Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT PUBLISHER 2021

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10491
 • 164-03723
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
85,90 € * 94,90 € * (9,48% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Kompatibilné


Publisher 2021 je všestranný, výkonný program od na profesionálne publikovanie na . Softvér môžu používať nielen firmy, ale aj súkromní používatelia, napríklad žiaci a študenti, na vytváranie presvedčivých publikácií všetkých druhov - od úpravy obrázkov a rozvrhnutia až po vytváranie tlačových šablón. Okrem rozsiahleho katalógu šablón pre letáky, brožúry, ako aj rozsiahlejšie katalógy, je k dispozícii množstvo nástrojov a efektov na ich navrhovanie a ďalšie úpravy podľa individuálnych predstáv. Vďaka intuitívnemu a používateľsky prívetivému používateľskému rozhraniu a prehľadnému usporiadaniu nástrojov môžu aj neskúsení používatelia a začiatočníci rýchlo začať pracovať s Microsoft Desktop Publisher 2021 a vytvárať tlačové médiá, ktoré spĺňajú aj vysoké štandardy, ale aj len logá, ikony a iné obrazové prvky.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT PUBLISHER 2021"

Microsoft Publisher 2021 - samostatný program v zakúpenej verzii

Publisher 2021 je všestranný a výkonný program od spoločnosti Microsoft na profesionálne publikovanie na počítači. Softvér môžu používať nielen firmy, ale aj súkromní používatelia, napríklad žiaci a študenti, na vytváranie presvedčivých publikácií všetkých druhov - od úpravy obrázkov a rozvrhnutia až po vytváranie tlačových šablón. Okrem rozsiahleho katalógu šablón pre letáky, brožúry, ako aj rozsiahlejšie katalógy, je k dispozícii množstvo nástrojov a efektov na ich navrhovanie a ďalšie úpravy podľa individuálnych predstáv. Vďaka intuitívnemu a používateľsky prívetivému používateľskému rozhraniu a prehľadnému usporiadaniu nástrojov môžu aj neskúsení používatelia a začiatočníci rýchlo začať pracovať sprogramom Publisher 2021 a vytvárať tlačové médiá, ktoré spĺňajú aj vysoké štandardy, ale aj len logá, ikony a iné obrazové prvky.

Tak ako v ostatných programoch balíka Office vo verzii 2021, aj vzhľad pásky je možné individuálne prispôsobiť vlastným potrebám, čím sa dosiahne veľká prehľadnosť. MS Publisher 2021 je preto tým správnym partnerom na presvedčivú a zručnú realizáciu vašich kreatívnych nápadov.

Vysoká kompatibilita s rôznymi formátmi a programami

Program na rozvrhnutie samozrejme umožňuje používať bežné formáty súborov, medzi ktoré patria formáty .JPG a .PDF, ako aj vlastné formáty spoločnosti Microsoft .XPS a .PUB; posledný menovaný formát možno dokonca otvoriť pomocou programu na rozvrhnutie Adobe. To znamená, že tlačové súbory vytvorené v programe MS Publisher možno použiť aj s iným softvérom na rozvrhovanie, čo zvyšuje kompatibilitu programu Publisher 2021. Na vytváranie bulletinov je k dispozícii formát HTML.

Publisher dokáže importovať aj súbory z iných programov balíka Office, napríklad grafy a tabuľky programu Excel alebo už naformátované texty programu Word.

Praktický sprievodca Pack & Go napokon automaticky zozbiera a zabalí všetky súbory súvisiace s publikáciou a potrebné na tlač (napr. obrázky, grafiku a písma) do jedného súboru, ktorý potom stačí odoslať do tlačovej služby alebo kopírovacieho obchodu alebo sprístupniť prostredníctvom služby Microsoft Cloud.

Stručný prehľad nových funkcií v aplikácii Publisher 2021

Okrem mnohých optimalizácií sa táto nová verzia Microsoft Publisher vyznačuje rozšírenými možnosťami použitia: Napríklad Publisher 2021 možno používať aj na zariadeniach s dotykovým ovládaním pomocou stylusu. Okrem toho môžete dokumenty Publisher zdieľať s ostatnými používateľmi prostredníctvom cloudovej služby OneDrive spoločnosti Microsoft. Vďaka spoľahlivej aktualizácii uložených súborov v reálnom čase a vysokým bezpečnostným štandardom zaručeným systémom Data Loss Prevention je práca na dokumentoch v systéme Publisher layout v tíme nielen efektívna, ale aj bezpečná.

Publisher 2021 ponúka okrem iného tieto funkcie a vlastnosti:

 • V oblasti návrhu je teraz k dispozícii samostatný stĺpec na úpravu viacerých obrázkov.
 • Obrázky možno vymieňať intuitívne a okamžite pomocou funkcie drag & drop.
 • K dispozícii je množstvo nových obrazových efektov: napr. tiene, svetelné efekty, 3D efekty a odrazy.
 • Tie sa dajú použiť aj na navrhovanie textov.
 • Pre použitie online fotografickej služby alebo digitálnej tlače môžu byť hotové publikácie uložené aj vo formáte JPG.

Publisher 2021 je zvyčajne k dispozícii len ako pevná súčasť niektorých verzií MS Office, ale v spoločnosti Wiresoft si môžete publikačný softvér kúpiť aj samostatne. Aby ste mohli používať verziu MS Publisher 2021 na počítači alebo inom koncovom zariadení kompatibilnom so systémom Windows, je povinnou požiadavkou operačný systém Windows 10.

V internetovom obchode Wiresoft si môžete zakúpiť najnovšiu verziu programu Publisher 2021, ako aj staršie verzie a mnohé ďalšie programy balíka Office za mimoriadne nízku cenu ako verziu pre jedného používateľa, úplne bez predplatného softvéru. V nasledujúcom podrobnom prehľade nájdete všetky zaujímavé a dôležité nové funkcie v aplikácii Publisher 2021.

Rozsah funkcií v programe Microsoft Publisher 2021

Publisher 2021 obsahuje vylepšenia už osvedčených existujúcich funkcií a nástrojov, ako aj niektoré novinky, a to aj v oblasti voľne použiteľnej grafiky a šablón, takže spektrum možností použitia je v tejto verzii ešte širšie ako predtým.

Používanie návrhov dizajnu pri navrhovaní dokumentov

Hneď po spustenístránky Publisher 2021 sa zobrazí rozsiahly katalóg šablón návrhov, ktorý obsahuje návrhy na rôzne tlačové dokumenty v typických formátoch: od jednoduchých vizitiek cez letáky na zasielanie až po rozsiahle katalógy. Každú zo šablón možno ďalej prispôsobiť - farby, písma a formátovanie možno nahradiť alebo doplniť inými. Súbor pôvodnej šablóny sa vždy zachová, takže k nemu možno opakovane pristupovať, pretože novo navrhnutá šablóna sa uloží ako kópia.

Tieto predvoľby dokumentov ocenia najmä začiatočníci a neskúsení používatelia, ktorí tak zakaždým dosiahnu atraktívne navrhnutý výsledok tlače.

Samozrejme, je možné navrhnúť aj vlastné šablóny a rozloženia. Tieto súbory je možné uložiť aj ako šablónu alebo hlavný súbor, aby boli pri ďalšom použití okamžite k dispozícii. Profesionálom to ušetrí veľa času a zabezpečí, že všetky dokumenty, ktoré sú na ňom založené, budú mať jednotný vzhľad a rovnakú kvalitu.

Používanie stavebných blokov pre publikácie

Na zabezpečenie opakujúceho sa, rovnakého vzhľadu dokumentov v rôznych formátoch a médiách možno v aplikácii Publisher 2021 použiť aj takzvané stavebné bloky. Ide o typické prvky, ako sú nadpisy, ale aj rámčeky, rámčeky atď. Podobne ako pri šablónach môžu používatelia používať stavebné bloky integrované v aplikácii Publisher alebo si vytvoriť vlastné stavebné bloky.

Úprava obrázkov a grafiky priamo v programe Publisher 2021

Grafiku a fotografie môžete vkladať priamo z počítača, z knižnice klipov Microsoft ClipArt alebo prostredníctvom vyhľadávania obrázkov v službe Bing či z albumu fotografií online. Tie môžete kedykoľvek vymeniť a nahradiť pomocou funkcie drag & drop. Vďaka funkcii pravítka ich možno po vložení umiestniť na požadované miesto s milimetrovou presnosťou.

Obrázkové súbory importované do dokumentu Publisher možno dokonca následne upravovať; je možné upraviť farebný tón aj intenzitu farieb a tiež zmenšiť veľkosť obrázka na požadovaný formát. Do obrázkov a textov je tiež možné pridávať rôzne efekty, napríklad tiene a odrazy, aby vynikli.

Škálovateľná vektorová grafika SVG, ktorá je k dispozícii v programe Publisher 2021, si zachováva svoju ostrosť aj pri zväčšení, a tak vždy poskytuje profesionálne zobrazenie; na druhej strane 3D objekty možno ľubovoľne otáčať, aby sa dosiahlo požadované zobrazenie.

Používanie praktických textových polí

Pri rozvrhovaní dlhších textov, ktoré sú dlhšie ako niekoľko strán alebo sú prerušované ilustráciami, sú k dispozícii užitočné nástroje, ktoré vám pomôžu sledovať rozvrhnutie: Ak sa napríklad do textového poľa vloží príliš veľa textu, malý rámček v pravom dolnom rohu rámu to označí značkami vynechania. Existujúce textové pole sa potom dá jednoducho zväčšiť myšou alebo sa niekoľko takýchto textových polí spojí dohromady, takže sa zvyšný text automaticky zobrazí v ďalšom poli. Táto funkcia je praktická najmä pri následných zmenách textu, napr. pri jeho skrátení alebo doplnení.

Prispôsobenie a zdieľanie dokumentov programu Publisher

Ak chcete vytvoriť personalizované zásielky, môžete automaticky pridať mená, fotografie alebo dokonca webové odkazy všetkých adresátov. A ak chcete zdieľať koncept alebo hotový layout s ostatnými zamestnancami, ich e-mailové adresy môžete vložiť priamo do dokumentu, čím sa odosielanie ešte urýchli. Pomocou cloudovej služby OneDrive spoločnosti Microsoft v aplikácii Publisher je možné ukladať údaje online, aby k nim príjemcovia mali prístup prostredníctvom prepojenia.

Publisher 2021 má možnosti tlače v každej kvalite

V závislosti od účelu, na ktorý sa majú vytvoriť letáky, brožúry, pozvánky a iné reklamné materiály, ale aj čisto súkromné tlačové produkty, ponúka Publisher 2021 široké možnosti tlače a, samozrejme, aj dizajnu. To znamená, že tlačoviny sa dajú vyrobiť pre akúkoľvek cieľovú skupinu v požadovanej kvalite. Pri digitálnej tlači prostredníctvom online tlačovej služby možno dokumenty Publisher uložiť aj v bežnom formáte .JPG.

Všeobecné systémové požiadavky pre Microsoft Publisher 2021

Kancelársky softvér Publisher 2021 je k dispozícii na stiahnutie v dvoch verziách: 32-bitové a 64-bitové. V predvolenom nastavení je nainštalovaná 64-bitová verzia, ale v 32-bitovom operačnom systéme s procesorom x86 je možné nainštalovať iba 32-bitovú verziu. V závislosti od vybranej verzie sa môžu líšiť individuálne požiadavky na hardvér - napríklad pokiaľ ide o pracovný priestor a pamäť pevného disku. Musia sa dodržiavať tieto minimálne požiadavky:

 • Operačné systémy:  Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 alebo Windows Server 2022
 • Procesor: min. 1,6 GHz alebo rýchlejší
 • Miesto na pevnom disku: min. 4 GB voľného miesta na disku
 • Pracovná pamäť: min. 4 GB RAM
 • Grafická karta: min. 1 280 x 768 pixelov, DirectX 9 alebo vyššia s WDDM 2.0 alebo vyššou pre Windows 10

Kúpte si Microsoft Publisher 2021 za nízku cenu ako samostatný program v spoločnosti Wiresoft

MS Publisher je klasickou súčasťou niektorých balíkov Microsoft Office, a preto zvyčajne nie je k dispozícii samostatne, ale len spolu s ostatnými programami Office. V spoločnosti Wiresoft si môžete Publisher 2021 kúpiť aj ako samostatný program - na rozdiel od mnohých iných dodávateľov softvérových programov Microsoft - a predovšetkým ako nákupnú verziu.

Vaše výhody: Táto licencia Publisher 2021 pre jedného používateľa vás nezaväzuje k časovo obmedzenému predplatnému s povinnými aktualizáciami alebo možnými obmedzeniami pri používaní funkcií. Preto sa vám dvojnásobne oplatí kúpiť si Publisher 2021 od spoločnosti Wiresoft ako jeden program, najmä ak nepotrebujete všetky programy balíka Office.

Bezpečný nákup softvéru s Wiresoftom: Licencia Publisher 2021 pre jedného používateľa, ktorú si tu zakúpite, zvyčajne pochádza z väčšej objemovej licencie spoločnosti, a preto predstavuje tzv. používaný softvér - z hľadiska rozsahu funkcií je však totožná s verziou programu Publisher, ktorá je tiež súčasťou balíka Office Suite 2021. Preto vám ho môžeme ponúknuť za mimoriadne výhodnú cenu!

Okrem toho vám pri kúpe použitého softvéru nehrozí žiadne právne riziko, pretože obchodovanie s použitým softvérom je výslovne povolené zákonom. Okrem toho bol každý program spoločnosti Microsoft dostupný v spoločnosti Wiresoft, bez ohľadu na to, či bol predtým používaný alebo nepoužívaný, najprv testovaný na jeho skutočnú a bezchybnú použiteľnosť, preto je softvér Publisher po zakúpení a stiahnutí do vášho počítača okamžite 100 % použiteľný na neobmedzený čas.

Pretože spoločnosť Wiresoft ako seriózny a spoľahlivý predajca softvéru ponúka iba plné verzie programov, ktoré sú totožné s verziami dostupnými od spoločnosti Microsoft a nepochádzajú ani z nebezpečných zdrojov.

Najmä slobodné povolania a malé a stredné podniky, ale aj súkromní používatelia využívajú všetkyvýhody Publisher 2021 pri nákupe softvéru s Wiresoftom, pretože ušetria peniaze. V predajni softvéru Wiresoft si môžete kúpiť MS Publisher, ako aj mnohé iné programy balíka Office a iné programy spoločnosti Microsoft.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa MS Publisher 2021 alebo iného programu spoločnosti Microsoft, jednoducho nás kontaktujte e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT PUBLISHER 2021"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT PUBLISHER 2021"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie