Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
VMWARE vCENTER SERVER 7 FOUNDATION VMWARE vCENTER SERVER 7 FOUNDATION
Hľadáte spoľahlivé, cenovo dostupné a ľahko použiteľné virtualizačné riešenie? Potom je pre vás určený VMware vCenter Server 7 Foundation. Tento softvér je ideálny pre malé podniky, ktoré chcú využívať výhody virtualizácie bez toho, aby...
992,90 € *
VMWARE vCENTER SERVER 7 STANDARD VMWARE vCENTER SERVER 7 STANDARD
VMware vCenter Server 7 Standard VMware poskytuje centrálnu platformu pre prostredie Management. Ponúka zjednodušené Management prostredia vSphere, vyšší výkon a škálovateľnosť a lepšie zabezpečenie. Pomocou stránky VMware vCenter Server...
4 052,90 € *
VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD
VMware vCenter Server 8 Standard na správu virtuálnych infraštruktúr vCenter Server 8 Standard je výkonný základný nástroj na správu infraštruktúry založenej na technológii vSphere a jej prostredia. Pokročilý softvér na správu serverov...
5 094,90 € *

VMware vCenter Server

Vďaka stránke VMware vCenter Server majú spoločnosti k dispozícii škálovateľnú a rozšíriteľnú platformu, pomocou ktorej môžu jednoducho a efektívne spravovať veľké množstvo scenárov VMware - až do veľkého počtu virtuálnych počítačov, úložísk alebo virtuálnych sietí.

server vCenter Server od spoločnosti VMware je výkonný základný nástroj na správu infraštruktúr založených na technológii vSphere a ich prostredia. Pokročilý softvér na správu serverov ponúka komplexné funkcie na spoľahlivú automatizáciu a poskytovanie virtuálnych dátových centier, virtuálnych strojov a virtuálnych aplikácií v hybridnom cloude, ako aj na ich ďalšie prispôsobenie alebo odstránenie. Okrem toho možno funkčný rozsah VMware vCenter Server jednoducho rozšíriť prostredníctvom rôznych zásuvných modulov, napríklad integráciou nástrojov na správu fyzických a virtuálnych serverov, a to aj od iných poskytovateľov.

Administrátorom vCenter umožňuje jednotnú správu clustrov, hostiteľov a virtuálnych strojov z jedného centrálneho miesta vrátane konfigurácie a monitorovania výkonu a priepustnosti clustrov, hostiteľov, virtuálnych strojov, ako aj úložných riešení - okrem mnohých ďalších komponentov, ktoré možno použiť v infraštruktúre vSphere, ako napríklad VMware vMotion a svMotion. Okrem toho môžu využívať výhody zjednodušenej, efektívnej a škálovateľnej správy, centralizovanej transparentnosti a rozšíriteľnosti do hybridného cloudu - to všetko z jedinej konzoly.

Aké funkcie ponúka vCenter Server 7?

server vCenter Server 7 poskytuje jednoduché aj komplexné riadenie vrátane prehľadu na všetkých úrovniach prostredníctvom centralizovanej správy virtualizovaných hostiteľov a virtuálnych strojov z jedinej konzoly. Výkonné nástroje servera vCenter Server tak zjednodušujú efektívnu správu infraštruktúr vSphere a zároveň ponúkajú rozsiahle možnosti kontroly. Okrem toho vCenter Server umožňuje aj živú migráciu pracovných záťaží pomocou vMotion, úplného klonovania a studenej migrácie. Rozhrania API webových služieb tiež uľahčujú flexibilnú integráciu servera vCenter Server do existujúceho softvéru na správu systému.

Jeden správca môže ľahko získať prehľad o konfigurácii všetkých kľúčových komponentov existujúcej virtuálnej infraštruktúry a zároveň spravovať stovky pracovných záťaží, čím sa produktivita riešenia vCenter Server v porovnaní so správou fyzických infraštruktúr viac ako zdvojnásobí. Keďže vCenter Server beží na operačnom systéme Photon, opravy a aktualizácie sa vykonávajú nezávisle od tretích strán, navyše čas riešenia problémov sa môže skrátiť vďaka bezplatnej licencii na Log Insight.

Spoľahlivé nasadenie virtuálnej infraštruktúry

server vCenter Server poskytuje proaktívnu, automatizovanú správu na dynamické poskytovanie nových služieb. Zdroje možno prideľovať a optimalizovať s maximálnou efektívnosťou. Napríklad 15 inštancií servera vCenter Server dokáže spravovať až 70 000 virtuálnych počítačov a 5 000 hostiteľov. Prostredníctvom dynamickej správy zdrojov vrátane prideľovania zdrojov vCenter Server inteligentne rozdeľuje dostupné zdroje virtuálnym strojom. To umožňuje ľahko dosiahnuť úrovne služieb v súlade so zmluvami o úrovni služieb (SLA) pre kritické obchodné aplikácie.

Vysoká škálovateľnosť a rozšíriteľnosť v hybridnom cloude

Server vCenter Server tiež umožňuje bezproblémové rozšírenie lokálnych prostredí do verejných cloudov založených na technológii vSphere, ako je napríklad VMware Cloud na AWS - pomocou jednej inštancie servera vCenter Server možno transparentne spravovať až 2 000 hostiteľov a 35 000 virtuálnych strojov - bez ohľadu na to, aká verzia servera vCenter Server je spustená.

Ďalšie nástroje a funkcie VMware vCenter Server

Medzi ďalšie funkcie, ktoré možno nasadiť prostredníctvom servera vCenter Server, patria napr:

 • VMware vSphere vMotion
 • VMware vSphere Distributed Resource Scheduler
 • VMware vSphere High Availability (HA)
 • VMware vSphere Fault Tolerance
 • VMware vRealize Orchestrator na vytváranie najlepších pracovných postupov
 • VMware vCenter Server Nástroj Converge na jednoduchšiu migráciu
 • vRealize Log Insight pre vCenter Server vo verzii Light ponúka lepšiu transparentnosť, ako aj vizualizáciu trendov udalostí na rýchlejšie riešenie problémov

Kľúčové výhody VMware vCenter Server 7 v skratke

Ako centrálna, rozšíriteľná platforma ponúka VMware vCenter Server nasledujúce výhody pre jednoduchú a automatizovanú správu virtuálnych infraštruktúr:

 • Jednoduché nasadenie : vCenter Server možno nasadiť ako predkonfigurované virtuálne zariadenie v niekoľkých krokoch.
 • Centralizované, používateľsky prívetivé ovládanie : Vďaka klientovi vSphere založenému na HTML5 môže vCenter Server spravovať celú infraštruktúru vSphere z ľubovoľného prehliadača - citlivo a z jedného miesta. Jediným kliknutím možno používateľom priradiť jednotlivé roly, prezerať inventár vCenter Server alebo zabezpečovať nové virtuálne počítače.
 • Rozšíriteľnosť servera vSphere Server prostredníctvom otvorenej architektúry zásuvných modulov : Správcovia IT môžu integrovať a spravovať server vCenter Server pomocou zásuvných modulov vSphere Client od certifikovaných partnerov spoločnosti VMware. Otvorený vSphere Client plug-in SDK umožňuje implementáciu zálohovania, ochrany dát, správy zabezpečenia, sietí a serverových funkcií priamo cez vCenter Server.
 • Vysoká ochrana inštancií vCenter Server: vCenter Server High Availability - chráni zariadenie vCenter Server a súvisiace služby s natívnou vysokou dostupnosťou a RTO menej ako 10 minút.
 • Jednoduché zálohovanie: Integrovaný plánovačzálohovania a obnovy VMware zjednodušuje plánovanie zálohovania zariadenia vCenter Server Appliance vrátane správy počtu uchovávaných záloh.
 • Jednotná správa záplat a aktualizácií: VMware vSphere Update Manager zjednodušuje a urýchľuje automatizované skenovanie a záplatovanie aktívnych hostiteľov ESXi. Zariadenie vCenter Server Appliance možno tiež opakovane nasadzovať zo šablóny pomocou rozhraní RESTful API.
 • Vysoká bezpečnosť a dostupnosť prostredia vSphere: Automatizované a proaktívne funkcie správy, ako napríklad automatické vyrovnávanie záťaže a pracovné postupy automatizácie pripravené na použitie, zabezpečujú vysokú dostupnosť.