Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNE
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
VMWARE vCENTER SERVER 7 STANDARD VMWARE vCENTER SERVER 7 STANDARD
VMware vCenter Server 7 Standard VMware poskytuje centrálnu platformu pre prostredie Management. Ponúka zjednodušené Management prostredia vSphere, vyšší výkon a škálovateľnosť a lepšie zabezpečenie. Pomocou stránky VMware vCenter Server...
4 501,90 € *
VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD
VMware vCenter Server 8 Standard na správu virtuálnych infraštruktúr vCenter Server 8 Standard je výkonný základný nástroj na správu infraštruktúry založenej na technológii vSphere a jej prostredia. Pokročilý softvér na správu serverov...
5 659,90 € *
VMWARE vCENTER SERVER 7 FOUNDATION VMWARE vCENTER SERVER 7 FOUNDATION
Hľadáte spoľahlivé, cenovo dostupné a ľahko použiteľné virtualizačné riešenie? Potom je pre vás určený VMware vCenter Server 7 Foundation. Tento softvér je ideálny pre malé podniky, ktoré chcú využívať výhody virtualizácie bez toho, aby...
1 101,90 € *

Aké funkcie ponúka vCenter Server 7?

vCenter Server 7 ponúka jednoduché a komplexné ovládanie vrátane transparentnosti na všetkých úrovniach prostredníctvom centralizovanej správy virtualizovaných hostiteľov a virtuálnych počítačov prostredníctvom jedinej konzoly. Výkonné nástroje vCenter Server tak zjednodušujú efektívnu správu infraštruktúr vSphere a ponúkajú aj rozsiahle možnosti kontroly. Okrem toho je na stránke vCenter Server možná aj živá migrácia pracovných záťaží pomocou vMotion, úplné klonovanie a studená migrácia. Rozhrania API webových služieb tiež uľahčujú flexibilnú integráciu vCenter Server do existujúceho softvéru na správu systému.

Jediný správca tak má priamy prehľad o konfigurácii všetkých kľúčových komponentov existujúcej virtuálnej infraštruktúry a zároveň spravuje stovky pracovných záťaží, čím sa produktivita riešenia vCenter Server v porovnaní so správou fyzických infraštruktúr viac ako zdvojnásobuje. Keďže vCenter Server beží na operačnom systéme Photon OS, záplaty a aktualizácie sa vykonávajú nezávisle od tretích strán a čas riešenia problémov sa môže skrátiť vďaka bezplatnej licencii na Log Insight.

Spoľahlivé nasadenie virtuálnej infraštruktúry

vCenter Server poskytuje proaktívnu, automatizovanú správu na dynamické poskytovanie nových Services. Zdroje možno prideľovať s maximálnou efektívnosťou. Zdroje možno prideľovať a optimalizovať s maximálnou účinnosťou. Napríklad 15 inštancií vCenter Server môže spravovať až 70 000 virtuálnych počítačov a 5 000 hostiteľov. Prostredníctvom dynamickej správy zdrojov vrátane prideľovania zdrojov vCenter Server inteligentne rozdeľuje dostupné zdroje medzi virtuálne počítače. To umožňuje jednoduché dodržiavanie úrovní služieb v súlade s dohodami o úrovni služieb (SLA) pre kritické podnikové aplikácie.

Vysoká škálovateľnosť a rozšíriteľnosť v hybridnom systéme Cloud

Pomocou vCenter Server je tiež možné bezproblémovo rozšíriť lokálne prostredia na vSphere-založené na verejných cloudoch, ako napríklad VMware Cloud na AWS - až 2 000 hostiteľov a 35 000 virtuálnych strojov je možné transparentne spravovať pomocou jedinej vCenter Server inštancie - bez ohľadu na to, aká verzia vCenter Server je spustená.

Ďalšie nástroje a funkcie VMware vCenter Server

Medzi ďalšie funkcie, ktoré možno nasadiť prostredníctvom stránky vCenter Server , patria:

 • VMware vSphere vMotion
 • VMware vSphere Distribuovaný plánovač zdrojov
 • VMware vSphere Vysoká dostupnosť (HA)
 • VMware vSphere Tolerancia porúch
 • VMware vRealize Orchestrátor na vytváranie najlepších pracovných postupov
 • VMware vCenter Server Nástroj Converge na jednoduchšiu migráciu
 • vRealize Log Insight pre vCenter Server vo verzii Light poskytuje lepšiu transparentnosť, ako aj vizualizáciu trendov udalostí na rýchlejšie riešenie problémov

Kľúčové výhody VMware vCenter Server 7 v skratke

Ako centrálna, rozšíriteľná platforma ponúka VMware vCenter Server nasledujúce výhody pre jednoduchú a automatizovanú správu virtuálnych infraštruktúr:

 • Jednoduché nasadenie: vCenter Server možno nasadiť ako predkonfigurované virtuálne zariadenie v niekoľkých krokoch.
 • Centralizované, používateľsky prívetivé ovládanie: Vďaka HTML5 na vSphere Client vCenter Server možno celú infraštruktúru vSphere spravovať z akéhokoľvek prehliadača - citlivo a z jedného miesta. Jediným kliknutím môžete používateľom priradiť jednotlivé roly, prezerať inventár vCenter Server alebo poskytovať nové virtuálne počítače.
 • Rozšíriteľnosť vSphere Server prostredníctvom otvorenej architektúry zásuvných modulov: Správcovia IT môžu integrovať a spravovať zásuvné moduly od certifikovaných partnerov VMware do vCenter Server pomocou zásuvných modulov vSphere Client . Otvorený vSphere Client plug-in SDK umožňuje implementáciu zálohovania, zabezpečenia dát, správy zabezpečenia, siete a serverových funkcií priamo prostredníctvom vCenter Server .
 • Vysoká ochrana inštancií vCenter Server : vCenter Server Vysoká dostupnosť - chráni zariadenie vCenter Server a zodpovedajúce Services s prirodzenou vysokou dostupnosťou a RTO menej ako 10 minút.
 • Jednoduché zálohovanie: Integrovaný plánovač zálohovania a obnovy VMware zjednodušuje plánovanie zálohovania zariadenia vCenter Server vrátane správy počtu uchovávaných záloh.
 • Jednotná správa záplat a aktualizácií: VMware vSphere Update Manager zjednodušuje a urýchľuje automatizované skenovanie a záplatovanie aktívnych hostiteľov ESXi. Zariadenie vCenter Server možno opakovane nasadiť aj zo šablóny pomocou rozhrania API RESTful.
 • Vysoká bezpečnosť a dostupnosť z vSphere: Automatizované a proaktívne funkcie správy, ako je automatické vyrovnávanie záťaže a automatické pracovné postupy pripravené na použitie, zabezpečujú vysokú dostupnosť.