Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE

69,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Windows 10 Enterprise - operačný systém spoločnosti Microsoft pre firmy Windows 10...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"

Windows 10 Enterprise - operačný systém spoločnosti Microsoft pre firmy

Windows 10 Enterprise ponúka používateľom maximálny výkon a bol navrhnutý najmä pre väčšie spoločnosti - je k dispozícii aj od spoločnosti Wiresoft za nízku cenu namiesto množstevnej licencie!

Windows 10 Enterprise je operačný systém v tejto verzii od spoločnosti Microsoft, ktorý obsahuje najväčší rozsah funkcií zo všetkých edícií - mnohé z nich sú tu zahrnuté exkluzívne, vrátane rozsiahlej správy aplikácií, ako aj prístupu k vetve Microsoft Long Term Servicing Branch, čo je špeciálna forma aktualizácie systému Windows, pri ktorej sa inštalujú len bezpečnostné aktualizácie, ale žiadne funkcie.

Systém Windows 10 Enterprise ponúka známe používateľsky prívetivé rozhranie s typickým vzhľadom dlaždíc Microsoft, ktoré si môžete prispôsobiť podľa vlastných preferencií. Výhodou Enterprise Edition pre kupujúcich je aj to, že tento operačný systém možno používať aj na starších hardvérových systémoch, čo je pre mnohých používateľov dôležitá vlastnosť, ktorá rozhoduje o kúpe. Okrem systému Windows 10 Enterprise ako jedinej verzie môžete v internetovom obchode Wiresoft získať aj ďalšie verzie systému Windows 10 a mnoho ďalších programov spoločnosti Microsoft. Okrem všeobecného prehľadu sú v nasledujúcom prehľade predstavené aj špeciálne funkcie systému Windows 10 Enterprise.

Špeciálne, exkluzívne funkcie systému Windows 10 Enterprise

V porovnaní s edíciami, ako je Windows 10 Pro, ponúka Windows 10 Enterprise viac funkcií a nástrojov, čo predstavuje rozhodujúcu pridanú hodnotu pre stredne veľké a najmä veľké spoločnosti, a to z hľadiska bezpečnosti koncových zariadení a údajov, ako aj možností správcov pri presadzovaní skupinových politík a správe používateľských účtov. Všetky konkrétne informácie o systéme Windows 10 Enterprise nájdete nižšie:

 • DirectAccess: Pomocou DirectAccess môžu vzdialení používatelia využívať pripojenie k sieťovým zdrojom aj bez pripojenia VPN, pretože vzdialené klientske počítače zostávajú pripojené k podnikovej sieti prostredníctvom šifrovaného pripojenia. Správcovia IT môžu tiež spravovať všetky klientske počítače prostredníctvom DirectAccess. Najmä mobilní používatelia pracujú najlepšie s DirectAccess, a to aj v prostredí s viacerými lokalitami. Po konfigurácii sa ich notebooky automaticky pripájajú k firemnej sieti prostredníctvom internetu. Zásady skupiny sa dajú jednoducho spravovať aj prostredníctvom DirectAccess.
 • WindowsTo Go Creator: Windows To Go nainštaluje Windows 10 Enterprise na kľúč USB alebo pevný disk USB, aby používatelia mali operačný systém vždy pri sebe a mohli ho tak používať na externom koncovom zariadení. Všetky údaje zostávajú uložené na dátovom nosiči.
 • AppLocker : Pomocou nástroja AppLocker možno definovať pravidlá, ktoré aplikácie sa môžu spúšťať v počítači so systémom Windows 10 Enterprise. Dôveryhodné aplikácie je možné zaradiť aj do bielej listiny.
 • BranchCache: Spoločnosti, ktoré používajú rozsiahlu sieť (WAN), môžu optimalizovať jej šírku pásma pomocou BranchCache; okrem nízkej náročnosti implementácie táto funkcia zvyšuje aj rýchlosť.
 • Univerzálny filter zápisu - UWF: S týmto filtrom sa údaje už neukladajú trvalo do systému, ale vymieňajú sa do hlavnej pamäte, kde sú k dispozícii až do reštartu. Toto virtuálne prekrytie sa potom odstráni - napríklad aj vtedy, keď sa hosťujúci používateľ odhlási.
 • Credential Guard: Tento bezpečnostný nástroj zabezpečuje prihlasovacie údaje pomocou virtualizačnej technológie "Virtualisation Based Security", pri ktorej sú údaje uložené oddelene od zvyšku operačného systému, a tým sú výrazne lepšie chránené.
 • Device Guard: Táto funkcia poskytuje správcom možnosť nakonfigurovať pracovné stanice tak, aby bolo možné spúšťať len definované aplikácie - ideálne na nastavenie kioskových počítačov. Vytvorením bieleho zoznamu sa môžu spúšťať len aplikácie zodpovedajúce politike integrity kódu, takže sa nemôže aktivovať ani predtým neznámy škodlivý softvér.
 • Windows 10 Long Term Servicing Branch - LTSB: Táto exkluzívna funkcia systému Windows 10 Enterprise zvyšuje výkon počítača, pretože na rozdiel od iných edícií systému Windows 10 sa aktualizácie nevykonávajú neustále, ale len v dlhších intervaloch; rozlišuje sa medzi inštaláciou aktualizácií zabezpečenia a funkcií. LTSB je tiež známy ako dlhodobý servisný kanál (LTSC). Používateľom sú ponúkané iba aktualizácie a funkcie uverejnené v tomto období každé 2 až 3 roky a môžu ich buď nainštalovať, alebo odmietnuť.
 • Analýza pracovnej plochy: Táto cloudová služba je integrovaná do nástroja Microsoft Configuration Manager a poskytuje informácie o užitočných aktualizáciách príslušných klientov systému Windows; vytvára tiež súpis aplikácií spustených v podniku a poskytuje informácie o ich kompatibilite s najnovšími aktualizáciami funkcií systému Windows 10.

Ďalšie obchodné funkcie systému Windows 10 Enterprise

Okrem týchto exkluzívnych funkcií sú len v systéme Windows 10 Enterprise a Pro zahrnuté aj nasledujúce funkcie:

Rozsiahle možnosti použitia

Systém Windows 10 rozširuje možnosti aplikácií pre používateľov o množstvo funkcií, ako napr:

 • Aplikácia vzdialenej plochy : Pomocou aplikácie vzdialenej plochy môžu používatelia používať iné, lokálne vzdialené koncové zariadenie, ako keby sedeli pred vlastným počítačom alebo tabletom: Prostredníctvom pripojenia k bráne RDS sa zobrazí jeho rozhranie pracovnej plochy, ktoré možno používať vrátane všetkých programov.
 • Režim kiosku : Pomocou režimu kiosku môžu počítača so systémom Windows 10 používať rôzni používatelia bez toho, aby získali prístup k iným dôležitým údajom alebo určitým funkciám hlavného používateľa. To umožňuje nastaviť pre každú oprávnenú osobu samostatné používateľské konto kiosku, ktoré sprístupňuje definované údaje a funkcie len príslušnému prihlásenému používateľovi.
 • Internet Explorer v podnikovom režime (EMIE ): Podnikový režim výrazne znižuje problémy s kompatibilitou starších webových aplikácií, takže ich možno spustiť v systéme Windows 10; okrem toho správca zoznamu lokalít v podnikovom režime ponúka rôzne možnosti pri vykresľovaní webových stránok.
 • Klient Hyper-V : Windows 10 Enterprise obsahuje technológiu Hyper-V na spúšťanie viacerých operačných systémov vo vlastnom virtuálnom počítači (VM). Dostupný pamäťový priestor tak možno lepšie využiť a vďaka dynamickej správe pamäte možno bez problémov paralelne spustiť aj niekoľko virtuálnych počítačov.

Rozšírené možnosti riadenia

Správcovia majú optimalizované možnosti správy používateľov a ich počítačov so systémom Windows 10:

 • Zásady skupiny sa definujú lokálne prostredníctvom editora gpedit.msc a spravujú sa podľa určitých špecifikácií: Inštaláciu aktualizácií tak možno riadiť podľa definovaných pravidiel, napr. pomocou termínov plnenia, ktoré určujú, kedy najneskôr sa musí nainštalovať určitá aktualizácia, ale aj optimalizáciu úložiska prostredníctvom funkcie Storage Sense, ktorú možno centrálne nakonfigurovať na odstránenie nepotrebných súborov.
 • Pripojenie k doméne : Pripojenie k doméne zjednodušuje správu počítačov a používateľských účtov prostredníctvom členstva v doméne Active Directory. Pripojenie k doméne offline umožňuje správcom pridať počítač do domény offline - výhoda pre používateľov, ktorí pracujú mobilne a bez sieťového pripojenia cez radič domény.
 • Windows Business Store : S prístupom do obchodu Windows Business Store a použitím služby Azure Active Directory možno softvérové produkty, ktoré sú v ňom k dispozícii, zakúpiť a implementovať centrálne pre všetky koncové zariadenia v sieti.

Zvýšená bezpečnosť

Systém Windows 10 tiež zlepšil zabezpečenie údajov a používateľov, aby podporil ešte slobodnejšiu prácu:

 • BitLocker: Táto funkcia zabezpečuje najmä mobilné koncové zariadenia, ako sú tablety a prenosné počítače, pre prípad ich krádeže alebo straty. Citlivé alebo osobné údaje na nich sú bezpečne zašifrované pomocou nástroja BitLocker, takže ich nemožno zneužiť. Nástroj BitLocker To Go" možno použiť aj na šifrovanie kľúčov USB alebo externých pevných diskov.
 • Windows Defender System Guard: WDSG je špeciálna ochranná vrstva, ktorá chráni operačný systém Windows 10 pred útokmi hneď po spustení, keď ešte nie sú aktivované bežné antivírusové programy.
 • Ochrana podnikových údajov (EDP ): Táto funkcia systému Windows 10 umožňuje cielenú ochranu podnikových údajov, napr. v prenosnom počítači, prostredníctvom správy práv Active Directory, ktorá je aktívna aj pri ich premiestnení na iné úložisko alebo odoslaní ako príloha. EDP tiež zabraňuje inštalácii nezabezpečených aplikácií.
 • Inteligentný bezpečnostný graf: ISG analyzuje existujúce bezpečnostné opatrenia v podnikovej sieti a v prípade nedostatkov navrhuje rozumné zlepšenia.

Ďalšie funkcie a vlastnosti systému Windows 10

Nasledujúce nástroje sú tiež súčasťou operačného systému Windows 10 alebo predstavujú vylepšenia existujúcich funkcií - pre ešte lepšie a bezpečnejšie používanie systému Windows:

 • Windows Hello: bezpečná alternatíva k heslám - prihláste sa pomocou odtlačku prsta alebo rozpoznania tváre, lokálne alebo pomocou webového konta.
 • Asistent prichytenia: Tento nástroj ideálne rozdeľuje dostupnú plochu displeja medzi aktívne okná - pomocou funkcie Corner Snap možno súčasne zobraziť až štyri okná.
 • Cortana : Hlasová asistentka Cortana je v systéme Windows 10 predvolene aktivovaná, ale možno ju aj deaktivovať, napríklad aby sa nevybíjala batéria alebo z dôvodu ochrany údajov.
 • Continuum: Umožňuje plynulé pokračovanie v práci alebo zábave, zatiaľ čo miestny počítač je spustený na inom koncovom zariadení. Na tabletoch a smartfónoch sú všetky funkcie dostupné prostredníctvom virtuálnej klávesnice a zobrazenie na pracovnej ploche sa automaticky prispôsobí príslušnému formátu.
 • Ochrana informácií systému Windows: ochrana pred únikom údajov bez obmedzení pre používateľov. WIP chráni nielen údaje, ale aj aplikácie prostredníctvom šifrovacieho súborového systému - EFS - pred krádežou a manipuláciou.

Požiadavky na hardvér pre systém Windows 10 Enterprise

Aby ste mohli bez problémov používať systém Windows 10 Enterprise s integrovaným väčším rozsahom funkcií na počítači alebo notebooku, musí hardvér spĺňať určité minimálne požiadavky. Hoci je systém Windows 10 Enterprise k dispozícii v 32-bitovej a 64-bitovej verzii, ak je to možné - najmä na novšom počítači -, mala by sa nainštalovať 64-bitová verzia, aby bolo možné používať všetky programy a aplikácie. Počítač musí spĺňať nasledujúce technické požiadavky na inštaláciu systému Windows 10 Enterprise:

 • Procesor alebo SoC (System-on-a-Chip - pre smartfóny): 1 GHz
 • RAM: 1 GB pre 32-bitový alebo 2 GB RAM pre 64-bitový operačný systém
 • Miesto na pevnom disku: 16 GB pre 32-bitový alebo 20 GB pre 64-bitový operačný systém
 • Grafika: Displej 800 x 600, DirectX 9, s ovládačom WDDM 1.0
 • Rozpoznávanie reči Cortana: sústava mikrofónov Hi-Fi
 • Čip TPM (v1.2) na podporu virtualizácie (Intel VT-x alebo AMD-V a preklad adries druhej úrovne)

Kúpte si Windows 10 Enterprise lacno v internetovom obchode Wiresoft

Systém Windows 10 Enterprise spoločnosť Microsoft bežne ponúka len ako objemovú licenciu. V internetovom obchode Wiresoft si však môžete kúpiť aj operačný systém Windows 10 Enterprise ako jednu licenciu - a za mimoriadne výhodnú cenu ako použitý softvér - s rovnakým rozsahom funkcií.

Táto licencia Windows 10 Enterprise Edition, ktorú ponúkame na predaj, je súčasťou predchádzajúcej veľkoobjemovej licencie, ktorú zakúpila spoločnosť. Pri ďalšom predaji bol tento softvér rozdelený a premenený na jednotlivé licencie, čo ho potom kvalifikuje ako použitý softvér. Rozdelenie alebo označenie ako použitý softvér však neznamená žiadne obmedzenia týkajúce sa funkčnosti tohto softvéru operačného systému Windows 10 Enterprise. 

Nákup softvéru od spoločnosti Wiresoft je pre vás vždy bezpečný! Tento operačný systém Windows 10 Enterprise, ktorý je k dispozícii v obchode Wiresoft, ponúka nielen mimoriadne výhodnú cenu, ale aj bezpečnosť pri nákupe: prostredníctvom okamžitého stiahnutia verzie identickej s originálnym produktom spoločnosti Microsoft. Licencia Windows 10 Enterprise sa aktivuje pomocou priloženého platného zväzkového licenčného kľúča.

Nákup systému Windows 10 Enterprise ako použitého softvéru v obchode Wiresoft Software Shop nepredstavuje žiadny právny problém, pretože obchodovanie s takýmto použitým softvérom je jednoznačne povolené zákonom, čo potvrdzujú aj mnohé právne záväzné a verejne prístupné rozsudky.

Použitý softvér ponúka našim zákazníkom lacnú alternatívu, aby mohli používať Windows 10 Enterprise Edition. Aj vy môžete využiť našu ponuku lacného softvéru!

V obchode so softvérom Wiresoft nájdete nielen Windows 10 Enterprise Edition, ale aj ďalšie verzie operačných systémov Windows, ako aj iné programy spoločnosti Microsoft, ktoré si môžete stiahnuť za výhodnú cenu. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa systému Windows 10 Enterprise alebo iného softvéru spoločnosti Microsoft, jednoducho nás kontaktujte prostredníctvom chatu, e-mailu alebo telefonicky.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené