Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10591
  • VS8-ESSL-KIT-C
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
424,90 € * 470,90 € * (9,77% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informácie o výrobku "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT"

VMware vSphere 8 Essentials Kit pre malé podniky

VMware vSphere 8 Essentials Kit je štartovacia súprava, ktorá umožňuje malým podnikom virtualizovať a centrálne spravovať ich fyzické servery. Výsledkom sú nižšie náklady na hardvér, vyššia prevádzková efektívnosť a menšie počiatočné investície. Súprava obsahuje šesť licencií procesora pre vSphere Essentials (pre tri servery, maximálne dva procesory na server) a jednu licenciu pre vCenter Server Essentials.

Spoločnosť VMware tvrdo pracovala na odstránení fyzických obmedzení bezplatného hypervízora vSphere. Napríklad limit pamäte vSphere 5 je stále 32 GB. V ESXi 6.5 už nie je žiadny iný hardvérový limit ako maximálne dva fyzické CPU a osem vCPU na virtuálny počítač. Prevádzka dvoch šesťjadrových procesorov Xeon so 128 GB RAM a konfiguráciou RAID na jednom počítači už nie je problém. Takto nakonfigurovaný počítač je veľmi výkonný virtualizačný hostiteľ a nevyžaduje žiadne platené licencie.

vSphere 8 Essentials Kit je určená pre malé podniky, ktoré potrebujú na konsolidáciu serverov maximálne 3 hostiteľov a 2 procesory. Obsahuje vSphere (len ESXi) a vCenter Server na centralizovanú správu hostiteľov a virtuálnych počítačov. Ak potrebujete ďalšie funkcie, napríklad vysokú dostupnosť, mali by ste si pozrieť sadu vSphere Essentials Plus (znak plus v názve sa líši).

prehľad vSphere 8 Essentials Kit

Platený softvér samozrejme ponúka viac funkcií ako bezplatné produkty. V tomto prípade v bezplatnej edícii vSphere chýbajú niektoré nástroje a funkcie, ako napríklad vMotion, Fault Tolerance alebo vSAN. Všetky tieto funkcie vyžadujú aspoň tri uzly servera. Obmedzenia spojené s bezplatnými edíciami vSphere možno rozdeliť do dvoch oblastí: Hardvér a súbor funkcií.

Budúce virtuálne počítače využívajúce DirectPath I/O preto budú môcť využívať viac virtualizačných funkcií, napríklad vMotion, namiesto toho, aby boli viazané na pôvodného hostiteľa. Táto funkcia vyžaduje novú verziu virtuálneho hardvéru 20.

vSphere 8 Essentials Kit Škálovanie skupín

Spoločnosť VMware predstavila na veľtrhu Explore 2022 (predtým VMworld) ďalšie hlavné verzie systémov vSphere a vSAN. Medzi kľúčové nové funkcie patria rozšírenia virtualizácie zariadení (DVX), vyššia škálovateľnosť vHardware 20, konfiguračné politiky pre skupiny zariadení, vTPM a súbory údajov vSphere.

Ďalšie odkazy na "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT"
Recenzie zákazníkov pre "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS KIT"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.