Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE

Pripravené na okamžitú expedíciu, dodacia lehota 24 hodín

 • SW10138
 • MX3-00098
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
1 411,90 € * 1 567,90 € * (9,95% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licenčný kľúč
Stredná verzia Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilný


S edíciou Enterprise  Visual Studio 2017 majú používatelia prístup k širokému spektru výkonných funkcií na vývoj aplikácií pre akúkoľvek oblasť na najpopulárnejších operačných systémoch, pričom integrované nástroje ešte viac zefektívňujú každý krok od vývoja až po vydanie: Iba v edícii Visual Studio 2017 Enterprise  je k dispozícii funkcia Live Unit Testing pre jazyky C# a Visual Basic, ktorá upozorňuje na chyby pri písaní, ako aj funkcia IntelliTrace, pomocou ktorej možno vytvárať snímky a prepínať medzi stavmi aplikácie - táto edícia podporuje aj spoluprácu najmä vo väčších tímoch.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE"

Visual Studio 2017 Enterprise - edícia pre náročných vývojárov ako kúpna verzia

V podnikovej edícii Visual Studio 2017 majú používatelia k dispozícii širokú škálu výkonných funkcií na vývoj aplikácií pre každú oblasť na najbežnejších operačných systémoch, pričom integrované nástroje ešte viac zefektívňujú každý krok od vývoja až po vydanie: Iba v edícii Visual Studio 2017 Enterprise Edition je k dispozícii funkcia Live Unit Testing pre jazyky C# a Visual Basic, ktorá upozorňuje na chyby počas ich písania, ako aj funkcia IntelliTrace, ktorú možno použiť na vytváranie snímok a prepínanie medzi stavmi aplikácie - táto edícia podporuje aj spoluprácu najmä vo väčších tímoch.

V aplikácii Visual Studio 2017 Enterprise majú vývojári k dispozícii širokú škálu jazykov, od C a C++, cez C# a iOS, JavaScript a Python až po ASP.NET a mnohé ďalšie, vrátane živej podpory pri písaní kódu: Praktické funkcie uľahčujú nielen orientáciu pri analýze a ladení, ale aj vykonávanie opráv a prepisov pri ladení a refaktorovaní - napríklad IntelliSense, ako aj CodeLens, ktorý zobrazuje zmeny v kóde priamo v editore.

Pre koho je Visual Studio 2017 Enterprise Edition určené?

Visual Studio 2017 Enterprise Edition je určené pre profesionálnych vývojárov, ktorí spolu s ďalšími zamestnancami vyvíjajú aplikácie pre počítače, mobilné zariadenia a web a chcú využívať jeho rozsiahle možnosti analýzy a opravy kódu. Výhodou Visual Studia 2017 je, že táto verzia podporuje aj systém Windows 7 a vďaka priestorovo úspornej inštalácii možno softvér používať aj na starších koncových zariadeniach, čo rozširuje rozsah aplikácií.

Visual Studio 2017 Enterprise Edition, ktoré je k dispozícii od spoločnosti Wiresoft, ponúka vývojárom možnosť získať všetky výhody osvedčeného softvéru spoločnosti Microsoft bez obvyklého predplatného, ale vo forme zakúpenia verzie ako jednej licencie. Okrem tejto verzie Visual Studio 2017 Enterprise Edition nájdete v internetovom obchode Wiresoft Software aj ďalšie verzie, ako aj programy spoločnosti Microsoft, ktoré sú s ňou kompatibilné, napríklad Windows 7, Windows 8 a Windows 10, čo je nevyhnutnou podmienkou na používanie určitých funkcií. V nasledujúcom prehľade sú uvedené najdôležitejšie optimalizácie a exkluzívne funkcie aplikácie Visual Studio 2017 Enterprise.

Exkluzívne funkcie v aplikácii Visual Studio 2017 Enterprise

Verzia Visual Studio 2017 Enterprise je určená pre vývojárov s vyššími nárokmi, ktorí potrebujú najmä efektívne funkcie na testovanie a ladenie, vrátane:

Živé testovanie jednotiek pre Visual Studio 2017 Enterprise

Včasné odhalenie a odstránenie chýb v kóde je dôležitou štandardnou úlohou pri programovaní. Testovanie jednotiek v reálnom čase umožňuje ešte bezpečnejšie meniť alebo prepracovávať kód. Táto funkcia je k dispozícii výlučne vo verzii Enterprise Edition pre projekty v jazykoch C# a Visual Basic, ktoré sú založené na jadre .NET alebo .NET Framework. Aj keď vývojár mení kód, Live Unit Testing automaticky spúšťa testy jednotiek v reálnom čase a ukazuje, či dostatočne pokrývajú kód, a zároveň zabezpečuje, aby prípadné zmeny nespôsobili regresie. Pokrytie kódu pomocou Live Unit Testing sa zobrazuje graficky v reálnom čase, takže používatelia môžu okamžite vidieť, či a koľko riadkov kódu je pokrytých testami; okrem toho funkcia vo vydaní 2017 obsahuje nasledujúce doplnky a optimalizácie:

 • Už pri otvorení riešenia sa zobrazí, či je funkcia Live Unit Testing deaktivovaná alebo aktivovaná.
 • Vďaka integrácii funkcie Live Unit Testing do nástroja Visual Studio Taskcenter sa teraz zobrazuje informácia o tom, či je aktivovaná.
 • Live Unit Testing vo Visual Studio 2017 Enterprise teraz podporuje aj často používané frameworky, ako sú xUnit, NUnit a MSTest.
 • Podpora pre .NET Core a .NET Standard je teraz integrovaná aj pre štandardné riešenia v jazyku C# alebo Visual Basic.
 • Testy možno ladiť v kontexte vykonávania v okne používateľského rozhrania bez toho, aby ste museli opustiť editor kódu.
 • Novo zavedená ikona kadičky sa používa na rozlíšenie rôznych testovacích metód Live Unit.
 • Premenovanie funkcie "Live Test Set - Include/Exclude" na "Live Unit Testing - Include/Exclude" tiež odstraňuje problémy s porozumením známe z predchádzajúcej verzie pri jej používaní.

IntelliTrace pre Visual Studio 2017 Enterprise

IntelliTrace je špeciálne navrhnutý pre jazyky C#, C++ a Visual Basic na časovo úsporné zaznamenávanie a sledovanie procesu vykonávania kódu. Okrem iného sa dá použiť na

najmä krokové ladenie, ktoré bolo v predchádzajúcej verzii dostupné len pre jazyk C#, je teraz dostupné aj pre jazyk C++. Pomocou funkcií "Udalosti" a "Snímky" môžu vývojári okamžite prepínať medzi rôznymi stavmi aplikácie (na to je potrebná aktualizácia Windows 10 Anniversary Update (1607)).

Používatelia môžu vytvárať snímky a tiež používať funkcie "Krok späť" a "Krok vpred" na prechádzanie udalostí, ktoré sa zobrazujú na karte "Udalosti" v okne diagnostického nástroja. Pri navigácii sa pre vybranú udalosť automaticky aktivuje ladenie na základe behu.

Prehľad ďalších dôležitých funkcií v aplikácii Visual Studio 2017 Enterprise

V porovnaní s predchádzajúcou verziou obsahuje verzia Visual Studio Enterprise 2017 niekoľko vylepšení a nových funkcií, ktoré ešte viac urýchľujú a zefektívňujú prácu vývojárov. Už počas inštalácie môžu správcovia rozhodnúť, ktoré aplikácie sa uprednostnia: napríklad, že sa môže používať len Core Editor alebo aj desktopové aplikácie .NET, Python atď. Okrem toho

časy zavádzania na začiatku programu, ako aj spustenie relácií a načítanie riešení a rozpoznanie šablón pre projekty a prvky.

Jazyky podporované aplikáciou Visual Studio 2017

Najdôležitejším prvkom aplikácie Visual Studio Enterprise 2017 je mimoriadne široká škála podporovaných jazykov: Okrem starších jazykov, ako sú Visual Basic, C, C++, C#, TypeScript a Python na rýchly vývoj aplikácií, sú k dispozícii aj webové jazyky HTML a CSS, ASP.NET Core na tvorbu webových aplikácií a služieb, ako aj mobilných backendov, ASP.NET Razor, Java alebo JavaScript, ale aj F#, PHP a tiež Objective-C na vývoj aplikácií pre iOS atď.

Okrem toho Visual Studio 2017 obsahuje aj vylepšenia editorov pre jazyky C++, C#, Visual Basic, F#, JavaScript a TypeScript, ako aj optimalizácie nástrojov na ladenie kódu a diagnostiku problémov pri vývoji softvéru okrem iného v prostredí .NET Core, ASP .NET Core, Unity a MS SQL Server.

Podpora pre vývoj Xamarin Mobile vo Visual Studio 2017 Enterprise

Vďaka integrácii Xamarinu je teraz možné vyvíjať mobilné aplikácie pre systémy Windows, Android a iOS aj na tomto základe v aplikácii Visual Studio 2017. Medzi typické funkcie Xamarinu patrí Xamarin Forms Previewer, ktorý v živom náhľade okamžite zobrazuje účinky riadku kódu na aplikáciu. Okrem toho sú zahrnuté funkcie Xamarin.Forms, Xamarin Profiler a Xamarin Test Recorder, ako aj vylepšenia IntelliSense pre XAML pre Xamarin Forms.

IntelliSense v aplikácii Visual Studio 2017 Enterprise

Funkcia IntelliSense popisuje rozhrania API v okamihu ich zadávania a automaticky ich dopĺňa pomocou zabudovaných zoznamov IntelliSense, čo urýchľuje príslušné procesy. Tipy nástrojov upozorňujú na problémy označením kritických bodov vlnovkou. Zoznamy poskytujú aj rýchly prístup k členom, menným priestorom a úryvkom kódu, ako aj k názvom premenných, príkazov a funkcií. Konkrétne v jazyku C# zoznamy na doplnenie obsahujú tokeny pre "List Member" a "Complete Word".

CodeLens vo Visual Studio 2017 Enterprise

Funkcia CodeLens ponúka vývojárom časovo úspornú možnosť prechádzať na jednotlivé funkcie bez toho, aby museli opustiť kód. CodeLens tiež označuje všetky zmeny kódu v editore a zobrazuje, či bol v príslušnom bode vykonaný test, ako aj posledného vývojára, ktorý tam niečo upravil.

Nové refaktoringy vo Visual Studio 2017 Enterprise

Refaktorovanie ponúka praktickú možnosť aktualizácie alebo zlepšenia vnútornej štruktúry kódu bez zmeny jeho správania. V aplikácii Visual Studio 2017 Enterprise je k dispozícii viac refaktorovaní; medzi ne patrí prevod príkazov if na príkazy switch, pridávanie parametrov, ako sú napríklad kontroly NULL, a argumentov, ako aj generovanie prepísaní; k dispozícii je aj možnosť vložiť oddeľovače číslic pre literály - najmä pre číselné literály, zmeniť základňu z "hexadecimálnej" na "binárnu" - atď.

Správa zdrojového kódu v aplikácii Visual Studio 2017 pomocou systému Git

Tí, ktorí nechcú používať vlastné riešenie Azure DevOps od spoločnosti Microsoft na správu zdrojového kódu v aplikácii Visual Studio 2017 Enterprise, môžu namiesto toho použiť Git pre vzdialený repozitár, široko používaný štandard správy verzií súborov, ktorý tiež umožňuje členom väčšieho tímu pracovať na projekte súčasne.

Vydanie Visual Studio 2017 teraz ponúka možnosť používať príslušné úložiská Git priamo prostredníctvom integrovaných tlačidiel v prostredí IDE na nastavenie, úpravu a publikovanie kódu prostredníctvom nich. Zahrnuté sú aj nové doplnky, napr. pre funkcie "Push" a "Commit", ako aj podpora SSH. Keď používate služby Azure DevOps Services, Visual Studio Enterprise tiež pripája používateľov k úložiskám Git alebo GitHub, ako aj k úložiskám TFVC prostredníctvom aplikácie Team Explorer.

Požiadavky na hardvér pre Visual Studio 2017 Enterprise

Na inštaláciu aplikácie Visual Studio 2017 Enterprise je potrebný .NET Framework vo verzii 4.5.2. Počas inštalácie sa nainštaluje verzia .NET Framework 4.7.2 potrebná na spustenie softvéru Visual Studio. Niektoré funkcie môžu vyžadovať systém Windows 10. Ďalej musia byť splnené nasledujúce minimálne požiadavky:

Systémové požiadavky:

Ak chcete používať Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise, je potrebná jedna z nasledujúcich verzií systému Windows:

 • Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019/ 2022
 • Windows Server 2016: Standard, Datacenter
 • Windows 8.1 (s aktualizáciou 2919355): Core, Professional, Enterprise
 • Windows Server 2012 R2 (s aktualizáciou 2919355): Essentials, Standard, Datacenter
 • Windows 7 SP1 (vrátane najnovších aktualizácií): Home Premium, Professional, Enterprise, Ultimate

Ďalšie požiadavky:

 • Procesor: 1,8 GHz alebo rýchlejší; odporúča sa dvojjadrový alebo lepší
 • Pamäť: 2 GB RAM, odporúča sa 4 GB RAM (min. 2,5 GB pri spustení na virtuálnom počítači)
 • Miesto na pevnom disku: až 130 GB v závislosti od nainštalovaných funkcií, štandardná inštalácia vyžaduje 20 - 50 GB voľného miesta
 • Na zvýšenie výkonu a rýchlosti sa odporúča nainštalovať Visual Studio 2017 aj systém Windows na disk SSD, aby sa využila rýchlosť pevného disku
 • Grafická karta: s podporou DirectX 9, rozlíšenie min. 1 280 x 720 (720p), odporúčané je 1 366 x 768 WXGA alebo vyššie

Kúpte si jednu licenciu Visual Studio 2017 Enterprise ako použitý softvér v internetovom obchode Wiresoft

Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise Edition sa v internetovom obchode Wiresoft ponúka ako jedna licencia v nákupnej verzii - a je k dispozícii ako použitý softvér za mimoriadne výhodnú cenu, nejde teda o komerčne dostupnú predplatenú verziu. Táto licencia Visual Studio 2017 Enterprise Edition pochádza z príslušnej objemovej licencie spoločnosti, ktorú kúpila spoločnosť Wiresoft, pričom táto licencia bola v priebehu procesu rozpustená a prevedená na jednotlivé licencie, čím získala nové označenie "použitý softvér" alebo "použitý softvér".

Licencie Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise alebo iného softvéru spoločnosti Microsoft ponúkané spoločnosti Wiresoft pochádzajú od spoločnosti so sídlom v Európe, na ktorú sa vzťahujú právne predpisy EÚ. Rozdelenie zväzkovej licencie ani nové označenie ako používaný softvér nevedie k žiadnym obmedzeniam funkčnosti softvéru Visual Studio 2017 Enterprise.

Nákup softvéru s Wiresoftom je vždy lacný a zároveň bezpečný! Licencia Visual Studio 2017 Enterprise ponúkaná spoločnosťou Wiresoft v obchode nemá veľkú cenovú výhodu v porovnaní s ostatnými záväzkami predplatného z dôvodu jednorazového nákupu, ale možno ju okamžite používať vďaka okamžitému stiahnutiu a aktivácii licencie pomocou priloženého platného licenčného kľúča. Okrem toho je nákup použitého softvéru, ako napríklad Visual Studio 2017 Enterprise alebo iného softvéru spoločnosti Microsoft, pre zákazníkov spoločnosti Wiresoft právne bezpečný: Obchodovanie s použitým softvérom je výslovne povolené zákonom, čo jasne potvrdili aj príslušné súdne rozhodnutia, preto je softvér spoločnosti Wiresoft odolný aj voči auditu.

Zo všetkých týchto dôvodov sú jednorazové licencie používaného softvéru, ako je Visual Studio 2017 Enterprise, pre kupujúcich cenovo výhodnou alternatívou k bežným ponukám softvérových licencií, a ponúkajú tak ekonomickú možnosť používať takéto exkluzívne edície programov.

V obchode so softvérom Wiresoft nájdete nielen toto Visual Studio 2017 Enterprise Edition, ale aj ďalšie verzie a vydania tohto softvéru, ako aj zodpovedajúce operačné systémy spoločnosti Microsoft, napríklad Windows 8 a Windows 10 - vždy ako použitý softvér s okamžitým stiahnutím. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa aplikácie Visual Studio 2017 Enterprise alebo iného programu spoločnosti Microsoft, jednoducho využite naše kompetentné poradenstvo v chate, e-mailom alebo telefonicky.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie