Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNE
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 6 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 6 STANDARD

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10567
  • VS6-STD-C
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
861,90 € *

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informácie o výrobku "VMWARE vSPHERE 6 STANDARD"

Hľadáte výkonnú, spoľahlivú a cenovo výhodnú virtualizačnú platformu? Potom je VMware vSphere 6 Standard presne to, čo potrebujete. Tento softvér obsahuje všetko, čo potrebujete na spustenie podnikania na stránke Cloud. Pomocou VMware vSphere 6 Standard môžete ľahko konsolidovať svoje aplikácie na menej serverov, znížiť spotrebu energie a náklady na chladenie, zlepšiť dostupnosť a odolnosť a mnoho ďalšieho. Okrem toho sa VMware vSphere 6 Standard vďaka intuitívnemu rozhraniu a rozsiahlej súprave funkcií ľahko používa aj pre začiatočníkov. Tak prečo čakať? Začnite pracovať s VMware vSphere 6 Standard ešte dnes!

VMware vSphere 6 Standard je špičková virtualizačná platforma, ktorá poskytuje výkonné funkcie pre podniky všetkých veľkostí. Pomocou vSphere 6 Standard môžete konsolidovať svoje aplikácie na menej serverov a okamžite ušetriť peniaze. A vďaka funkciám, ako je tolerancia voči chybám a vysoká dostupnosť, môžete zabezpečiť plynulý chod podniku aj v prípade zlyhania servera. VMware vSphere 6 Standard je ideálnou voľbou pre podniky, ktoré chcú zo svojej virtuálnej infraštruktúry vyťažiť maximum.

VMware vSphere 6 Standard je popredná virtualizačná platforma, ktorá poskytuje komplexné výpočtové, úložné, sieťové a bezpečnostné funkcie v jednom zariadení. VMware vSphere 6 Standard môžete konsolidovať svoje aplikácie na menej serverov a znížiť kapitálové a prevádzkové náklady. Môžete tiež zlepšiť dostupnosť a agilitu aplikácií a chrániť svoje údaje pomocou pokročilých bezpečnostných funkcií.

 
Ďalšie odkazy na "VMWARE vSPHERE 6 STANDARD"
Recenzie zákazníkov pre "VMWARE vSPHERE 6 STANDARD"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.