Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10027
 • D87-07284
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
134,90 € * 148,90 € * (9,4% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilný


S aplikáciou Visio Professional 2016 majú používatelia k dispozícii maximálny počet nástrojov a šablón na profesionálne vytváranie diferencovaných diagramov pre rôzne obchodné, technické alebo vedecké oblasti - všade tam, kde plány, nákresy a ilustrácie uľahčujú najmä pochopenie zložitých štruktúr, procesov a skutočností.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.
Informácie o výrobku "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"

MS Visio Professional 2016 - kúpte si najkomplexnejšiu edíciu na profesionálne vizualizácie ako jednu licenciu

S aplikáciou Visio Professional 2016 majú používatelia k dispozícii maximálny počet nástrojov a šablón na profesionálne vytváranie diferencovaných diagramov pre širokú škálu obchodných, technických alebo vedeckých oblastí - všade tam, kde plány, výkresy a ilustrácie uľahčujú najmä pochopenie zložitých štruktúr, procesov a skutočností.

Na tento účel poskytuje Visio Professional 2016 nielen širokú škálu najrôznejších typov diagramov vrátane vylepšení, ale aj ďalšie šablóny a štýly, ktoré sú navyše prehľadne usporiadané do tematických oblastí s tzv. tvarmi v stavebnici prostredníctvom rozumného rozdelenia do šablón, aby poskytovali hotové prvky v závislosti od oblasti použitia, ktoré možno len vyplniť aktuálnymi údajmi a v prípade potreby aj upraviť alebo zmeniť podľa vlastných predstáv. Špeciálne na tvorbu obchodných a technických diagramov, ako aj diagramov procesov - a najmä tiež sieťových, softvérových a databázových diagramov - má Visio Professional 2016 mnoho ďalších šablón (vrátane BPMN 2.0 - skratka pre Business Process Model and Notation), ako aj ďalších pôdorysov a máp.

Používatelia, ktorí používajú cloudovú službu OneDrive spoločnosti Microsoft, môžu súbory vytvorené pomocou aplikácie Visio Professional 2016 zdieľať online s ostatnými a dokonca ich sprístupniť na tímovú spoluprácu, pričom vytvorené diagramy možno prepojiť s podkladovými údajmi, aby sa vždy poskytla "aktuálna verzia pravdy", pretože údaje v nich obsiahnuté sa tu automaticky aktualizujú. Podobne možno DataVisualizer použiť na import údajov z iného zdroja priamo do diagramu.

Od systému Windows 8 môžu používatelia používať program Visio Professional 2016 aj na zariadení s dotykovým ovládaním a kresliť alebo pridávať text pomocou pera alebo prsta.

Pre ktorých používateľov je určená verzia Visio Professional 2016?

Vďaka širokému portfóliu tvarov a nástrojov ponúka profesionálna edícia MS Visio 2016 tie najlepšie predpoklady na to, aby ju mohli využívať nároční používatelia - či už vo firmách, organizáciách alebo aj samostatne zárobkovo činné osoby - na profesionálnu tvorbu precíznych, komplexných vizualizácií, ktoré zohľadňujú najmä platné normy a technické štandardy.

Jednotlivá licencia Professional Edition Microsoft Visio 2016 je k dispozícii v predajni softvéru Wiresoft ako kúpna verzia vo forme tzv. použitého softvéru, ktorý pochádza z predchádzajúcej objemovej licencie. To znamená, že cena je výrazne nižšia ako pri nových produktoch a nie je potrebné predplatiť si ich, ako to často býva pri takýchto edíciách. S jednou licenciou od spoločnosti Wiresoft pre programy Microsoft môžu kupujúci využiť ekonomické výhody použitého softvéru a používať tento profesionálny vizualizačný softvér za výhodnú cenu. Okrem toho kompatibilita programu Visio Pro 2016 so systémom Windows 7 robí túto verziu atraktívnou najmä pre okruh používateľov, ktorí stále používajú tento operačný systém, takže na používanie programu Visio 2016 nepotrebujú (drahú) aktualizáciu existujúcich programov.

Okrem programu Visio Professional 2016 ponúka internetový obchod Wiresoft Software aj mnoho ďalších samostatných programov alebo softvérových balíkov Microsoft Windows, ktoré sú kompatibilné s touto edíciou, ako aj operačné systémy ako cenovo výhodné samostatné licencie na použitý softvér. Nasledujúci prehľad predstavuje najdôležitejšie funkcie a inovácie edície Visio Professional 2016.

Exkluzívne vlastnosti a funkcie edície Visio Professional 2016

Verzia Visio Professional 2016 ponúka viac možností v mnohých oblastiach pri vytváraní diagramov a ich zdieľaní s ostatnými. Patria medzi ne tieto exkluzívne funkcie:

Tvorba diagramov podľa najnovších noriem

V aplikácii MS Visio Professional 2016 sú integrované rôzne priemyselné štandardy a notácie pre mnohé šablóny, takže diagramy vytvorené pomocou nich spĺňajú ich normy a môžu tak obsahovať aj záväzné vyhlásenia. Okrem toho mnohé tvary Visio ponúkajú možnosť prepojenia s jednotlivými ukazovateľmi a metadátami, ktoré sa potom automaticky aktualizujú v diagrame.

 • UML 2.4: Unifikovaný modelovací jazyk je grafický modelovací jazyk používaný na špecifikáciu a konštrukciu, ako aj vizualizáciu a dokumentáciu najmä softvérových komponentov, ale aj iných systémov.
 • Windows Workflow 4.0 predstavuje programovú knižnicu pre programovacie prostredie Microsoft .NET, ktorá sa používa na jednoduchý vývoj komplexných programovo riadených pracovných procesov.
 • IEEE je celosvetová norma Inštitútu elektrotechnických a elektronických inžinierov pre oblasť elektrotechniky a informačných technológií.
 • EPC - skratka pre Event-driven Process Chain - je grafický modelovací jazyk, ktorý organizácie často používajú na reprezentáciu a modelovanie podnikových procesov s cieľom systematizovať alebo paralelne vykonávať prevádzkové postupy.
 • ISO - je norma na vytváranie izometrických výkresov, najmä na 3D zobrazenie budov, miestností alebo objektov.
 • BPMN 2.0 - Business Process Modelling Notation - je grafický špecifikačný jazyk, ktorý sa používa v štandardných postupoch na modelovanie podnikových procesov, ako je to najmä v podnikovej informatike, procesnom riadení a v dokumentácii informatiky.

Automatické vytváranie diagramov pomocou DataVisualizer                      

Doplnok DataVisualizer je k dispozícii výlučne vo vydaní Visio Professional 2016 a umožňuje automaticky vytvárať diagramy prepojením s externým zdrojom údajov, napríklad s programom Excel. Funkciu možno použiť pre štandardné vývojové diagramy - Simple Flowcharts - ako aj pre horizontálne alebo vertikálne krížové vývojové diagramy - Cross-Functional Flowcharts. Vďaka synchronizácii údajov v reálnom čase sa zmeny v grafe (ako aj v zdroji údajov) môžu okamžite zobraziť, čo je dôležité najmä pri riadení procesov.

Zdieľanie "aktuálnej verzie pravdy" grafu prostredníctvom prehliadača

Vďaka prepojeniu tvarov diagramu s údajmi v reálnom čase a jeho sprístupneniu online prostredníctvom cloudovej služby OneDrive spoločnosti Microsoft môžu ostatní používatelia nielen upravovať diagram prostredníctvom prehliadača, ale môžu sa tiež spoľahnúť, že majú k dispozícii takzvanú "aktuálnu verziu pravdy" tohto diagramu, pretože prepojené údaje, ktoré obsahuje, sa automaticky aktualizujú.

Používanie súborov DWG v aplikácii Visio Pro 2016

Verzia Professional aplikácie Visio 2016 podporuje aj import súborov DWG (do formátu DWG 2010) - priemyselného štandardu na výmenu údajov CAD - z aplikácie AutoCAD. Súbory .dwg sa tak sprístupnia používateľom na ďalšie použitie v programe Visio, napr. na základe pôdorysov budov, s cieľom použiť tieto informácie na priestorové plánovanie, napr. pre kancelárie alebo priemyselné zariadenia.

Diagramy vytvorené v aplikácii Visio možno opäť uložiť ako súbory programu AutoCAD alebo aj v bežných obrazových súboroch vo formátoch .jpeg, .png alebo .xml, ako aj vo formáte PDF.

Okrem toho aplikácia Visio Professional 2016 používa aj formáty súborov VSDX a VSDM, ktoré sú založené na štandarde OPC (Open Packaging Conventions) spoločnosti Microsoft na komprimovanie súborov vo formáte ZIP.

Ďalšie funkcie vo Visio 2016 Professional

Vo verzii Professional a ostatných verziách programu Visio 2016 majú používatelia prístup k celému radu ďalších praktických funkcií, ktoré uľahčujú používanie programu, a tým ho robia efektívnejším:

Kancelárske funkcie vo Visio 2016 Professional

Profesionálna verzia MS Visio 2016 ponúka aj aktuálne funkcie, ktoré sú integrované aj v príslušnej verzii balíka Office:

 • Vyhľadávacia funkcia "Povedz mi" ponúka rýchlejšiu orientáciu, najmä pre začiatočníkov: stačí zadať hľadané funkcie a pojmy do vyhľadávacieho poľa a Visio ukáže, kde ich možno nájsť alebo ako sa používajú.
 • "Čierne témy" ponúkajú farebné úpravy pracovnej plochy v bielej, sivej alebo čiernej oblasti, ktoré umožňujú jemnejšie pôsobenie na oči zmenou kontrastov.

používanie "štartovacích diagramov" ako šablón v aplikácii Visio Professional 2016 - alebo vytváranie vlastných tvarov

"Štartovacie diagramy" sú účinnou podporou vo Visiu na rýchlejšie vytvorenie diagramu. Tie poskytujú hotové vyplnené diagramy, ktoré potom používateľ môže doplniť alebo upraviť pomocou zrozumiteľných pokynov krok za krokom zadaním vlastných údajov. Pre aplikáciu Visio Professional 2016 sú k dispozícii štartovacie diagramy špeciálne pre vývojové diagramy - takzvané "Swimlane diagramy".

Vylepšená podpora a kompatibilita

Visio Professional 2016 tiež podporuje používateľov užitočnými tipmi a funkciami pri vytváraní diagramov: Napríklad automatické zarovnanie a umiestnenie tvarov, ktoré sa do diagramu začleňujú mimoriadne jednoducho pomocou funkcie drag & drop, zabezpečuje jasný vzhľad.

Vo všeobecnosti sa výrazne zlepšila kompatibilita aplikácie Visio 2016 s inými programami balíka Office: súbory Visio možno teraz bez problémov používať v iných typoch dokumentov, napríklad aj ako grafiku v prezentácii PowerPoint.

Typy diagramov dostupné vo Visio Professional 2016

Široké portfólio profesionálnych diagramov dostupných v aplikácii Visio Professional 2016 so 70 šablónami a viac ako 600 bežnými tvarmi, ako aj ďalšími 400 inteligentnými tvarmi, ešte viac uľahčuje vizualizáciu širokej škály štruktúr, systémov a procesov. Pre jednoduché využitie tejto širokej škály možností a lepšiu orientáciu pri hľadaní správnej šablóny diagramu sú všetky typy prehľadne priradené k rôznym šablónam, ktoré obsahujú zodpovedajúce tvary, z ktorých mnohé zodpovedajú aj typickým priemyselným štandardom vrátane:

 • Vývojové diagramy, časové osi, otočné diagramy a organizačné diagramy - pre obchodné diagramy
 • IT diagramy pre priradenie Active Directory, ako aj zobrazenie podrobných sieťových a rackových priradení, tiež v súlade so štandardom ITIL (Information Technology Infrastructure Library)
 • Diagramy pre softvér a databázy, napríklad UML 2.4 (Unified Modelling Language), mapy webových stránok a databázové notácie
 • Prierezové diagramy, ako aj diagramy podľa štandardov IDEF0 (Integration Definition for Process Modelling) a BPMN (Business Process Model and Notation), aj pre pracovné postupy Microsoft SharePoint - pre všetky typy diagramov procesov
 • Typické plány a pôdorysy nehnuteľností, kancelárií a miestností s HVAC (vykurovanie, vetranie a klimatizácia)
 • Technické schémy elektrických inštalácií, obvodov a systémov podľa normy IEEE (Inštitútu elektrotechnických a elektronických inžinierov)

Okrem toho aplikácia Visio Professional 2016 umožňuje používateľom používať existujúce tvary na ich prispôsobenie vrátane použitia rôznych nástrojov na formátovanie textu, zmenu štýlu čiar a vyplnenie oblastí farbami, vzormi atď. Potom ich môžete uložiť do šablóny "Obľúbené" na opätovné použitie.

Požiadavky na hardvér pre Microsoft Visio Professional 2016

Microsoft Visio Professional 2016 je k dispozícii v 32-bitovej aj 64-bitovej verzii - v závislosti od verzie sa uplatňujú rôzne požiadavky, napr. na operačnú pamäť. Pri použití operačného systému Windows 8 podporuje Visio 2016 viacdotykové displeje, takže softvér je vhodný aj na mobilné použitie na príslušných koncových zariadeniach so systémom iOS alebo Android. Na cloudovú správu súborov Visio je potrebné pripojenie k službe MS OneDrive.

 • Podporované operačné systémy: od Windows 7 alebo vyššie
 • Podporované serverové operačné systémy: od Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 po Windows Server 2008 R2
 • Procesor: x86 s frekvenciou aspoň 1 GHz; x64 s frekvenciou aspoň 2 GHz, SSE2
 • Pamäť: 1,0 GB RAM (32 bitov); 2,0 GB RAM (64 bitov)
 • Miesto na pevnom disku: min. 3,0 GB
 • Rozlíšenie: 1 024 x 768 pixelov
 • Grafická karta: DirectX 10

Kúpiť MS Visio 2016 Professional Edition ako jednu licenciu za rozumnú cenu na Wiresoft

Profesionálnu verziu programu Visio 2016 ponúka spoločnosť Wiresoft v internetovom obchode vo forme licencie pre jedného používateľa ako použitý softvér - to znamená, že jeho cena je výrazne nižšia ako cena porovnateľného nového softvéru, hoci v bežnom obchode je často k dispozícii len najnovšia verzia softvéru Visio. Okrem nižšej ceny ponúka zakúpená verzia aplikácie Visio 2016 veľkú ekonomickú výhodu v tom, že ju možno používať neobmedzene dlho, pretože nejde o predplatenú verziu s typickými zmluvnými záväzkami.

Táto dostupná licencia MS Visio 2016 Professional Edition pre jedného používateľa bola súčasťou predchádzajúcej hromadnej licencie rovnomenného programu od spoločnosti Microsoft s tým rozdielom, že ju zakúpila a prípadne aj používala spoločnosť. Pri ďalšom predaji spoločnosti Wiresoft sa objemová licencia zmenila na individuálne licencie, čo ju označilo ako použitý softvér. Tento prechod na licencie pre jedného používateľa ani toto označenie programu Visio Professional 2016 Edition ako používaného softvéru však nemá za následok žiadne obmedzenia, pokiaľ ide o jeho použiteľnosť alebo rozsah funkcií - nielen preto, že softvér nemôže podliehať opotrebovaniu, ale aj preto, že rozdelenie a ďalší predaj nepredstavujú porušenie platných právnych predpisov: Licencie, ktoré spoločnosť Wiresoft ponúka ako použitý softvér - ako napríklad licencie Microsoft Visio 2016 Professional Edition - pochádzajú výlučne od spoločností so sídlom v Európe. Základné obchodné transakcie sa preto riadia aj judikatúrou platnou v EÚ, ktorá jasne stanovuje, že obchod s použitým softvérom je právne povolený. To bolo viackrát potvrdené aj rôznymi súdnymi rozhodnutiami; riziko zodpovednosti pre vás ako kupujúceho je preto spoľahlivo vylúčené. Okrem toho je zakúpený softvér odolný voči auditu vďaka úplnému preukázaniu všetkých predchádzajúcich kupujúcich alebo predajcov zo strany spoločnosti Wiresoft.

Nákup softvéru prostredníctvom spoločnosti Wiresoft je vždy bezpečnou transakciou, ktorá má preto pre vás len výhody! Pri každom nákupe licencie, ako je MS Visio 2016 Professional, v obchode Wiresoft Shop profitujete nielen z cenového zvýhodnenia oproti porovnateľnému novému tovaru, ale aj z bezpečnosti okamžitého stiahnutia po dokončení platobného procesu vrátane okamžitej aktivácie vašej licencie pomocou platného licenčného kľúča.

Kúpa licencií na použitý softvér, napríklad na program Visio Professional 2016 Edition alebo na iný program spoločnosti Microsoft, vám teda ponúka možnosť používať tieto exkluzívne edície programu bez obmedzení.

V obchode Wiresoft Shop s použitým softvérom Microsoft nájdete okrem MS Visio Professional 2016 Edition nielen ďalšie edície alebo verzie programu Visio, ale aj mnoho ďalších programov Microsoft, ktoré sú s ním kompatibilné, napr. operačné a serverové systémy Windows atď. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa MS Visio Professional 2016 alebo akéhokoľvek iného softvéru Microsoft v obchode so softvérom Wiresoft, jednoducho využite naše kompetentné a priateľské poradenstvo - v chate alebo telefonicky či e-mailom.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT VISIO 2016 PROFESSIONAL"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie