Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2016

MICROSOFT PUBLISHER 2016

64,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Publisher 2016 pre DTP - samostatný program od spoločnosti Microsoft ako zakúpená verzia...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT PUBLISHER 2016"

Publisher 2016 pre DTP - samostatný program od spoločnosti Microsoft ako zakúpená verzia

Publisher 2016 je obľúbená verzia univerzálneho programu DTP od spoločnosti Microsoft na navrhovanie publikácií pre každé odvetvie: ponúka všetky funkcie potrebné na vytváranie profesionálne navrhnutých a tlačiteľných reklamných materiálov pre kancelárie, organizácie a spoločnosti, ale aj iných dokumentov, napr. pre žiakov a študentov, ako aj pre súkromných používateľov a samostatne zárobkovo činné osoby: či už ide o obchodné alebo sériové listy, letáky alebo prospekty, knihy alebo brožúry.

Intuitívne nástroje podporujú začiatočníkov aj profesionálov vo všetkých funkčných oblastiach vďaka všestranným šablónam, ako aj intuitívnym nástrojom na úpravu obrázkov a rozvrhnutie na vytváranie dokumentov na tlač. Používateľsky prívetivé rozhranie s prehľadným usporiadaním všetkých funkcií umožňuje efektívnu prácu s programom na rozvrhovanie a vytváranie sofistikovaných tlačových médií v akejkoľvek kvalite.

Modrozelenú farbu okna programu, ktorá je typická pre MS Publisher, môžete prispôsobiť napríklad novému dostupnému motívu "Dark Grey", ktorý ponúka neutrálnejší vzhľad pre spracovanie obrázkov.

Najdôležitejšie funkcie a vlastnosti programu Publisher 2016 v skratke:

  • Pre texty a obrázky sú k dispozícii zaujímavé obrazové efekty, ako sú tiene, svetelné efekty, 3D efekty a odrazy.
  • Obrázky a grafiku možno vymieňať intuitívne pomocou funkcie drag & drop.
  • V oblasti návrhu je k dispozícii stĺpec na úpravu viacerých obrázkov.
  • V prípade publikácií v podobe digitálnej tlače pomocou online fotografickej služby je možné dokument Publisher uložiť aj vo formáte JPG.

Publisher 2016 je bežne k dispozícii len ako pevná súčasť verzií MS Office Standard, Professional a Professional Standard, ale nie verzií Home & Business, Office 2016 Home and Student. Používatelia týchto dvoch edícií, ale aj používatelia, ktorí nepoužívajú žiadnu verziu balíka Office, si môžu Publisher 2016 kúpiť aj samostatne od spoločnosti Wiresoft. A keďže verzia Publisher 2016 je podporovaná aj staršími operačnými systémami spoločnosti Microsoft od Windows 7, používatelia, ktorí ju chcú naďalej používať, budú mať z nákupu softvéru úžitok. Prostredníctvom pripojenia ku cloudovým službám OneDrive spoločnosti Microsoft môžu používať Publisher 2016 aj s ostatnými používateľmi na online spoluprácu.

V internetovom obchode Wiresoft si môžete zakúpiť Publisher 2016, ako aj najnovšie a staršie verzie a mnohé ďalšie programy balíka Office za mimoriadne nízke ceny ako verziu pre jedného používateľa. V nasledujúcom prehľade nájdete podrobný úvod a prezentáciu funkcií a vlastností programu Publisher 2016.

Prehľad rozsahu funkcií programu Microsoft Publisher 2016

Okrem optimalizácie existujúcich funkcií ponúka verzia Publisher 2016 aj niekoľko inovácií, najmä pokiaľ ide o voľne dostupnú grafiku a šablóny, pričom výber možností dizajnu sa ešte viac rozšíril.

Dokumenty programu Publisher 2016 sú kompatibilné aj s programami tretích strán

Vďaka bezproblémovej spolupráci programu Publisher 2016 s ostatnými programami balíka MS Office je možné počas rozvrhovania importovať aj súbory z programov Word, Excel atď., ako sú diagramy a tabuľky alebo už naformátované texty.

Okrem toho je program na rozvrhovanie samozrejme kompatibilný s veľkým množstvom bežných štandardných formátov súborov, ako sú .JPG a .PDF, ktoré možno otvoriť priamo v ňom.

Súbory vytvorené v programe Publisher sa ukladajú vo vlastnom formáte .PUB spoločnosti Microsoft, ktorý možno otvoriť napríklad aj v programe na rozvrhovanie Adobe, čo prináša výhodu lepšej kompatibility pri spoločnej práci. Alternatívou k formátu PDF je špecifický formát súborov Microsoft Publisher .XPS - pre XML Paper Specification.

Poznámka: Na rozdiel od verzie 2011 však Publisher 2016 nedokáže vytvárať webové stránky založené na HTML.

Šablóny dizajnu dostupné pre každý typ dokumentu

Po otvorení programu Publisher 2016 sa zobrazí rozsiahly zoznam typických šablón návrhov v najbežnejších formátoch: od pozvánok cez letáky a listy formátu A4 až po viacstranové brožúry a dokonca rozsiahle katalógy. Každá šablóna obsahuje určité preddefinované prvky ako hlavný dokument, napríklad nadpisy, označenia nadpisov, čísla strán atď., ktoré sa dajú individuálne upraviť a potom uložiť ako nová, personalizovaná šablóna, aby boli opäť k dispozícii pre podobné publikácie.

Farby, písma a formátovanie sa dajú tiež prispôsobiť. Pôvodná šablóna sa vždy zachová. To znamená, že základný návrhový dokument a nový variant sú pri ďalšom použití opäť k dispozícii, čo šetrí čas nielen profesionálom, ale aj neskúseným používateľom, pretože sa k nemu môžu pri ďalšom použití okamžite vrátiť; okrem toho sa tým zabezpečuje jednotný vzhľad a rovnaká kvalita výstupu pre všetky publikácie, ktoré sa pomocou neho vytvoria.

Používanie stavebných blokov pre publikácie s rovnakým vzhľadom

Takzvané stavebné bloky, ktoré sú k dispozícii v programe Publisher, možno použiť aj na zachovanie jednotného dizajnu v poštových zásielkach, brožúrach a letákoch. Stavebnými blokmi sú bežné prvky dizajnu, ako napríklad nadpisy, ale aj textové rámčeky, stĺpce atď. Používatelia môžu použiť stavebné bloky, ktoré sú už k dispozícii v aplikácii Publisher 2016, alebo si na ich základe navrhnúť vlastné.

Okrem toho je možné do obrázkov a textov pridávať rôzne efekty, napríklad tiene a odrazy, aby vynikli.

Publisher 2016 poskytuje aj škálovateľnú vektorovú grafiku SVG, ktorá si vždy zachováva svoju ostrosť aj pri zväčšení, a 3D objekty, ktoré sú tiež k dispozícii, možno ľubovoľne otáčať o 360 stupňov a zobraziť tak konkrétny pohľad.

Úprava obrázkov a grafiky v programe Publisher 2016

Fotografie a grafika sa často neprenášajú 1:1 do dokumentu programu Publisher, ale musia sa orezať alebo farebne upraviť. Všetky tieto úlohy môžete vykonávať priamo v rozvrhnutí. Dvojklikom na umiestnený obrázok sa otvorí príslušná ponuka "Nástroje obrázku". Profesionáli môžu používať aj ďalšie sofistikovanejšie nástroje na ďalšiu úpravu obrázka.

Publisher 2016 poskytuje aj špeciálny stĺpec v oblasti návrhu na úpravu viacerých obrázkov.

Obrázkové dokumenty možno do dokumentu programu Publisher importovať z počítača, knižnice klipov Microsoft ClipArt alebo z internetu prostredníctvom vyhľadávania obrázkov v službe Bing alebo z albumu fotografií online. To sa vykonáva takmer intuitívne pomocou funkcie drag & drop, ktorá umožňuje aj okamžitú výmenu obrázkov. Po vložení alebo orezaní ich potom môžete do dokumentu umiestniť s milimetrovou presnosťou pomocou funkcie pravítka.

Používanie textových polí pre viacstranové publikácie

Ak sa má dlhší text vložiť do brožúry, ktorá má niekoľko strán a je možno prerušená aj rámčekmi alebo grafikou, je zvyčajne ťažké odhadnúť presné množstvo textu v jednom poli. Publisher poskytuje niekoľko praktických nástrojov na zabezpečenie toho, aby sa pri rozvrhovaní textu nič neprehliadlo: Ak sa do textového poľa vloží väčší text, malý rámček v pravom dolnom rohu príslušného rámčeka elipsou naznačuje, že je tam ešte ďalší text. Príslušný textový rámik potom môžete okamžite zväčšiť kliknutím myšou. Ak sa však má skrytý text zobraziť v inom rámci, vykoná sa to automaticky prepojením jednotlivých textových polí. Táto funkcia je praktická najmä vtedy, keď sa texty v rozložení skracujú alebo dopĺňajú.

Zdieľanie dokumentov Publisher online

Používatelia cloudovej služby OneDrive od spoločnosti Microsoft môžu ukladať dokumenty vytvorené v aplikácii Publisher online; príjemcovia oprávnení na ich úpravu potom získajú prístup prostredníctvom prepojenia. Na tento účel možno príslušné e-mailové adresy dokonca vložiť priamo do dokumentu, čo automatizuje a urýchľuje proces odosielania. Vďaka spoľahlivým aktualizáciám v reálnom čase v službe OneDrive a vysokým bezpečnostným štandardom je spolupráca mimoriadne efektívna.

Všetko pripravené na tlač pomocou funkcie Pack & Go

Aby sa pri tlači prostredníctvom profesionálneho poskytovateľa zabezpečila požadovaná kvalita obrázkov a písiem, praktický sprievodca Pack & Go automaticky zozbiera všetky súbory prepojené s dokumentom Publisher a potrebné na tlač (napríklad fotografie, grafiku a písma) a zabalí ich do jedného súboru, ktorý potom stačí odoslať príslušnej tlačovej službe alebo kopírke, prípadne ho sprístupniť aj prostredníctvom služby OneDrive. Verzia Publisher 2016 používa farebný priestor RGB len pre obrazové súbory, takže tu nie je potrebné žiadne ďalšie prednastavenie, len písma musia byť ešte vložené.

Široká škála možností tlače v akejkoľvek kvalite

Publisher 2016 ponúka širokú škálu možností tlače letákov, brožúr, pozvánok a ďalších reklamných materiálov. Napríklad pri odosielaní personalizovaných zásielok je možné automaticky pridať mená príjemcov, ako aj ďalšie osobné údaje, napríklad čísla zákazníkov a adresy.

V závislosti od cieľovej skupiny sú k dispozícii ďalšie možnosti na vytvorenie tlačovín v požadovanej kvalite. Dokument programu Publisher možno napríklad vytvoriť aj v bežnom formáte .JPG na digitálnu tlač v online tlačových službách.

Systémové požiadavky pre Microsoft Publisher 2016

Program Office Publisher 2016 je štandardne k dispozícii v dvoch verziách: 32-bitové a 64-bitové. 64-bitová verzia sa nainštaluje automaticky, ale na 32-bitový operačný systém s procesorom x86 možno nainštalovať iba 32-bitovú verziu. V závislosti od toho sa môžu líšiť individuálne požiadavky na hardvér - napríklad na pracovný priestor a miesto na pevnom disku. Platia tieto minimálne požiadavky na počítač:

  • Operačné systémy: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
  • Procesor: x86 alebo x64 bitový procesor s frekvenciou aspoň 1 GHz a SSE2
  • Pamäť: 1 GB RAM (32-bitová), 2 GB RAM (64-bitová)
  • Miesto na pevnom disku: min. 3,0 GB
  • Displej: min. rozlíšenie 1024 x 768
  • Grafická karta: grafická karta DirectX 10 potrebná na hardvérovú akceleráciu grafiky

Kúpte si program DTP Publisher 2016 v spoločnosti Wiresoft za mimoriadne nízku cenu

MS Publisher je klasickou súčasťou balíkov MS Office vo verziách Standard, Professional a Professional Standard a ako taký nie je k dispozícii samostatne, ale iba v jednom z týchto balíkov Office. V našom internetovom obchode Wiresoft si môžete Publisher 2016 zakúpiť aj samostatne, čo je výhoda oproti mnohým iným dodávateľom softvérových programov Microsoft. Vaša ďalšia výhoda pri kúpe softvéru od spoločnosti Wiresoft: Táto licencia Publisher 2016 pre jedného používateľa neobsahuje žiadne obmedzenia, ako napríklad časovo obmedzené predplatné s povinnými aktualizáciami. Preto sa vám dvojnásobne oplatí kúpiť Publisher 2016 od spoločnosti Wiresoft ako jeden program.

Okrem toho je nákup softvéru od spoločnosti Wiresoft lacný a bezpečný: licencia Publisher 2016 pre jedného používateľa, ktorú si zakúpite, zvyčajne pochádza z väčšej objemovej licencie spoločnosti, t. j. ide o tzv. použitý softvér, ktorého funkčný rozsah je totožný s programom Publisher, ktorý je tiež súčasťou balíka Office Suite 2016. Ako použitý softvér vám môžeme ponúknuť Publisher za túto mimoriadne výhodnú cenu! Pri nákupe použitého softvéru od spoločnosti Wiresoft vám nehrozí žiadne právne riziko, pretože obchodovanie s týmto softvérom je výslovne povolené zákonom.

Každý program Microsoft  , ktorý je k dispozícii od spoločnosti Wiresoft, je testovaný na skutočnú, bezchybnú použiteľnosť, takže tento softvér Publisher môžete používať na svojom počítači okamžite po zakúpení a stiahnutí bez obmedzení. Spoločnosť Wiresoft predáva iba plné verzie programu, ktoré sú totožné s verziami vydanými spoločnosťou Microsoft a pochádzajú iba zo zabezpečených zdrojov.

Nákup softvéru od spoločnosti Wiresoft je výhodný najmä pre slobodné povolania a malé a stredné podniky, ale aj pre súkromných používateľov, pretože ušetria peniaze a zároveň môžu využívať všetky výhody, ktoré Publisher 2016 ponúka. V predajni softvéru Wiresoft je k dispozícii nielen MS Publisher v niekoľkých verziách, ale aj mnoho ďalších programov Office a iných programov spoločnosti Microsoft ako kúpiteľné verzie.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu MS Publisher 2016 alebo iného programu spoločnosti Microsoft, jednoducho nás kontaktujte e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT PUBLISHER 2016"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené