Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNE
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10551
  • VS6-ENT-C
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
2 001,90 € *

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informácie o výrobku "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"

VMware vSphere 6 Enterprise je výkonná virtualizačná platforma, ktorá pomôže vašej firme ušetriť náklady a zvýšiť efektivitu. Pomocou vSphere 6 môžete spustiť viac aplikácií na menšom počte serverov, zlepšiť dostupnosť a zabezpečenie a znížiť zložitosť a náklady na správu. Vďaka špičkovej virtualizačnej technológii VMware si navyše môžete byť istí, že vaša firma má výkon, ktorý potrebuje na udržanie konkurencieschopnosti na súčasnom trhu.

VMware vSphere 6 Enterprise je ideálnym riešením pre podniky, ktoré chcú maximalizovať efektivitu svojich IT a optimalizovať návratnosť investícií. Nižšie uvádzame tri dôvody, prečo by vaša organizácia mala prejsť na VMware vSphere 6 Enterprise:

1) VMware vSphere 6 Enterprise ponúka vysokú úroveň bezpečnosti a spoľahlivosti. Softvér bol testovaný a certifikovaný podľa najprísnejších priemyselných noriem, takže si môžete byť istí, že vaše údaje sú chránené. Okrem toho má VMware vSphere 6 Enterprise zabudovanú redundanciu, ktorá zabezpečí, že vaše systémy zostanú funkčné aj v prípade havárie.

2) VMware vSphere 6 Enterprise zjednodušuje Management vašej IT infraštruktúry. Vďaka intuitívnemu grafickému rozhraniu môžete rýchlo nasadiť nový server Server alebo vykonať zmeny v existujúcom prostredí. A vďaka komplexnému balíku nástrojov Management môžete monitorovať všetky aspekty svojej virtuálnej infraštruktúry z jedného centrálneho miesta.

3) VMware vSphere 6 Enterprise ponúka vynikajúci výkon a škálovateľnosť. Softvér podporuje až 64 procesorov a 1 TB pamäte RAM Pro host-Server, takže je ideálny pre veľké podniky s komplexným IT prostredím. Okrem toho patentovaná funkcia Distributed Resource Scheduler (DRS) od VMware zabezpečuje, že zdroje sú vždy efektívne rozdelené medzi všetky hostiteľské počítače v klastri, čo vám umožňuje zvyšovať alebo znižovať výkon podľa potreby bez toho, aby ste museli obetovať výkon.

 

 
Ďalšie odkazy na "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"
Recenzie zákazníkov pre "VMWARE vSPHERE 6 ENTERPRISE"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.