Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10007
 • 79P-04749
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
39,90 € * 42,90 € * (6,99% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilný


 MS Office Suite 2013 Professional Plus je najkomplexnejší softvérový balík dostupný pre túto verziu balíka Office. Okrem aktuálnych výkonných programových verzií aplikácií Word, Excel, PowerPoint, OneNote, ako aj Outlook - vrátane Business Contact Manager - obsahuje aj Publisher a Access, ako aj InfoPath, Lync a Office Web Apps. Kancelársky balík Office 2013 Professional Plus tak prináša všetky funkcie a intuitívne použiteľné nástroje, ktoré viac než dobre zvládnu obchodné požiadavky modernej spoločnosti: Od modernej komunikácie s viacerými účastníkmi, a to aj prostredníctvom videa, cez tvorbu formulárov kompatibilných s prehliadačmi a vývoj aplikácií až po klasické programy Office na spracovanie textu, tabuliek, ako aj na prehľadné prezentácie a profesionálne spracované publikácie. 

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2013 Professional Plus - kúpiť ako licenciu pre jedného používateľa

MS Office-Suite 2013 Professional Plus je najkomplexnejší softvérový balík dostupný pre túto verziu Office. Okrem aktuálnych výkonných verzií programov Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook - vrátane Business Contact Manager - obsahuje aj Publisher a Access, ako aj InfoPath, Lync a Office Web Apps.

Preto Office-Edition 2013 Professional Plus prináša všetky funkcie a intuitívne použiteľné nástroje, ktoré viac než len vyhovujú obchodným požiadavkám modernej spoločnosti: Od modernej komunikácie s viacerými účastníkmi, dokonca aj prostredníctvom videa, cez vytváranie formulárov kompatibilných s prehliadačmi a vývoj aplikácií, až po klasické Office-programy na spracovanie textu, tabuliek, ako aj na živé prezentácie a profesionálne navrhnuté publikácie. Aplikácie SharePoint 2013 a Lync 2013, ktoré sú tiež integrované, tiež umožňujú zdieľanie súborov a informácií a ich priamu komunikáciu v reálnom čase. V neposlednom rade sú mnohé funkcie optimalizované na používanie na tabletoch a smartfónoch.

Ďalším argumentom pre kúpu Professional Plus je aj jeho kompatibilita s Windows 7, takže túto edíciu vrátane priložených programov možno bez problémov používať aj na starších počítačoch. Aj Office 2013 Professional Plus ponúka možnosť využívať službu Microsoft SkyDrive a ukladať do nej údaje a dokumenty, takže ich môže zdieľať a upravovať v cloude viacero používateľov.

Edícia MS Office 2103 Professional Plus- bežne dostupná len pre zákazníkov s veľkoobjemovou licenciou - je k dispozícii od spoločnosti Wiresoft aj ako kúpna verzia pre jednotlivých používateľov. S licenciou pre jedného používateľa môžu aj samostatne zárobkovo činné osoby a firmy menšej veľkosti využívať výhody programov, ktoré ponúka iba táto Office-Edition. Nasledujúci prehľad predstavuje najdôležitejšie funkcie a vylepšenia rôznych softvérových programov Office 2013.

Všetky dôležité novinky v aplikácii Word pre Office 2013

Word 2013 ponúka oveľa lepšiu prehľadnosť - nielen pri úprave textov, ale aj pri čítaní. Okrem toho ešte viac uľahčuje spoluprácu alebo používanie dokumentov PDF, ako aj dokumentov Word vytvorených v staršej verzii programu.

Všeobecné praktické funkcie

 • Po spustení aplikácie Word 2013 sa všetky naposledy použité dokumenty zobrazia ako zoznam v stĺpci na ľavom okraji.
 • Po kliknutí na kartu "Návrh" (Rozloženie) je k dispozícii prehľad všetkých šablón formátov, ktoré možno prispôsobiť osobným požiadavkám.
 • V zobrazení úprav "Jednoduché značenie" sú opravy označené zvislou čiarou na okraji textu.
 • Dokument PDF možno okamžite otvoriť v programe Word 2013 kliknutím pravým tlačidlom myši a je k dispozícii ako súbor Word na ďalšie použitie vrátane všetkého obsahu, ako je text a grafika. Tú potom môžete opäť uložiť vo formáte PDF.
 • Textový dokument vytvorený v staršej verzii programu Word možno otvoriť v programe Word 2013 v režime kompatibility. To umožňuje jeho úpravu tak, aby ho bolo možné po uložení naďalej používať s pôvodnou verziou programu Word.
 • Pri vkladaní grafiky a podobne Word 2013 navrhuje možnosti rozloženia, ktoré potom môžete jednoducho prijať kliknutím.
 • Sprievodca zarovnaním uľahčuje presné usporiadanie tabuliek a grafiky v toku textu.
 • Rozloženie v reálnom čase poskytuje okamžitý živý náhľad usporiadania grafiky a textu.

Lepší režim čítania

 • Word 2013 ponúka možnosť zobrazovať dokumenty aj v stĺpcoch, aby sa ľahšie čítali. Ikony šípok môžete použiť na posúvanie dokumentu, ako keby ste čítali knihu.
 • Pre neutrálnejšiu prezentáciu textu môžu byť všetky nástroje na úpravu skryté, s výnimkou niekoľkých užitočných.
 • Grafiku a tabuľky obsiahnuté v dokumente programu Word môžete zväčšiť tak, aby vyplnili obrazovku pomocou zväčšenia objektu - stačí dvakrát kliknúť na príslušný textový prvok.
 • Ak sa súčasne upravuje niekoľko dokumentov programu Word, možno ich zobraziť pomocou kariet.
 • V rozsiahlych dokumentoch sa všetky nadpisy môžu zobraziť v ľavej časti stránky; kliknutím sa prejde na príslušnú časť textu.

Najdôležitejšie inovácie v programe Excel 2013

Excel obsahuje aj niekoľko nových nástrojov na Office 2013 Professional Plus, ktoré možno použiť na analýzu aj veľkého množstva údajov. Tabuľkový softvér teraz pri úprave údajov rozpoznáva typické postupy používateľa a automaticky ich pridáva. Optimalizované funkcie PivotChart a PivotTable sú k dispozícii aj v programe Excel 2013.

 • Funkcia bleskového náhľadu rozpozná typické vzory úprav a automaticky doplní ďalšie záznamy - dokonca aj pre celé stĺpce.
 • Rýchla analýza umožňuje formátovať údaje niekoľkými kliknutiami. Po výbere súboru údajov sa otvorí ponuka rýchleho výberu so známymi funkciami a pomocou myši možno zobraziť návrhy formátovania a kliknutím na ne ich použiť.
 • Rýchly výber grafu v programe Excel 2013 navrhuje, ktorý typ grafu je najlepšie použiť na vizualizáciu vybraného súboru údajov.
 • Možnosti filtrovania údajov v tabuľkách programu Excel zobrazujú aj filter použitý pre časti údajov, takže je vždy jasné, ktoré údaje sa zobrazujú.

Najdôležitejšie inovácie v aplikácii PowerPoint 2013

Microsoft PowerPoint 2013 Professional Plus rozšíril možnosti dizajnu prezentácií o množstvo nových vzorov a animácií. Najvýraznejším prvkom je širokouhlý dizajn. Nový PowerPoint obsahuje aj praktické zobrazenie reproduktora a podporuje formáty médií, ako sú MP4 a MOV, obsah vo vysokom rozlíšení a kodeky.

 • Pre ešte viac priestoru je teraz predvolene k dispozícii širokouhlý formát snímok 16:9.
 • Dva súbory PowerPoint teraz môžete zlúčiť do jedného dokumentu vrátane všetkých úprav.
 • Pripomienky sa môžu zobraziť aj v prezentácii vrátane zúčastnených osôb a ich kontaktov.
 • Prezentácie v aplikácii PowerPoint je teraz možné publikovať aj ako videá a zverejňovať ich priamo na sociálnych sieťach.

Najdôležitejšie inovácie v programe Outlook 2013

Outlook 2013 sa prezentuje oveľa čistejším rozhraním pracovnej plochy. Presunutím navigačného panela pre e-maily, kontakty a kalendáre do spodnej časti obrazovky sa vytvorí viac priestoru pre iný obsah.

 • Sociálne siete, ako napríklad Facebook alebo Xing, sú teraz integrované, takže používatelia môžu priamo sledovať aktivity partnerov a priateľov.
 • Kontaktné údaje zo sociálnych sietí môžete preniesť do zoznamu kontaktov aplikácie Outlook.
 • Skype v programe Outlook 2013 umožňuje telefonovať cez internet.
 • Exchange ActiveSync v programe Outlook teraz odstraňuje potrebu používať servery Exchange na synchronizáciu kontaktov a kalendárov.
 • Nová funkcia Peeks okamžite zobrazí dôležité informácie v Kalendári, Ľudia alebo Úlohy v okne.

Najdôležitejšie inovácie v programe Access 2013

Access je exkluzívnou súčasťou edície MS Office 2103 Professional Plus. Databázový softvér kombinuje relačný systém správy databáz Jet Engine s výkonnými nástrojmi v integrovanom vývojovom prostredí na vytváranie všetkých typických databázových aplikácií potrebných v podniku. Na tento účel ponúka Access 2013 okrem iného tieto nástroje a funkcie:

 • Vlastné vytváranie webových aplikácií Access Web Apps je najdôležitejšou novou funkciou databázového softvéru. Používatelia ho môžu používať na vytváranie aplikácií aj bez znalostí programovania: Stačí vybrať vhodný typ údajov, aby program Access automaticky vytvoril kompletnú štruktúru databázy vrátane používateľsky prívetivého rozhrania.
 • Aplikácia obsahuje príkazy na pridávanie a úpravu údajov, ako aj navigáciu a základné funkcie.
 • Prístupové webové aplikácie možno okamžite používať a zdieľať ako aplikáciu SharePoint vo webovom prehliadači.
 • Používatelia tiež získajú prehľad o tom, ako sa aplikácie používajú.
 • Integrované šablóny tabuliek umožňujú sledovanie informácií vytvorených pomocou takejto aplikácie Access.
 • Access je tiež prepojený so serverom Microsoft SQL Server a databázou Microsoft Azure SQL, čo zaručuje vyššiu spoľahlivosť, bezpečnosť a škálovateľnosť údajov - na lokálnej úrovni aj v cloude.

Kľúčové nové funkcie v programe Publisher 2013

Program na tvorbu profesionálne navrhnutých publikácií je tiež exkluzívnou súčasťou edície MS Office 2103 Professional Plus. Publisher ponúka používateľom rozsiahle možnosti návrhu všetkých typov katalógov, kariet, letákov, bulletinov atď., ktoré možno uložiť pripravené na tlač.

 • Publisher 2013 obsahuje možnosť centrálneho vyhľadávania obrázkov v počítači, v katalógu ClipArt na adrese Office.com alebo na internete a ich vloženie do dokumentu.
 • Ak je pri navrhovaní vybraných viacero obrázkových súborov súčasne, Publisher 2013 ich prehľadne zobrazí v stĺpci v návrhu.
 • Obrázky možno jednoducho presunúť na stránku v oblasti návrhu a rovnakým spôsobom ich možno nahradiť.
 • Ak chcete použiť obrázok ako pozadie, máte k dispozícii rôzne možnosti dizajnu: "Fill" (Vyplniť) rozšíri obrázok tak, aby zaberal celé pozadie, "Tile" (Dlaždice) vyplní pozadie dlaždicami.
 • Pre text sú k dispozícii aj efekty, ako sú tiene, odlesky, žiarivé efekty a skosenie.

Najdôležitejšie inovácie v Lync 2013

Lync je základný komunikačný nástroj na efektívnu spoluprácu na projektoch. Jedným kliknutím ho môžete okamžite použiť na organizovanie videokonferencií alebo používanie IP telefónie. Medzi hlavné nové funkcie patria:

 • Mobilná aplikácia Lync - s dotykovými funkciami je optimalizovaná pre smartfóny - Windows Phone aj iPhone alebo Android.
 • Lync Server 2013 má nové funkcie okamžitých správ a prítomnosti.
 • V spojení s Exchange 2013 môžu používatelia spravovať a synchronizovať kontakty v programe Outlook 2013, vo webovej aplikácii Outlook, ako aj v aplikácii Lync 2013.

Kľúčové nové funkcie v aplikácii InfoPath 2013

InfoPath 2013 je navrhnutý tak, aby uľahčoval vytváranie výrazných formulárov založených na kóde pre SharePoint Server 2013. V spojení so službami InfoPath Forms Services ponúka nástroj aj množstvo funkcií pre vývojárov. Sú tu zahrnuté tieto nové funkcie:

 • Nové možnosti písania a úpravy kódu
 • Optimalizované formuláre zoznamu SharePoint
 • Vytváranie formulárov prehliadača v súlade so štandardmi
 • Hosťovanie formulárov na stránkach portálu pomocou webových častí InfoPath
 • Publikovanie šablón formulárov InfoPath ako riešení v pieskovisku
 • InfoPath 2013 tiež poskytuje rozsiahlu podporu ovládacích prvkov a funkcií vo formulároch prehliadača, ako sú napr: Bullet, číslované a jednoduché zoznamy, zoznamy s viacerými možnosťami výberu a combo boxy.

Najdôležitejšie nové funkcie v službe SharePoint 2013

V službe SharePoint Server 2013 je teraz ešte jednoduchšie hosťovať formuláre na webových stránkach v spojení s webovými časťami InfoPath bez toho, aby ste na to museli písať kód. SharePoint 2013 tak uľahčuje zdieľanie údajov a informácií.

 • Model cloudových aplikácií možno použiť na vytváranie aplikácií, ktoré rozširujú funkčnosť lokalít SharePoint vrátane vzdialených webových aplikácií.
 • Boli optimalizované vývojové nástroje, napríklad Visual Studio a SharePoint Designer.
 • aplikácieWindows Phone 7 je možné kombinovať so službami SharePoint na pracovisku.
 • Prostredníctvom služby SharePoint Online je možné využívať aj vzdialené služby SharePoint v cloude, napríklad na rozšírenie funkčnosti miestnych počítačov.
 • Do mobilných aplikácií možno integrovať nové funkcie, ako je napríklad geolokácia.

OneNote 2013: Dôležité inovácie

OneNote, program na jednoduché vytváranie a používanie poznámok, je vďaka novej aplikácii Touch ešte praktickejší. Používatelia tabletov ho môžu používať na zachytenie svojich nápadov bez myši alebo klávesnice a okamžite ich vložiť do dokumentu na stránke Office. OneNote rozpoznáva rukopis a konvertuje ho na tlačený text.

 • Nové možnosti formátovania vylepšujú funkciu tabuľky, ktorá prehľadnejšie organizuje celý obsah.
 • V aplikácii OneNote sú k dispozícii aj profilové údaje iných používateľov, takže vlastné poznámky môžete zdieľať so spolupracovníkmi.
 • Dokumenty alebo webové stránky môžete do poznámkového bloku jednoducho pridať pomocou funkcie "Odoslať do OneNote".

Systémové požiadavky pre Microsoft Office 2013 vo verzii Professional Plus

EdíciaOffice 2013 Professional Plus je k dispozícii na stiahnutie v dvoch verziách: 32-bitový aj 64-bitový. V dôsledku toho sa môžu individuálne požiadavky na hardvér - napríklad na pamäť RAM - líšiť. Platia tieto minimálne požiadavky:

 • Operačné systémy: min. Windows 7 až Windows 10, min. Windows Server 2008 až 2012 R2
 • Procesor: min. 1 GHz
 • RAM: min. 1 GB (32 bitov) alebo 2 GB 64 bitov)
 • Miesto na pevnom disku: min. 3 GB
 • Rozlíšenie obrazu: min. 1 024 x 576, min. grafická karta s akceleráciou Direct X10

Kúpiť MS Office 2013 Professional Plus ako licenciu pre jedného používateľa od spoločnosti Wiresoft

V predajni Wiresoft Software Shop nájdete Professional Plus-edíciu Office 2013 aj ako licenciu pre jedného používateľa - s nasledujúcimi programami:

 • Word 2013 - profesionálne vytváranie dokumentov a ich sústredené čítanie
 • Excel 2013 - analýza rozsiahlych údajov pomocou výkonných nástrojov
 • PowerPoint 2013 - vytvárajte zaujímavé a informatívne prezentácie
 • Outlook 2013 - profesionálna správa e-mailov, kontaktov a všetkých úloh
 • OneNote 2013 - spontánne zaznamenávanie poznámok a ich okamžité používanie v aplikáciách
 • Publisher 2013 - jednoduchá tvorba atraktívnych publikácií s obrázkami a grafikou
 • Access 2013 - návrh a správa databáz podľa individuálnych požiadaviek a vytváranie aplikácií pre ne
 • Lync 2013 - používanie aplikácie Skype for Business na internú a externú komunikáciu
 • InfoPath 2013 - vytváranie elektronických formulárov v okamihu
 • SharePoint 2013 - kombinujte aplikácie Windows Phone 7 so službami SharePoint atď

Ak si zakúpite Professional Plus-Edition of Office 2013 od spoločnosti Wiresoft, získate všetky tieto výhody a navyše si ho môžete zakúpiť ako použitý softvér vo forme licencie pre jedného používateľa - a to za úžasne nízku cenu:

 • Microsoft Office 2013 Professional Plus-Edition si môžete kúpiť od spoločnosti Wiresoft ako softvér pre jedného používateľa.
 • Táto softvérová licencia bola súčasťou väčšej objemovej licencie spoločnosti, preto je u spoločnosti Wiresoft taká lacná!
 • Pri predaji spoločnosti Wiresoft bola licencia Office- ak bola niekedy použitá - odinštalovaná na predchádzajúcom počítači, takže je 100% bezplatná.
 • Každú licenciu použitého softvéru Microsoft pred predajom skontroluje spoločnosť Wiresoft, aby sa uistila, že je v perfektnom stave.
 • Nákup softvérových licencií v obchode Wiresoft Shop zahŕňa originálny produkt spoločnosti Microsoft v súlade s právnymi požiadavkami EÚ: ani spoločnosť Wiresoft, ani vy sa nenachádzate v právnej šedej zóne.
 • Spoločnosť Wiresoft ako renomovaný predajca softvéru tiež neponúka na predaj skúšobné verzie softvéru Microsoft, ktoré sú buď platné len obmedzený čas, alebo ktorých funkčnosť je obmedzená.
V prípade ďalších otázok týkajúcich sa nákupu licencie Microsoft Office 2013 Professional Plus alebo akéhokoľvek iného softvéru Microsoft Office nás neváhajte kontaktovať e-mailom, telefonicky alebo tu v chate. 
Ďalšie odkazy na "MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie