Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNE
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10599
  • VCS8-STD-C
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
5 659,90 € *

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informácie o výrobku "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"

VMware vCenter Server 8 Standard na správu virtuálnych infraštruktúr

vCenter Server 8 Standard je výkonný základný nástroj na správu infraštruktúry založenej na technológii vSphere a jej prostredia. Pokročilý softvér na správu serverov ponúka širokú škálu funkcií na spoľahlivú automatizáciu a konfiguráciu, ako aj ďalšie prispôsobenie alebo odstránenie virtuálnych dátových centier, virtuálnych strojov a virtuálnych aplikácií v hybridných cloudoch. Okrem toho možno funkčný rozsah VMware vCenter Server 8 Standard ľahko rozšíriť pomocou rôznych zásuvných modulov, napríklad integráciou nástrojov na fyzickú a virtuálnu správu.

S VMware vCenter Server 8 Standard môžu spoločnosti využívať škálovateľnú a rozšíriteľnú platformu, s ktorou možno ľahko a efektívne spravovať veľké množstvo scenárov VMware - až do veľkého počtu virtuálnych počítačov, systémov úložísk alebo virtuálnych sietí.

vCenter Server 8 Standard Centralizované riešenie správy virtuálnych počítačov VMware, hostiteľov Esxi a aplikácií

Správca aktualizácií vCenter Server 8 Standard a vCenter Converter sú tiež integrované do vCenter 8 Standard. VMware vCenter Server centrálne spravuje mnoho virtuálnych počítačov distribuovaných na jednom alebo viacerých hostiteľoch ESXi. Pomocou servera vCenter Server 8 Standard možno centrálne zaznamenávať a vyhodnocovať aj merania výkonu všetkých hostiteľov a virtuálnych počítačov.

Vďaka centrálnej správe virtuálnych hostiteľov a virtuálnych počítačov z jedinej konzoly poskytuje vCenter Server 8 jednoduché a komplexné ovládanie vrátane všetkých úrovní viditeľnosti. Výkonné nástroje servera vCenter Server 8 Standard tak zjednodušujú efektívnu správu infraštruktúry vSphere a ponúkajú aj rozsiahle možnosti ovládania. Okrem toho je prostredníctvom servera vCenter Server k dispozícii aj migrácia pracovnej záťaže za chodu, úplné klonovanie a studená migrácia pre vMotion. Rozhranie API webových služieb tiež uľahčuje flexibilnú integráciu servera vCenter Server s existujúcim softvérom na správu systémov.

vCenter Server 8 Standard - lepší výkon a škálovateľnosť pre veľké virtuálne infraštruktúry

server vCenter Server 8 Standard poskytuje proaktívnu, automatizovanú správu na dynamické poskytovanie nových služieb. Zdroje možno prideľovať a optimalizovať s maximálnou účinnosťou. Napríklad až 15 inštancií vCenter Server môže spravovať 70 000 virtuálnych počítačov a 5 000 hostiteľov. Prostredníctvom dynamickej správy zdrojov vrátane prideľovania zdrojov vCenter Server inteligentne prideľuje dostupné zdroje virtuálnym počítačom. To uľahčuje dodržiavanie dohôd o úrovni služieb (SLA) pre kritické podnikové aplikácie.

vCenter Server 8 Standard obsahuje všetky dostupné funkcie vCenter Server. Možno spravovať až 2 000 hostiteľov vSphere ESXi.

vCenter Server dokáže tiež bezproblémovo rozšíriť lokálne prostredia na verejné cloudy založené na technológii vSphere, ako je napríklad VMware Cloud na AWS - transparentne spravovať až 2 000 hostiteľov a 35 000 virtuálnych počítačov pomocou jedinej inštancie vCenter Servera - bez ohľadu na to, ktorá verzia vCenter Servera je spustená.

Ďalšie odkazy na "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"
Recenzie zákazníkov pre "VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.