Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT PUBLISHER 2016

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10133
 • 164-07733
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
44,90 € * 48,90 € * (8,18% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilný


Publisher 2016 je obľúbená verzia univerzálneho DTP programu spoločnosti Microsoft na navrhovanie publikácií pre každé odvetvie: ponúka všetky funkcie potrebné na vytváranie profesionálne navrhnutých a na tlač pripravených reklamných materiálov pre úrady, organizácie a firmy, ale aj iných dokumentov, napr. ponúka všetky funkcie potrebné na vytváranie profesionálne navrhnutých a na tlač pripravených reklamných materiálov pre kancelárie, organizácie a firmy, ale aj pre iné dokumenty, napr. pre žiakov a študentov, ako aj súkromných používateľov a samostatne zárobkovo činné osoby: či už ide o obchodné alebo formulárové listy, letáky alebo prospekty, knihy alebo brožúry. Intuitívne nástroje podporujú začiatočníkov aj profesionálov vo všetkých funkčných oblastiach pomocou univerzálnych šablón, ako aj intuitívne použiteľných nástrojov, napr. na spracovanie obrázkov a rozvrhnutie na vytváranie dokumentov na tlač. Používateľsky prívetivé rozhranie s prehľadným usporiadaním všetkých funkcií umožňuje efektívnu prácu s programom na rozvrhovanie a tvorbu sofistikovaných tlačových médií v akejkoľvek kvalite.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT PUBLISHER 2016"

Publisher 2016 pre DTP - samostatný program od spoločnosti Microsoft ako zakúpená verzia

Publisher 2016 je obľúbená verzia všestranného DTP programu spoločnosti Microsoft na navrhovanie publikácií pre každé odvetvie: ponúka všetky funkcie potrebné na vytváranie profesionálne navrhnutých a vytlačených reklamných materiálov pre kancelárie, organizácie a firmy, ale aj iných dokumentov, napr. pre žiakov a študentov, ako aj pre súkromných používateľov a samostatne zárobkovo činné osoby: či už ide o obchodné alebo sériové listy, letáky alebo prospekty, knihy alebo brožúry.

Intuitívne nástroje podporujú začiatočníkov aj profesionálov vo všetkých funkčných oblastiach pomocou všestranných šablón, ako aj intuitívnych nástrojov na úpravu obrázkov a rozvrhnutie na vytváranie dokumentov na tlač. Používateľsky prívetivé rozhranie s prehľadným usporiadaním všetkých funkcií umožňuje efektívnu prácu s programom na rozvrhnutie a tvorbu sofistikovaných tlačových médií v akejkoľvek kvalite.

Modrozelenú farbu okna programu, ktorá je typická pre MS Publisher, možno prispôsobiť napríklad novo dostupnej téme "Dark Grey", ktorá ponúka neutrálnejší vzhľad pri spracovaní obrázkov.

Najdôležitejšie funkcie a vlastnosti programu Publisher 2016 v skratke:

 • Pre texty a obrázky sú k dispozícii zaujímavé obrazové efekty, ako sú tiene, svetelné efekty, 3D efekty a odrazy.
 • Obrázky a grafiku možno vymieňať intuitívne pomocou funkcie drag & drop.
 • Na úpravu viacerých obrázkov je k dispozícii stĺpec v oblasti návrhu.
 • Pre publikácie ako digitálnu tlač s online fotografickou službou možno dokument Publisher uložiť aj vo formáte JPG.

Publisher 2016 je bežne k dispozícii len ako pevná súčasť verzií balíka MS Office Standard, Professional, ako aj Professional Standard, ale nie Home & Business, Office 2016 Home and Student. Používatelia týchto dvoch edícií, ale aj používatelia, ktorí nepoužívajú žiadnu verziu balíka Office, si môžu Publisher 2016 kúpiť aj samostatne od spoločnosti Wiresoft. A keďže verzia Publisher 2016 je podporovaná aj staršími operačnými systémami Microsoft od Windows 7, používatelia, ktorí ju chcú naďalej používať, budú mať z nákupu softvéru úžitok. Prostredníctvom prepojenia s cloudovými službami OneDrive spoločnosti Microsoft môžu Publisher 2016 používať aj s ostatnými na online spoluprácu.

V internetovom obchode Wiresoft si môžete zakúpiť Publisher 2016, ako aj úplne najnovšie a staršie verzie a mnohé ďalšie programy Office za mimoriadne nízke ceny ako verziu pre jedného používateľa. Nasledujúci prehľad poskytuje podrobné predstavenie a prezentáciu funkcií a vlastností programu Publisher 2016.

Prehľad rozsahu funkcií programu Microsoft Publisher 2016

Okrem optimalizácie existujúcich funkcií ponúka verzia Publisher 2016 aj niekoľko noviniek, najmä v oblasti voľne dostupnej grafiky a šablón, ktoré ešte viac rozšírili možnosti návrhu.

Dokumenty programu Publisher 2016 sú kompatibilné aj s programami tretích strán

Vďaka bezproblémovej spolupráci programu Publisher 2016 s ostatnými programami balíka MS Office je možné pri rozvrhovaní importovať aj súbory z aplikácií Word, Excel atď. ako napríklad diagramy a tabuľky alebo už naformátované texty.

Okrem toho je program na rozvrhovanie samozrejme kompatibilný s veľkým množstvom bežných formátov súborov Standard, ako napríklad .JPG a .PDF, ktoré možno otvoriť priamo v ňom.

Súbory vytvorené v programe Publisher sa ukladajú vo vlastnom formáte .PUB spoločnosti Microsoft, ktorý možno otvoriť napríklad aj v programe na rozvrhovanie od spoločnosti Adobe, čo ponúka výhodu lepšej kompatibility pri spoločnej práci. Ako alternatíva k formátu PDF existuje špecifický formát súborov Microsoft Publisher .XPS - pre XML Paper Specification.

Poznámka: Na rozdiel od verzie 2011 však Publisher 2016 nedokáže vytvárať webové stránky založené na HTML.

Šablóny návrhov dostupné pre jednotlivé typy dokumentov

Po otvorení programu Publisher 2016 sa zobrazí rozsiahly zoznam typických návrhových šablón v najbežnejších formátoch: od pozvánok cez letáky a listy formátu A4 až po viacstranové brožúry a dokonca rozsiahle katalógy. Každá šablóna obsahuje určité preddefinované prvky ako predloha dokumentu, napríklad nadpisy, označenia nadpisov, čísla strán atď. ktoré je potom možné aj individuálne upraviť a následne uložiť ako novú, personalizovanú šablónu, aby boli opäť k dispozícii pre podobné publikácie.

Prispôsobiť možno aj farby, písma a formátovanie. Pôvodná šablóna sa vždy zachová. To znamená, že základný návrhový dokument a nový variant sú nabudúce opäť k dispozícii, čo šetrí nielen profesionálom, ale aj neskúseným používateľom veľa času, pretože sa k nemu môžu nabudúce ihneď vrátiť; okrem toho sa tým zabezpečí jednotný vzhľad a rovnaká kvalita výstupu pre všetky publikácie, ktoré sa pomocou nej vytvoria.

Používanie stavebných blokov pre publikácie s identickým vzhľadom

Takzvané stavebné bloky, ktoré sú k dispozícii v programe Publisher, možno použiť aj na zachovanie jednotného dizajnu v poštových zásielkach, brožúrach a letákoch. Stavebné bloky sú bežné prvky dizajnu, ako sú nadpisy, ale aj textové rámčeky, stĺpce atď. Používatelia môžu použiť stavebné bloky, ktoré sú už k dispozícii v programe Publisher 2016, alebo si na ich základe vytvoriť vlastné.

Okrem toho je možné do obrázkov a textov pridávať rôzne efekty, napríklad tiene a odlesky, aby vynikli.

Publisher 2016 poskytuje aj škálovateľnú vektorovú grafiku SVG, ktorá si vždy zachováva svoju ostrosť aj pri zväčšení, a 3D objekty, ktoré sú tiež k dispozícii, možno ľubovoľne otáčať o 360 stupňov a zobraziť tak konkrétny pohľad.

Úprava obrázkov a grafiky v aplikácii Publisher 2016

Fotografie a grafika sa často do dokumentu programu Publisher neprenášajú 1:1, ale je potrebné ich orezať alebo farebne upraviť. Všetky tieto úlohy možno vykonať priamo v rozvrhnutí. Príslušná ponuka "Nástroje obrázkov" sa otvorí po dvojitom kliknutí na umiestnený obrázok. Profesionáli môžu použiť aj ďalšie sofistikovanejšie nástroje, aby obrázok ešte viac upravili.

Publisher 2016 poskytuje v oblasti návrhu aj špeciálny stĺpec na úpravu viacerých obrázkov.

Obrázkové dokumenty možno do dokumentu programu Publisher importovať buď z počítača, z knižnice Microsoft ClipArt alebo z internetu prostredníctvom vyhľadávania obrázkov v službe Bing alebo z online fotoalbumu. Robí sa to takmer intuitívne pomocou funkcie drag & drop, ktorá umožňuje aj okamžitú výmenu obrázkov. Po vložení alebo orezaní ich potom môžete do dokumentu umiestniť s milimetrovou presnosťou pomocou funkcie pravítka.

Používanie textových polí pre viacstranové publikácie

Ak sa má do brožúry vložiť dlhší text, ktorý presahuje niekoľko strán a je možno prerušený aj rámčekmi alebo grafikou, je zvyčajne ťažké odhadnúť presné množstvo textu v jednom poli. Program Publisher poskytuje niekoľko praktických nástrojov, ktoré zabezpečia, aby sa pri rozvrhovaní textu nič neprehliadlo: Ak sa do textového poľa vloží väčší text, malý rámček v pravom dolnom rohu príslušného rámčeka elipsou naznačí, že textu je ešte viac. Príslušný textový rámček sa potom dá okamžite zväčšiť kliknutím myšou. Ak sa však má skrytý text zobraziť v inom rámčeku, vykoná sa to automaticky predchádzajúcim prepojením jednotlivých textových polí. Táto funkcia je praktická najmä vtedy, keď sa texty v rozložení skracujú alebo dopĺňajú.

Zdieľanie dokumentov programu Publisher online

Používatelia cloudových služieb OneDrive spoločnosti Microsoft môžu ukladať dokumenty vytvorené v programe Publisher online; príjemcovia oprávnení na ich úpravu potom získajú prístup prostredníctvom odkazu. Na tento účel možno dokonca priamo do dokumentu vložiť príslušné e-mailové adresy, čo automatizuje a urýchľuje proces odosielania. Vďaka spoľahlivým aktualizáciám v reálnom čase v službe OneDrive a vysokým bezpečnostným štandardom je spolupráca tiež mimoriadne efektívna.

Všetko pripravené na tlač pomocou funkcie Pack & Go

Aby sa pri tlači prostredníctvom profesionálneho poskytovateľa zabezpečila požadovaná kvalita obrázkov a písiem, praktický sprievodca Pack & Go automaticky zhromažďuje všetky súbory spojené s dokumentom Publisher a potrebné na tlač (napríklad fotografie, grafiku a písma) a balí ich do jedného súboru; ten potom stačí odoslať príslušnej tlačovej službe alebo kopírke alebo ho tiež sprístupniť prostredníctvom služby OneDrive. Verzia Publisher 2016 používa farebný priestor RGB len pre obrazové súbory, takže tu nie je potrebné žiadne ďalšie prednastavenie, len písma musia byť ešte vložené.

Široká škála možností tlače v akejkoľvek kvalite

Publisher 2016 ponúka široké možnosti tlače letákov, brožúr, pozvánok a iných reklamných materiálov. Napríklad pri odosielaní personalizovaných zásielok je možné automaticky pridať mená príjemcov, ako aj ďalšie osobné údaje, napríklad čísla zákazníkov a adresy.

V závislosti od cieľovej skupiny sú k dispozícii ďalšie možnosti na vytvorenie tlačovín v požadovanej kvalite. Napríklad dokument Publisher je možné vytvoriť aj v bežnom formáte .JPG pre digitálnu tlač online tlačovej služby.

Systémové požiadavky na aplikáciu Microsoft Publisher 2016

Program Office Publisher 2016 je štandardne k dispozícii v dvoch verziách: 32-bitová a 64-bitová. 64-bitová verzia sa nainštaluje automaticky, ale na 32-bitový operačný systém s procesorom x86 možno nainštalovať len 32-bitovú verziu. V závislosti od toho sa môžu líšiť individuálne požiadavky na hardvér - napríklad na pracovný priestor a miesto na pevnom disku. Platia nasledujúce minimálne požiadavky na počítač:

 • Operačné systémy: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • Procesor: x86 alebo x64 bitový procesor s frekvenciou aspoň 1 GHz a SSE2
 • Pamäť: 1 GB RAM (32-bitová), 2 GB RAM (64-bitová)
 • Miesto na pevnom disku: min. 3,0 GB
 • Displej: min. rozlíšenie 1024 x 768
 • Grafická karta: vyžaduje sa grafická karta DirectX 10 pre hardvérovú akceleráciu grafiky

Kúpte si program DTP Publisher 2016 v spoločnosti Wiresoft za mimoriadne nízku cenu

MS Publisher je klasickou súčasťou balíka MS Office vo verziách Standard, Professional a Professional Standard a ako taký nie je dostupný samostatne, ale len v jednom z týchto balíkov Office. Vo Wiresofte v našom internetovom obchode si môžete Publisher 2016 kúpiť aj samostatne, čo je výhoda oproti mnohým iným dodávateľom softvérových programov Microsoft. Vaša ďalšia výhoda pri nákupe softvéru u spoločnosti Wiresoft: Táto licencia Publisher 2016 pre jedného používateľa neobsahuje žiadne obmedzenia, ako napríklad časovo obmedzené predplatné s povinnými aktualizáciami. Preto sa vám dvojnásobne oplatí kúpiť Publisher 2016 od spoločnosti Wiresoft ako jediný program.

Okrem toho je nákup softvéru u spoločnosti Wiresoft cenovo výhodný a bezpečný: Jednopoužívateľská licencia Publisher 2016, ktorú si zakúpite, zvyčajne pochádza z väčšej objemovej licencie spoločnosti, t. j. ide o tzv. použitý softvér - jeho funkčný rozsah je totožný s programom Publisher, ktorý je tiež súčasťou balíka Office 2016. Ako použitý softvér vám môžeme program Publisher ponúknuť za túto mimoriadne výhodnú cenu! Pri kúpe použitého softvéru u spoločnosti Wiresoft vám nehrozí žiadne právne riziko, pretože obchodovanie s týmto softvérom je výslovne povolené zákonom.

Každý program spoločnosti Microsoft dostupný v spoločnosti Wiresoft je testovaný na skutočnú, bezchybnú použiteľnosť, takže tento softvér Publisher môžete používať na svojom počítači okamžite bez obmedzení po dokončení nákupu a stiahnutí. Spoločnosť Wiresoft predáva iba plné verzie programov, ktoré sú identické s verziami vydanými spoločnosťou Microsoft a tiež pochádzajú iba z bezpečných zdrojov.

Nákup softvéru od spoločnosti Wiresoft je výhodný najmä pre slobodné povolania a malé a stredné podniky, ale aj pre súkromných používateľov, pretože ušetria peniaze a zároveň môžu využívať všetky výhody, ktoré Publisher 2016 ponúka. V obchode so softvérom Wiresoft je k dispozícii nielen MS Publisher vo viacerých verziách, ale aj mnohé ďalšie programy balíka Office a iné programy spoločnosti Microsoft vo forme kúpnej verzie.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu MS Publisher 2016 alebo iného programu Microsoft, jednoducho nás kontaktujte e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT PUBLISHER 2016"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT PUBLISHER 2016"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie