Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10046
 • KV3-00260
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
45,90 € * 49,90 € * (8,02% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  32bit/64bit


Windows 10 Enterprise ponúka používateľom maximálny výkon a bol špeciálne navrhnutý pre väčšie spoločnosti - k dispozícii od spoločnosti Wiresoft za nízku cenu namiesto objemovej licencie! Windows 10 Enterprise je operačný systém tejto verzie spoločnosti Microsoft, ktorý obsahuje najväčší rozsah funkcií zo všetkých edícií - mnohé z nich sú tu exkluzívne zahrnuté, okrem iného rozsiahla správa aplikácií, ako aj prístup k vetve Microsoft Long Term Servicing, špeciálnej forme aktualizácie systému Windows, v ktorej sa inštalujú len bezpečnostné aktualizácie, ale žiadne funkcie.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"

Windows 10 Enterprise - operačný systém spoločnosti Microsoft pre firmy

Windows 10 Enterprise ponúka používateľom maximálny výkon a bol navrhnutý špeciálne pre väčšie spoločnosti - je k dispozícii od spoločnosti Wiresoft ako jedna licencia namiesto množstevnej licencie!

Windows 10 Enterprise je operačný systém tejto verzie od spoločnosti Microsoft, ktorý obsahuje najväčší rozsah funkcií zo všetkých edícií - mnohé z nich sú tu exkluzívne zahrnuté, okrem iného rozsiahla správa aplikácií, ako aj prístup k pobočke Microsoft Long Term Servicing Branch, špeciálnej forme aktualizácie Windows, kde sa inštalujú len bezpečnostné aktualizácie, ale žiadne funkcie.

stránkaWindows 10 Enterprise obsahuje známe používateľsky prívetivé rozhranie s typickým vzhľadom dlaždíc spoločnosti Microsoft, ktoré si môžete prispôsobiť podľa vlastných preferencií. Výhodou Enterprise Edition pre kupujúcich je aj to, že tento operačný systém možno používať aj na starších hardvérových systémoch, čo je pre mnohých používateľov dôležitá vlastnosť, ktorá rozhoduje o kúpe. V internetovom obchode Wiresoft Onlineshop môžete získať Windows 10 Enterprise ako jednu verziu, ako aj ďalšie edície Windows 10 a mnoho ďalších programov spoločnosti Microsoft. Nasledujúci prehľad predstavuje okrem všeobecného prehľadu najmä špeciálne funkcie Windows 10 Enterprise.

Špeciálne, exkluzívne funkcie Windows 10 Enterprise

V porovnaní aj s edíciami ako Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise ponúka množstvo funkcií a nástrojov, ktoré predstavujú rozhodujúcu pridanú hodnotu najmä pre stredne veľké a predovšetkým veľké spoločnosti, a to tak z hľadiska bezpečnosti koncových zariadení a dát, ako aj možností administrátorov pri presadzovaní skupinových politík a správe používateľských účtov. Všetky konkrétne informácie o Windows 10 Enterprise nájdete nižšie:

 • DirectAccess: Pomocou DirectAccess môžu vzdialení používatelia využívať pripojenie k sieťovým zdrojom aj bez pripojenia VPN, pretože vzdialené klientske počítače zostávajú pripojené k podnikovej sieti prostredníctvom šifrovaného pripojenia. Správcovia IT môžu tiež spravovať všetky klientske počítače prostredníctvom DirectAccess. Najmä mobilní používatelia pracujú najlepšie s DirectAccess, a to aj v prostredí s viacerými lokalitami. Po konfigurácii sa ich notebooky automaticky pripájajú k podnikovej sieti prostredníctvom internetu. DirectAccess tiež uľahčuje správu skupinových politík.
 • Windows To Go Creator:Windows To Go nainštaluje Windows 10 Enterprise na kľúč USB alebo pevný disk USB, takže používatelia majú operačný systém vždy so sebou, a môžu ho teda používať na zariadení tretej strany. Všetky údaje zostávajú uložené na dátovom nosiči.
 • AppLocker : Pomocou nástroja AppLocker možno definovať pravidlá, ktoré aplikácie sa môžu spúšťať na počítači Windows 10 Enterprise. Dôveryhodné aplikácie je možné zaradiť aj do bielej listiny.
 • BranchCache: Spoločnosti, ktoré používajú rozsiahlu sieť (WAN), môžu optimalizovať jej šírku pásma pomocou BranchCache; okrem nízkej náročnosti implementácie táto funkcia zvyšuje aj rýchlosť.
 • Univerzálny filter zápisu - UWF: S týmto filtrom sa údaje už neukladajú trvalo do systému, ale sú vymieňané do hlavnej pamäte, kde sú k dispozícii až do reštartu. Toto virtuálne prekrytie sa potom odstráni - napríklad aj vtedy, keď sa hosťujúci používateľ odhlási.
 • Credential Guard: Tento bezpečnostný nástroj zabezpečuje poverenia pomocou bezpečnostnej technológie založenej na virtualizácii. Údaje sú uložené izolovane od zvyšku operačného systému, a preto sú oveľa lepšie chránené.
 • Device Guard: Táto funkcia poskytuje správcom možnosť nakonfigurovať pracovné stanice tak, aby bolo možné spúšťať len definované aplikácie - ideálne na nastavenie kioskových počítačov. Vytvorením bielej listiny je povolené spúšťať iba aplikácie, ktoré spĺňajú zásady integrity kódu, čím sa zabráni aktivácii predtým neznámeho škodlivého softvéru.
 • Windows 10 Long Term Servicing Branch - LTSB: Táto exkluzívna funkcia Windows 10 Enterprise zvyšuje výkon počítača, pretože na rozdiel od iných edícií Windows 10 sa aktualizácie nevykonávajú neustále, ale len v dlhších intervaloch. Rozlišuje sa inštalácia bezpečnostných aktualizácií a inštalácia funkcií. LTSB je tiež známy ako dlhodobý servisný kanál (LTSC). Používateľom sú ponúkané len aktualizácie a funkcie vydané počas tohto obdobia približne každé 2 až 3 roky a môžu ich buď nainštalovať, alebo odmietnuť.
 • Analýza pracovnej plochy: Táto cloudová služba je integrovaná do nástroja Microsoft Configuration Manager a poskytuje informácie o užitočných aktualizáciách príslušných klientov Windows, okrem iného vytvára aj súpis aplikácií spustených v podniku a poskytuje informácie o ich kompatibilite s najnovšími aktualizáciami funkcií Windows 10.

Ďalšie obchodné funkcie atď. Windows 10 Enterprise

Okrem týchto exkluzívnych funkcií sú nasledujúce funkcie zahrnuté len v aplikácii Windows 10 Enterprise a Pro:

Rozsiahle možnosti používania

Windows 10 rozširuje možnosti aplikácie pre používateľov o množstvo funkcií, ako napr:

 • Aplikácia vzdialenej plochy : Pomocou aplikácie vzdialenej plochy môžu používatelia používať iné, lokálne vzdialené koncové zariadenie, ako keby sedeli pred vlastným počítačom alebo tabletom: prostredníctvom pripojenia k bráne RDS sa zobrazí jeho rozhranie pracovnej plochy, ktoré možno používať vrátane všetkých programov.
 • Režim kiosku : Pomocou režimu kiosku môžu počítača Windows 10 používať rôzni používatelia bez toho, aby získali prístup k iným dôležitým údajom alebo určitým funkciám hlavného používateľa. To umožňuje nastaviť pre každú oprávnenú osobu samostatné používateľské konto kiosku, ktoré sprístupňuje definované údaje a funkcie len príslušnému prihlásenému používateľovi.
 • Enterprise Mode Internet Explorer (EMIE): Enterprise Mode výrazne znižuje problémy s kompatibilitou starších webových aplikácií a umožňuje ich spustenie na Windows 10; poskytuje tiež rôzne možnosti správcu zoznamu lokalít Enterprise Mode pri vykresľovaní webových stránok.
 • Klient Hyper-V: Windows 10 Enterprise obsahuje technológiu Hyper-V na spúšťanie viacerých operačných systémov vo vlastnom virtuálnom počítači (VM). To umožňuje lepšie využitie dostupného úložného priestoru a dynamická správa úložiska uľahčuje paralelný beh viacerých virtuálnych počítačov.

Rozšírené možnosti riadenia

Správcovia majú optimalizované možnosti správy používateľov a ich počítačov pomocou stránky Windows 10:

 • Zásady skupiny sa definujú lokálne prostredníctvom editora gpedit.msc a spravujú sa podľa určitých špecifikácií: Inštaláciu aktualizácií tak možno riadiť podľa definovaných pravidiel, napr. pomocou termínov plnenia, ktoré určujú, kedy sa musí určitá aktualizácia nainštalovať najneskôr, ale aj optimalizáciu pamäte prostredníctvom funkcie Storage Sense, ktorú možno centrálne nakonfigurovať na odstránenie nepotrebných súborov.
 • Domain Join: Domain Join zjednodušuje správu počítačov a používateľských účtov prostredníctvom členstva v doméne Active Directory. Pripojenie k doméne offline umožňuje správcom pridať počítač do domény offline - výhoda pre používateľov, ktorí pracujú mobilne a bez sieťového pripojenia cez radič domény.
 • Windows Business Store: S prístupom do obchodu Windows Business Store a použitím služby Azure Active Directory možno softvérové produkty, ktoré sú tam k dispozícii, zakúpiť a implementovať centrálne pre všetky koncové zariadenia siete.

Zvýšená bezpečnosť

na stránkeWindows 10 sa tiež zlepšilo zabezpečenie údajov a používateľov, aby sa podporila ešte slobodnejšia práca:

 • BitLocker: Táto funkcia špeciálne zabezpečuje mobilné zariadenia, ako sú tablety a prenosné počítače, pre prípad ich krádeže alebo straty. Citlivé alebo osobné údaje na nich sú bezpečne zašifrované pomocou nástroja BitLocker, takže ich nemožno zneužiť. Nástroj BitLocker To Go" možno použiť aj na šifrovanie kľúčov USB alebo externých pevných diskov.
 • Windows Defender System Guard: WDSG je špeciálna ochranná vrstva, ktorá chráni operačný systém Windows 10 pred útokmi pri spustení, keď ešte nie sú aktivované bežné antivírusové programy.
 • Ochrana podnikových údajov (EDP ): Táto funkcia Windows 10 umožňuje cielenú ochranu podnikových údajov, napr. v prenosnom počítači, prostredníctvom správy práv Active Directory, ktorá je aktívna aj pri premiestnení údajov na iné miesto alebo ich odoslaní ako prílohy. EDP tiež zabraňuje inštalácii nezabezpečených aplikácií.
 • Inteligentný bezpečnostný graf: Spoločnosť ISG analyzuje bezpečnostné opatrenia zavedené v podnikovej sieti a v prípade nedostatkov navrhuje zmysluplné zlepšenia.

Ďalšie vlastnosti a funkcie stránky Windows 10

Nasledujúce nástroje sú tiež súčasťou operačných systémov Windows 10 alebo predstavujú vylepšenia existujúcich funkcií - pre ešte lepšie a bezpečnejšie používanie Windows:

 • Windows Hello: Bezpečná alternatíva k heslám - prihláste sa pomocou odtlačku prsta alebo rozpoznania tváre, lokálne alebo pomocou webového konta.
 • Asistent prichytenia: Tento nástroj ideálne rozdeľuje dostupnú plochu displeja medzi aktívne okná - pomocou funkcie Corner Snap možno súčasne zobraziť až štyri okná.
 • Cortana : Hlasová asistentka Cortana je na stránke Windows 10 predvolene aktivovaná, ale môžete ju aj deaktivovať, napr. aby sa nevybíjala batéria alebo z dôvodu ochrany údajov.
 • Continuum: Umožňuje plynulú prácu alebo hranie, zatiaľ čo miestny počítač je spustený na inom koncovom zariadení. Na tabletoch a smartfónoch sú všetky funkcie dostupné prostredníctvom virtuálnej klávesnice a zobrazenie na pracovnej ploche sa automaticky prispôsobí príslušnému formátu.
 • Windows Ochrana informácií: Ochrana pred únikom údajov bez obmedzení pre používateľov. WIP chráni nielen údaje, ale aj aplikácie prostredníctvom šifrovacieho súborového systému - EFS - pred krádežou a manipuláciou.

Požiadavky na hardvér pre Windows 10 Enterprise

Aby stránka Windows 10 Enterprise mohla bez problémov fungovať na počítači alebo notebooku so zabudovaným širším rozsahom funkcií, musí hardvér spĺňať určité minimálne požiadavky Windows Hoci je program 10 Enterprise k dispozícii v 32-bitovej a 64-bitovej verzii, ak je to možné - najmä na novšom počítači -, mala by sa nainštalovať 64-bitová verzia, aby bolo možné používať všetky programy a aplikácie. Počítač musí spĺňať nasledujúce technické charakteristiky, aby bolo možné nainštalovať Windows 10 Enterprise:

 • Procesor alebo SoC (System-on-a-Chip - pre smartfóny): 1 GHz
 • RAM: 1 GB pre 32-bitový alebo 2 GB RAM pre 64-bitový operačný systém
 • Miesto na pevnom disku: 16 GB pre 32-bitový alebo 20 GB pre 64-bitový operačný systém
 • Grafika: Displej 800 x 600, DirectX 9, s ovládačom WDDM 1.0
 • Rozpoznávanie reči Cortana: sústava mikrofónov Hi-Fi
 • Čip TPM (v1.2) na podporu virtualizácie (Intel VT-x alebo AMD-V a preklad adries druhej úrovne)

Windows 10 Enterprise kúpiť lacno v internetovom obchode Wiresoft

stránkuWindows 10 Enterprise spoločnosť Microsoft bežne ponúka len ako objemovú licenciu. V internetovom obchode Wiresoft si však môžete kúpiť aj operačný systém Windows 10 Enterprise ako jednu licenciu - a za mimoriadne nízku cenu ako použitý softvér - s rovnakým rozsahom funkcií.

Táto licencia Windows 10 Enterprise Edition, ktorú ponúkame na zakúpenie, je súčasťou predchádzajúcej objemovej licencie, ktorú si zakúpila spoločnosť. Jeho ďalším predajom sa rozdelil, a tým sa premenil na jednotlivé licencie, ktoré sa potom kvalifikujú ako použitý softvér alebo použitý softvér. Rozdelenie alebo označenie ako použitý softvér však neznamená žiadne obmedzenia týkajúce sa funkčnosti tohto softvéru operačného systému Windows 10 Enterprise. 

Nákup softvéru v spoločnosti Wiresoft je pre vás vždy bezpečný! Tento operačný systém Windows 10 Enterprise, ktorý je k dispozícii v obchode Wiresoft, ponúka nielen mimoriadne priaznivú cenu, ale aj bezpečnosť pri nákupe: prostredníctvom okamžitého stiahnutia verzie identickej s pôvodným produktom spoločnosti Microsoft. Aktivácia vašej licencie Windows 10 Enterprise sa vykonáva pomocou priloženého platného zväzkového licenčného kľúča.

Nákup Windows 10 Enterprise ako použitého softvéru v obchode Wiresoft Software Shop nepredstavuje žiadny právny problém, pretože obchodovanie s takýmto použitým softvérom je jednoznačne povolené zákonom, čo potvrdzujú aj mnohé právne záväzné a verejne dostupné rozsudky.

Použitý softvér ponúka našim zákazníkom lacnú alternatívu, aby mohli používať Windows 10 Enterprise Edition. Aj vy môžete profitovať z našej ponuky lacného softvéru!

V internetovom obchode Wiresoft Software-Shop nájdete okrem Windows 10 Enterprise Edition aj iné verzie operačných systémov Windows, ako aj ďalšie programy Microsoft na stiahnutie v podobe lacnej kúpnej verzie. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa Windows 10 Enterprise alebo iného softvéru spoločnosti Microsoft, kontaktujte nás prostredníctvom chatu, e-mailu alebo telefonicky.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie