Access 2016.

Individuálna konfigurácia a úprava databázových aplikácií v programe Access 2016

Access ako relačná stolová databáza (RDBMS - Relational Database Management System) založená na technológii Microsoft Jet Engine má oproti iným porovnateľným systémom veľkú výhodu v tom, že údaje, ktoré sa do nej zadávajú, možno kedykoľvek aktualizovať, a teda aj meniť alebo vymazávať. Vďaka tejto transakčnej orientácii je MS Access ideálnym programom na ukladanie aktuálnych údajov dôležitých pre podnikanie, a tým aj na podporu operačných systémov vo firmách. Ako formát súboru Access používa .ACCDB, ako aj staršie formáty .MDB a .MDE.

Vďaka integrovanému vývojovému prostrediu obsahuje softvér v kombinácii s grafickým používateľským rozhraním množstvo nástrojov na navrhovanie cielených aplikácií a ich sprístupnenie príslušnej cieľovej skupine vo forme webových aplikácií prostredníctvom prehliadača  alebo ako desktopová aplikácia.

Už pri vytváraní novej databázy Access môžu používatelia využiť široký výber šablón, ktoré zohľadňujú typické možnosti použitia. Okrem toho je samozrejme možné konfigurovať databázy podľa vlastných predstáv a želaní. Nástroje, ktoré sú na tento účel k dispozícii, ponúkajú veľa možností na definovanie konkrétnych typov údajov polí, ako aj ich vlastností. Databázy vytvorené pomocou programu Access možno používať ako aplikácie na lokálne použitie v počítači, ale predovšetkým ako aplikácie v prehliadači na použitie nezávislé od miesta.

Pri vytváraní zostáv poskytuje Access aj rôzne zobrazenia - v závislosti od požiadavky môžu používatelia prepínať medzi zobrazením zostavy, zobrazením stránky, zobrazením rozloženia a zobrazením návrhu, aby zmenili zameranie na údaje.

Efektívna práca v programe Access 2016 s praktickými funkciami

Access 2016 podporuje používateľov celým radom praktických funkcií a vlastností, ktoré uľahčujú a zefektívňujú prácu s programom. Dokonca aj neskúsení používatelia a začiatočníci sa rýchlejšie zorientujú: na úvodnej obrazovke sa zobrazujú naposledy použité databázy, ktoré sú okamžite dostupné po kliknutí. Veľká páska (ribbon bar) v hornej časti okna prehľadne zobrazuje všetky funkčné oblasti.

Individuálna konfigurácia a používanie programu Access 2016

V predvolenom nastavení Access sa panel nástrojov na prístup k často používaným funkciám nachádza vľavo hore. Používatelia si tiež môžu zostaviť zoznam príkazov, ktoré sa v ňom zobrazujú, podľa vlastných predstáv, čím si ušetria opakované hľadanie v podmenu. Panel s nástrojmi je možné umiestniť aj pod pás s nástrojmi, aby sa uvoľnilo miesto. Každá karta je rozdelená podľa funkčných skupín príkazov a akcií, ako sú šablóny, tabuľky, dotazy, formuláre, zostavy atď., do príslušných kontextových ponúk s príslušnými kontextovými nástrojmi.

Ak chcete zjednodušiť alebo urýchliť vyhľadávanie konkrétnej funkcie, v hornom pásme ponuky je k dispozícii asistent vyhľadávania "Povedz mi". Stačí, ak do vstupného poľa zadáte výrazy relevantné pre vyhľadávanie a v ponuke "Tell Me" sa zobrazia dostupné možnosti. Jednoduchšie otázky sú zodpovedané priamo v tomto poli; pri zložitejších otázkach alebo riešeniach asistent navrhne ďalšiu pomoc, ktorá najlepšie zodpovedá hľadanej funkcii. Príhodné je, že

Asistent vyhľadávania ukladá všetky funkcie, ktoré boli prostredníctvom neho vykonané: tieto sú uvedené v podmenu pod položkou "Naposledy použité" a sú tak opäť rýchlejšie k dispozícii.

Používatelia, ktorí chcú používať Access 2016 na tablete, môžu prepínať medzi režimom zadávania údajov myšou a prstom kliknutím na ikonu dotykového ovládania, čím sa zmení aj páska: V režime zadávania prstom je na páske medzi jednotlivými príkazmi viac priestoru, čo uľahčuje používanie.

Databázové dotazy v programe Access 2016

Dotaz je vytvorený v programe Access 2016 na základe jazyka SQL. Existuje na to aj niekoľko užitočných nástrojov, napríklad použitie takzvaných zástupných znakov * ? # ako zástupné znaky pre neznáme prvky súboru údajov. Pre dotazy s viac ako jednou podmienkou sú k dispozícii dve možnosti AND alebo OR.

Pomocou akčných dotazov možno v tabuľke vykonať zmeny, napr. aktualizovať - napríklad ceny -, vymazať alebo tiež vytvoriť novú tabuľku s vybranými dátovými záznamami.

Ak je z rôznych zdrojov importovaných viacero tabuliek, Access 2016 podporuje aj vyhľadávanie a odstraňovanie nadbytočných údajov tým, že umožňuje tieto tabuľky spájať.

Vytváranie formulárov v programe Access 2016

Formuláre, ktoré možno použiť v aplikácii Access 2016, sú veľmi praktickým nástrojom na zadávanie a uchovávanie údajov, pretože sa ľahko používajú a možno ich použiť aj na automatizáciu procesov. Formuláre majú oproti tabuľkovému zobrazeniu veľkú výhodu v tom, že sa pri ňom väčšinou zobrazuje len jeden dátový záznam, ktorý samozrejme môže obsahovať aj samotné tabuľky. Obsiahnuté informácie alebo údaje sa tak zobrazujú oveľa prehľadnejšie a v inej štruktúre, čo môže uľahčiť manuálne zadávanie alebo úpravu dátových záznamov. Takéto automatické formuláre možno vytvárať samostatne pomocou nástrojov na rozvrhnutie formulára.

Podpora dátového typu BigInt "Veľké číslo"

Access 2016 zavádza dátový typ BigInt, ktorý zlepšuje najmä kompatibilitu so serverom MS SQL Server. BigInt možno použiť na výpočet veľkých čísel, tento dátový typ ukladá nepeňažnú číselnú hodnotu v tabuľke Access ako pole na tento účel alebo pri importe z databázy SQL.BigInt má s ôsmimi bajtmi oveľa väčší rozsah výpočtu (-2^63 až 2^63-1) ako dátový typ "Number" s iba štyrmi bajtmi (-2^31 až 2^31-1).

Podpora súborov dBASE a ODBC

Na rozdiel od predchádzajúcej verzie Access 2016 opäť podporuje súbory typu .dbf, čo rozširuje možnosti použitia databázového programu: súbory dBASE tak možno importovať, exportovať alebo opäť spájať. Okrem toho je teraz podporované pripojenie medzi databázou Access a externými zdrojmi údajov, ako sú Microsoft SQL Server a Azure, prostredníctvom protokolu ODBC (Open Database Connectivity Protocol).

Prístupná práca s programom Access 2016

Možnosť používať databázy Access pomocou klávesových skratiek tiež rozširuje okruh používateľov programu. Pre používateľov s obmedzeným zrakom alebo pohyblivosťou sú kombinácie a skratky dostupné v programe veľkým uľahčením a často nenahraditeľnou alternatívou k práci s myšou.

Systémové požiadavky pre Microsoft Access 2016

Program Office Access 2016 ponúka spoločnosť Microsoft v dvoch verziách: 32-bitovej a 64-bitovej. 64-bitová verzia sa nainštaluje automaticky, hoci na 32-bitový operačný systém s procesorom x86 možno nainštalovať iba 32-bitovú verziu. V závislosti od verzie sa líšia individuálne požiadavky na hardvér - napríklad pokiaľ ide o pamäť RAM a miesto na pevnom disku. Platia tieto minimálne požiadavky na počítač:

  • Operačné systémy: Windows 7 alebo vyšší, Windows Server 2012 R2 alebo Windows Server 2012, Windows 10 Server
  • Procesor: x86 alebo x64 bitový procesor s frekvenciou aspoň 1 GHz a SSE2
  • Pamäť: 1 GB RAM (32-bitová), 2 GB RAM (64-bitová)
  • Miesto na pevnom disku: aspoň 3,0 GB
  • Displej: rozlíšenie aspoň 1 024 x 768
  • Grafická karta: grafická karta DirectX 10 potrebná na hardvérovú akceleráciu grafiky

Microsoft databázový program Access 2016 kúpiť lacno navyše na Wiresoft

MS Access je klasickou súčasťou MS Office-Verzia Professional a inak pravidelne nie je k dispozícii samostatne, ale len s týmto Office-balíkom. V internetovom obchode Wiresoft si môžete Access 2016 kúpiť aj samostatne - to je veľká výhoda oproti mnohým iným dodávateľom softvéru Microsoft. Vašou ďalšou výhodou pri kúpe softvéru Wiresoft je neobmedzená použiteľnosť programu: Táto jediná licencia Access 2016 neobsahuje žiadne obmedzenia a predpisy, ako napríklad predplatné s povinnými aktualizáciami. Preto je dokonca dvojnásobne výhodnejšie kúpiť Access 2016 s programom Wiresoft ako jeden program.

Okrem toho je nákup softvéru s Wiresoftom nielen lacný, ale aj bezpečný: Táto ponúkaná jediná licencia Access 2016 často pochádza z väčšej objemovej licencie, pretože sa používa vo firmách; preto ide o takzvaný použitý softvér. Tento softvér je však funkčne úplne totožný so softvérom Access, ktorý je tiež súčasťou balíka Office Suite 2016 Professional. Predajom ako použitý softvér vám ponúkame prístup za mimoriadne nízku cenu! Zároveň môžete byť v úplnom bezpečí, pretože pri nákupe použitého softvéru u spoločnosti Wiresoft nepodstupujete žiadne právne riziko, pretože nákup a predaj použitého softvéru je výslovne povolený zákonom.

Okrem toho je každý používaný program spoločnosti Microsoft dostupný prostredníctvom spoločnosti Wiresoft testovaný na jeho dokonalú použiteľnosť, preto po zakúpení a stiahnutí môžete softvér Access 2016 okamžite nainštalovať do svojho počítača a používať ho bez akýchkoľvek obmedzení. Spoločnosť Wiresoft predáva iba úplné verzie programu Access a iného softvéru spoločnosti Microsoft, ktoré sú identické s pôvodnými verziami spoločnosti Microsoft a pochádzajú z bezpečných predajných zdrojov.

Kúpa softvéru s Wiresoftom je pre mnohých používateľov mimoriadne výhodným riešením na používanie inak drahých programov - najmä pre slobodné povolania a malé a stredné podniky, ale aj pre súkromných používateľov. Využívajú všetky výhody, ktoré Access 2016 ponúka, a zároveň šetria peniaze!

V obchode so softvérom Wiresoft je k dispozícii niekoľko verzií programu Access, ako aj ďalšie Office- a mnoho ďalších programov spoločnosti Microsoft, ktoré si môžete zakúpiť. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu MS Access 2016 alebo iného programu spoločnosti Microsoft, kontaktujte nás e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT ACCESS 2016"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT ACCESS 2016"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie