Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNE
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 7 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 7 STANDARD

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10544
  • VS7-STD-C
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
791,90 € *

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informácie o výrobku "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"

VMware vSphere 7 Standard je špičková virtualizačná platforma, ktorá poskytuje komplexné zabezpečenie a podporu pre vaše aplikácie. S vSphere 7 môžete spustiť akúkoľvek pracovnú záťaž vo virtualizovanom prostredí, zvýšiť efektivitu vďaka zjednodušenej stránke Management a znížiť náklady vďaka zabudovanej funkcii obnovy po havárii.

VMware vSphere 7 Standard je výkonná virtualizačná platforma, ktorá pomôže vašej firme ušetriť náklady a zvýšiť efektivitu. Nižšie sú uvedené niektoré z hlavných výhod VMware vSphere 7 Standard:

1. Vyššia efektivita - VMware vSphere 7 Standard vám pomôže skonsolidovať vaše Server a spustiť viacero aplikácií na jednom Server, čo môže viesť k vyššej efektivite a úspore nákladov.

2. Vylepšená dostupnosť - VMware vSphere 7 Standard vám pomôže dosiahnuť vysokú dostupnosť vašich aplikácií vďaka funkciám, ako je živá migrácia, tolerancia chýb a Distribuovaný plánovač zdrojov (DRS).

3. Vylepšené zabezpečenie - VMware vSphere 7 Standard poskytuje bezpečnostné funkcie, ako je riadenie prístupu na základe rolí, systém detekcie a prevencie prienikov (IDS/IPS) a virtuálne brány firewall na ochranu vašich údajov.

VMware vSphere 7 Standard je špičková platforma na virtualizáciu serverov, ktorá ponúka komplexné funkcie a možnosti pre dátové centrá všetkých veľkostí. Pomocou VMware vSphere 7 Standard môžete konsolidovať svoje aplikácie na menej serverov, čím ušetríte náklady na hardvér, napájanie, chladenie a Management. Vďaka zabudovanej tolerancii voči poruchám a ochrane proti zotaveniu po havárii si môžete byť istí, že vaša firma bude vždy fungovať bezpečne.

 
Ďalšie odkazy na "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"
Recenzie zákazníkov pre "VMWARE vSPHERE 7 STANDARD"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.