Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

  • SW10607
  • ST8-ENT-C
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
5 511,90 € * 6 124,90 € * (10,01% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informácie o výrobku "VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE"

Revolučné ukladanie dát s VMware vSAN 8 Enterprise

So systémom VMware vSAN 8 Enterprise vstupujú organizácie do novej éry ukladania dát. Táto prelomová technológia poskytuje integrované riešenie pre softvérovo definované úložisko založené na virtuálnych počítačoch. Bezproblémovo integrovaná s VMware vSphere, vSAN 8 Enterprise umožňuje vysoko škálovateľné a flexibilné riešenie úložiska, ktoré spĺňa rastúce požiadavky moderných dátových centier.

Výkonné funkcie pre kritické pracovné zaťaženia

VMware vSAN 8 Enterprise je navrhnutý tak, aby bez problémov zvládal kritické pracovné zaťaženia. Integráciou vysoko výkonných funkcií, ako sú napríklad úložisko typu all-flash, automatické vyrovnávanie záťaže a integrované zabezpečenie dát, poskytuje vSAN 8 Enterprise bezkonkurenčný výkon a spoľahlivosť pre náročné aplikácie.

Bezproblémová škálovateľnosť a flexibilita

So systémom VMware vSAN 8 Enterprise môžu organizácie jednoducho škálovať svoju infraštruktúru úložísk tak, aby spĺňala neustále sa meniace požiadavky. Vďaka podpore hybridných a all-flash konfigurácií a možnosti bezproblémovej integrácie nového hardvéru ponúka vSAN 8 Enterprise bezprecedentnú flexibilitu pre organizácie všetkých veľkostí.

Jednoduchá správa a automatizácia

Správa a automatizácia zdrojov úložísk nebola nikdy jednoduchšia ako so systémom VMware vSAN 8 Enterprise. Integrácia s rozhraním VMware vSphere umožňuje správcom spravovať úložisko priamo zo známej platformy vSphere, čím sa znižuje zložitosť a zvyšuje efektivita. Automatizované procesy, ako je vyrovnávanie záťaže, zlyhanie a obnovenie, minimalizujú úsilie pri správe a maximalizujú dobu prevádzkyschopnosti.

Robustné zabezpečenie údajov a dodržiavanie predpisov

Bezpečnosť údajov je pre moderné organizácie veľmi dôležitá a VMware vSAN 8 Enterprise ponúka robustné funkcie na ochranu citlivých údajov. Vďaka zabudovanému šifrovaniu, kontrole integrity údajov a pokročilým bezpečnostným funkciám si organizácie môžu byť isté, že ich údaje sú vždy chránené a požiadavky na dodržiavanie predpisov sú splnené.

Záver

VMware vSAN 8 Enterprise je dokonalým riešením pre organizácie, ktoré potrebujú výkonnú, flexibilnú a bezpečnú infraštruktúru úložísk. Vďaka bezproblémovej integrácii, vynikajúcemu výkonu a komplexnému súboru funkcií je vSAN 8 Enterprise ideálnou voľbou pre kritické pracovné zaťaženia a náročné aplikácie. Objavte ešte dnes, ako môže VMware vSAN 8 Enterprise revolučne zmeniť vašu IT infraštruktúru.

Ďalšie odkazy na "VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE"
Recenzie zákazníkov pre "VMWARE vSAN 8 ENTERPRISE"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie