Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10481
  • 359-01464
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
145,90 € * 160,90 € * (9,32% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množstvo 1x zariadenie CAL
Systém  Server SQL 
CAL Zariadenie CAL
Rozsah dodávky ID licencie + Autentifikačný kód 
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky


Pomocou licencie Device CAL môžu používatelia pristupovať k funkciám a službám spoľahlivej relačnej dátovej platformy spoločnosti Microsoft, ktorá je k dispozícii v novom softvéri SQL Server 2022 pre určité edície - napríklad Standard - a poskytovať aktuálne databázy, ako aj funkcie analýzy a reportovania pre spoločnosti a organizácie na komplexné využitie. SQL Server 2022 presviedča svojím vysokým výkonom a poskytovaním komplexných komunikačných rozhraní, ako aj využívaním klastrov Big Data vrátane komplexných bezpečnostných a ochranných opatrení pre údaje a ich integritu, ako aj mnohých ďalších funkcií, ktoré umožňujú ich poskytovanie pre rôzne aplikácie, a to aj v cloude.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL"

Microsoft SQL Server 2022 Device CAL

Pomocou Device CAL môžu používatelia pristupovať k funkciám a Services spoľahlivej relačnej dátovej platforme z Microsoft poskytovanej v novom softvéri SQL Server 2022 pre určité edície - napríklad Standard - aktuálnej databázy, ako aj k funkciám analýzy a reportovania pre firmy a organizácie na komplexné využitie. SQL Server 2022 zaujme svojím vysokým výkonom a poskytovaním komplexných komunikačných rozhraní, ako aj využívaním klastrov Big Data vrátane komplexných bezpečnostných a ochranných opatrení pre údaje a ich integritu, ako aj mnohých ďalších funkcií, ktoré umožňujú ich poskytovanie pre rôzne aplikácie, a to aj na Cloud.

Každé koncové zariadenie s podporou Windows, pomocou ktorého používatelia pristupujú k Server službám Microsoft SQL Server 2022, si vyžaduje dodatočnú licenciu na prístup klienta (Device CAL), pretože táto nie je súčasťou licencie SQL Server. Koncovému zariadeniu poskytuje potrebné prístupové práva iba klientska prístupová licencia. Nakoniec nezáleží na tom, či má počítač, notebook, smartfón alebo tablet Desktop licenciu Device CAL . Kupujúci Device CAL sa preto môže slobodne rozhodnúť, ktoré licencované koncové zariadenie chce používať na prístup k SQL Server 2022. Okrem toho Device CAL pre skoršiu verziu SQL Server nemožno použiť na prístup k aktuálnej verzii SQL Server 2022.

Použité licencie Device CAL pre SQL Server 2022 si už môžete predobjednať na adrese Wiresoft! Očakáva sa, že ich budete mať k dispozícii hneď po oficiálnom dátume vydania. S použitým softvérom od Wiresoft môžete využiť nižšiu cenu v porovnaní s novými licenciami na prístup klienta SQL pre koncové zariadenia, ktoré sa ponúkajú v obchode so softvérom, ako aj možnosť zakúpiť si len presný počet licencií Device CAL, ktoré skutočne potrebujete pre svoj softvér SQL 2022 Server!

SQL Server 2022 Device CAL - Využite všetky nové výhody MS SQL Server 2022

SQL Server 2022 je najnovšia verzia spoľahlivého systému riadenia relačných databáz od spoločnosti Microsoft, ktorý poskytuje spoločnostiam a organizáciám rôznych veľkostí širokú škálu databázových, ako aj analytických a reportovacích funkcií, ktoré sa bežne používajú v systémoch plánovania podnikových zdrojov a CRM, ako aj v softvéri ERP. SQL Server 2022 poskytuje silný relačný systém správy databáz s podporou Cloud pre tieto oblasti podnikania, ktorý možno flexibilne prispôsobiť rastúcim výzvam.

SQL Server 2022 - Typické Services 

Pomocou Device CAL , v závislosti od edície SQL Server 2022, môžu zamestnanci využívať funkcie, ako je zhlukovanie (priraďovanie údajov do skupín), ako aj monitorovacie funkcie pri spracovaní cielených databázových dotazov na systematický zber. Používatelia s licencovaným terminálom môžu využívať aj všetky výhody, ktoré ponúka Intelligent Query Processing pri zrýchlenom zadávaní dotazov na ešte väčšie objemy údajov vrátane nástrojov strojového učenia, ako aj PolyBase na optimalizované spracovanie dotazov Transact-SQL z externých zdrojov údajov.

SQL Server 2022 - Klaster veľkých dát

Zavedenie funkcie Big Data Cluster v MS SQL Server znamená najmä to, že v SQL Server verzii 2022 je opäť k dispozícii celý rad výkonných analytických nástrojov pre komplexnú správu veľkých objemov dát, vrátane napríklad inteligentného spracovania dopytov na zrýchlené a zároveň spoľahlivé spracovanie veľkých objemov dát, vrátane ich poskytovania pre rôzne, aj Cloud-založené aplikácie. Pracovnú záťaž Big Data je teda možné presunúť do SQL Server, ale aj priamo sa dotazovať do externých databáz.

Pomocou Big Data Clusters možno prostredníctvom Kubernetes poskytovať aj škálovateľné klastre kontajnerov SQL Server, HDFS a Spark. V úložných pooloch HDFS je možné vykonávať aj úlohy umelej inteligencie a strojového učenia, pričom údaje z rôznych externých zdrojov možno analyzovať, kombinovať s relačnými údajmi a ukladať pomocou nástroja Data Lake. Okrem nástrojov umelej inteligencie možno použiť napríklad aj Spark, R, Python a Javu. Aplikácie vytvorené na základe toho môžu byť navrhnuté ako kontajnery, ako aj aplikácie pre webové služby, ktoré pristupujú k údajom uloženým v klastri veľkých dát.

Medzi ďalšie funkcie patrí aj jazyk Transact-SQL na paralelné zadávanie dotazov a zápis a spracovanie údajov a funkcia Data Mart, ktorá zvyšuje výkon analýzy údajov horizontálnym škálovaním klastrov Big Data.

Ak chcete získať najnovšie informácie o Services použiteľnom s licenciou na prístup klienta Device pre SQL Server 2022, kontaktujte niektorého z našich pracovníkov na adrese Wiresoft.

SQL 2022 Device CAL - Ako sa udeľuje licencia?

Pre niektoré edície SQL Server 2022 je ako alternatíva k licencovaniu na základe Core k dispozícii aj licencovanie Client-Access, napr. pre koncové zariadenia, zo správy licencií Microsoft. Predpokladom je, že CAL je platný minimálne pre rovnakú alebo vyššiu verziu, aby bolo možné používať služby Server na koncovom zariadení s podporou Windows. Stránka Device CAL 2022 obsahuje iba prístupové práva pre prostredie klient/server SQL Server 2022 - a žiadny softvér, ktorý by bolo potrebné nainštalovať.

Licenčný model Microsoft bude pravdepodobne opäť ponúkať dva typy licencií CAL pre určité edície SQL Server 2022:

  • Device CAL pre SQL Server 2022: v tomto prípade získava prístupové práva vyhradené koncové zariadenie (napr. počítač, notebook, tablet, telefón)
  • User CAL pre SQL Server 2022: vďaka tomu získava prístupové práva vyhradený server User

SQL Server 2022 - Aké sú výhody licencovania založeného na CAL?

V prípade niektorých edícií Microsoft SQL Server si spoločnosti môžu vybrať medzi licencovaním na základe Core a CAL. V závislosti od počtu koncových zariadení, ktoré sa majú licencovať, môže byť nákup licencií CAL pre zákazníkov finančne výhodnejšou alternatívou. Pri použitých prístupových licenciách Device z Wiresoft už neexistuje predpísaný, pevný licenčný rozsah, a preto si môžete kúpiť presne taký počet licencií Device CAL, aký skutočne potrebujete, a kedykoľvek si môžete dokúpiť ďalšie individuálne licencie Deivce CAL.

SQL 2022 Device CAL - Použite kompatibilitu verzií pre SQL Server 2022!

Licencia Device CAL pre SQL Server 2022 je najnovšia licencia pre klientsky prístup, ktorú zverejnila spoločnosť Microsoft. Ak plánujete okrem príslušnej verzie SQL Server 2022 používať aj starší softvér Server, Device CAL SQL Server 2022 vám ponúka výhodu downgrade, pretože koncové zariadenie vybavuje aj prístupovými právami pre predchádzajúce verzie, ako sú 2019 a staršie. Naopak, ak máte Device CAL platnú pre predchádzajúce verzie SQL Server, nemôžete získať prístup k SQL Server 2022 (upgrade).

SQL 2022 Device CAL - Aké sú podmienky licencovania SQL Server 2022?

Ako už bolo uvedené, Pro Device CAL konkrétne koncové zariadenie získava prístupové práva pre SQL Server 2022. V prípade použitých licencií CAL sú tieto práva totožné s právami nových klientskych prístupových licencií. Stránku Device CAL však po dokončení registrácie nemožno preniesť do iného počítača, notebooku atď. Taktiež nie je možné zmeniť typ CAL a použiť napríklad Device CAL na registráciu User (User CAL). Súbežné používanie licencií Device CAL a Device CAL pre SQL Server 2022 je však možné.

Týmito ustanoveniami chce správa licencií Microsoft CAL prispieť aj k prevencii nesprávneho prístupu k SQL Server 2022 a jeho údajom a k zvýšeniu ich bezpečnosti pred neoprávneným prístupom k zariadeniu.

SQL Server 2022 Device CAL - Aké sú výhody SQL Server 2022?

Device CAL sa nelíši od User CAL z hľadiska možností prístupu, ktoré sú zahrnuté pri použití SQL Server 2022 Services.

Rozdiely sú len v rozsahu funkcií rôznych verzií jazyka SQL. Licencia pre prístup klienta k špecifickému zariadeniu (Device CAL) ponúka len ďalšie výhody vzhľadom na rôzne regulované možnosti prístupu k SQL Server: Koncové zariadenie Windows-s licenciou Device CAL môže na prístup k serveru používať každý zamestnanec spoločnosti, ktorý je na to oprávnený. Device CAL ponúka väčšiu výhodu, ak licencovaný terminál používajú striedavo viacerí zamestnanci. Mobilné koncové zariadenia vybavené Device CAL , ako napríklad notebook alebo tablet, môže potom príslušný používateľ používať na prístup k serveru SQL aj samostatne lokálne - napr. na Home-Office alebo na cestách.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa nákupu licencií klientskeho prístupu pre Microsoft SQL Server 2022 ako použitý softvér alebo iný softvér Microsoft, neváhajte nás kontaktovať e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu. 

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie