Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNE
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 8 STANDARD

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10597
  • VS8-STD-C
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
995,90 € *

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informácie o výrobku "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"

Novinky vo VMware vSphere 8 Standard

VMware vSphere 8 Standard je jednou zo štyroch edícií vSphere. vSphere 8 Standard je licencovaná podľa fyzických hostiteľských procesorov. Od verzie 7 je maximálny počet jadier procesora obmedzený na 32. Veľkosť operačnej pamäte sa nezohľadňuje. Na licencovanom serveri vSphere môže byť spustený ľubovoľný počet virtuálnych počítačov (VM). Nezahŕňa vCenter Server (/vendor/vmware/vcenter-server/standard/). Hlavnými prípadmi použitia vSphere Standard sú konsolidácia serverov a kontinuita podnikania.

vSphere 8 Standard obsahuje nové funkcie a vylepšenia

Pri aktualizácii systémov vSphere sa ukázalo, že verzia vCenter je vždy vyššia alebo rovnaká ako verzia ESXi. Vďaka tomu môžete využívať všetky nové funkcie zavedené v najnovšej verzii vSphere. Ďalšie informácie o číslach zostáv vSphere nájdete v častiach Čísla zostáv a verzie VMware vCenter Server a Čísla zostáv a verzie VMware ESXi/ESX. Informácie o obmedzeniach aktualizácie pre verzie vSphere Back-in-Time nájdete v článku 67077 databázy znalostí VMware.

vylepšenia vSphere Cluster Service (vCLS): S aktualizáciou vSphere 7.0 Update 3 môžu správcovia vSphere nakonfigurovať virtuálne počítače vCLS na prevádzku na konkrétnych dátových úložiskách konfiguráciou nastavení dátového úložiska vCLS pre virtuálne počítače každého klastra. Správcovia môžu tiež definovať zásady spracovania údajov, aby určili, ako má vSphere Distributed Resource Scheduler (DRS) umiestniť skupiny virtuálnych počítačov vCLS proxy (vCLS VM) a iných virtuálnych počítačov pracovného zaťaženia.

VMware vSphere 8 Standard poskytuje vysoko flexibilnú virtualizačnú platformu

VMware vSphere 8 Standard je virtualizačná platforma pre dátové centrá a servery, ktorá je kľúčovým digitálnym základom pre cloudové infraštruktúry. Vďaka verzii vSphere 8 Standard možno dátové centrá ľahko transformovať na cloudové prostredia bez ohľadu na aplikácie a operačné systémy zariadení.

VMware vSphere 8 Standard - Virtualizačná platforma od spoločnosti VMware: VMware vSphere 8 Standard je založená na koncepcii virtualizácie a využíva jej silu na transformáciu dátového centra na zjednodušenú infraštruktúru cloud computingu. To umožňuje IT organizáciám poskytovať IT služby flexibilne a spoľahlivo. VMware vSphere 8 Standard ako cloudový operačný systém spravuje veľké infraštruktúry, ako sú úložiská, siete a procesory, v dynamickom a bezproblémovom prevádzkovom prostredí. Okrem toho tento softvérový balík dokáže spravovať všetky zložité funkcie dátového centra.

Ďalšie odkazy na "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"
Recenzie zákazníkov pre "VMWARE vSPHERE 8 STANDARD"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.