Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNE
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
MICROSOFT PUBLISHER 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT PUBLISHER 2016

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10133
 • 164-07733
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
47,90 € * 52,90 € * (9,45% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILS  
Version Vollversion
Geräte 1x
Lieferumfang Download + Lizenz
Medium Download
Laufzeit Unbegrenzt
Sprachen Alle Sprachen
Lieferzeit  Wenige Minuten
System  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibel


Publisher 2016 ist eine beliebte Version des vielseitigen DTP-Programms von Microsoft zur Gestaltung von Publikationen für jeden Bereich: Es bietet alle Funktionen, die für die Erstellung professionell gestalteter und druckfähig aufbereiteter Werbemittel von Büros, Organisationen und Unternehmen, aber auch von sonstigen Dokumenten z.B. von Schülern und Studenten sowie privaten Anwendern und Selbständigen benötigt werden: ob Geschäfts- oder Serienbrief, Flyer oder Faltblatt, Buch oder Broschüre. Intuitive Werkzeuge unterstützen Einsteiger wie auch Profis in allen Funktionsbereichen mit vielseitig nutzbaren Vorlagen sowie intuitiv nutzbaren Tools u.a. bei Bildbearbeitung und Layout zur Erstellung von druckfähigen Dokumenten. Die benutzerfreundliche Bedienoberfläche mit einer übersichtliche Anordnung aller Funktionen ermöglicht ein effizientes Arbeiten mit dem Layout-Programm und das Erstellen anspruchsvoller Druckmedien in jeder Qualität.

Für weitere Fragen zum Produkt steht Ihnen unserer Kundenservice zur Verfügung.

Informácie o výrobku "MICROSOFT PUBLISHER 2016"

Publisher 2016 for DTP - samostatný program od spoločnosti Microsoft ako zakúpená verzia

Publisher 2016 je obľúbená verzia univerzálneho programu DTP od spoločnosti Microsoft na navrhovanie publikácií pre každú oblasť: Ponúka všetky funkcie potrebné na tvorbu profesionálne navrhnutých a na tlač pripravených reklamných materiálov úradov, organizácií a firiem, ale aj iných dokumentov, napríklad žiakov a študentov, ako aj súkromných používateľov a samostatne zárobkovo činných osôb: či už ide o obchodný alebo sériový list, leták alebo prospekt, knihu alebo brožúru.

Intuitívne nástroje podporujú začiatočníkov aj profesionálov vo všetkých funkčných oblastiach vďaka všestranným šablónam, ako aj intuitívnym nástrojom na úpravu obrázkov a rozvrhnutie na vytváranie dokumentov na tlač. Používateľsky prívetivé rozhranie s prehľadným usporiadaním všetkých funkcií umožňuje efektívnu prácu s programom na rozvrhovanie a vytváranie sofistikovaných tlačových médií v akejkoľvek kvalite.

Modrozelenú farbu okna programu, ktorá je typická pre MS Publisher, môžete prispôsobiť napríklad novému dostupnému motívu "Dark Gray", ktorý ponúka neutrálnejší vzhľad na úpravu obrázkov.

Stručné zhrnutie najdôležitejších funkcií a vlastností programu Publisher 2016:

 • Pre texty a obrázky sú k dispozícii zaujímavé obrazové efekty, ako sú tiene, efekty žiary, 3D efekty a odrazy.
 • Obrázky a grafiku možno vymieňať intuitívne pomocou funkcie drag & drop.
 • V oblasti návrhu je k dispozícii stĺpec na úpravu viacerých obrázkov.
 • V prípade publikácií v podobe digitálnej tlače pomocou online fotografickej služby je možné dokument Publisher uložiť aj vo formáte JPG.

Publisher 2016 je zvyčajne k dispozícii len ako trvalá súčasť MS Office verzií Standard, Professional aj Professional Standard, ale nie Home & Business, Office 2016 Home a Student. Používatelia týchto dvoch edícií, ako aj používatelia, ktorí nepoužívajú verziu Office, si môžu zakúpiť Publisher 2016 aj samostatne od spoločnosti Wiresoft. A keďže verzia Publisher 2016 je podporovaná aj staršími operačnými systémami spoločnosti Microsoft od Windows 7, používatelia, ktorí ju chcú naďalej používať, budú mať z nákupu softvéru úžitok. Vďaka prepojeniu s cloudovými službami OneDrive spoločnosti Microsoft môžu používať Publisher 2016 aj s ostatnými používateľmi na online spoluprácu.

V internetovom obchode Wiresoft môžete získať najnovšie aj staršie verzie programu Publisher 2016, ako aj mnoho ďalších programov Office za mimoriadne nízke ceny ako verziu pre jedného používateľa. V nasledujúcom prehľade nájdete podrobný úvod a prezentáciu funkcií a vlastností programu Publisher 2016.

Prehľad rozsahu funkcií programu Microsoft Publisher 2016

Verzia Publisher 2016 ponúka okrem optimalizácie už existujúcich funkcií aj niekoľko inovácií, najmä vo voľne dostupnej grafike a šablónach, čím sa ešte viac rozšíril výber možností dizajnu.

Dokumenty Publisher 2016 sú kompatibilné aj s programami tretích strán

Vďaka bezproblémovej spolupráci programu Publisher 2016 s ostatnými programami MS Office je možné počas rozvrhovania importovať aj súbory z programov Word, Excel atď., napríklad grafy a tabuľky alebo už naformátované texty.

Okrem toho je tento program na rozvrhovanie samozrejme kompatibilný so širokou škálou populárnych formátov súborov Standard, ako sú napríklad formáty .JPG a .PDF, ktoré možno otvoriť priamo pomocou neho.

Súbory vytvorené v programe Publisher sa ukladajú vo vlastnom formáte .PUB spoločnosti Microsoft, ktorý možno otvoriť napríklad aj v programe na rozvrhovanie od spoločnosti Adobe, čo prináša výhodu lepšej kompatibility pri spoločnej práci. Alternatívou k formátu PDF je špecifický formát súborov Microsoft Publisher .XPS - pre XML Paper Specification.

Poznámka: Na rozdiel od verzie 2011 však Publisher 2016 nedokáže vytvárať webové stránky založené na HTML.

Šablóny dizajnu dostupné pre každý typ dokumentu

Po otvorení programu Publisher 2016 sa zobrazí rozsiahly zoznam typických šablón návrhov v najbežnejších formátoch: od pozvánok cez letáky a listy formátu A4 až po viacstranové brožúry a dokonca rozsiahle katalógy. Každá šablóna obsahuje určité preddefinované prvky ako hlavný dokument, ako sú nadpisy, názvy častí, čísla strán atď., ktoré je potom možné tiež prispôsobiť a následne uložiť ako novú, personalizovanú šablónu, aby boli opäť k dispozícii pre podobné publikácie.

Farby, písma a formátovanie sa dajú tiež prispôsobiť. Pôvodná šablóna sa vždy zachová. To znamená, že základný návrhový dokument a nový variant sú pri ďalšom použití opäť k dispozícii, čo šetrí nielen profesionálom, ale aj neskúseným používateľom veľa času, pretože sa k nemu môžu pri ďalšom použití okamžite vrátiť; okrem toho sa tým zabezpečuje jednotný vzhľad a rovnaká kvalita výstupu pre všetky publikácie, ktoré sa pomocou neho vytvoria.

Používanie stavebných blokov pre publikácie s rovnakým vzhľadom

Takzvané stavebné bloky, ktoré sú k dispozícii v programe Publisher, možno použiť aj na zachovanie jednotného dizajnu v poštových zásielkach, brožúrach a letákoch. Stavebné bloky sú bežné prvky dizajnu, ako sú nadpisy, textové rámce, stĺpce atď. Používatelia môžu použiť stavebné bloky, ktoré sú už k dispozícii v aplikácii Publisher 2016, alebo si na ich základe navrhnúť vlastné.

Okrem toho je možné do obrázkov, ale aj do textov pridávať rôzne efekty, napríklad tiene a odrazy, aby vynikli.

Publisher 2016 poskytuje aj škálovateľnú vektorovú grafiku SVG, ktorá si vždy zachováva svoju ostrosť aj pri zväčšení, a 3D objekty, ktoré sú tiež k dispozícii, možno ľubovoľne otáčať o 360 stupňov a zobraziť tak konkrétny pohľad.

Úprava obrázkov a grafiky v programe Publisher 2016

Fotografie a grafika sa často neprenášajú 1:1 do dokumentu programu Publisher, ale je potrebné ich orezať alebo farebne upraviť. Všetky tieto úlohy môžete vykonávať priamo v rozvrhnutí. Dvojklikom na umiestnený obrázok sa otvorí príslušná ponuka "Image Tools". Profesionáli môžu používať aj ďalšie sofistikovanejšie nástroje na ďalšiu úpravu obrázka.

Publisher 2016 poskytuje v oblasti návrhu aj špeciálny stĺpec na úpravu viacerých obrázkov.

Obrázkové dokumenty možno do dokumentu programu Publisher importovať z počítača, knižnice klipov Microsoft ClipArt alebo z internetu prostredníctvom vyhľadávania obrázkov v službe Bing alebo z albumu fotografií online. To sa vykonáva takmer intuitívne pomocou funkcie drag & drop, ktorá umožňuje aj okamžitú výmenu obrázkov. Po vložení alebo orezaní ich potom môžete do dokumentu umiestniť s milimetrovou presnosťou pomocou funkcie pravítka.

Používanie textových polí pre viacstranové publikácie

Ak sa má dlhší text vložiť do brožúry, ktorá má niekoľko strán a je možno prerušená aj rámčekmi alebo grafikou, je zvyčajne ťažké odhadnúť presné množstvo textu v jednom poli. Publisher poskytuje niekoľko praktických nástrojov, ktoré zabezpečia, aby sa pri rozvrhovaní textu nič neprehliadlo: Keď sa do textového poľa vloží väčší text, v malom rámčeku v pravom dolnom rohu príslušného rámčeka sa použije elipsa na označenie, že je v ňom viac textu. Príslušný textový rámik potom môžete okamžite zväčšiť kliknutím myšou. Ak sa však má skrytý text zobraziť v inom rámci, vykoná sa to automaticky prepojením jednotlivých textových polí. Táto funkcia je praktická najmä vtedy, keď sa texty v rozložení skracujú alebo dopĺňajú.

Zdieľanie dokumentov Publisher online

Používatelia cloudovej služby OneDrive od spoločnosti Microsoft môžu ukladať dokumenty vytvorené v aplikácii Publisher online. Príjemcovia, ktorí majú oprávnenie upravovať dokumenty, k nim potom môžu pristupovať prostredníctvom prepojenia. E-mailové adresy možno dokonca vkladať priamo do dokumentu, čím sa automatizuje a urýchľuje proces odosielania. Vďaka spoľahlivým aktualizáciám v reálnom čase v službe OneDrive a vysokým bezpečnostným štandardom je spolupráca mimoriadne efektívna.

Všetko pripravené na tlač pomocou funkcie Pack & Go

Aby sa pri tlači prostredníctvom profesionálneho poskytovateľa zabezpečila požadovaná kvalita obrázkov a písiem, praktický sprievodca Pack & Go automaticky zozbiera všetky súbory súvisiace s dokumentom Publisher a potrebné na tlač (napríklad fotografie, grafiku a písma) a zabalí ich do jedného súboru; ten potom stačí odoslať príslušnej tlačovej službe alebo kopírke alebo ho sprístupniť aj prostredníctvom služby OneDrive. Verzia Publisher 2016 používa pre obrazové súbory len farebný priestor RGB, takže tu nie je potrebné žiadne ďalšie prednastavenie, len písma je potrebné ešte vložiť.

Široká škála možností tlače v akejkoľvek kvalite

Na tlač letákov, brožúr, pozvánok a iných reklamných materiálov poskytujePublisher 2016 rozsiahle možnosti. Napríklad pri odosielaní personalizovaných zásielok je možné automaticky pridávať mená príjemcov, ako aj ďalšie osobné údaje, napríklad čísla zákazníkov a individuálne adresy.

V závislosti od cieľovej skupiny sú k dispozícii ďalšie možnosti na vytvorenie tlačovín v požadovanej kvalite. Dokument programu Publisher možno napríklad vytvoriť aj v bežnom formáte .JPG na digitálnu tlač v online tlačových službách.

Systémové požiadavky pre Microsoft Publisher 2016

Program Office Publisher 2016 je štandardne k dispozícii v dvoch verziách: 32-bitové a 64-bitové. 64-bitová verzia sa nainštaluje automaticky, ale na 32-bitový operačný systém s procesorom x86 možno nainštalovať iba 32-bitovú verziu. V závislosti od toho sa môžu líšiť individuálne požiadavky na hardvér - napríklad na pamäť RAM a miesto na pevnom disku. Platia tieto minimálne požiadavky na počítač:

 • Operačné systémy: Windows 7 alebo vyšší, Windows Server 2012 R2 alebo Windows Server 2012, Windows 10 Server
 • Procesor: x86 alebo x64 bitový procesor s frekvenciou aspoň 1 GHz a SSE2
 • Pamäť: 1 GB RAM (32-bitová), 2 GB RAM (64-bitová)
 • Miesto na pevnom disku: min. 3,0 GB
 • Displej: min. rozlíšenie 1024 x 768
 • Grafická karta: grafická karta DirectX 10 potrebná na hardvérovú akceleráciu grafiky

DTP program Publisher 2016 kúpiť extra lacno na Wiresoft

MS Publisher je klasickou súčasťou MS Office-Versionen Standard, Professional aj Professional Standard a ako taký nie je samostatne, ale len v jednom z týchto Office-balíkov k dispozícii. V internetovom obchode Wiresoft si môžete Publisher 2016 kúpiť aj samostatne - to je výhoda oproti mnohým iným dodávateľom softvérových programov Microsoft. Vaša ďalšia výhoda pri kúpe softvéru od spoločnosti Wiresoft: Táto licencia Publisher 2016 pre jedného používateľa neobsahuje žiadne obmedzenia, ako napríklad časovo obmedzené predplatné s povinnými aktualizáciami. Preto sa vám dvakrát oplatí kúpiť Publisher 2016 od spoločnosti Wiresoft ako jeden program.

Okrem toho je nákup softvéru od spoločnosti Wiresoft cenovo výhodný a bezpečný: zakúpená licencia Publisher 2016 pre jedného používateľa zvyčajne pochádza z väčšej objemovej licencie spoločnosti, t. j. ide o tzv. použitý softvér - funkčný rozsah tohto softvéru je totožný s programom Publisher, ktorý je tiež súčasťou balíkaOffice Suite 2016. Ako použitý softvér vám môžeme ponúknuť Publisher za túto mimoriadne nízku cenu! Pri nákupe použitého softvéru u spoločnosti Wiresoft vám nehrozí žiadne právne riziko, pretože obchod je výslovne povolený zákonom.

Každý program Microsoft  , ktorý je k dispozícii od spoločnosti Wiresoft, je testovaný na skutočnú, bezchybnú použiteľnosť, takže tento softvér Publisher môžete používať na svojom počítači okamžite po zakúpení a stiahnutí. Spoločnosť Wiresoft predáva len také plné verzie programu, ktoré sú totožné s verziami zverejnenými spoločnosťou Microsoft a tiež pochádzajú len z bezpečných zdrojov.

Nákup softvéru od spoločnosti Wiresoft je výhodný najmä pre slobodné povolania a malé a stredné podniky, ale aj pre súkromných používateľov, pretože ušetria peniaze a zároveň môžu využívať všetky výhody, ktoré Publisher 2016 ponúka. V obchode Wiresoft Software Shop nájdete nielen MS Publisher v niekoľkých verziách, ale aj mnoho ďalších Office- ako aj ďalšie programy Microsoft v zakúpenej verzii.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu MS Publisher 2016 alebo akéhokoľvek iného programu spoločnosti Microsoft, jednoducho využite naše poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT PUBLISHER 2016"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT PUBLISHER 2016"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.