Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS

MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS

59,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2013 Professional Plus - kúpiť ako licenciu pre jedného používateľa Balík...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2013 Professional Plus - kúpiť ako licenciu pre jedného používateľa

Balík MS Office 2013 Professional Plus je najkomplexnejší softvérový balík dostupný pre túto verziu balíka Office. Okrem aktuálnych výkonných programových verzií aplikácií Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook - vrátane Business Contact Manager - obsahuje aj Publisher a Access, ako aj InfoPath, Lync a Office Web Apps.

Office Edition 2013 Professional Plus tak prináša všetky funkcie a intuitívne použiteľné nástroje, ktoré viac než len vyhovujú obchodným požiadavkám modernej spoločnosti: Od modernej komunikácie s viacerými účastníkmi, aj prostredníctvom videa, cez vytváranie formulárov kompatibilných s prehliadačmi a vývoj aplikácií, až po klasické programy Office na spracovanie textu, tabuliek, ako aj na živé prezentácie a profesionálne navrhnuté publikácie. Aplikácie SharePoint 2013 a Lync 2013, ktoré sú tiež integrované, tiež umožňujú zdieľanie súborov a informácií a ich priamu komunikáciu v reálnom čase. V neposlednom rade sú mnohé funkcie optimalizované na používanie na tabletoch a smartfónoch.

Ďalším argumentom pre kúpu programu Professional Plus je jeho kompatibilita so systémom Windows 7, čo znamená, že túto edíciu a programy, ktoré obsahuje, možno bez problémov používať aj na starších počítačoch. Office 2013 Professional Plus ponúka aj možnosť používať službu Microsoft SkyDrive a ukladať do nej údaje a dokumenty, aby ich mohlo zdieľať a upravovať viacero používateľov v cloude.

Edícia MS Office 2103 Professional Plus, ktorá je bežne dostupná len pre zákazníkov s veľkoobjemovou licenciou, je k dispozícii aj v spoločnosti Wiresoft ako kúpna verzia pre jednotlivých používateľov. S jednou licenciou môžu aj samostatne zárobkovo činné osoby a firmy menšej veľkosti využívať výhody programov, ktoré ponúka len táto edícia Office. Nasledujúci prehľad predstavuje najdôležitejšie funkcie a vylepšenia rôznych softvérových programov balíka Office 2013.

Všetky dôležité inovácie v aplikácii Word pre Office 2013

Word 2013 ponúka oveľa lepší prehľad - nielen pri úprave textov, ale aj pri ich čítaní. Teraz je tiež ešte jednoduchšie spolupracovať alebo používať dokumenty PDF, ako aj dokumenty Word vytvorené v staršej verzii programu.

Všeobecné praktické funkcie

 • Po spustení aplikácie Word 2013 sa všetky naposledy použité dokumenty zobrazia ako zoznam v stĺpci na ľavom okraji.
 • Kliknutím na kartu "Návrh" (rozloženie) získate prehľad o všetkých šablónach formátov, ktoré môžete prispôsobiť aj osobným požiadavkám.
 • V zobrazení úprav "Jednoduché značenie" sú opravy označené zvislou čiarou na okraji textu.
 • Dokument PDF možno okamžite otvoriť v programe Word 2013 kliknutím pravým tlačidlom myši a je k dispozícii ako súbor Word na ďalšie použitie vrátane všetkého obsahu, ako je text a grafika. Tú potom môžete opäť uložiť vo formáte PDF.
 • Textový dokument vytvorený v staršej verzii programu Word možno otvoriť v programe Word 2013 v režime kompatibility. To znamená, že ho možno upraviť tak, aby sa po uložení mohol naďalej používať s pôvodnou verziou programu Word.
 • Pri vkladaní grafiky a podobne Word 2013 navrhuje možnosti rozvrhnutia, ktoré potom môžete prijať jednoduchým kliknutím.
 • Sprievodca zarovnaním uľahčuje presné usporiadanie tabuliek a grafiky v toku textu.
 • Rozloženie v reálnom čase okamžite poskytuje živý náhľad príslušného usporiadania grafiky a textu.

Lepší režim čítania

 • Word 2013 ponúka možnosť zobrazovať dokumenty v stĺpcoch, aby sa ľahšie čítali. Pomocou symbolov šípok môžete otáčať stránky ako v knihe.
 • Pre neutrálnejšie zobrazenie textu je možné skryť všetky nástroje na úpravu okrem niekoľkých užitočných.
 • Grafiku a tabuľky obsiahnuté v dokumente programu Word možno zväčšiť tak, aby vyplnili obrazovku pomocou zväčšenia objektu - stačí dvakrát kliknúť na príslušný textový prvok.
 • Ak sa súčasne upravuje niekoľko dokumentov programu Word, možno ich zobraziť pomocou kariet.
 • V rozsiahlych dokumentoch sa všetky nadpisy môžu zobraziť v ľavej časti stránky; kliknutím sa prejde na príslušnú časť textu.

Najdôležitejšie inovácie v programe Excel 2013

Excel obsahuje v balíku Office 2013 Professional Plus aj niekoľko nových nástrojov, pomocou ktorých možno analyzovať aj veľké objemy údajov. Tabuľkový softvér teraz rozpoznáva typické postupy používateľa pri úprave údajov a automaticky ich pridáva. Optimalizované funkcie PivotChart a PivotTable sú k dispozícii aj v programe Excel 2013.

 • Funkcia bleskového náhľadu rozpozná typické vzory úprav a automaticky doplní ďalšie záznamy - dokonca aj pre celé stĺpce.
 • Rýchla analýza umožňuje formátovanie údajov niekoľkými kliknutiami. Po výbere súboru údajov sa otvorí ponuka rýchleho výberu so známymi funkciami a po nabehnutí myšou možno zobraziť návrhy formátovania a kliknutím na ne ich použiť.
 • Rýchly výber grafov v programe Excel 2013 navrhuje, ktorý typ grafu možno najlepšie použiť na vizualizáciu vybraného súboru údajov.
 • Možnosti pri filtrovaní údajov v tabuľkách programu Excel zobrazujú aj filter použitý pre časti údajov, takže je vždy jasné, ktoré údaje sa zobrazujú.

Najdôležitejšie inovácie v aplikácii PowerPoint 2013

Aplikácia Microsoft PowerPoint 2013 Professional Plus rozšírila možnosti dizajnu prezentácií o rad nových vzorov a animácií. Najvýraznejším prvkom je širokouhlý dizajn. Nový PowerPoint obsahuje aj praktické zobrazenie reproduktora a podporuje formáty médií, ako sú MP4 a MOV, obsah vo vysokom rozlíšení a kodeky.

 • Pre ešte viac priestoru je teraz štandardne k dispozícii širokouhlý formát 16:9.
 • Dva súbory PowerPoint teraz môžete zlúčiť do jedného dokumentu vrátane všetkých úprav.
 • Komentáre sa môžu zobraziť aj v prezentácii vrátane príslušných osôb a ich kontaktov.
 • Prezentácie v aplikácii PowerPoint je teraz možné publikovať aj ako videá a zverejňovať ich priamo na sociálnych sieťach.

Najdôležitejšie inovácie v programe Outlook 2013

Outlook 2013 sa prezentuje oveľa prehľadnejším rozhraním pracovnej plochy. Presunutím navigačného panela pre e-maily, kontakty a kalendár do spodnej časti obrazovky sa vytvorí viac priestoru pre ďalší obsah.

 • Sociálne siete, ako napríklad Facebook alebo Xing, sú teraz integrované, takže používatelia môžu priamo sledovať aktivity partnerov a priateľov.
 • Kontaktné údaje zo sociálnych sietí môžete preniesť do zoznamu kontaktov aplikácie Outlook.
 • Skype v programe Outlook 2013 umožňuje telefonovať cez internet.
 • Exchange ActiveSync v programe Outlook teraz odstraňuje potrebu používať servery Exchange na synchronizáciu kontaktov a kalendárov.
 • Nová funkcia Peeks okamžite zobrazí dôležité informácie v Kalendári, Ľudia alebo Úlohy v okne.

Najdôležitejšie inovácie v programe Access 2013

Access je exkluzívnou súčasťou balíka MS Office 2103 Professional Plus. Databázový softvér kombinuje relačný systém správy databáz Jet Engine s výkonnými nástrojmi v integrovanom vývojovom prostredí na vytváranie všetkých typických databázových aplikácií potrebných v podniku. Na tento účel ponúka Access 2013 okrem iného tieto nástroje a funkcie:

 • Používateľsky definované vytváranie webových aplikácií Access Web Apps je najdôležitejšou inováciou tohto databázového softvéru. Používatelia ho môžu používať na vytváranie aplikácií aj bez znalostí programovania: Stačí len vybrať vhodný typ údajov, aby program Access automaticky vytvoril kompletnú štruktúru databázy - vrátane používateľsky prívetivého rozhrania.
 • Aplikácia obsahuje príkazy na pridávanie a úpravu údajov, ako aj navigáciu a základné funkcie.
 • Prístupové webové aplikácie možno okamžite používať ako aplikáciu SharePoint vo webovom prehliadači a zdieľať ich s ostatnými.
 • Používatelia tiež získajú prehľad o používaní aplikácií.
 • Integrované šablóny tabuliek umožňujú sledovať informácie vytvorené pomocou takejto aplikácie Access.
 • Pripojenie programu Access k serveru Microsoft SQL Server a databáze Microsoft Azure SQL tiež zabezpečuje väčšiu spoľahlivosť, bezpečnosť a škálovateľnosť údajov - v miestnom prostredí aj v cloude.

Najdôležitejšie inovácie v programe Publisher 2013

Program na tvorbu profesionálne navrhnutých publikácií je tiež exkluzívnou súčasťou balíka MS Office 2103 Professional Plus Edition. Publisher ponúka používateľom rozsiahle možnosti návrhu všetkých typov katalógov, kariet, letákov, bulletinov atď., ktoré možno uložiť pripravené na tlač.

 • Publisher 2013 obsahuje možnosť centrálneho vyhľadávania obrázkov v počítači, v katalógu ClipArt na stránke Office.com alebo na internete a ich vkladania do dokumentu.
 • Ak je pri navrhovaní vybraných niekoľko súborov obrázkov súčasne, Publisher 2013 ich prehľadne zobrazí v stĺpci v návrhu.
 • Obrázky môžete jednoducho presunúť na stránku v oblasti návrhu a rovnakým spôsobom ich vymieňať.
 • Ak chcete použiť obrázok ako pozadie, máte k dispozícii rôzne možnosti dizajnu: "Fill" (Vyplniť) rozšíri obrázok tak, aby zaberal celé pozadie, "Tile" (Dlaždice) vyplní pozadie dlaždicami.
 • Pre texty sú k dispozícii aj efekty, ako sú tiene, odlesky, žiarivé efekty a skosenie.

Najdôležitejšie inovácie v Lync 2013

Lync je nenahraditeľný komunikačný nástroj na efektívnu spoločnú prácu na projektoch. Jedným kliknutím ho môžete okamžite použiť na organizovanie videokonferencií alebo používanie IP telefónie. Medzi najdôležitejšie nové funkcie patria:

 • Mobilná aplikácia Lync - s dotykovými funkciami je teraz optimalizovaná aj pre smartfóny - pre Windows Phone, ako aj pre iPhone alebo Android.
 • Lync Server 2013 má nové funkcie okamžitých správ a prítomnosti.
 • V spojení s Exchange 2013 môžu používatelia spravovať a synchronizovať kontakty v programe Outlook 2013, vo webovej aplikácii Outlook, ako aj v aplikácii Lync 2013.

Najdôležitejšie inovácie v aplikácii InfoPath 2013

InfoPath 2013 je navrhnutý tak, aby uľahčoval vytváranie výrazných formulárov založených na kóde pre SharePoint Server 2013. V spojení so službami InfoPath Forms Services ponúka nástroj aj množstvo funkcií pre vývojárov. Okrem iného sú tu zahrnuté tieto nové funkcie:

 • Nové možnosti písania a úpravy kódu
 • Optimalizované formuláre zoznamu SharePoint
 • Vytváranie formulárov prehliadača v súlade so štandardmi
 • Hosťovanie formulárov na stránkach portálu pomocou webových častí InfoPath
 • Publikovanie šablón formulárov InfoPath ako riešení v pieskovisku
 • Okrem toho InfoPath 2013 poskytuje rozsiahlu podporu ovládacích prvkov a funkcií vo formulároch prehliadača, ako napríklad: Bullet, číslované a jednoduché zoznamy, zoznamy s viacerými možnosťami výberu a combo boxy.

Najdôležitejšie inovácie v službe SharePoint 2013

V službe SharePoint Server 2013 je teraz ešte jednoduchšie umiestňovať formuláre na webové stránky v spojení s webovými časťami InfoPath bez toho, aby ste na to museli písať kód. SharePoint 2013 tak umožňuje jednoduchšiu výmenu údajov a informácií.

 • Pomocou modelu cloudových aplikácií možno vytvárať aplikácie, ktoré rozširujú funkčnosť webových lokalít SharePoint vrátane vzdialených webových aplikácií.
 • Boli optimalizované vývojové nástroje, ako napríklad Visual Studio a SharePoint Designer.
 • Aplikácie systému Windows Phone 7 možno kombinovať s miestnymi službami SharePoint.
 • Vzdialené služby SharePoint v cloude je možné využívať aj prostredníctvom služby SharePoint Online, napríklad na rozšírenie funkcií miestnych počítačov.
 • Do mobilných aplikácií možno integrovať nové funkcie, ako je napríklad geolokácia.

OneNote 2013: Dôležité inovácie

OneNote, program na jednoduché vytváranie a používanie poznámok, je s novou dotykovou aplikáciou ešte praktickejší. Používatelia tabletov môžu pomocou neho zachytiť svoje nápady bez myši alebo klávesnice a okamžite ich vložiť do dokumentu balíka Office. OneNote rozpoznáva rukopis a konvertuje ho na tlačený text.

 • Nové možnosti formátovania vylepšujú funkciu tabuľky, aby bol celý obsah ešte prehľadnejší.
 • V aplikácii OneNote sú k dispozícii aj profilové údaje iných používateľov, takže vlastné poznámky môžete zdieľať so spolupracovníkmi.
 • Dokumenty alebo webové stránky môžete do poznámkového bloku jednoducho vložiť pomocou funkcie "Odoslať do OneNote".

Systémové požiadavky pre Microsoft Office 2013 vo verzii Professional Plus

Office 2013 Professional Plus Edition je k dispozícii na stiahnutie v dvoch verziách: 32-bitový aj 64-bitový. V dôsledku toho sa môžu individuálne požiadavky na hardvér, napríklad na pamäť, líšiť. Platia tieto minimálne požiadavky:

 • Operačné systémy: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • Procesor: min. 1 GHz
 • RAM: min. 1 GB (32 bitov) alebo 2 GB 64 bitov)
 • Miesto na pevnom disku: min. 3 GB
 • Rozlíšenie obrazu: min. 1 024 x 576, min. grafická karta s akceleráciou Direct X10

Kúpiť MS Office 2013 Professional Plus ako licenciu pre jedného používateľa na Wiresoft

V predajni Wiresoft Software Shop nájdete aj verziu Professional Plus balíka Office 2013, ktorá je bežne dostupná len pre zákazníkov s veľkoobjemovou licenciou, a to v podobe licencie pre jedného používateľa - s týmito programami:

 • Word 2013 - profesionálne vytváranie dokumentov a ich sústredené čítanie
 • Excel 2013 - analýza rozsiahlych údajov pomocou výkonných nástrojov
 • PowerPoint 2013 - vytvárajte zaujímavé a informatívne prezentácie
 • Outlook 2013 - profesionálna správa e-mailov, kontaktov a všetkých úloh
 • OneNote 2013 - spontánne si robte poznámky a okamžite ich používajte v aplikáciách
 • Publisher 2013 - jednoduchá tvorba atraktívnych publikácií s obrázkami a grafikou
 • Access 2013 - návrh a správa databáz podľa individuálnych požiadaviek a vytváranie aplikácií pre ne
 • Lync 2013 - používanie aplikácie Skype for Business na internú a externú komunikáciu
 • InfoPath 2013 - vytváranie elektronických formulárov v okamihu
 • SharePoint 2013 - kombinácia aplikácií Windows Phone 7 so službami SharePoint atď

Keď si zakúpite edíciu Professional Plus balíka Office 2013 od spoločnosti Wiresoft, získate všetky tieto výhody a navyše si ho môžete zakúpiť ako použitý softvér vo forme licencie pre jedného používateľa - a to za úžasne nízku cenu:

 • Microsoft Office 2013 Professional Plus Edition si môžete kúpiť od spoločnosti Wiresoft ako softvér pre jedného používateľa.
 • Táto softvérová licencia bola súčasťou rozsiahlejšej objemovej licencie spoločnosti, preto je u spoločnosti Wiresoft taká lacná!
 • Pri predaji spoločnosti Wiresoft bola licencia balíka Office - ak sa niekedy používala - odinštalovaná z predchádzajúceho počítača, takže je 100 % bezplatná.
 • Spoločnosť Wiresoft pred predajom skontroluje každú licenciu použitého softvéru Microsoft, aby sa uistila, že je v perfektnom stave.
 • Nákup softvérových licencií v obchode Wiresoft Shop zahŕňa originálny produkt spoločnosti Microsoft v súlade s právnymi predpismi EÚ: ani spoločnosť Wiresoft, ani vy sa nenachádzate v právnej šedej zóne.
 • Spoločnosť Wiresoft ako seriózny predajca softvéru tiež neponúka na predaj skúšobné verzie softvéru Microsoft, ktoré sú buď časovo obmedzené, alebo majú obmedzenú funkčnosť.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa nákupu licencie Microsoft Office 2013 Professional Plus alebo iného softvéru Microsoft Office nás neváhajte kontaktovať e-mailom, telefonicky alebo tu v chate.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené