Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10465
  • R18-01853
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
724,90 € * 804,90 € * (9,94% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množstvo 25x User CAL
Systém  Server so systémom Windows 
CAL User CAL
Rozsah dodávky Právo na používanie
Termín Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Terminálový server nie je kompatibilný(zobraziť RDS CAL )


Každý používateľ, ktorý chce pristupovať k serverovým službám systému Microsoft Windows Server 2022 vo verzii Standard alebo Datacenter s akýmkoľvek zariadením s operačným systémom Windows, potrebuje samostatnú licenciu na klientsky prístup pre používateľov (User CAL), ktorá nie je súčasťou serverovej licencie. Iba táto licencia poskytuje jednotlivému používateľovi príslušné prístupové práva pre server. Nezáleží na tom, či oprávnený používateľ User CAL používa stolný počítač, notebook, smartfón alebo tablet s operačným systémom Windows. To znamená, že kupujúci User CAL slobodne rozhodnúť, ktoré koncové zariadenie s operačným systémom Windows chce používať na prístup k systému Windows Server 2022.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa produktu, obráťte sa na náš tím služieb zákazníkom.

Informácie o výrobku "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL"

Optimalizovaná správa používateľov so systémom Microsoft Windows Server 2022 - 25 balíkov User CAL

Prehľad

Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack User CAL (Client Access Licence) ponúka komplexné riešenie pre spoločnosti, ktoré vyžadujú pokročilú správu používateľov a maximálnu škálovateľnosť. S týmto balíkom 25 licencií môžete naplno využiť výkon systému Windows Server 2022 a zároveň zabezpečiť efektívnu správu až 25 používateľov.

Výkonné funkcie

1. Bezproblémová škálovateľnosť pre väčšie tímy: Tento balík licencií umožňuje plynulé škálovanie na integráciu až 25 používateľov do vašej siete. Windows Server 2022 poskytuje výkonnú platformu na efektívnu spoluprácu a plynulú správu pracovnej záťaže aj vo väčších tímoch.

2. Pokročilé zabezpečenie pre viacerých používateľov: Chráňte svoju sieť pred hrozbami pomocou pokročilých bezpečnostných funkcií systému Windows Server 2022. Každá stránka User CAL zabezpečuje bezpečný prístup až pre 25 používateľov a chráni pred kybernetickými hrozbami.

3. Flexibilná konfigurácia a jednoduché používanie: Tento licenčný balík ponúka nielen výkon, ale aj flexibilitu a jednoduché používanie. Ľahko spravujte prístup až pre 25 používateľov a prispôsobte konfiguráciu špecifickým požiadavkám vašej organizácie.

Jednoduchá správa

1. Efektívna správa licencií pre viacerých používateľov: Majte svoje licencie pod kontrolou vďaka efektívnej funkcii správy systému Windows Server 2022. Jednoducho monitorujte a spravujte využívanie licencií 25 používateľov.

2. Používateľsky prívetivé rozhranie pre viacero prístupov: Používateľské licencie CAL poskytujú intuitívne rozhranie na jednoduchú konfiguráciu a správu prístupu používateľov. Znížte nároky na správu a zvýšte efektivitu pre všetkých 25 používateľov.

Spĺňa požiadavky najnovšej aktualizácie užitočného stola od spoločnosti Google

Optimálna kompatibilita pre viacerých používateľov: Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack User CAL je plne kompatibilný s najnovšími požiadavkami aktualizácie užitočného stola od spoločnosti Google. Zostaňte aktuálny a zaistite bezproblémovú integráciu pre všetkých 25 používateľov.

Záver

Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack User CAL ponúka škálovateľné a výkonné riešenie pre organizácie, ktoré chcú do svojho serverového prostredia integrovať väčší počet používateľov. Bez námahy škálujte, maximalizujte bezpečnosť a optimalizujte spoluprácu - to všetko s jednoduchou správou licencií. Pripravte svoju organizáciu na úspešnú digitálnu budúcnosť a čo najlepšie využite zdroje

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK USER CAL"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie