Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10466
  • R18-01848
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
154,90 € * 170,90 € * (9,36% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množstvo 5x Device CAL
Systém  Server so systémom Windows 
CAL Device CAL
Rozsah dodávky Právo na používanie
Termín Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Terminálový server nie je kompatibilný(zobraziť RDS CAL )


Pre každé koncové zariadenie, pomocou ktorého používatelia pristupujú k serverovým službám systému Microsoft Windows Server 2022 v edícii Standard alebo Datacenter, je potrebná dodatočná licencia na prístup klienta (Device CAL), ktorá nie je súčasťou serverovej licencie. Len táto licencia poskytuje používateľovi koncového zariadenia vybaveného systémom Windows príslušné prístupové práva. Nezáleží na tom, či je stolný počítač, notebook, smartfón alebo tablet s operačným systémom Windows licencovaný licenciou Device CAL. To znamená, že kupujúci Device CAL slobodne rozhodnúť, ktoré licencované koncové zariadenie chce používať na prístup k Windows Server 2022 .

Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa produktu, obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL"

Maximalizácia efektivity so systémom Microsoft Windows Server 2022 - 5 Pack Device CAL

Prehľad

Microsoft Windows Server 2022 - 5 Pack Device CAL (Client Access Licence) je ideálnym riešením pre spoločnosti, ktoré potrebujú výkonné serverové prostredie s jednoduchou správou zariadení. Toto balenie s piatimi licenciami umožňuje až piatim zariadeniam prístup k pokročilým funkciám systému Windows Server 2022.

Výkonné funkcie

1. Optimalizované využitie zariadení: S týmto balíkom licencií môže až päť zariadení bezproblémovo pristupovať k výkonným funkciám systému Windows Server 2022. Maximalizujte efektivitu svojich zariadení a zvýšte produktivitu svojej spoločnosti.

2. Pokročilé zabezpečenie pre viacero zariadení: Chráňte svoju sieť pred hrozbami pomocou pokročilých bezpečnostných funkcií systému Windows Server 2022. Každá stránka Device CAL zabezpečuje bezpečný prístup až pre päť zariadení a chráni pred kybernetickými hrozbami.

3. Jednoduchá konfigurácia a správa zariadení: Tento licenčný balík ponúka nielen výkon, ale aj jednoduchú konfiguráciu a správu zariadení. Ľahko spravujte prístup až pre päť zariadení a prispôsobte konfiguráciu špecifickým požiadavkám vašej organizácie.

Jednoduchá správa

1. Efektívna správa licencií pre viacero zariadení: Majte svoje licencie pod kontrolou vďaka efektívnej funkcii správy systému Windows Server 2022. Jednoducho monitorujte a spravujte využívanie licencií svojich piatich zariadení.

2. Používateľsky prívetivé rozhranie pre jednoduchý prístup k zariadeniam: Licencie CAL pre zariadenia poskytujú intuitívne rozhranie na jednoduchú konfiguráciu a správu prístupu k zariadeniam. Znížte nároky na správu a zvýšte efektivitu pre všetkých päť zariadení.

Spĺňa požiadavky najnovšej aktualizácie užitočného stola od spoločnosti Google

Optimálna kompatibilita pre viaceré zariadenia: Microsoft Windows Server 2022 - 5 Pack Device CAL je plne kompatibilný s najnovšími požiadavkami aktualizácie Google helpful desk. Zostaňte aktuálny a zaistite si bezproblémovú integráciu pre všetkých päť zariadení.

Záver

Microsoft Windows Server 2022 - 5 Pack Device CAL ponúka nákladovo efektívne a výkonné riešenie pre organizácie, ktoré uprednostňujú jednoduchú správu zariadení v prostredí servera. Maximalizujte efektivitu, optimalizujte zabezpečenie a zjednodušte správu zariadení - to všetko vďaka jednoduchej správe licencií. Pripravte svoju organizáciu na úspešnú digitálnu budúcnosť a využite svoje zdroje na maximum.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie