Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2019

MICROSOFT PUBLISHER 2019

79,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Publisher 2019 - samostatný program v zakúpenej verzii Publisher 2019 je...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT PUBLISHER 2019"

Microsoft Publisher 2019 - samostatný program v zakúpenej verzii

Publisher 2019 je všestranný a výkonný program od spoločnosti Microsoft na profesionálne publikovanie na počítači. Softvér môžu používať nielen firmy, ale aj súkromní používatelia, napríklad žiaci a študenti, na vytváranie presvedčivých publikácií všetkých druhov - od úpravy obrázkov a rozvrhnutia až po vytváranie tlačových šablón. Okrem rozsiahleho katalógu šablón pre letáky, brožúry, ako aj rozsiahlejšie katalógy, je k dispozícii množstvo nástrojov a efektov na ich navrhovanie a ďalšie úpravy podľa individuálnych predstáv. Vďaka intuitívnemu a používateľsky prívetivému používateľskému rozhraniu a prehľadnému usporiadaniu nástrojov môžu aj neskúsení používatelia a začiatočníci rýchlo začať pracovať s programom Publisher 2019 a vytvárať tlačové médiá, ktoré spĺňajú vysoké štandardy, ale aj len logá, ikony a iné obrazové prvky.

Rovnako ako v ostatných kancelárskych programoch verzie 2019 si môžete vzhľad pásky individuálne prispôsobiť vlastným potrebám, čo prináša veľkú prehľadnosť. MS Publisher 2019 je preto tým správnym partnerom na presvedčivú a zručnú realizáciu vašich kreatívnych nápadov.

Vysoká kompatibilita s rôznymi formátmi a programami

Program na rozvrhnutie samozrejme umožňuje aj použitie bežných formátov súborov, medzi ktoré patria formáty .JPG a .PDF, ako aj vlastné formáty spoločnosti Microsoft .XPS a .PUB; posledný menovaný formát možno dokonca otvoriť pomocou programu na rozvrhnutie Adobe. To znamená, že tlačové súbory vytvorené v programe MS Publisher možno ďalej používať aj v inom softvéri na rozvrhovanie, čo zvyšuje kompatibilitu programu Publisher 2019. Na vytváranie bulletinov je k dispozícii formát HTML.

Publisher dokáže importovať aj súbory z iných programov balíka Office, napríklad grafy a tabuľky programu Excel alebo už naformátované texty programu Word.

Praktický sprievodca Pack & Go napokon automaticky zozbiera a zabalí všetky súbory súvisiace s publikáciou a potrebné na tlač (napr. obrázky, grafiku a písma) do jedného súboru, ktorý potom stačí odoslať do tlačovej služby alebo kopírovacieho obchodu alebo sprístupniť prostredníctvom služby Microsoft Cloud.

Stručný prehľad inovácií v programe Publisher 2019

Okrem mnohých optimalizácií sa táto nová verzia programu Microsoft Publisher vyznačuje rozšírenými možnosťami používania: Napríklad Publisher 2019 možno používať aj na dotykových zariadeniach so stylusom. Okrem toho môžete dokumenty Publisher zdieľať s ostatnými používateľmi prostredníctvom cloudovej služby OneDrive spoločnosti Microsoft. Vďaka spoľahlivej aktualizácii uložených súborov v reálnom čase a vysokým bezpečnostným štandardom zaručeným systémom Data Loss Prevention je práca na dokumentoch v systéme Publisher layout v tíme nielen efektívna, ale aj bezpečná.

Publisher 2019 ponúka okrem iného tieto funkcie a vlastnosti:

 • V oblasti návrhu je teraz k dispozícii samostatný stĺpec na úpravu viacerých obrázkov.
 • Obrázky sa dajú intuitívne okamžite vymieňať pomocou funkcie drag & drop.
 • K dispozícii je množstvo nových obrazových efektov: napr. tiene, svetelné efekty, 3D efekty a odrazy.
 • Tie sa dajú použiť aj na navrhovanie textov.
 • Pre použitie online fotografickej služby alebo digitálnej tlače môžu byť hotové publikácie uložené aj vo formáte JPG.

Publisher 2019 je zvyčajne k dispozícii len ako pevná súčasť niektorých verzií balíka MS Office, ale v spoločnosti Wiresoft si môžete publikačný softvér kúpiť aj samostatne. Aby ste mohli používať verziu MS Publisher 2019 v počítači alebo inom koncovom zariadení kompatibilnom so systémom Windows, je povinnou požiadavkou operačný systém Windows 10.

V internetovom obchode Wiresoft si môžete zakúpiť najnovšiu verziu programu Publisher 2019, ako aj staršie verzie a mnohé ďalšie programy balíka Office za mimoriadne nízku cenu ako verziu pre jedného používateľa, úplne bez predplatného softvéru. V nasledujúcom podrobnom prehľade nájdete všetky zaujímavé a dôležité nové funkcie v aplikácii Publisher 2019.

Rozsah funkcií v aplikácii Microsoft Publisher 2019

Publisher 2019 obsahuje vylepšenia už osvedčených existujúcich funkcií a nástrojov, ako aj niekoľko noviniek, a to aj v oblasti voľne použiteľnej grafiky a šablón, takže spektrum možností použitia je v tejto verzii ešte širšie ako predtým.

Používanie návrhov dizajnu pri navrhovaní dokumentov

Už pri spustení programu Publisher 2019 sa zobrazí rozsiahly katalóg šablón návrhov, ktorý obsahuje návrhy na rôzne tlačové dokumenty v typických formátoch: od jednoduchých vizitiek cez letáky na zasielanie až po rozsiahle katalógy. Každú zo šablón možno ďalej prispôsobiť - farby, písma a formátovanie možno nahradiť alebo doplniť inými. Súbor pôvodnej šablóny sa vždy zachová, takže k nemu možno opakovane pristupovať, pretože novo navrhnutá šablóna sa uloží ako kópia.

Tieto predvoľby dokumentov ocenia najmä začiatočníci a neskúsení používatelia, ktorí tak zakaždým dosiahnu atraktívne navrhnutý výsledok tlače.

Samozrejme, je možné navrhnúť aj vlastné šablóny a rozloženia. Tieto súbory je možné uložiť aj ako šablónu alebo hlavný súbor, aby boli pri ďalšom použití okamžite k dispozícii. Profesionálom to ušetrí veľa času a zaručí, že všetky dokumenty, ktoré sú na ňom založené, budú mať jednotný vzhľad a rovnakú kvalitu.

Používanie stavebných blokov pre publikácie

Aby dokumenty mali opakujúci sa, rovnaký vzhľad v rôznych formátoch a médiách, možno v aplikácii Publisher 2019 používať aj takzvané stavebné bloky. Ide o typické prvky, ako sú nadpisy, ale aj rámčeky, rámčeky atď. Podobne ako pri šablónach môžu používatelia používať stavebné bloky integrované v aplikácii Publisher alebo si vytvoriť vlastné stavebné bloky.

Úprava obrázkov a grafiky priamo v programe Publisher 2019

Grafiku a fotografie môžete vkladať priamo z počítača, z knižnice klipov Microsoft ClipArt alebo prostredníctvom vyhľadávania obrázkov v službe Bing či z albumu fotografií online. Tie môžete kedykoľvek vymeniť a nahradiť pomocou funkcie drag & drop. Vďaka funkcii pravítka ich možno po vložení umiestniť na požadované miesto s milimetrovou presnosťou.

Obrázkové súbory importované do dokumentu Publisher možno dokonca následne upravovať; je možné upraviť farebný tón aj intenzitu farieb a tiež zmenšiť veľkosť obrázka na požadovaný formát. Do obrázkov a textov je tiež možné pridávať rôzne efekty, napríklad tiene a odrazy, aby vynikli.

Škálovateľná vektorová grafika SVG dostupná v aplikácii Publisher 2019 si zachováva svoju ostrosť aj pri zväčšení, a tak vždy poskytuje profesionálne zobrazenie, zatiaľ čo 3D objekty možno podľa potreby otáčať, aby sa dosiahlo požadované zobrazenie.

Používanie praktických textových polí

Pri rozvrhovaní dlhších textov, ktoré sú dlhšie ako niekoľko strán alebo sú prerušované ilustráciami, sú k dispozícii užitočné nástroje, ktoré vám pomôžu sledovať rozvrhnutie: Ak sa napríklad do textového poľa vloží príliš veľa textu, malý rámček v pravom dolnom rohu rámu to označí značkami vynechania. Existujúce textové pole sa potom dá jednoducho zväčšiť myšou alebo sa niekoľko takýchto textových polí spojí dohromady, takže sa zvyšný text automaticky zobrazí v ďalšom poli. Táto funkcia je praktická najmä pri následných zmenách textu, napr. pri jeho skrátení alebo doplnení.

Prispôsobenie a zdieľanie dokumentov programu Publisher

Ak chcete vytvoriť personalizované zásielky, môžete automaticky pridať mená, fotografie alebo dokonca webové odkazy všetkých adresátov. A ak chcete zdieľať koncept alebo hotový layout s ostatnými zamestnancami, ich e-mailové adresy môžete vložiť priamo do dokumentu, čím sa odosielanie ešte urýchli. Pomocou cloudových služieb OneDrive spoločnosti Microsoft v aplikácii Publisher je možné ukladať údaje aj online a poskytnúť príjemcom prístup prostredníctvom prepojenia.

Publisher 2019 má možnosti tlače v každej kvalite

V závislosti od účelu, na ktorý sa majú vytvoriť letáky, brožúry, pozvánky a iné reklamné materiály, ale aj čisto súkromné tlačové produkty, poskytuje Publisher 2019 rozsiahle možnosti tlače a, samozrejme, už aj dizajnu. To znamená, že je možné vytvoriť tlačoviny pre akúkoľvek cieľovú skupinu v požadovanej kvalite. Pri digitálnej tlači prostredníctvom online tlačovej služby možno dokumenty Publisher uložiť aj v bežnom formáte .JPG.

Všeobecné systémové požiadavky pre Microsoft Publisher 2019

Softvér Office Publisher 2019 je k dispozícii na stiahnutie v dvoch verziách: 32-bitové a 64-bitové. V predvolenom nastavení je nainštalovaná 64-bitová verzia, ale v 32-bitovom operačnom systéme s procesorom x86 je možné nainštalovať iba 32-bitovú verziu. V závislosti od vybranej verzie sa môžu líšiť individuálne požiadavky na hardvér - napríklad pokiaľ ide o pracovný priestor a pamäť pevného disku. Musia sa dodržiavať tieto minimálne požiadavky:

  • Operačné systémy:  Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
  • Procesor: min. 1,6 GHz, 2-jadrový procesor
  • Miesto na pevnom disku: min. 16 GB (32 bitov) alebo 20 GB (64 bitov)
  • RAM: min. 2 GB RAM (32 bitov) alebo 4 GB RAM (64 bitov)
  • Grafická karta: min. 1 280 x 768 pixelov, DirectX 10 s WDDM 2.0

Kúpte si Microsoft Publisher 2019 za nízku cenu ako samostatný program v spoločnosti Wiresoft

MS Publisher je klasickou súčasťou niektorých balíkov Microsoft Office, a preto zvyčajne nie je k dispozícii samostatne, ale len spolu s ostatnými programami Office. V spoločnosti Wiresoft si môžete softvér Publisher 2019 kúpiť aj ako jeden program - na rozdiel od mnohých iných dodávateľov softvérových programov Microsoft - a predovšetkým ako nákupnú verziu.

Vaše výhody tu: Táto licencia Publisher 2019 pre jedného používateľa vás nezaväzuje k časovo obmedzenému predplatnému s povinnými aktualizáciami alebo možnými obmedzeniami používania funkcií. Preto sa vám dvojnásobne oplatí kúpiť Publisher 2019 od spoločnosti Wiresoft ako jeden program, najmä ak nepotrebujete všetky programy balíka Office.

Bezpečný nákup softvéru s Wiresoftom: Licencia Publisher 2019 pre jedného používateľa, ktorú si tu zakúpite, zvyčajne pochádza z väčšej objemovej licencie spoločnosti, a preto ide o tzv. softvér z druhej ruky - z hľadiska rozsahu funkcií je však totožný s verziou programu Publisher, ktorá je tiež súčasťou balíka Office Suite 2019. Preto vám ho môžeme ponúknuť za mimoriadne výhodnú cenu!

Pri nákupe použitého softvéru vám nehrozí ani žiadne právne riziko, pretože obchodovanie s použitým softvérom je výslovne povolené zákonom. Okrem toho bol každý program Microsoft dostupný v spoločnosti Wiresoft, bez ohľadu na to, či bol predtým používaný alebo nepoužívaný, najprv testovaný na jeho skutočnú a bezchybnú použiteľnosť, preto je softvér Publisher okamžite 100% použiteľný na neobmedzený čas po zakúpení a stiahnutí do vášho počítača.

Pretože spoločnosť Wiresoft ako seriózny a spoľahlivý predajca softvéru ponúka iba plné verzie programov, ktoré sú totožné s verziami dostupnými od spoločnosti Microsoft a nepochádzajú ani z nebezpečných zdrojov.

Najmä slobodné povolania a malé a stredné podniky, ale aj súkromní používatelia využívajú všetky výhody programu Publisher 2019 pri nákupe softvéru od spoločnosti Wiresoft, pretože pri tom ušetria peniaze. V predajni softvéru Wiresoft si môžete kúpiť MS Publisher, ako aj mnoho ďalších programov balíka Office a iných programov spoločnosti Microsoft.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu MS Publisher 2019 alebo iného programu spoločnosti Microsoft, jednoducho nás kontaktujte e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT PUBLISHER 2019"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené