Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

VMWARE vSAN 8 STANDARD

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

 • SW10600
 • ST8-STD-C
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
2 340,90 € * 2 599,90 € * (9,96% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informácie o výrobku "VMWARE vSAN 8 STANDARD"

VMware vSAN 8 Standard - Budúcnosť softvérovo definovaných riešení ukladania dát

VMware vSAN 8 Standard je najmodernejšie softvérovo definované riešenie úložiska, ktoré pomáha organizáciám optimalizovať infraštruktúru úložiska, zvýšiť škálovateľnosť a maximalizovať dostupnosť dát. V tomto článku sa dozviete, prečo je VMware vSAN 8 Standard ideálnou voľbou na riešenie vašich úloh v oblasti ukladania dát.

Základné funkcie VMware vSAN 8 Standard

 1. Hyperkonvergencia: VMware vSAN 8 Standard umožňuje hyperkonvergenciu, pri ktorej sa úložné a výpočtové zdroje kombinujú v jednom klastri. To vedie k lepšiemu využitiu zdrojov a ľahšej škálovateľnosti.
 2. Automatizácia a samoobsluha: Platforma poskytuje nástroje na automatizáciu a samoobslužné funkcie na urýchlenie poskytovania zdrojov úložiska a zvýšenie efektivity.
 3. Vysoká dostupnosť: VMware vSAN 8 Standard zabezpečuje vysokú dostupnosť vašich dát ich zrkadlením a distribúciou do viacerých uzlov. V prípade zlyhania zostanú vaše údaje chránené a aplikácie budú naďalej fungovať.
 4. Optimalizácia výkonu: Platforma ponúka výkonné optimalizačné funkcie, ktoré maximalizujú výkon úložiska a zabraňujú vzniku úzkych miest.

Výhody VMware vSAN 8 Standard

 • Nákladová efektívnosť: Hyperkonvergencia umožňuje znížiť náklady na hardvér a optimalizovať prevádzku infraštruktúry úložísk.
 • Škálovateľnosť: VMware vSAN 8 Standard vám umožňuje jednoducho škálovať systém úložiska tak, aby vyhovoval rastúcim potrebám vašej organizácie.
 • Bezpečnosť a vysoká dostupnosť: Platforma ponúka bezpečnostné funkcie a mechanizmy vysokej dostupnosti, ktoré chránia vaše údaje pred stratou a neoprávneným prístupom.

Budúcnosť správy úložísk s VMware vSAN 8 Standard

VMware vSAN 8 Standard je riešením budúcnosti pre organizácie, ktoré potrebujú efektívnu a vysoko dostupnú infraštruktúru úložísk. Vďaka jeho inovatívnym funkciám a osvedčenej spoľahlivosti spoločnosti VMware ste ideálne vybavení na riešenie výziev digitálnej transformácie. Optimalizujte svoje úložné zdroje, zvýšte dostupnosť svojich dát a zabezpečte budúcnosť svojich firemných dát pomocou VMware vSAN 8 Standard. Je to riešenie úložiska, ktoré vám pomôže udržať si konkurencieschopnosť v rýchlo sa meniacom svete IT a posunúť infraštruktúru úložiska na vyššiu úroveň. VMware vSAN 8 Standard je budúcnosť softvérovo definovaného úložiska.

Ďalšie odkazy na "VMWARE vSAN 8 STANDARD"
Recenzie zákazníkov pre "VMWARE vSAN 8 STANDARD"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie