Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD

K dispozícii na okamžité stiahnutie

  • SW10156
  • D86-05558
  • Trvalo platný
  • Všetky jazyky
  • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
118,90 € * 130,90 € * (9,17% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilný


V mnohých oblastiach sa musia zobrazovať technické znázornenia, diagramy alebo pôdorysy. Softvérové riešenie Microsoft Visio 2016 Standard je na tento účel ideálne. Ide o vizualizačný nástroj, ktorý je k dispozícii od roku 2003 vo verziách Standard a Professional. Microsoft Vision patrí do známej rodiny Office, ale nie je priamo súčasťou balíka Office. V prípade potreby si preto musíte tento softvér objednať samostatne. Napriek tomu je Microsoft Visio 2016 Standard plne kompatibilný s aplikáciami balíka Office, pokiaľ ide o import a export údajov, takže tu môžete bez problémov spracovávať údaje z programu Excel. Verzia 2016 je svojou ponukou a funkciami prispôsobená aktuálnej verzii systému Windows. Využívate tu preto výhody jednoduchého ovládania.

Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa produktu, obráťte sa na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"

Microsoft Visio 2016 Standard

V mnohých oblastiach je potrebné zobraziť technické znázornenia, schémy alebo pôdorysy. Softvérové riešenie Microsoft Visio 2016 Standard je na tento účel ideálne. Ide o vizualizačný nástroj, ktorý je k dispozícii vo verziách Standard a Professional od roku 2003. Microsoft Vision patrí do známej rodiny Office, ale nie je priamo súčasťou balíka Office. Tento softvér si preto musíte v prípade potreby objednať samostatne. Napriek tomu je aplikácia Microsoft Visio 2016 Standard plne kompatibilná s aplikáciami balíka Office, pokiaľ ide o import a export údajov, takže tu môžete ľahko spracovať údaje z programu Excel. Verzia 2016 je prispôsobená aktuálnej verzii systému Windows s panelom ponúk a funkciami. Preto tu môžete využívať výhody jednoduchej obsluhy.

Aké špeciálne funkcie ponúka Microsoft Visio 2016 Standard?

Vizualizačný softvér Microsoft Visio 2016 Standard sa ovláda metódou drag and drop. Tu máte prístup k širokej škále šablón, symbolov a grafických prvkov. Dokonca aj ďalšie používanie výkresov AutoCADu je možné bez problémov pomocou aplikácie Visio. Architekti napríklad používajú Visio na prehľadné zobrazenie plánov miestností s nábytkom. Pre obchodnú grafiku ponúka nástroj množstvo farebných ikon a tvarov, ktoré sa dajú zobraziť veľmi prehľadne a atraktívne.

S aplikáciou Microsoft Visio 2016 Standard môžete používať aj monitory s dotykovou obrazovkou, aby ste mohli kresliť grafiku prstom. Je však možné aj mobilné použitie. K aplikácii Visio môžete pristupovať na cestách zo zariadenia so systémom iOS alebo Android. Podporovaný je prístup prostredníctvom súčasných webových prehliadačov.

Výhody aplikácie Microsoft Visio 2016 Standard

Vďaka mnohým šablónam, grafike a tvarom môžete vy alebo vaši zamestnanci pracovať ešte kreatívnejšie. Vytvárajte obchodné správy, diagramy a pôdorysy len niekoľkými kliknutiami myšou a efektívne vystupujte z davu. Štandardná verzia je určená pre malé a stredné firmy, ale aj pre domácich používateľov. Môžu pracovať na úlohe súčasne v tíme, a tak sa podeliť o prácu. Vysoká úroveň ochrany údajov je zaručená vďaka aktivácii správy informačných práv. Prepojenie súborov Excel a databáz Access s aplikáciou Microsoft Visio. Práca je jednoduchšia, pretože zmeny v prepojených súboroch sa okamžite aktualizujú aj vo všetkých ostatných produktoch balíka Office.

Čo je zahrnuté v rozsahu dodávky?

Dostanete objemovú licenciu na plnú verziu aplikácie Microsoft Visio 2016 Standard. Táto licencia pochádza od inej spoločnosti, ktorá ju vydala. Túto licenciu môžete jednoducho zaregistrovať na svoje meno. Po aktivácii môžete využívať pravidelnú aktualizačnú službu. Microsoft Visio 2016 Standard môžete používať neobmedzený čas. Licenciu na nemeckú verziu programu Visio samozrejme dostanete od nás.

Aké sú systémové požiadavky?

Na bezproblémovú prevádzku by ste mali používať počítač s procesorom s frekvenciou 1 GHz. To vám umožní bezproblémovo a efektívne používať všetky funkcie tejto verzie aplikácie Visio. Ak sa rozhodnete používať 32-bitovú verziu, mali by ste mať k dispozícii 1 GB operačnej pamäte. V prípade 64-bitovej verzie potrebujete aspoň 2 GB pamäte RAM. Na inštaláciu na pevný disk potrebujete približne 3 GB pamäte.

Microsoft Visio 2016 Standard funguje na týchto operačných systémoch:

- Windows Server 2008 R2 - 64 bitov,
- Windows Server 2012 - 64 bitov,
- Windows 7 - 32 a 64 bitov,
- Windows 8 - 32 a 64 bitov,
- Windows 8.1 - 32 a 64 bitov a
- Windows 10 - 32 a 64 bitov.

Ak chcete vytvárať profesionálnu grafiku, diagramy a grafy, odporúčame vám Microsoft Visio 2016 Standard. Nemeckú licenciu si môžete objednať tu za výhodné ceny. 

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie