Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT PUBLISHER 2019

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10134
 • 164-07835
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
51,90 € * 56,90 € * (8,79% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilný


Publisher 2019 je všestranný, výkonný program od spoločnosti Microsoft na profesionálne publikovanie na pracovnom stole. Tento softvér môžu používať nielen firmy, ale aj súkromní používatelia, napríklad žiaci a študenti, na vytváranie presvedčivých publikácií všetkého druhu - od úpravy obrázkov a rozvrhnutia až po tvorbu tlačových šablón. Okrem rozsiahleho katalógu šablón pre letáky, brožúry, ako aj rozsiahlejšie katalógy je k dispozícii množstvo nástrojov a efektov na ich navrhovanie a ďalšiu úpravu podľa individuálnych predstáv. Vďaka intuitívnemu a používateľsky prívetivému používateľskému rozhraniu a prehľadnému usporiadaniu nástrojov môžu aj neskúsení používatelia a začiatočníci rýchlo začať pracovať s Publisher 2019 a vytvárať tlačové médiá, ktoré spĺňajú aj vysoké nároky, ale aj len logá, ikony a iné obrazové prvky.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT PUBLISHER 2019"

Microsoft Publisher 2019 - jediný program v zakúpenej verzii

Publisher 2019 je všestranný a výkonný program od spoločnosti Microsoft na profesionálne publikovanie na počítači. Softvér môžu používať nielen firmy, ale aj súkromní používatelia, napríklad žiaci a študenti, na vytváranie presvedčivých publikácií všetkých druhov - od úpravy obrázkov a rozvrhnutia až po vytváranie tlačových šablón. Okrem obsiahleho katalógu šablón pre letáky, brožúry, ako aj rozsiahlejšie katalógy je k dispozícii množstvo nástrojov a efektov na ich navrhovanie a ďalšie úpravy podľa individuálnych predstáv. Vďaka intuitívnemu a používateľsky prívetivému rozhraniu a prehľadnému usporiadaniu nástrojov nájdu v programe Publisher 2019 rýchly štart aj neskúsení a začínajúci používatelia a môžu vytvárať tlačové médiá, ktoré spĺňajú vysoké štandardy, ale aj len logá, ikony a iné obrazové prvky.

Rovnako ako v ostatných programoch Office vo verzii 2019 si môžete vzhľad stuhy prispôsobiť podľa vlastných potrieb, a tak prináša veľa prehľadnosti. MS Publisher 2019 je preto tým správnym partnerom na presvedčivú a zručnú realizáciu vašich kreatívnych nápadov.

Vysoká kompatibilita s rôznymi formátmi a programami

Program na rozvrhovanie prirodzene umožňuje používať bežné formáty súborov, medzi ktoré patria formáty .JPG a .PDF, ako aj vlastné formáty spoločnosti Microsoft .XPS a .PUB; posledný menovaný formát možno dokonca otvoriť pomocou programu na rozvrhovanie od spoločnosti Adobe. To znamená, že tlačové súbory vytvorené v programe MS Publisher možno naďalej používať s iným softvérom na rozvrhovanie, čo zvyšuje kompatibilitu programu Publisher 2019. Na vytváranie bulletinov je k dispozícii formát HTML.

Publisher môže tiež importovať súbory z iných programov Office, napríklad grafy a tabuľky programu Excel alebo už naformátované texty programu Word.

Nakoniec praktický sprievodca Pack & Go automaticky zozbiera a zabalí všetky súbory súvisiace s publikáciou a potrebné na tlač (napr. obrázky, grafiku a písma) do jedného súboru, ktorý potom stačí odoslať do tlačovej služby alebo kopírovacieho obchodu, prípadne ho sprístupniť prostredníctvom služby Microsoft Cloud.

Stručný prehľad noviniek v aplikácii Publisher 2019

Táto nová verzia programu Microsoft Publisher sa okrem mnohých optimalizácií vyznačuje aj rozšírenými možnosťami používania: Napríklad Publisher 2019 možno používať aj na dotykových zariadeniach so stylusom. Okrem toho môžete dokumenty Publisher zdieľať s ostatnými používateľmi prostredníctvom cloudovej služby OneDrive spoločnosti Microsoft. Vďaka spoľahlivej aktualizácii uložených súborov v reálnom čase a vysokým bezpečnostným štandardom zaručeným systémom Data Loss Prevention je práca na dokumentoch v systéme Publisher layout v tíme nielen efektívna, ale aj bezpečná.

Publisher 2019 ponúka okrem iného tieto funkcie a vlastnosti:

 • Na úpravu viacerých obrázkov je teraz k dispozícii špeciálny stĺpec v podokne návrhu.
 • Obrázky sa dajú intuitívne okamžite vymieňať pomocou funkcie drag & drop.
 • K dispozícii je množstvo nových obrazových efektov: napr. tiene, efekty žiary, 3D efekty a odrazy.
 • Tie sa dajú použiť aj na navrhovanie textov.
 • Na použitie v online fotografických službách alebo pri digitálnej tlači možno hotové publikácie uložiť aj vo formáte JPG.

Publisher 2019 je bežne k dispozícii len ako neoddeliteľná súčasť niektorých verzií MS Office, ale v spoločnosti Wiresoft si môžete publikačný softvér kúpiť aj samostatne. Aby ste mohli používať verziu MS Publisher 2019 v počítači alebo v akomkoľvek inom zariadení s podporou Windows, je povinnou požiadavkou operačný systém Windows 10.

V internetovom obchode spoločnosti Wiresoft si môžete zakúpiť najnovšiu verziu programu Publisher 2019, ako aj staršie verzie a mnohé ďalšie programy Office za mimoriadne nízke ceny ako verziu pre jedného používateľa, úplne bez predplatného softvéru. Všetky zaujímavé a dôležité nové funkcie v aplikácii Publisher 2019 sú uvedené v nasledujúcom podrobnom prehľade.

Súbor funkcií aplikácie Microsoft Publisher 2019

Publisher 2019 obsahuje vylepšenia už osvedčených existujúcich funkcií a nástrojov, ako aj niektoré inovácie, vrátane voľne použiteľnej grafiky a šablón, takže rozsah možností použitia je v tejto verzii ešte širší ako predtým.

Používanie návrhov dizajnu pri navrhovaní dokumentov

Hneď na začiatku aplikácie Publisher 2019 sa zobrazí rozsiahly katalóg šablón návrhov, ktorý obsahuje návrhy rôznych tlačových dokumentov v typických formátoch: od jednoduchých vizitiek cez letáky na zasielanie až po rozsiahle katalógy. Každú zo šablón možno ďalej prispôsobiť - farby, písma a formátovanie možno nahradiť alebo doplniť inými. Súbor pôvodnej šablóny sa vždy zachová, takže k nemu možno opakovane pristupovať, pretože novo navrhnutá šablóna sa uloží ako kópia.

Tieto predvoľby dokumentov ocenia najmä začiatočníci a neskúsení používatelia, ktorí tak zakaždým dosiahnu atraktívny výsledok tlače.

Samozrejme, je možné navrhnúť aj vlastné šablóny a rozloženia. Aby boli okamžite k dispozícii aj nabudúce, môžete ich uložiť ako šablónu alebo hlavný súbor. Profesionálom to ušetrí veľa času a zabezpečí, že všetky dokumenty, ktoré sú na ňom založené, majú rovnaký vzhľad a rovnakú kvalitu.

Používanie modulov pre publikácie

Na zabezpečenie opakujúceho sa, rovnakého vzhľadu dokumentov v rôznych formátoch a médiách možno v aplikácii Publisher 2019 používať aj takzvané stavebné bloky. Ide o typické prvky, ako sú nadpisy, ale aj rámčeky, rámčeky atď. Používatelia môžu používať vstavané stavebné bloky v aplikácii Publisher, podobne ako pri šablónach, alebo si môžu vytvoriť vlastné stavebné bloky.

Úprava obrázkov a grafiky priamo v programe Publisher 2019

Grafiku a fotografie môžete vkladať priamo z počítača, z knižnice klipov Microsoft ClipArt alebo prostredníctvom vyhľadávania obrázkov v službe Bing či z albumu fotografií online. Ťahaním a púšťaním ich môžete kedykoľvek vymeniť a nahradiť. Vďaka funkcii pravítka ich možno po vložení umiestniť na požadované miesto s milimetrovou presnosťou.

Obrázkové súbory importované do dokumentu Publisher možno dokonca následne upravovať; je možné upraviť farebný tón aj intenzitu farieb a tiež orezať veľkosť obrázka na požadovaný formát. Rovnako je možné pridávať rôzne efekty, ako sú tiene a odrazy, do obrázkov a textov, aby vynikli.

Škálovateľná vektorová grafika SVG dostupná v aplikácii Publisher 2019 si zachováva svoju ostrosť aj pri zväčšení, čím vždy poskytuje profesionálny vzhľad, zatiaľ čo 3D objekty možno ľubovoľne otáčať a získať tak požadovaný pohľad.

Používanie praktických textových polí

Pri rozvrhovaní dlhých textov, ktoré sa rozprestierajú na niekoľkých stranách alebo sú prerušované ilustráciami, sú k dispozícii užitočné nástroje na sledovanie rozvrhnutia: Ak sa napríklad do textového poľa vloží príliš veľa textu, malý rámček v pravom dolnom rohu rámu to označí elipsou. Existujúce textové pole potom môžete jednoducho zväčšiť myšou alebo môžete niekoľko takýchto textových polí prepojiť tak, aby sa zvyšný text automaticky zobrazil v ďalšom poli. Táto funkcia je užitočná najmä pri následných zmenách textu, napr. pri jeho skracovaní alebo dopĺňaní.

Prispôsobenie a zdieľanie dokumentov programu Publisher

Ak chcete vytvoriť personalizované zásielky, môžete automaticky pridať mená, fotografie alebo dokonca webové odkazy všetkých adresátov. A ak chcete zdieľať koncept alebo hotový layout s ostatnými zamestnancami, môžete ich e-mailové adresy pridať priamo do dokumentu, čím sa odoslanie ešte urýchli. Pomocou cloudových služieb OneDrive spoločnosti Microsoft v aplikácii Publisher je možné ukladať údaje aj online a poskytnúť príjemcom prístup prostredníctvom prepojenia.

Publisher 2019 má možnosti tlače v každej kvalite

V závislosti od účelu, na ktorý sa majú vytvoriť letáky, brožúry, pozvánky a iné reklamné materiály, ale aj čisto súkromné tlačové produkty, poskytuje Publisher 2019 rozsiahle možnosti tlače a samozrejme už aj dizajnu. Takto možno vytvoriť tlačoviny pre akúkoľvek cieľovú skupinu v požadovanej kvalite. Pri digitálnej tlači prostredníctvom online tlačovej služby možno dokumenty Publisher uložiť aj v bežnom formáte .JPG.

Všeobecné systémové požiadavky pre Microsoft Publisher 2019

Softvér Office Publisher 2019 je k dispozícii na stiahnutie v dvoch verziách: 32-bitové a 64-bitové. V predvolenom nastavení je nainštalovaná 64-bitová verzia, ale v 32-bitovom operačnom systéme s procesorom x86 je možné nainštalovať iba 32-bitovú verziu. V závislosti od vybranej verzie sa môžu líšiť požiadavky na hardvér, napríklad pokiaľ ide o pamäť RAM a miesto na pevnom disku. Musia sa dodržiavať tieto minimálne požiadavky:

  • Operačné systémy - bezpodmienečne nutné: Windows 10 alebo Windows Server 2019
  • Procesor: min. 1,6 GHz, 2-jadrový procesor
  • Miesto na pevnom disku: min. 16 GB (32 bitov) alebo 20 GB (64 bitov)
  • RAM: min. 2 GB RAM (32 bitov) alebo 4 GB RAM (64 bitov)
  • Grafická karta: min. 1 280 x 768 pixelov, DirectX 10 s WDDM 2.0

Kúpte si Microsoft Publisher 2019 lacno ako samostatný program na Wiresoft

MS Publisher je klasickou súčasťou niektorých balíkov Microsoft Office, a preto zvyčajne nie je k dispozícii samostatne, ale len spolu s ostatnými programami Office. V spoločnosti Wiresoft si môžete kúpiť Publisher Software 2019 aj ako jeden program - na rozdiel od mnohých iných dodávateľov softvérových programov Microsoft - a najmä ako nákupnú verziu.

Vaše výhody: táto licencia Publisher 2019 pre jedného používateľa vás nezaväzuje k časovo obmedzenému predplatnému s povinnými aktualizáciami alebo možnými obmedzeniami používania funkcií. Preto sa vám dvojnásobne oplatí zakúpiť si Publisher 2019 od spoločnosti Wiresoft ako jeden program, najmä ak nepotrebujete všetky programy Office.

Bezpečný nákup softvéru s Wiresoftom: Licencia Publisher 2019 pre jedného používateľa, ktorú si tu zakúpite, zvyčajne pochádza z väčšej objemovej licencie spoločnosti, a preto predstavuje tzv. použitý softvér - z hľadiska funkčnosti je však totožná s verziou programu Publisher, ktorá je tiež súčasťou balíka Office Suite 2019. Preto vám ho môžeme ponúknuť za mimoriadne výhodnú cenu!

Pri kúpe použitého softvéru vám nehrozí ani žiadne právne riziko, pretože obchodovanie s použitým softvérom je výslovne povolené zákonom. Okrem toho bol každý program Microsoft dostupný v spoločnosti Wiresoft, bez ohľadu na to, či bol predtým používaný alebo nepoužívaný, najprv testovaný na jeho skutočnú a bezchybnú použiteľnosť, takže po zakúpení a stiahnutí do vášho počítača je softvér Publisher okamžite 100% použiteľný na neobmedzený čas.

Spoločnosť Wiresoft ako seriózny a spoľahlivý predajca softvéru ponúka iba plné verzie programu, ktoré sú totožné s verziami dostupnými od spoločnosti Microsoft a nepochádzajú z nebezpečných zdrojov.

Najmä slobodné povolania a malé a stredné podniky, ale aj súkromní používatelia využijú všetky výhody programu Publisher 2019 pri nákupe softvéru od spoločnosti Wiresoft, pretože ušetria peniaze. V predajni softvéru Wiresoft môžete získať MS Publisher, ako aj mnoho ďalších programov Office a iných programov spoločnosti Microsoft vo forme kúpených verzií.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu MS Publisher 2019 alebo iného programu spoločnosti Microsoft, kontaktujte nás e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT PUBLISHER 2019"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT PUBLISHER 2019"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie