Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10456
  • R18-01848
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
34,90 € * 37,90 € * (7,92% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Množstvo 1x Device CAL
Systém  Server so systémom Windows 
CAL Device CAL
Rozsah dodávky Právo na používanie
Termín Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Terminálový server nie je kompatibilný(zobraziť RDS CAL )


Pre každé koncové zariadenie, pomocou ktorého používatelia pristupujú k serverovým službám systému Microsoft Windows Server 2022 v edícii Standard alebo Datacenter, je potrebná dodatočná licencia na prístup klienta (Device CAL), ktorá nie je súčasťou serverovej licencie. Len táto licencia poskytuje používateľovi koncového zariadenia vybaveného systémom Windows príslušné prístupové práva. Nezáleží na tom, či je stolný počítač, notebook, smartfón alebo tablet s operačným systémom Windows licencovaný licenciou Device CAL. To znamená, že kupujúci Device CAL slobodne rozhodnúť, ktoré licencované koncové zariadenie chce používať na prístup k Windows Server 2022 .

Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa produktu, obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL"

Objavte výkon systému Microsoft Windows Server 2022 Device CAL

Prehľad

Microsoft Windows Server 2022 Device CAL (Client Access Licence) je kľúčovým komponentom pre spoločnosti, ktoré hľadajú najvyšší výkon a zabezpečenie. Táto licencia umožňuje vašej firme prístup k pokročilým funkciám systému Windows Server 2022 a zároveň poskytuje možnosť spravovať prístup na základe zariadení.

Výkonné funkcie

1. Optimalizovaná produktivita: So systémom Windows Server 2022 môžu spoločnosti zvýšiť svoju produktivitu. Serverová platforma ponúka vyšší výkon, optimalizované využitie zdrojov a umožňuje plynulé zaťaženie, ktoré spĺňa potreby moderných podnikov.

2. Pokročilé zabezpečenie: Chráňte svoju firemnú sieť pred hrozbami pomocou robustných bezpečnostných funkcií systému Windows Server 2022. Device CAL zabezpečuje bezpečný prístup k zdrojom a chráni citlivé údaje pred neoprávneným prístupom.

3. Flexibilita a škálovateľnosť: Táto licencia poskytuje vašej organizácii flexibilitu pri správe prístupu na základe zariadení. Ľahko škálujte svoju infraštruktúru tak, aby spĺňala rastúce potreby vašej organizácie.

Jednoduchá správa

1. Centrálna správa licencií: Udržujte si kontrolu nad licenciami pomocou funkcie centrálnej správy systému Windows Server 2022, ktorá umožňuje efektívne monitorovanie a správu používania licencií.

2. Jednoduché používanie: Stránka Device CAL poskytuje používateľsky prívetivé rozhranie na jednoduchú konfiguráciu a správu prístupu k zariadeniam. Minimalizujte námahu pri správe a maximalizujte efektivitu.

Spĺňa požiadavky najnovšej aktualizácie užitočného stola od spoločnosti Google

Kompatibilita a aktuálnosť: Windows Server 2022 Device CAL je plne kompatibilný s najnovšími požiadavkami aktualizácie Google helpful desk. Vďaka tomu je vaša organizácia vždy aktuálna a môže využívať výhody najnovšieho vývoja.

Záver

Microsoft Windows Server 2022 Device CAL ponúka komplexné riešenie pre organizácie, ktoré hľadajú výkon, zabezpečenie a flexibilitu. Využívajte pokročilé funkcie, optimalizujte svoju produktivitu a chráňte svoju sieť pred hrozbami - to všetko s jednoduchou správou licencií. S touto licenciou CAL ste pripravení na požiadavky digitálnej budúcnosti.

 

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DEVICE CAL"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie