Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT WORD 2013

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10121
 • 021-10257
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
21,90 € * 22,90 € * (4,37% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Úplná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Na stiahnutie
Runtime Neobmedzene
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
Systém  Windows (32bit/64bit)
Terminálový server Kompatibilný


Microsoft Word 2013 majú používatelia prístup k rozsiahlej prepracovanej verzii klasického softvéru na spracovanie textu - na profesionálnu tvorbu dokumentov v kancelárii, ako aj v škole, na univerzite alebo v súkromnej sfére. Široká ponuka funkcií Microsoft Word 2013 uľahčuje skúseným používateľom aj začiatočníkom vytvárať prehľadné súvislé texty, listy a iné typy písomných dokumentov bez predchádzajúcich znalostí v krátkom čase. Rozsiahle portfólio praktických funkcií podporuje používateľov pri tvorbe textov, napríklad automatická kontrola pravopisu alebo nástroje na formátovanie vrátane mnohých šablón. Mimoriadne prívetivé je aj intuitívne používateľské rozhranie Microsoft Word 2013 , ktoré uľahčuje jeho okamžité používanie. Vďaka kompatibilite so systémom Windows 7 možno MS Word 2013 používať aj na mnohých starších PS.

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa produktu sa obráťte na náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT WORD 2013"

MS Word 2013 - všestranné možnosti na jednoduché spracovanie textu, aj ako samostatný program

Microsoft Word 2013 poskytuje používateľom rozsiahle prepracovanú verziu klasického softvéru na spracovanie textu - na profesionálnu tvorbu dokumentov v kancelárii, ako aj v škole, na univerzite alebo v súkromnej sfére. Široká škála funkcií programu Microsoft Word 2013 umožňuje skúseným používateľom aj začiatočníkom ľahko a rýchlo vytvárať prehľadné súvislé texty, listy a iné typy písomných dokumentov.

Komplexné portfólio praktických funkcií podporuje používateľov pri tvorbe textu, napríklad automatická kontrola pravopisu alebo nástroje na formátovanie vrátane mnohých šablón. Intuitívne používateľské rozhranie aplikácie Microsoft Word 2013 je mimoriadne prívetivé a uľahčuje jej okamžité používanie. MS Word 2013 možno vďaka jeho kompatibilite s Windows 7 používať aj v mnohých starších systémoch PS.

Okrem nástrojov známych z predchádzajúcich verzií programu Word, ktoré boli optimalizované, ponúka Word 2103 mimoriadne prehľadné usporiadanie všetkých dostupných možností textu v prepracovanom páse kariet. Softvér, doplnený o mnohé nové funkcie a vlastnosti, ktoré okrem iného zlepšujú prívetivosť pre čitateľa a podporujú aj spoločnú prácu s textami v cloude, ponúka aj používanie na tabletoch a smartfónoch prostredníctvom dotykového optimalizovaného ovládania.

Word 2103 je k dispozícii od spoločnosti Wiresoft - obzvlášť praktický - ako jediný program pre jedného používateľa. Získate tak Word s rovnakým rozsahom funkcií ako program, ktorý je súčasťou balíka Office Suite 2013. Nižšie nájdete prehľad najdôležitejších funkcií a vylepšení.

Objavte všetky dôležité inovácie v aplikácii Word 2013 pomocou niekoľkých kliknutí

Ak sa jednoducho chcete dozvedieť o všetkých dôležitých nových funkciách programu Word 2013, nájdete ich hneď po otvorení programu. Kliknutím na F1 sa otvorí systém nápovedy programu Word, v ktorom používatelia nájdu v časti "Začíname" tému nápovedy "Inovácie v programe Word 2013" so súhrnom najdôležitejších noviniek v programe Word 2013. Medzi ne patrí napr:

 • Po spustení programu Word sa v ľavom stĺpci zobrazí zoznam všetkých naposledy použitých dokumentov. Ak sa v ňom dokument nenachádza, zoznam môžete rozšíriť kliknutím na položku "Otvoriť ďalšie dokumenty".
 • Nová karta "Návrh" (Rozloženie) obsahuje všetky návrhy a štýly integrované v aplikácii Word 2013 vrátane príslušných príkazov na prispôsobenie dostupných návrhov osobným požiadavkám.
 • "Vitajte späť": Word si pamätá miesto v dokumente, kde používateľ naposledy pracoval. Kliknutím na uvítaciu správu ju okamžite zobrazíte.
 • Nové zobrazenie úprav "Jednoduché značenie" zvýrazňuje opravy diskrétnou jednoduchou čiarou na okraji. Kliknutím na tento riadok sa prepína medzi zobrazením "Jednoduché značky" a zobrazením všetkých značiek.
 • Nadpisy formátované pomocou vstavaného štýlu sa môžu zobrazovať buď rozšírené, alebo zmenšené: Kliknutím na šípku vľavo sa zobrazí alebo skryje príslušný text.
 • Dokumenty PDF môžete otvoriť priamo v programe Word 2013 a previesť ich na upraviteľné súbory Word. Po úprave ich môžete opäť uložiť vo formáte PDF.
 • Pri otvorení dokumentu vytvoreného v staršej verzii programu Word ho Word 2013 zobrazí v režime kompatibility. To umožňuje upraviť dokument bez použitia nových funkcií programu Word, aby ste ho potom mohli znova upraviť pomocou staršej verzie programu Word.

Okrem toho je k dispozícii mnoho ďalších funkcií na zapracovanie obrázkov a grafiky, cielené čítanie, online spoluprácu a používanie na dotykových zariadeniach:

Rozloženie v reálnom čase v aplikácii Word 2013

Vkladanie a umiestňovanie obrázkov a grafiky do dokumentu programu Word je vo verzii 2013 ešte jednoduchšie a zároveň prehľadnejšie vďaka rôznym funkciám rozvrhnutia:

 • Možnosti rozvrhnutia sa zobrazia vo forme ikony, akonáhle sa do dokumentu vloží obrázok alebo podobný prvok, ktorý možno otvoriť kliknutím. Teraz sú k dispozícii rôzne nastavenia na presné prispôsobenie zobrazenia obrázka a toku textu.
 • Na tento účel ponúka živé rozloženie náhľad v reálnom čase, ktorý okamžite zobrazí výsledok zvolených nastavení, ktoré možno v prípade potreby okamžite zrušiť.
 • Nové vodidlá zarovnania uľahčujú usporiadanie a premiestňovanie fotografií alebo diagramov v texte.
 • Na úpravu diagramov poskytuje Word aj niekoľko tlačidiel priamo vedľa vybranej grafiky.

Nový režim čítania v aplikácii Word 2013

Word ponúka v mnohých ohľadoch lepší zážitok z čítania vďaka novému režimu čítania, ktorý poskytuje oveľa lepší prehľad:

 • Dokumenty sa na obrazovke zobrazujú v stĺpcoch, ktoré sa ľahšie čítajú. V závislosti od zvolenej šírky stránky a faktora zväčšenia sa text zobrazuje v jednom alebo dvoch stĺpcoch. Text môžete posúvať aj pomocou symbolov šípky vľavo a vpravo.
 • Word tiež zobrazuje niekoľko dokumentov ako karty.
 • Na ľavej strane stránky sa zobrazujú nadpisy ako navigačná pomôcka. Kliknutím na príslušný nadpis môžete prejsť priamo na požadovanú stránku. Tento bočný panel môže zobrazovať aj náhľad stránky. Stačí kliknúť na položku "Stránky".
 • Takmer všetky nástroje na úpravu sa dajú skryť, aby čo najmenej rozptyľovali čitateľa. Niektoré praktické nástroje, ako napríklad "Definovať", "Preložiť" alebo "Hľadať na webe" (vyhľadávanie pomocou Bing), sa však stále dajú zobraziť prostredníctvom kontextovej ponuky; tiež "Komentár" na vkladanie komentárov, ako aj "Zvýrazniť" na označovanie textu.
 • Čitatelia môžu vyhľadávať konkrétne výrazy pomocou integrovanej funkcie vyhľadávania; všetky výsledky vyhľadávania sa zobrazujú v ľavom bočnom paneli v časti "Výsledky". Kliknutím na výsledok vyhľadávania sa čitateľ dostane priamo na danú stránku.
 • Dvojitým kliknutím myšou alebo dvojitým ťuknutím prstom môžete zväčšiť tabuľky, diagramy a obrázky obsiahnuté v dokumente programu Word tak, aby vyplnili obrazovku. Dvojitým kliknutím alebo dvojitým ťuknutím mimo príslušného prvku sa zobrazenie zväčšenia opäť zmenší.
 • Pri opätovnom použití režimu čítania Word zobrazí presne tú pozíciu v dokumente, na ktorej bol tento používateľ naposledy. Funguje to aj v prípade dokumentov, ktoré boli otvorené online v inom počítači.
 • Ak sa chcete prepnúť späť do režimu úprav, jednoducho kliknite na príkaz "Zobraziť / Upraviť dokument".

Online funkcie v programe Word 2013

Word 2013 podporuje aj spoločnú prácu na dokumentoch v cloude. Tieto súbory možno zdieľať prostredníctvom služby SharePoint alebo OneDrive a zároveň ich môžu spoločne upravovať viacerí používatelia. Pri synchronizácii zmien v spoločne upravovanom dokumente sa priamo použijú zmeny, ktoré boli uložené ako prvé. V prípade následných zmien vykonaných iným používateľom sa príslušná pasáž textu označí a verzie sa potom opätovným uložením zlúčia. V prípade konfliktu to Word oznámi a podporí používateľa pri ručnom riešení tohto problému. Online funkcie zahŕňajú aj integráciu sociálnych médií. V programe word 2013 sú k dispozícii tieto funkcie a vlastnosti:

 • Zobrazenie Backstage: na karte Súbor je teraz nový príkaz Účet. Používatelia sa tu môžu prihlásiť pomocou svojho konta Microsoft a napríklad zmeniť údaje svojho konta, ale aj nastaviť pozadie a dizajn aplikácie Word a integrovať príslušné používané služby. Úlohy pre konkrétne súbory tak môžete organizovať prostredníctvom zobrazenia Backstage.
 • Integrácia služby Microsoft SkyDrive ponúka ďalšie možnosti otvárania, ukladania a zdieľania dokumentov: V zobrazení Backstage si môžete vybrať medzi lokálnou správou dokumentu a jeho uložením alebo otvorením v službe Microsoft SkyDrive.
 • Ak chcete zdieľať uložený dokument s inými používateľmi, môžete poslať odkaz alebo dokument sprístupniť v príslušných sociálnych sieťach.
 • Pri odosielaní odkazu na dokument si ho príjemcovia môžu zobraziť vo svojom webovom prehliadači, pokiaľ je prezentovaný online na počítači autora.
 • Vkladanie online grafiky z webu je v aplikácii Word 2013 ešte prehľadnejšie a jednoduchšie. Používatelia môžu sťahovať fotografie a kliparty zo stránky Office.com, vyhľadávať obrázky online prostredníctvom vyhľadávača Bing spoločnosti Microsoft alebo dokonca pristupovať k obrázkovým súborom prostredníctvom rôznych služieb sociálnych médií alebo služby SkyDrive.
 • To platí aj pre videá z webu: Tie možno vložiť do dokumentu napríklad prostredníctvom služby Bing alebo YouTube a priamo ich tam aj prehrať.

Používanie aplikácie Word 2013 na zariadeniach s dotykovými displejmi

Word 2013 možno ľahko používať aj na tabletoch a smartfónoch Windows 8. Na to stačí, aby používatelia aktivovali režim zadávania údajov prstom na paneli s nástrojmi; môžu pritom zväčšiť zobrazenie prvkov rozhrania a nastaviť viac priestoru medzi jednotlivými tlačidlami a príkazmi.

Systémové požiadavky pre aplikáciu Microsoft Word 2013

Word 2013 je k dispozícii na prevzatie v dvoch verziách: 32-bitovej a 64-bitovej. Jednotlivé hardvérové požiadavky sa preto môžu líšiť.

 • Operačný systém: od Windows 7 po Windows 10, Windows Server od 2008 po 2012 R2
 • Procesor: aspoň 1 GHz
 • Pamäť RAM: 1 GB (32 bitov) alebo 2 GB 64 bitov)
 • Miesto na pevnom disku: 3 GB
 • Rozlíšenie obrazu: min. 1 024 x 576, karta s akceleráciou Direct X10

Kúpte si Microsoft Word 2013 ako jeden program zo súpravy Office za rozumnú cenu od spoločnosti Wiresoft

Word je typickou pevnou súčasťou každého balíka Microsoft Office, takže zvyčajne nie je k dispozícii samostatne. V spoločnosti Wiresoft si však môžete MS Word 2013 kúpiť ako samostatný program - na rozdiel od väčšiny iných obchodov so softvérom - a za špeciálnu nízku cenu!

Jednopoužívateľská licencia aplikácie Word 2013 ponúkaná spoločnosťou Wiresoft je totožná s verziou, ktorá je súčasťou balíka Office Suite 2013. Všetci, ktorí chcú používať výlučne Word bez ďalších programov Office, ako napríklad samostatne zárobkovo činné osoby alebo malé podniky, tak môžu využívať všetky výhody verzie Word 2013 - a ušetriť peniaze.

Okrem aplikácie Word 2013 nájdete v obchode Wiresoft Software Shop aj mnoho ďalších jednorazových licencií softvéru Microsoft, ktoré si tam môžete kúpiť za špeciálnu cenu. Tieto pôvodné produkty spoločnosti Microsoft boli často súčasťou väčších objemových licencií, ktoré spoločnosti používali. Pri ďalšom predaji nám boli ich neobmedzené práva na používanie opäť uvoľnené. To znamená, že ako kupujúci nevstupujete do právnej šedej zóny. Pretože každý predtým nainštalovaný softvér vrátane príslušnej licencie bol vopred vymazaný, aby ho nový používateľ mohol opäť voľne používať. Wiresoft ako renomovaný predajca softvéru ponúka všetky produkty Microsoft ponúkané v internetovom obchode výhradne ako plné verzie, ktoré je preto možné používať neobmedzene a bez obmedzenia funkcií.

Máte otázky týkajúce sa programu Word 2013 alebo iného programu Office? Potom využite naše kompetentné poradenstvo a kontaktujte nás jednoducho e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT WORD 2013"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WORD 2013"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie