Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Pre filtrovanie neboli nájdené žiadne výsledky!
VMWARE vCENTER SERVER 7 FOUNDATION VMWARE vCENTER SERVER 7 FOUNDATION
Hľadáte spoľahlivé, cenovo dostupné a ľahko použiteľné virtualizačné riešenie? Potom je pre vás určený VMware vCenter Server 7 Foundation. Tento softvér je ideálny pre malé podniky, ktoré chcú využívať výhody virtualizácie bez toho, aby...
992,90 € *
VMWARE vCENTER SERVER 7 STANDARD VMWARE vCENTER SERVER 7 STANDARD
VMware vCenter Server 7 Standard VMware poskytuje centrálnu platformu pre prostredie Management. Ponúka zjednodušené Management prostredia vSphere, vyšší výkon a škálovateľnosť a lepšie zabezpečenie. Pomocou stránky VMware vCenter Server...
4 052,90 € *
VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD VMWARE vCENTER SERVER 8 STANDARD
VMware vCenter Server 8 Standard - Centrálne riadenie vášho virtualizačného prostredia VMware vCenter Server 8 Standard je špičkové riešenie na správu a riadenie celého vášho virtualizačného prostredia. V tomto článku sa dozviete, prečo...
5 094,90 € *

VMware vCenter: Centralizovaná správa a kontrola vášho virtualizačného prostredia

VMware vCenter je výkonné softvérové riešenie, ktoré pomáha firmám efektívne spravovať a kontrolovať ich virtualizačné prostredie. V texte tejto kategórie sa budeme venovať kľúčovým funkciám a výhodám VMware vCenter.

Čo je VMware vCenter?

VMware vCenter je centralizovaná platforma na správu, ktorá firmám umožňuje spravovať a monitorovať ich virtuálne zdroje a infraštruktúry. Pomocou aplikácie vCenter môžete ovládať celé svoje virtualizačné prostredie z jedinej konzoly bez ohľadu na to, či používate VMware vSphere alebo iné produkty VMware.

Výhody VMware vCenter

  • Centralizovaná správa: VMware vCenter poskytuje jediné rozhranie na správu virtuálnych počítačov, hostiteľov a zdrojov. To uľahčuje monitorovanie a správu celého virtualizačného prostredia.
  • Vysoká dostupnosť a odolnosť: VMware vCenter umožňuje nastaviť riešenia vysokej dostupnosti, ktoré zabezpečia odolnosť vašich virtuálnych počítačov. V prípade zlyhania hardvéru sa virtuálne počítače automaticky presunú na iných hostiteľov.
  • Optimalizácia zdrojov: VMware vCenter poskytuje nástroje na optimalizáciu zdrojov, ktoré zabezpečujú efektívne využívanie vašich virtuálnych strojov. To pomáha šetriť náklady a maximalizovať výkon.

Flexibilita a škálovateľnosť

VMware vCenter ponúka flexibilitu a škálovateľnosť:

  • Správa viacerých cloudov: VMware vCenter umožňuje rozšíriť a spravovať virtualizačné prostredie v prostredí viacerých cloudov, čím zvyšuje flexibilitu vašej IT infraštruktúry.
  • Škálovateľnosť: vCenter je škálovateľný a podporuje správu stoviek alebo tisícov virtuálnych počítačov a hostiteľov.
  • Integrácia: VMware vCenter sa bezproblémovo integruje s ostatnými produktmi a riešeniami VMware a poskytuje pokročilé funkcie a možnosti.

VMware vCenter v akcii

Organizácie môžu nasadiť VMware vCenter v rôznych scenároch:

  • Konsolidácia: vCenter umožňuje konsolidovať servery a znížiť náklady na hardvér.
  • Automatizácia: vCenter umožňuje automatizovať úlohy a zvýšiť efektívnosť virtualizačného prostredia.
  • Bezpečnosť a dodržiavanie predpisov: vCenter ponúka nástroje na monitorovanie bezpečnosti a dodržiavanie predpisov.

Celkovo VMware vCenter umožňuje spoločnostiam efektívne spravovať ich virtualizačné prostredie. Vďaka centralizovanej správe, možnostiam vysokej dostupnosti a optimalizácii zdrojov môžu spoločnosti znížiť náklady a zvýšiť výkon svojich virtuálnych počítačov. VMware vCenter je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú komplexnú a centralizovanú správu svojich virtualizačných zdrojov.

Kategórie