Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10457
  • R18-01853
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
34,90 € * 37,90 € * (7,92% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množstvo 1x User CAL
Systém  Server so systémom Windows 
CAL User CAL
Rozsah dodávky Právo na používanie
Termín Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Terminálový server nie je kompatibilný(zobraziť RDS CAL )


Každý používateľ, ktorý chce pristupovať k serverovým službám systému Microsoft Windows Server 2022 vo verzii Standard alebo Datacenter s akýmkoľvek zariadením s operačným systémom Windows, potrebuje samostatnú licenciu na klientsky prístup pre používateľov (User CAL), ktorá nie je súčasťou serverovej licencie. Iba táto licencia poskytuje jednotlivému používateľovi príslušné prístupové práva pre server. Nezáleží na tom, či oprávnený používateľ User CAL používa stolný počítač, notebook, smartfón alebo tablet s operačným systémom Windows. To znamená, že kupujúci User CAL slobodne rozhodnúť, ktoré koncové zariadenie s operačným systémom Windows chce používať na prístup k systému Windows Server 2022.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa produktu, obráťte sa na náš tím služieb zákazníkom.

Informácie o výrobku "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"

Uvoľnite výkon systému Microsoft Windows Server 2022 User CAL

Prehľad

Microsoft Windows Server 2022 User CAL (Client Access Licence) je kľúčom k uvoľneniu plného potenciálu vášho podniku. Táto licencia otvára svet Windows Server 2022 a umožňuje flexibilnú správu používateľov pre bezproblémovú a bezpečnú prácu.

Výkonné funkcie

1. Bezproblémová spolupráca: Windows Server 2022 umožňuje používateľom bezproblémovo spolupracovať. Výkonná platforma optimalizuje komunikáciu a spoluprácu s cieľom zvýšiť produktivitu vášho tímu.

2. Pokročilé zabezpečenie: Chráňte citlivé údaje pomocou pokročilých bezpečnostných funkcií systému Windows Server 2022. User CAL umožňuje bezpečný prístup a chráni pred kybernetickými hrozbami, čím zabezpečuje dôvernosť vašich informácií.

3. Jednoduché používanie a flexibilita: Táto licencia ponúka nielen výkonné funkcie, ale aj jednoduché používanie a flexibilitu. Ľahko spravujte prístup používateľov a prispôsobte konfiguráciu potrebám vašej organizácie.

Jednoduchá správa

1. Efektívna správa licencií: Udržujte si plnú kontrolu nad licenciami vďaka efektívnej správe licencií systému Windows Server 2022. Optimalizujte správu a monitorovanie používania licencií.

2. Používateľsky prívetivé rozhranie: Stránka User CAL ponúka intuitívne a používateľsky prívetivé rozhranie na jednoduchú konfiguráciu a správu prístupu používateľov. Znížte nároky na správu a zvýšte efektivitu.

Spĺňa požiadavky najnovšej aktualizácie užitočného stola od spoločnosti Google

Najmodernejšia kompatibilita: Windows Server 2022 User CAL je plne kompatibilný s najnovšími požiadavkami aktualizácie Google helpful desk. Držte krok s dobou a využívajte najnovší vývoj pre bezproblémovú integráciu.

Záver

Microsoft Windows Server 2022 User CAL je ideálnym riešením pre organizácie, ktoré oceňujú flexibilné, bezpečné a používateľsky prívetivé serverové prostredie. Využívajte pokročilé funkcie, optimalizujte spoluprácu a chráňte svoje údaje pred hrozbami - to všetko s jednoduchou správou licencií. Pripravte svoju spoločnosť na digitálnu budúcnosť a maximalizujte potenciál svojich zamestnancov.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie