Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT EXCEL 2021

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10487
 • T5D-03485
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
85,90 € * 94,90 € * (9,48% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilné


Microsoft Excel je aj v aktuálnej verzii 2021 doteraz neprekonaný tabuľkový procesor na tvorbu zložitých obchodných a štatistických výpočtov, doplnený množstvom funkcií, ktoré umožňujú aj logické a obchodné matematické výpočty a používanie otočných tabuliek. Výsledky analýzy možno prezentovať informatívne a prehľadne pomocou širokého výberu typov grafov. Excel 2021 spolupracuje s PowerBI, výkonnou službou pre podnikovú analýzu od Microsoft, ktorá umožňuje aj priamy export údajov do iných prostredí.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT EXCEL 2021"

Microsoft Excel 2021 ako jedna licencia

Microsoft Excel je aj v aktuálnej verzii 2021 doteraz neprekonaný tabuľkový procesor na tvorbu zložitých obchodných a štatistických výpočtov, doplnený množstvom funkcií, ktoré umožňujú aj logické a obchodné matematické výpočty a používanie otočných tabuliek. Výsledky analýzy možno prezentovať informatívne a prehľadne pomocou širokého výberu typov grafov. Excel 2021 spolupracuje s PowerBI, výkonnou službou spoločnosti Microsoft pre podnikovú analýzu, ktorá umožňuje aj priamy export údajov do iných prostredí.

Nastránke Microsoft Excel 2021 sú možné ešte rozsiahlejšie alebo zložitejšie výpočty pomocou rozšírených vzorcov a nových funkcií na spájanie a výber údajov. Dôležité údaje môžete označiť farebne, aby ste ich zvýraznili. Nové diagramy ponúkajú viac možností grafického znázornenia.

Microsoft Excel Online, ktorý je na tento účel k dispozícii, možno používať so všetkými bežnými prehliadačmi, čo umožňuje vytvárať tabuľky a upravovať údaje v reálnom čase a zdieľať ich s ostatnými používateľmi. Vylepšená podpora dotykového ovládania uľahčuje používanie aplikácie Excel na tabletoch alebo smartfónoch.

Okrem toho sú k dispozícii nové nástroje, ako napríklad kreslenie voľnou rukou a vylepšené možnosti jednoduchého vytvárania prístupných tabuliek a zošitov.

Používanie cloudových služieb uľahčuje zdieľanie dokumentov s ostatnými používateľmi na účely spolupráce.

Mimochodom: Ak chcete používať program Excel 2021 v počítači alebo inom koncovom zariadení, musí byť nainštalovaný systém Windows 10. V internetovom obchode Wiresoft môžete získať nielen aktuálnu verziu programu Word Excel 2021, ale aj jeho predchodcu a ďalšie programy balíka Office za mimoriadne nízke ceny ako verziu pre jedného používateľa bez predplatného softvéru. Všetky dôležité nové funkcie v aplikácii Word 2021 nájdete v nasledujúcom prehľade.

Prehľad nových funkcií aplikácie Excel vo verzii 2021

Excel 2021 obsahuje nielen vylepšenia oproti predchádzajúcej verzii, ale aj mnoho nových funkcií, z ktorých niektoré boli predtým zahrnuté len v modeli predplatného Office 365 - tie sú teraz k dispozícii aj v zakúpenej verzii.

Špecifické funkcie tabuľky Excel

Pre prepojenie tabuliek s rozšírenými dotazmi bol Excel 2021 doplnený o niektoré nové praktické funkcie:

 • TEXT CHAIN: Na prvý pohľad táto funkcia neobsahuje nič výrazne nové v porovnaní s predchádzajúcou funkciou CHAIN, ale na rozdiel od nej je kratšia a dá sa aj jednoduchšie zadávať. Okrem toho funkcia TEXT CHAIN podporuje aj odkazy na rozsah, zatiaľ čo predtým boli možné len odkazy na jednotlivé bunky. To znamená, že TEXT CHAIN môže brať do úvahy aj rozsah buniek alebo celé stĺpce.
 • Pomocou funkcie TEXT CHAIN je možné kombinovať text z viacerých rozsahov; každý prvok je oddelený oddeľovačom, ktorý určí používateľ. To umožňuje napríklad spojiť slová rozdelené do buniek do vety.
 • IF: Táto funkcia zjednodušuje zadávanie zložitých funkcií IF, pretože príslušné podmienky sa testujú v predtým definovanom poradí. Na tento účel funkcia MAXWENNS určuje najväčšie číslo v definovanom rozsahu, ktoré spĺňa aspoň jedno z kritérií; to isté platí pre funkciu MINWENNS pre najmenšie číslo.
 • Zrušiť výber: V predchádzajúcich verziách programu Excel nebolo možné znovu vylúčiť jednotlivé bunky, riadky alebo stĺpce v predtým vybranom rozsahu. V aplikácii Excel 2021 môžu teraz používatelia deaktivovať zbytočné riadky, ktoré boli napríklad vybrané príliš často alebo nesprávne.

Optimalizácie pre PivotTable

PivotTable, výkonný nástroj programu Excel na analýzu a vyhodnocovanie veľkého množstva údajov vrátane prehľadnej prezentácie výsledkov v dokumentoch, bol vo verzii 2021 doplnený o niekoľko ďalších praktických funkcií:

 • Personalizované štandardné rozloženia pivotových tabuliek: táto funkcia teraz umožňuje individuálne nastaviť pivotovú tabuľku podľa vlastných predstáv, vrátane zobrazenia čiastkových výsledkov, ako aj celkových výsledkov a požadovanej podoby rozloženia zostavy, a potom tieto predvolené nastavenia uložiť ako štandardné rozloženie, aby boli pri ďalšom použití okamžite k dispozícii.
 • Automatické rozpoznávanie vzťahov: Táto funkcia nadväzuje na kroky často používané pri analýzach tým, že automaticky vytvára vzťahy medzi tabuľkami, ktoré už boli použité pre dátový model zošita. Excel napríklad rozpozná, keď je potrebné prepojiť aspoň dve tabuľky pre analýzu, a upozorní používateľa. Jediným kliknutím sú k dispozícii príslušné vzťahy.
 • Užívateľsky definované miery možno vytvárať a upravovať priamo v zozname polí PivotTable v programe Excel 2021 a možno ich aj vymazať.
 • Tabuľky OLAP PivotTables sa dajú vytvoriť ešte rýchlejšie: Pri použití serverov OLAP (Online Analytical Processing) pre PivotTables je teraz dopyt ešte rýchlejší. To platí nielen pre otočné tabuľky pripojené k službe Microsoft SQL Server Analysis Services, ale aj pre iné servery OLAP tretích strán.
 • Inteligentné premenovanie: Ak sa v programe Excel 2021 v zošite zmenia názvy tabuliek a stĺpcov dátového modelu, program Excel pri každej zmene automaticky aktualizuje aj všetky príslušné súvisiace tabuľky a výpočty vrátane všetkých pracovných hárkov a vzorcov DAX.
 • Power Query: Optimalizáciou existujúcich konektorov, ako aj nových konektorov, ako je napríklad konektor SAP Hana, možno údaje z rôznych zdrojov importovať do programu Excel 2021 ešte rýchlejšie a jednoduchšie počas procesov ETL (Extract, Transform & Load).

Nové diagramy a 3D modely

Pre analýzy a správy ponúka teraz Excel 2021 celý rad ďalších diagramov, ako aj trojrozmerné modely, ktoré pokrývajú ešte viac oblastí pri hodnoteniach.

 • Mapové grafy: Táto nová funkcia v programe Excel 2021 umožňuje zobrazovať geografické hodnoty. Štatistické rozloženie údajov sa tak dá rýchlo a prehľadne zobraziť na mape podľa oblastí - od globálneho zobrazenia cez geografické regióny až po administratívne okresy alebo dokonca podľa poštových smerovacích čísiel.
 • Lievikové grafy: Táto forma diagramu dokáže prehľadne zobraziť rozdelenie a údaje o procese v niekoľkých fázach, napríklad v procesoch predaja alebo získavania zákazníkov.
 • 3D modely: Novinkou v Exceli 2021 sú trojrozmerné modely na ilustrovanie správ - používatelia si tu môžu vybrať z rôznych, okamžite dostupných zobrazení, ktoré sa dajú aj otáčať o 360°, alebo si ich môžu sami vytvoriť a okamžite vložiť do dokumentu.
 • Škálovateľná vektorová grafika: Súbory SVG (Scalable Vector Graphics) majú tú výhodu, že ich možno zväčšovať, zmenšovať alebo dokonca otáčať podľa potreby bez straty kvality obrazu. Integrácia vektorovej grafiky do programu Excel 2021 je preto praktická najmä pri prezentáciách.

Všeobecné funkcie

Okrem špecifických funkcií Excelu ponúka Excel 2021 aj množstvo ďalších funkcií, ktoré sú k dispozícii aj v iných programoch balíka Office.

Nové možnosti zobrazení a funkcií pracovnej plochy

 • Nové motívy: Predchádzajúce motívy boli teraz rozšírené o tmavosivú a bielu farbu, ako aj o čiernu farbu v aplikácii Excel. Najvýraznejší kontrast poskytuje čierna farba.
 • Používateľské rozhranie Ribbon: Doteraz známy pásikový displej bol skombinovaný s dlaždicovým vzhľadom, ktorý je typický pre operačný systém Windows 10. Často používané prvky a funkcie sú umiestnené na viditeľnom mieste, aby boli používateľom rýchlejšie k dispozícii. Samozrejme, toto zobrazenie je možné prispôsobiť a napríklad zobraziť len vzhľad stuhy.

Nástroj na písanie a kreslenie voľnou rukou

Nastránke Excel 2021 je teraz k dispozícii aj niekoľko nových funkcií a efektov voľnej ruky. Nový nástroj Freehand Drawing (Kreslenie voľnou rukou) možno používať nielen pomocou vstupu perom a dotykového ovládania, ale aj pomocou počítačovej myši na označovanie oblastí alebo vkladanie a úpravu vzorcov či vlastnoručne nakreslených diagramov.

 • Na tento účel sú k dispozícii digitálne perá rôznych hrúbok a farieb: ceruzka na kreslenie, pero na písanie a zvýrazňovač na zvýrazňovanie pasáží textu. Metalické perá a voľné efekty, ako sú dúha, galaxia, láva, oceán, zlato, striebro a ďalšie, rozširujú možnosti pri navrhovaní.
 • Používatelia môžu do zošita vkladať aj zložité matematické vzorce pomocou funkcie "Freehand FormulaInsert".
 • Výber lasa: Pomocou prstov môžete vybrať konkrétnu oblasť voľnej kresby, ktorú chcete upraviť. To je možné aj pomocou pera Surface Pen.

Optimalizovaná dostupnosť

Nastránke Excel 2021 sú k dispozícii aj vylepšené a nové funkcie na optimalizáciu obsahu tak, aby bol ľahšie čitateľný a upraviteľný pre používateľov so zdravotným postihnutím. Podporná korekcia chýb tu po aktivácii navrhuje vylepšenia, integrované funkcie zahŕňajú nasledujúce:

 • Používanie medzinárodne platných noriem.
 • Kliknutím na "Check" (Skontrolovať) v časti "Check accessibility" (Skontrolovať prístupnosť) vám program poskytne návrhy, ktoré môžete okamžite vykonať jedným kliknutím.
 • Funkcia cue audio aktívne podporuje používateľa prostredníctvom zvukovej spätnej väzby so zvukovými efektmi a zvukovými pokynmi, napr. pri (neúmyselnej) zmene určitých funkcií alebo ako potvrdenie pri odoslaní e-mailu alebo vymazaní obsahu.

Ďalšie funkcie v programe Excel 2021

Prácu s programom Excel v tíme uľahčujú aj ďalšie nové funkcie:

 • Zmeny vo vydaných zošitoch je možné zobraziť a v prípade potreby rýchlejšie zrušiť, pričom sa uvedú aj mená osôb, ktoré sa na nich podieľali.
 • Prekladač:Preklad jednotlivých slov, pasáží alebo celých textov je teraz v programe Excel ešte jednoduchší: zatiaľ čo predtým museli používatelia na preklad vyvolať webovú stránku prostredníctvom prehliadača, teraz je to možné priamo v programe Excel vďaka integrovanej prekladateľskej funkcii a automatickému rozpoznávaniu jazyka. V prekladači Microsoft je k dispozícii viac ako 60 jazykov.
 • Integrácia ochrany pred stratou údajov (DLP) ešte viac uľahčuje dodržiavanie pravidiel ochrany údajov: obsah možno prehľadávať v reálnom čase na základe vopred definovaných pokynov pre obzvlášť dôverné typy údajov, ako sú čísla účtov, kreditných kariet atď.

Systémové požiadavky pre aplikáciu Excel 2021

 • Operačný systém: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2021 /2022
 • Procesor: min. 1,6 GHz
 • Miesto na pevnom disku: min. 16 GB (32 bitov) alebo 20 GB (64 bitov)
 • RAM: min. 2 GB RAM (32 bitov) alebo 4 GB RAM (64 bitov) - odporúčané: 4 GB RAM
 • Grafická karta: min. 1 280 x 768 pixelov, min. DirectX 9 s WDDM 2.0 - odporúčané: DirectX 10

Kúpte si Excel 2021 ako samostatný kancelársky program v spoločnosti Wiresoft za nízku cenu

MS Excel je nepostrádateľnou a pevnou súčasťou balíka Microsoft Office. V spoločnosti Wiresoft nemusíte kupovať Excel 2021 ako súčasť príslušného balíka Office, ale môžete si ho kúpiť aj ako samostatný program - na rozdiel od mnohých iných poskytovateľov softvéru.

Vaša výhoda: S licenciou pre jedného používateľa nemusíte uzatvárať dlhodobé a drahé predplatné ani akceptovať časové obmedzenie používania. Preto sa oplatí kúpiť si Excel 2021 od spoločnosti Wiresoft ako samostatný program, pretože potom nemusíte sťahovať žiadne aktualizácie, za ktoré sa platí poplatok.

Táto samostatná licencia programu Excel pre jedného používateľa má rovnaký rozsah funkcií ako program Excel, ktorý je tiež súčasťoubalíka Office Suite 2021 . To znamená, že aj menšie spoločnosti alebo nezávislí pracovníci môžu využívať výhody programu Excel 2021 a zároveň ušetriť peniaze - pretože softvér pre jedného používateľa je od spoločnosti Wiresoft k dispozícii za mimoriadne nízku cenu.

Nielen Excel, ale aj všetky ostatné licencie softvéru Microsoft, ktoré si môžete zakúpiť v obchode Wiresoft Software Shop, sú originálne produkty spoločnosti Microsoft. Často pochádzajú z množstevnej licencie alebo boli opätovne vydané spoločnosťou, čo neobmedzuje ich použiteľnosť ani nevstupuje do právnej šedej zóny. Predajom spoločnosti Wiresoft bol predtým nainštalovaný softvér odstránený, a preto je opäť voľný a použiteľný iným používateľom. Wiresoft ako renomovaný predajca softvéru ponúka iba plné verzie, ktoré sú neobmedzené a 100 % použiteľné.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa Excel 2021 alebo iného kancelárskeho programu, môžete využiť aj naše kompetentné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu a chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT EXCEL 2021"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT EXCEL 2021"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie