Chat with us, powered by LiveChat
PRÁVNE
Firemní zákazníci
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10592
  • VS8-ESP-KIT-C
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
3 850,90 € *

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informácie o výrobku "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT"

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit

Súprava VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit je výkonná virtualizačná platforma, ktorá podnikom umožňuje konsolidovať fyzické servery a znížiť náklady v dátovom centre. Súprava obsahuje špičkový hypervízor VMware vSphere, ktorý poskytuje vynikajúci výkon, škálovateľnosť a spoľahlivosť. Okrem toho súprava poskytuje prístup ku kľúčovým funkciám vSphere, ako je vysoká dostupnosť (HA), tolerancia chýb (FT) a ochrana údajov (DP). Vďaka týmto funkciám môžu podniky chrániť svoje kritické aplikácie a údaje pred výpadkami alebo stratou dát.

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit - Virtualizačná platforma

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit, ktorá je poprednou svetovou virtualizačnou platformou, umožňuje podnikom všetkých veľkostí virtualizovať najdôležitejšie aplikácie a pracovné úlohy a zároveň znížiť náklady na IT a zložitosť. Toto komplexné riešenie pre malé podniky obsahuje všetko potrebné na prevádzku plne virtualizovanej infraštruktúry vrátane vCenter Server Standard Edition.

vSphere 8 Essentials Plus Kit ponúka malým firmám cenovo výhodný spôsob, ako konsolidovať fyzické servery a znížiť ich rozrastanie. Konsolidáciou viacerých fyzických serverov do menšieho počtu výkonnejších serverov môžu podniky dosiahnuť výrazné úspory kapitálových aj prevádzkových nákladov. Okrem toho môžu organizácie spustením viacerých virtuálnych počítačov na každom fyzickom serveri ďalej zvýšiť mieru využitia a zlepšiť výkon aplikácií.

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit - použitie

Funkcia Virtual Inventory poskytuje funkcie pre nasledujúce licencované prostredia VMware vSphere: VMware vSphere Essentials, Essentials Plus, Standard a Standard with Operations Management. Hoci tieto funkcie možno nasadiť vo veľkých podnikových prostrediach, používateľské prostredie a výkon sú optimalizované na použitie v malých a stredných podnikových prostrediach.

Spoločnosť VMware používa vSphere prvky s otvoreným zdrojovým kódom a Linuxom spolu s vlastným jadrom VM, ktoré je proprietárnym softvérom. V prostredí VMware vSphere sú virtuálne počítače uložené v takzvaných adresároch dátových úložísk. Najdôležitejšie typy súborov sú virtuálne pevné disky (súbory *.vmdk) a konfiguračné súbory (súbory *.vmx).

Ďalšie odkazy na "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT"
Recenzie zákazníkov pre "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.