Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WORD 2013

MICROSOFT WORD 2013

29,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

MS Word 2013 - všestranné možnosti na jednoduché spracovanie textu, aj ako samostatný program...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT WORD 2013"

MS Word 2013 - všestranné možnosti na jednoduché spracovanie textu, aj ako samostatný program

Microsoft Word 2013 poskytuje používateľom rozsiahle prepracovanú verziu klasického softvéru na spracovanie textu - na profesionálnu tvorbu dokumentov v kancelárii, ako aj v škole, na univerzite alebo v súkromnej sfére. Široká škála funkcií programu Microsoft Word 2013 umožňuje skúseným používateľom aj začiatočníkom ľahko a rýchlo vytvárať prehľadné súvislé texty, listy a iné typy písomných dokumentov bez predchádzajúcich znalostí.

Pri tvorbe textov používateľov podporuje rozsiahle portfólio praktických funkcií, ako je napríklad automatická kontrola pravopisu alebo nástroje na formátovanie vrátane mnohých šablón. Intuitívne používateľské rozhranie aplikácie Microsoft Word 2013 je mimoriadne prívetivé a uľahčuje jej okamžité používanie. Vďaka kompatibilite so systémom Windows 7 možno MS Word 2013 používať aj v mnohých starších systémoch PS.

Okrem nástrojov známych z predchádzajúcich verzií programu Word, ktoré boli optimalizované, ponúka Word 2103 mimoriadne prehľadné usporiadanie všetkých dostupných textových možností v prepracovanom pásme ponúk (ribbon). Softvér, doplnený o množstvo nových funkcií a vlastností, ktoré okrem iného zlepšujú prívetivosť pre čitateľa a podporujú aj spoločnú prácu na textoch v cloude, ponúka aj používanie na tabletoch a smartfónoch prostredníctvom dotykového optimalizovaného ovládania.

Word 2103 je k dispozícii od spoločnosti Wiresoft - je mimoriadne praktický - ako jeden program pre jedného používateľa. Získate tak Word s rovnakým rozsahom funkcií ako program, ktorý je súčasťou balíka Office Suite 2013. Nižšie nájdete prehľad najdôležitejších funkcií a vylepšení.

Objavte všetky dôležité inovácie v aplikácii Word 2013 pomocou niekoľkých kliknutí

Ak sa chcete dozvedieť o všetkých dôležitých nových funkciách programu Word 2013, nájdete ich hneď po otvorení programu. Kliknutím na kláves F1 sa otvorí systém nápovedy programu Word, kde používatelia nájdu v časti "Začíname" tému nápovedy "Novinky v programe Word 2013" so súhrnom najdôležitejších nových funkcií v programe Word 2013. Medzi ne patria napr:

 • Po spustení programu Word sa v ľavom stĺpci zobrazí zoznam všetkých naposledy použitých dokumentov. Ak sa v ňom dokument nenachádza, zoznam môžete rozšíriť kliknutím na položku "Otvoriť ďalšie dokumenty".
 • Nová karta "Návrh" (Rozloženie) obsahuje všetky návrhy a šablóny formátov integrované do aplikácie Word 2013 vrátane príslušných príkazov na prispôsobenie dostupných návrhov osobným požiadavkám.
 • "Vitajte späť": Word si pamätá miesto v dokumente, kde používateľ naposledy pracoval. Po kliknutí na uvítaciu správu sa táto okamžite zobrazí.
 • Nové zobrazenie úprav "Jednoduché značenie" zvýrazňuje opravy diskrétnou jednoduchou čiarou na okraji. Kliknutím na tento riadok sa prepína medzi zobrazením "Jednoduchá značka" a zobrazením všetkých značiek.
 • Nadpisy formátované prostredníctvom integrovaného štýlu sa môžu zobrazovať buď rozšírené, alebo zmenšené: Kliknutím na šípku vľavo sa zobrazí alebo skryje príslušný text.
 • Dokumenty PDF môžete otvoriť priamo v programe Word 2013 a previesť ich na upraviteľné súbory Word. Po úprave ich môžete opäť uložiť vo formáte PDF.
 • Pri otvorení dokumentu, ktorý bol vytvorený v staršej verzii programu Word, ho Word 2013 zobrazí v režime kompatibility. To umožňuje upraviť dokument bez nových funkcií programu Word, aby ste ho potom mohli znova upraviť pomocou staršej verzie programu Word.

Okrem toho je k dispozícii mnoho ďalších funkcií na integráciu obrázkov a grafiky, sústredené čítanie, online spoluprácu a používanie na dotykových zariadeniach:

Rozloženie v reálnom čase v aplikácii Word 2013

Vkladanie a umiestňovanie obrázkov a grafiky do dokumentu Word je vo verzii 2013 ešte jednoduchšie a zároveň prehľadnejšie vďaka rôznym funkciám rozloženia:

 • Možnosti rozvrhnutia sa zobrazia vo forme ikony, akonáhle sa do dokumentu vloží obrázok alebo podobný prvok, ktorý možno otvoriť kliknutím. Teraz sú k dispozícii rôzne možnosti nastavenia, ktoré umožňujú presne upraviť zobrazenie obrázka a tok textu.
 • Na tento účel ponúka živé rozloženie náhľad v reálnom čase, ktorý okamžite zobrazí výsledok zvolených nastavení, ktoré možno v prípade potreby okamžite zrušiť.
 • Nové vodidlá zarovnania uľahčujú usporiadanie a premiestňovanie fotografií alebo diagramov v texte.
 • Na úpravu diagramov poskytuje Word aj niekoľko tlačidiel priamo vedľa príslušnej označenej grafiky.

Nový režim čítania v aplikácii Word 2013

Word ponúka v mnohých ohľadoch lepší zážitok z čítania vďaka novému režimu čítania, ktorý poskytuje oveľa lepší prehľad:

 • Dokumenty sa na obrazovke zobrazujú v stĺpcoch, ktoré sa ľahšie čítajú. V závislosti od zvolenej šírky stránky a faktora zväčšenia sa text zobrazuje v jednom alebo dvoch stĺpcoch. Text môžete posúvať aj pomocou symbolov šípky vľavo a vpravo.
 • Word tiež zobrazuje niekoľko dokumentov ako karty.
 • V ľavej časti stránky sa zobrazujú nadpisy ako navigačná pomôcka. Kliknutím na príslušný nadpis môžete prejsť priamo na požadovanú stránku. Tento bočný panel môže zobrazovať aj náhľad stránky. Stačí kliknúť na položku "Stránky".
 • Takmer všetky nástroje na úpravu sa dajú skryť, aby čo najmenej rozptyľovali čitateľa. Niektoré praktické nástroje, ako napríklad "Definovať", "Preložiť" alebo "Hľadať na webe" (Vyhľadávanie pomocou Bing), sa však stále dajú zobraziť prostredníctvom kontextovej ponuky; tiež "Komentár" na vkladanie komentárov a "Zvýrazniť" na označovanie textu.
 • Čitatelia môžu vyhľadávať konkrétne výrazy pomocou integrovanej funkcie vyhľadávania; všetky výsledky sú uvedené v ľavom bočnom paneli v časti "Výsledky". Po kliknutí na výsledok vyhľadávania sa čitateľ dostane priamo na príslušnú stránku.
 • Priblížením objektu (dvojitým kliknutím myšou alebo dvojitým ťuknutím prstom) možno zväčšiť tabuľky, diagramy a obrázky obsiahnuté v dokumente programu Word tak, aby vyplnili obrazovku. Dvojitým kliknutím alebo dvojitým ťuknutím mimo príslušného prvku sa zobrazenie zväčšenia opäť zmenší.
 • Pri opätovnom použití režimu čítania Word zobrazí presne tú pozíciu v dokumente, na ktorej bol používateľ naposledy. Funguje to aj v prípade dokumentov, ktoré boli otvorené online v inom počítači.
 • Ak sa chcete prepnúť späť do režimu úprav, jednoducho kliknite na príkaz "Zobraziť / Upraviť dokument".

Online funkcie v programe Word 2013

Word 2013 podporuje aj spoločnú prácu na dokumentoch v cloude. Tieto dokumenty možno zdieľať prostredníctvom služby SharePoint alebo OneDrive a upravovať ich spoločne viacerými používateľmi súčasne. Pri synchronizácii zmien spoločne upravovaného dokumentu sa priamo prevezmú tie zmeny, ktoré boli uložené ako prvé. V prípade následných zmien vykonaných iným používateľom sa príslušná pasáž textu označí a verzie sa potom opätovným uložením zlúčia. V prípade konfliktu na to Word upozorní a podporí používateľa pri ručnom riešení tohto problému. Medzi online funkcie patrí aj integrácia sociálnych médií. V programe word 2013 sú k dispozícii tieto funkcie a vlastnosti:

 • Zobrazenie Backstage: Na karte "Súbor" je teraz nový príkaz "Účet". Používatelia sa tu môžu prihlásiť pomocou svojho konta Microsoft a napríklad zmeniť údaje svojho konta, ale aj nastaviť pozadie a dizajn aplikácie Word a integrovať príslušné služby, ktoré sa prostredníctvom nej používajú. Úlohy pre konkrétne súbory tak môžete organizovať prostredníctvom zobrazenia Backstage.
 • Integrácia služby Microsoft SkyDrive ponúka ďalšie možnosti otvárania, ukladania a zdieľania dokumentov: V zobrazení Backstage si môžete vybrať medzi lokálnou správou dokumentu a jeho uložením alebo otvorením v službe Microsoft SkyDrive.
 • Ak chcete zdieľať uložený dokument s inými používateľmi, môžete poslať odkaz alebo dokument sprístupniť v príslušných sociálnych sieťach.
 • Pri odosielaní odkazu na dokument ho príjemcovia môžu zobraziť vo webovom prehliadači, pokiaľ je prezentovaný online na počítači autora.
 • Vkladanie online grafiky z webu je v aplikácii Word 2013 ešte prehľadnejšie a jednoduchšie. Používatelia si môžu vybrať, či chcú sťahovať fotografie a kliparty zo služby Office.com, vyhľadávať obrázky online prostredníctvom vyhľadávača Microsoft Bing alebo pristupovať k obrázkovým súborom prostredníctvom rôznych služieb sociálnych médií alebo služby SkyDrive.
 • To platí aj pre videá z webu: Tie možno vložiť do dokumentu napríklad prostredníctvom služby Bing alebo YouTube a možno ich tam aj priamo prehrať.

Používanie aplikácie Word 2013 na zariadeniach s dotykovými displejmi

Word 2013 sa dá jednoducho používať aj na tabletoch a smartfónoch so systémom Windows 8. Používateľom na to stačí aktivovať režim zadávania údajov prstom na paneli s nástrojmi; môžu tiež zväčšiť zobrazenie prvkov rozhrania a nastaviť viac priestoru medzi jednotlivými tlačidlami a príkazmi.

Systémové požiadavky pre aplikáciu Microsoft Word 2013

Word 2013 je k dispozícii na prevzatie v dvoch verziách: 32-bitovej a 64-bitovej. Jednotlivé hardvérové požiadavky sa preto môžu líšiť.

 • Operačný systém: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2008/ 2012/ 2012 R2 /2016 /2019/ 2022
 • Procesor: aspoň 1 GHz
 • RAM: 1 GB (32 bitov) alebo 2 GB 64 bitov)
 • Miesto na pevnom disku: 3 GB
 • Rozlíšenie obrazu: min. 1 024 x 576, karta s akceleráciou Direct X10

Kúpte si Microsoft Word 2013 ako jeden program z balíka Office za rozumnú cenu v spoločnosti Wiresoft

Word je typickou pevnou súčasťou každého balíka Microsoft Office, takže zvyčajne nie je k dispozícii samostatne. V spoločnosti Wiresoft si však môžete MS Word 2013 kúpiť ako samostatný program - na rozdiel od väčšiny iných softvérových obchodov - a za mimoriadne nízku cenu!

Jednopoužívateľská licencia aplikácie Word 2013 ponúkaná spoločnosťou Wiresoft je totožná s verziou, ktorá je súčasťou balíka Office Suite 2013. Každý, kto chce používať výlučne Word bez ostatných programov balíka Office, napríklad samostatne zárobkovo činné osoby alebo malé firmy, tak môže využívať všetky výhody verzie Word 2013 - a ušetriť peniaze.

Okrem aplikácie Word 2013 nájdete v obchode Wiresoft Software Shop aj mnoho ďalších jednorazových licencií softvéru Microsoft, ktoré si tam môžete kúpiť za špeciálnu cenu. Tieto pôvodné produkty spoločnosti Microsoft boli často súčasťou väčších objemových licencií, ktoré spoločnosti používali. Odpredajom nám sa ich neobmedzené práva na používanie opäť uvoľnili. Vďaka tomu sa ako kupujúci nedostávate do právnej sivej zóny. Dôvodom je, že všetok predtým nainštalovaný softvér vrátane príslušnej licencie bol vopred odstránený, aby ho nový používateľ mohol opäť voľne používať. Spoločnosť Wiresoft ako renomovaný predajca softvéru ponúka všetky produkty Microsoft ponúkané v online obchode výhradne ako plné verzie, ktoré preto môžete používať neobmedzene dlho a bez akýchkoľvek funkčných obmedzení.

Máte otázky týkajúce sa programu Word 2013 alebo iného programu Office? Potom využite naše kompetentné poradenstvo a jednoducho nás kontaktujte e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT WORD 2013"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené