Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10184
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
91,90 € * 100,90 € * (8,92% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Informácie o výrobku "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015"

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 - operačný systém spoločnosti Microsoft pre firmy

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 ponúka používateľom maximálny výkon a bol navrhnutý špeciálne pre väčšie spoločnosti - k dispozícii od spoločnosti Wiresoft namiesto objemovej licencie aj jednotlivo za nízku cenu!

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 je operačný systém tejto verzie od spoločnosti Microsoft, ktorý obsahuje najväčší rozsah funkcií zo všetkých edícií - mnohé z nich sú tu exkluzívne zahrnuté vrátane rozsiahlej správy aplikácií a tiež prístupu k vetve Microsoft Long Term Servicing Branch, špeciálnej forme aktualizácie Windows, kde sa inštalujú len bezpečnostné aktualizácie, ale žiadne funkcie.

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 obsahuje známe používateľsky prívetivé rozhranie s typickým vzhľadom dlaždíc Microsoft, ktoré si môžete prispôsobiť podľa vlastných preferencií. Výhodou Enterprise Edition pre kupujúcich je aj to, že tento operačný systém možno používať aj na starších hardvérových systémoch, čo je pre mnohých používateľov dôležitá vlastnosť, ktorá rozhoduje o kúpe. V internetovom obchode Wiresoft Onlineshop môžete získať Windows 10 Enterprise LTSB 2015 v jednej verzii, ako aj ďalšie edície Windows 10 a mnoho ďalších programov Microsoft. Nasledujúci prehľad predstavuje okrem všeobecného prehľadu najmä špeciálne funkcie Windows 10 Enterprise LTSB 2015.

Špeciálne, exkluzívne funkcie Windows 10 Enterprise LTSB 2015

V porovnaní aj s edíciami ako Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise LTSB 2015 ponúka množstvo funkcií a nástrojov, ktoré sú rozhodujúcou pridanou hodnotou najmä pre stredne veľké a predovšetkým veľké spoločnosti, a to tak z hľadiska bezpečnosti koncových zariadení a dát, ako aj možností pre správcov pri presadzovaní skupinových politík a správe používateľských účtov. Všetky konkrétne informácie o Windows 10 Enterprise LTSB 2015 nižšie:

 • DirectAccess: DirectAccess umožňuje vzdialeným používateľom využívať pripojenie k sieťovým zdrojom bez pripojenia VPN, pretože vzdialené klientske počítače zostávajú pripojené k podnikovej sieti prostredníctvom šifrovaného pripojenia. Správcovia IT môžu tiež spravovať všetky klientske počítače prostredníctvom DirectAccess. Najmä mobilní používatelia pracujú najlepšie s DirectAccess, a to aj v prostredí s viacerými lokalitami. Po konfigurácii sa ich notebooky automaticky pripájajú k podnikovej sieti prostredníctvom internetu. DirectAccess tiež uľahčuje správu skupinových politík.
 • Windows To Go Creator: Windows To Go nainštaluje Windows 10 Enterprise LTSB 2015 na kľúč USB alebo pevný disk USB, aby používatelia mali operačný systém vždy so sebou, a mohli ho teda používať na koncovom zariadení tretej strany. Všetky údaje zostávajú uložené na dátovom nosiči.
 • AppLocker: Pomocou nástroja AppLocker možno definovať pravidlá, ktoré aplikácie sa môžu spúšťať na počítači Windows 10 Enterprise. Dôveryhodné aplikácie je možné zaradiť aj do bielej listiny.
 • BranchCache: Spoločnosti, ktoré používajú rozsiahlu sieť (WAN), môžu optimalizovať jej šírku pásma pomocou BranchCache; okrem nízkej náročnosti implementácie táto funkcia zvyšuje aj rýchlosť.
 • Univerzálny filter zápisu - UWF: S týmto filtrom sa údaje už neukladajú trvalo do systému, ale vymieňajú sa do pamäte, kde sú k dispozícii až do reštartu. Toto virtuálne prekrytie sa potom odstráni - napríklad aj vtedy, keď sa hosťujúci používateľ odhlási.
 • Credential Guard: Tento bezpečnostný nástroj zabezpečuje poverenia pomocou techniky zabezpečenia založenej na virtualizácii, ktorá izoluje údaje od zvyšku operačného systému a poskytuje tak výrazne lepšiu ochranu.
 • Device Guard: Umožňuje správcom konfigurovať pracovné stanice tak, aby bolo možné spúšťať len definované aplikácie - ideálne na nastavenie počítačov v kioskoch. Vytvorením bielej listiny je povolené spúšťať len aplikácie, ktoré spĺňajú zásady integrity kódu, čím sa zabráni aktivácii predtým neznámeho škodlivého softvéru.
 • Windows 10 Long Term Servicing Branch - LTSB: Táto exkluzívna funkcia Windows 10 Enterprise zvyšuje výkon počítača, pretože na rozdiel od iných edícií Windows 10 sa aktualizácie nepoužívajú neustále, ale len v dlhších intervaloch, pričom sa rozlišuje medzi inštaláciou aktualizácií zabezpečenia a funkcií. LTSB je tiež známy ako dlhodobý servisný kanál (LTSC). Používateľom sú ponúkané len aktualizácie a funkcie vydané v tomto období približne každé 2 až 3 roky a môžu ich buď nainštalovať, alebo odmietnuť.
 • Analýza pracovnej plochy: Táto cloudová služba je integrovaná do nástroja Microsoft Configuration Manager a poskytuje informácie o užitočných aktualizáciách príslušných klientov Windows. Vytvára tiež súpis aplikácií spustených vo firme a poskytuje informácie o ich kompatibilite s najnovšími aktualizáciami funkcií Windows 10.

Ďalšie obchodné funkcie atď. Windows 10 Enterprise LTSB 2015

Okrem týchto exkluzívnych funkcií sú nasledujúce funkcie zahrnuté len v Windows 10 Enterprise LTSB 2015 aj Pro:

Rozsiahle možnosti používania

Windows 10 rozširuje možnosti aplikácie pre používateľov o množstvo funkcií, ako napr:

 • Aplikácia vzdialenej plochy: Pomocou aplikácie vzdialenej plochy môžu používatelia používať iné, lokálne vzdialené koncové zariadenie, ako keby sedeli pred vlastným počítačom alebo tabletom: prostredníctvom pripojenia k bráne RDS sa zobrazí jeho rozhranie pracovnej plochy, ktoré možno používať vrátane všetkých programov.
 • Režim kiosku: V režime kiosku môžu rôzni používatelia používať počítač Windows 10 bez toho, aby získali prístup k iným dôležitým údajom alebo určitým funkciám hlavného používateľa. To umožňuje nastaviť pre každú oprávnenú osobu samostatné používateľské konto kiosku, ktoré sprístupňuje definované údaje a funkcie len príslušnému prihlásenému používateľovi.
 • Enterprise Mode Internet Explorer (EMIE): Enterprise Mode výrazne znižuje problémy s kompatibilitou so staršími webovými aplikáciami a umožňuje ich spustenie na Windows 10; okrem toho Enterprise Mode Site List Manager poskytuje rôzne možnosti pri vykresľovaní webových stránok.
 • Klient Hyper-V: Windows 10 Enterprise LTSB 2015 obsahuje technológiu Hyper-V na spúšťanie viacerých operačných systémov vo vlastnom virtuálnom počítači (VM). To umožňuje lepšie využitie dostupného úložného priestoru a dynamická správa pamäte uľahčuje paralelný beh viacerých virtuálnych počítačov.

Rozšírené možnosti riadenia

Správcovia majú optimalizované možnosti správy používateľov a ich počítačov pomocou stránky Windows 10:

 • Zásady skupiny sú definované lokálne prostredníctvom editora gpedit.msc a spravované podľa určitých špecifikácií: Inštaláciu aktualizácií tak možno riadiť podľa definovaných pravidiel, napr. pomocou termínov plnenia, ktoré určujú, kedy sa musí určitá aktualizácia nainštalovať najneskôr, ale aj optimalizáciu pamäte prostredníctvom funkcie Storage Sense, ktorú možno centrálne nakonfigurovať na odstránenie nepotrebných súborov.
 • Pripojenie k doméne: Pripojenie k doméne zjednodušuje správu počítačov a používateľských účtov prostredníctvom ich príslušnosti k doméne v službe Active Directory. Pripojenie k doméne offline umožňuje správcom pridať počítač do domény offline - výhoda pre používateľov, ktorí pracujú mobilne a bez sieťového pripojenia cez radič domény.
 • Windows Business Store: S prístupom do obchodu Windows Business Store a pomocou služby Azure Active Directory možno softvérové produkty, ktoré sú tam k dispozícii, zakúpiť a implementovať centrálne pre všetky koncové zariadenia v sieti.

Zvýšená bezpečnosť

na stránkeWindows 10 sa tiež zlepšilo zabezpečenie údajov a používateľov, aby sa podporila ešte slobodnejšia práca:

 • BitLocker: Táto funkcia špeciálne zabezpečuje mobilné zariadenia, ako sú tablety a prenosné počítače, pre prípad ich krádeže alebo straty. Citlivé alebo osobné údaje na nich sú bezpečne zašifrované pomocou nástroja BitLocker, takže ich nemožno zneužiť. Nástroj BitLocker To Go" možno použiť aj na šifrovanie kľúčov USB alebo externých pevných diskov.
 • Windows Defender System Guard: WDSG je špeciálna ochranná vrstva, ktorá chráni operačný systém Windows 10 pred útokmi pri spustení, keď ešte nie sú aktivované bežné antivírusové programy.
 • Ochrana podnikových údajov (EDP): Táto funkcia Windows 10 umožňuje cielenú ochranu podnikových údajov, napr. v prenosnom počítači, prostredníctvom správy práv Active Directory, ktorá je aktívna aj pri presúvaní údajov na iné miesto alebo pri odosielaní ako príloha. EDP tiež zabraňuje inštalácii nezabezpečených aplikácií.
 • Intelligent Security Graph: ISG analyzuje bezpečnostné opatrenia zavedené v podnikovej sieti a v prípade nedostatkov navrhuje užitočné vylepšenia.

Ďalšie vlastnosti a funkcie Windows 10 Enterprise LTSB 2015

Nasledujúce nástroje sú tiež súčasťou operačných systémov Windows 10 alebo predstavujú vylepšenia existujúcich funkcií - pre ešte lepšie a bezpečnejšie používanie Windows:

 • Windows Hello: Bezpečná alternatíva k heslám - prihláste sa pomocou odtlačku prsta alebo rozpoznania tváre, lokálne alebo pomocou webového konta.
 • Asistent prichytenia: Nástroj ideálne rozdeľuje dostupnú plochu displeja medzi aktívne okná - pomocou funkcie Corner Snap možno súčasne zobraziť až štyri okná.
 • Cortana: Hlasová asistentka Cortana je v systéme Windows 10 predvolene aktivovaná, ale možno ju aj deaktivovať, napr. aby nezaťažovala batériu alebo z dôvodu ochrany údajov.
 • Continuum: Umožňuje plynulú prácu alebo hranie hier, zatiaľ čo miestny počítač je spustený na inom koncovom zariadení. Na tabletoch a smartfónoch sú všetky funkcie dostupné prostredníctvom virtuálnej klávesnice a zobrazenie na pracovnej ploche sa automaticky prispôsobí príslušnému formátu.
 • Windows Ochrana informácií: Ochrana pred únikom údajov bez obmedzení pre používateľov. WIP chráni nielen údaje, ale aj aplikácie prostredníctvom šifrovacieho súborového systému - EFS - pred krádežou a manipuláciou.

Požiadavky na hardvér pre Windows 10 Enterprise LTSB 2015

Aby sa Windows 10 Enterprise LTSB 2015 dal jednoducho používať na počítači alebo notebooku so širším rozsahom zabudovaných funkcií, musí hardvér spĺňať určité minimálne požiadavky. Windowshoci je 10 Enterprise LTSB 2015 k dispozícii v 32-bitovej a 64-bitovej verzii, ak je to možné - najmä na novšom počítači - mala by sa nainštalovať 64-bitová verzia, aby bolo možné používať všetky programy a aplikácie. Počítač musí spĺňať nasledujúce technické charakteristiky, aby bolo možné nainštalovať Windows 10 Enterprise:

 • Procesor alebo SoC (System-on-a-Chip - pre smartfóny): 1 GHz
 • RAM: 1 GB pre 32-bitový alebo 2 GB RAM pre 64-bitový operačný systém
 • Miesto na pevnom disku: 16 GB pre 32-bitový alebo 20 GB pre 64-bitový operačný systém
 • Grafika: Displej 800 x 600, DirectX 9, s ovládačom WDDM 1.0
 • Rozpoznávanie reči Cortana: sústava mikrofónov Hi-Fi
 • Čip TPM (v1.2) na podporu virtualizácie (Intel VT-x alebo AMD-V a preklad adries druhej úrovne)

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 kúpiť lacno na Wiresoft v našom online obchode

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 je bežne ponúkaný len ako veľkoobjemová licencia prostredníctvom Microsoft . V internetovom obchode Wiresoft si však môžete kúpiť operačný systém  Windows 10 Enterprise LTSB 2015 aj ako jednu licenciu - a za mimoriadne výhodnú cenu ako použitý softvér - s rovnakým rozsahom funkcií.

Túto licenciu ponúkame na nákup Windows 10 Enterprise LTSB 2015 Edition je súčasťou predchádzajúcej objemovej licencie zakúpenej podnikom. Jeho ďalším predajom sa rozdelil a v procese sa premenil na jednotlivé licencie, ktoré sa potom kvalifikujú ako použitý softvér alebo použitý softvér. Oddelenie alebo označenie ako Použitýsoftvér však neznamená žiadne obmedzenia funkčnosti tohto softvéru operačného systému Windows 10 Enterprise LTSB 2015. 

Nákup softvéru od spoločnosti Wiresoft je pre vás vždy bezpečný! Tento operačný systém Windows 10 Enterprise LTSB 2015, ktorý je k dispozícii v obchode Wiresoft, ponúka nielen mimoriadne priaznivú cenu, ale aj bezpečnosť pri nákupe: prostredníctvom okamžitého stiahnutia verzie identickej s originálnym produktom spoločnosti Microsoft. Aktivácia vašej licencie Windows 10 Enterprise LTSB 2015 sa vykonáva pomocou priloženého platného zväzkového licenčného kľúča.

Nákup Windows 10 Enterprise LTSB 2015 ako použitého softvéru v obchode Wiresoft Software Shop nepredstavuje žiadny právny problém, pretože obchodovanie s takýmto použitým softvérom je jednoznačne povolené zákonom, čo potvrdzujú aj mnohé právne záväzné a verejne dostupné rozsudky.

Použitý softvér ponúka našim zákazníkom lacnú alternatívu, aby mohli používať Windows 10 Enterprise LTSB 2015 Edition. Aj vy môžete využiť našu ponuku lacného softvéru!

V internetovom obchode Wiresoft Software-Shop nájdete okrem Windows 10 Enterprise LTSB 2015 Edition aj ďalšie verzie operačných systémov Windows, ako aj ďalšie programy spoločnosti Microsoft na stiahnutie v podobe lacnej kúpnej verzie. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa Windows 10 Enterprise LTSB 2015 alebo akéhokoľvek iného softvéru spoločnosti Microsoft, kontaktujte nás prostredníctvom chatu, e-mailu alebo telefonicky.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie