Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10545
  • VS7-ESP-KIT-C
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
2 612,90 € * 2 901,90 € * (9,96% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informácie o výrobku "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT"

Úvod do VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit

VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit je výkonné, flexibilné a škálovateľné riešenie špeciálne navrhnuté tak, aby pomáhalo malým a stredným podnikom spravovať a optimalizovať ich IT zdroje. Táto súprava so zameraním na jednoduchosť, bezpečnosť a škálovateľnosť umožňuje podnikom virtualizovať svoju infraštruktúru a optimalizovať prevádzku IT.

Súprava VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit je komplexné riešenie pre malé a stredné podniky, ktoré potrebujú robustnú a bezpečnú platformu na virtualizáciu svojej infraštruktúry. Obsahuje všetky funkcie sady vSphere 7 Essentials, ale ponúka aj ďalšie výhody, ako napríklad vysokú dostupnosť, replikáciu vSphere a vSphere vMotion. Vďaka týmto rozšíreným funkciám môžu organizácie minimalizovať prestoje, zabezpečiť integritu dát a zjednodušiť údržbu.

Rozšírená virtualizácia

Súprava VMware vSphere 7 Essentials Plus poskytuje komplexné virtualizačné nástroje, ktoré umožňujú efektívne využívanie zdrojov. Umožňuje centralizovanú správu virtuálnych počítačov (VM) a monitorovanie ich výkonu. Pomocou klienta vSphere Client môžu správcovia vytvárať, konfigurovať, ukladať a monitorovať virtuálne počítače.

Zabezpečenie a ochrana údajov

Vďaka funkciám, ako sú vSphere Replication a Data Protection, zabezpečuje súprava vSphere 7 Essentials Plus bezpečnosť a integritu údajov. vSphere Replication umožňuje jednoduchú a nákladovo efektívnu replikáciu VM na ochranu a obnovu údajov. vSphere Data Protection poskytuje zálohovanie a obnovu VM bez použitia agenta a na základe obrazu.

Rozšírené funkcie súpravy VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit

Vďaka súprave vSphere 7 Essentials Plus Kit môžu malé a stredné podniky využívať pokročilé funkcie nad rámec štandardnej virtualizácie.

vSphere High Availability a vMotion

Vďaka technológii vSphere High Availability (HA) možno minimalizovať prestoje. HA monitoruje virtuálne počítače a hostiteľov a pri zistení poruchy automaticky reštartuje virtuálne počítače na inom hostiteľovi v klastri. vSphere vMotion umožňuje bezproblémovú migráciu virtuálnych počítačov z jedného servera na druhý bez toho, aby došlo k výpadku.

Škálovateľnosť a výkon

Súprava vSphere 7 Essentials Plus je škálovateľné riešenie, ktoré rastie spolu s potrebami vašej firmy. Podporuje až tri fyzické servery (s maximálne dvoma procesormi na server), čo podnikom umožňuje pridávať ďalšie zdroje podľa toho, ako rastú. Vďaka funkciám, ako sú Distributed Resource Scheduler (DRS) a Storage DRS, možno zdroje efektívne prideľovať a využívať na zabezpečenie optimálneho výkonu.

Celkovo poskytuje súprava VMware vSphere 7 Essentials Plus robustné a škálovateľné riešenie, ktoré zabezpečuje jednoduchú správu a vysokú dostupnosť IT infraštruktúry. Vďaka tejto súprave môžu organizácie modernizovať svoju infraštruktúru, zefektívniť svoje IT procesy a v konečnom dôsledku efektívnejšie dosahovať svoje obchodné ciele.

Zjednodušte správu IT

Používanie súpravy VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit môže výrazne zjednodušiť správu IT infraštruktúry organizácie. Súprava integruje množstvo nástrojov a funkcií na správu, ktoré umožňujú automatizáciu úloh, čím šetria čas a zdroje.

server vCenter Server na zjednodušenú správu

Súčasťou súpravy vSphere 7 Essentials Plus Kit je vCenter Server, centralizovaný nástroj na správu, ktorý zjednodušuje správu hostiteľov a virtuálnych počítačov vSphere. Vďaka intuitívnemu používateľskému rozhraniu môžu správcovia jednoducho monitorovať a spravovať virtuálne počítače a ich zdroje bez ohľadu na ich počet alebo umiestnenie. Server vCenter Server tiež umožňuje používať funkcie vSphere vMotion a vSphere HA, čím sa maximalizuje dostupnosť a efektívnosť IT zdrojov.

Automatizácia pomocou funkcie vSphere Auto Deploy

ďalším výkonným nástrojom v tejto sade je vSphere Auto Deploy, ktorý umožňuje automatizáciu úloh. Pomocou funkcie Auto Deploy môžu správcovia rýchlo nasadzovať a aktualizovať hostiteľov vSphere, čím sa výrazne skracuje čas strávený týmito úlohami.

Súprava VMware vSphere 7 Essentials Plus - investícia do budúcnosti

Zavedenie súpravy VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit do vašej organizácie je viac než len jednoduchá investícia do softvéru. Je to investícia do budúcej životaschopnosti vášho podniku, výkonnosti vašej IT infraštruktúry a spokojnosti vašich zamestnancov.

Flexibilita a zabezpečenie budúcnosti

Súprava vSphere 7 Essentials Plus Kit poskytuje flexibilitu, ktorú moderné organizácie potrebujú na rýchle prispôsobenie sa meniacim sa obchodným požiadavkám. Umožňuje plynulé škálovanie IT zdrojov v závislosti od rastu vášho podniku. Vďaka podpore najnovšieho hardvéru a operačných systémov je vaša firma pripravená na budúce technologické inovácie.

Maximalizujte efektivitu IT

Vďaka pokročilým nástrojom na správu a automatizáciu pomáha súprava vSphere 7 Essentials Plus Kit podnikom zvýšiť efektivitu ich IT tímov. Vďaka minimalizácii prestojov, automatizácii rutinných úloh a optimalizácii využívania zdrojov sa váš tím môže sústrediť na strategickejšie iniciatívy.

Súprava VMware vSphere 7 Essentials Plus Kit celkovo predstavuje komplexné a perspektívne riešenie pre podniky, ktoré chcú optimalizovať svoju IT infraštruktúru a reagovať na požiadavky digitálnej ekonomiky. Poskytuje správne nástroje a funkcie na maximalizáciu efektivity, zjednodušenie správy a v konečnom dôsledku na podporu úspechu vášho podniku.

Ďalšie odkazy na "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT"
Recenzie zákazníkov pre "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS PLUS KIT"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie