Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS KIT

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10546
  • VS7-ESSL-KIT-C
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
344,90 € * 381,90 € * (9,69% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informácie o výrobku "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS KIT"

Objavte ďalšiu úroveň virtualizácie so sadou VMware vSphere 7 Essentials Kit

Súprava VMware vSphere 7 Essentials Kit je komplexný balík pre malé podniky, ktoré hľadajú robustné, škálovateľné a bezpečnostne spoľahlivé virtualizačné riešenie. Či už robíte prvé kroky do sveta virtualizácie, alebo chcete vylepšiť svoju existujúcu infraštruktúru, sada vSphere 7 Essentials Kit vám poskytne nástroje potrebné na vytvorenie a správu efektívneho a bezpečného virtuálneho prostredia.

Úvod do súpravy VMware vSphere 7 Essentials Kit

súprava vSphere 7 Essentials Kit je kompletné virtualizačné riešenie určené špeciálne pre malé podniky. Obsahuje všetky základné komponenty, ktoré potrebujete na vytvorenie a správu virtuálneho prostredia, vrátane hostiteľov ESXi a zariadenia vCenter Server Appliance.

Vďaka intuitívnemu používateľskému rozhraniu a robustným nástrojom na správu je súprava vSphere 7 Essentials Kit nielen výkonná, ale aj jednoduchá na používanie, čo z nej robí ideálnu voľbu pre malé podniky, ktoré chcú optimalizovať svoje IT zdroje a zefektívniť svoje pracovné postupy.

Čo je nové v súprave vSphere 7 Essentials Kit?

Súprava VMware vSphere 7 Essentials Kit prináša niekoľko kľúčových vylepšení a nových funkcií, ktoré ju odlišujú od jej predchodcov. Patria medzi ne vylepšené funkcie zabezpečenia, väčšia škálovateľnosť a rozšírené možnosti automatizácie a zjednodušenia správy IT.

Maximalizujte výkon IT so sadou VMware vSphere 7 Essentials Kit

So súpravou VMware vSphere 7 Essentials Kit môžete maximalizovať výkon svojich IT zdrojov a zároveň znížiť prevádzkové náklady. Konsolidáciou fyzických serverov do virtuálnych strojov môžete efektívnejšie využívať svoje zdroje a znížiť prestoje v IT infraštruktúre.

Optimalizácia výkonu

Súprava VMware vSphere 7 Essentials Kit využíva pokročilé technológie, ktoré vám pomôžu optimalizovať výkon vašich IT systémov. Patria sem funkcie, ako je dynamické plánovanie zdrojov (DRS), ktoré automaticky vyrovnáva zaťaženie virtuálnych strojov, aby sa zabezpečil optimálny výkon, a vMotion, ktorý vám poskytuje flexibilitu pri presúvaní spustených virtuálnych strojov medzi hostiteľmi bez prestojov.

Zníženie prevádzkových nákladov

Vďaka konsolidácii serverov a optimalizácii zdrojov IT vám súprava VMware vSphere 7 Essentials Kit pomôže znížiť prevádzkové náklady. Menší počet fyzických serverov znamená menšie náklady na hardvér, nižšiu spotrebu energie a menej údržby, čo môže viesť k výrazným úsporám nákladov.

Súhrnne možno povedať, že súprava VMware vSphere 7 Essentials Kit je výkonné a nákladovo efektívne riešenie pre malé podniky, ktoré chcú optimalizovať a modernizovať svoju IT infraštruktúru. Vďaka jednoduchému používateľskému rozhraniu, pokročilým funkciám a robustnosti poskytuje všetko, čo potrebujete na vytvorenie a správu bezpečného a efektívneho virtuálneho prostredia.

Vylepšenia zabezpečenia v súprave VMware vSphere 7 Essentials Kit

V dnešnom digitálnom svete sa už o bezpečnosti nedá vyjednávať. So sadou VMware vSphere 7 Essentials Kit sú vaše virtuálne počítače a dáta dobre chránené. Ponúka integrovanú bezpečnostnú architektúru, ktorá siaha od hardvérovej až po aplikačnú vrstvu a poskytuje kompletnú ochranu vašej IT infraštruktúry.

Integrované šifrovanie

Jedným z najvýznamnejších aspektov zabezpečenia súpravy VMware vSphere 7 Essentials Kit je integrované šifrovanie. To znamená, že všetky údaje uložené vo vašom virtuálnom prostredí sú automaticky šifrované. Vaše cenné informácie sú tak chránené pred neoprávneným prístupom a sú nečitateľné aj v prípade krádeže.

Bezpečnostné politiky a dodržiavanie predpisov

Súprava VMware vSphere 7 Essentials Kit vám tiež poskytuje možnosť nastaviť a presadzovať bezpečnostné politiky, aby ste zaistili súlad s podnikovými normami. Vďaka funkciám, ako sú Host Profiles a Auto Deploy, môžete rýchlo a jednoducho aplikovať konzistentné konfigurácie na viacerých hostiteľoch, čo uľahčuje dodržiavanie noriem a bezpečnostných predpisov.

Zjednodušte si správu IT pomocou súpravy VMware vSphere 7 Essentials

Okrem výkonu a zabezpečenia poskytuje súprava VMware vSphere 7 Essentials Kit aj množstvo funkcií, ktoré zjednodušujú správu vášho virtuálneho prostredia. Tieto funkcie znižujú zložitosť a režijné náklady na správu a umožňujú vám sústrediť sa na to, čo je skutočne dôležité: Na vaše podnikanie.

Automatizovaná správa a prevádzka

Súprava VMware vSphere 7 Essentials Kit obsahuje funkcie na automatizáciu procesov správy a prevádzky, ktoré vám môžu ušetriť čas a zdroje. Vďaka funkciám, ako sú Auto Deploy, Host Profiles a Update Manager, môžete automatizovať mnohé opakujúce sa úlohy a zabezpečiť, aby boli vaši hostitelia vždy aktuálni.

Škálovateľnosť a zabezpečenie do budúcnosti

Súprava VMware vSphere 7 Essentials Kit je navrhnutá tak, aby bola škálovateľná a odolná voči budúcnosti. Umožňuje vám rozširovať a modernizovať virtuálnu infraštruktúru podľa potreby bez toho, aby ste museli investovať do ďalšieho hardvéru. Podporuje tiež najnovšie technológie a štandardy, takže si môžete byť istí, že vaša IT infraštruktúra bude môcť v budúcnosti rásť spolu s vašou firmou.

Súprava VMware vSphere 7 Essentials Kit celkovo poskytuje robustné, bezpečné a ľahko spravovateľné virtualizačné riešenie, ktoré je dokonale prispôsobené potrebám malých podnikov. Vďaka kombinácii výkonných funkcií, zabudovaného zabezpečenia a zjednodušenej správy je ideálnou voľbou pre podniky, ktoré chcú modernizovať a optimalizovať svoju IT infraštruktúru.

Ďalšie odkazy na "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS KIT"
Recenzie zákazníkov pre "VMWARE vSPHERE 7 ESSENTIALS KIT"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie