Chat with us, powered by LiveChat
AUTORIZOVANÝ ORIGINÁLNY VÝROBOK
DOPRAVA DO 24 HODÍN
PODPORA PROSTREDNÍCTVOM CHATU, E-MAILU A TELEFÓNU
BEZPLATNÁ HORÚCA LINKA +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016

79,95 € *

vrátane DPH.

K dispozícii na okamžité stiahnutie


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Outlook pre Mac 2016 - osvedčený softvér Office na používanie v systéme macOS - ako...viac
Informácie o výrobku "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"

Microsoft Outlook pre Mac 2016 - osvedčený softvér Office na používanie v systéme macOS - ako samostatný program

Microsoft Outlook pre Mac 2016 je stále často používaná verzia osvedčeného programu Office, ktorý možno používať na centrálnu správu a organizáciu nielen každodennej e-mailovej komunikácie, ale aj kontaktov, schôdzok a úloh s cieľom zvýšiť efektívnosť každodenného pracovného života.

Outlook for Mac 2016 sa vyznačuje širokou škálou praktických funkcií a užitočných vlastností, ktoré podporujú produktivitu v kancelárii: Profesionálom aj začiatočníkom pomáha ešte ľahšie plniť všetky každodenné úlohy. Rozsiahle možnosti vyhľadávania napríklad pomáhajú spravovať množstvo e-mailov, obsahu a kontaktov. Najmä časté odosielanie súborových príloh je v aplikácii Outlook for Mac 2016 vďaka viacerým novým možnostiam nielen rýchlejšie, ale aj bezpečnejšie. Ďalšou novou funkciou je možnosť priradiť individuálne práva pre odoslané súbory jednotlivým adresátom.

Vďaka prehľadným navigačným panelom aplikácie Outlook for Mac 2016 sú všetky požadované funkcie rýchlo dostupné v závislosti od aplikácie - pre e-maily, úlohy, kontakty a záznamy v kalendári. Rozhranie aplikácie Outlook for Mac 2016 bolo tiež prepracované a teraz je optimalizované pre dotykové ovládanie.

ProgramMS Outlook for Mac 2016 si môžete kúpiť od spoločnosti Wiresoft za nízku cenu ako samostatný program - inak je takmer výlučne k dispozícii ako súčasť verzie Office for Mac 2016 v bežných obchodoch. Okrem toho môžete v internetovom obchode Wiresoft nájsť nielen verziu 2016 programu Outlook pre Mac, ale aj staršie alebo najnovšie vydanie e-mailového softvéru.

Dôležité a praktické nové funkcie aplikácie Outlook for Mac 2016

Používatelia Macu, ktorí radi používajú Outlook na organizovanie e-mailov, kontaktov a schôdzok, budú môcť využívať nové funkcie opísané nižšie, ako aj vylepšenia existujúcich funkcií. Tie nielenže pomáhajú používateľom lepšie sa orientovať v každodennom prívale e-mailov, ale tiež výrazne urýchľujú správu obsahu a dokumentov. Koordinácia úloh sa dá tiež riadiť ešte efektívnejšie.

Inteligentné vyhľadávanie priečinkov na okamžité nájdenie e-mailov a iného obsahu

Nastavením virtuálneho priečinka na vyhľadávanie môžu používatelia Macu vyfiltrovať e-maily alebo iné položky v programe Outlook 2016 a nechať si ich zobraziť vo vlastnom priečinku, ktoré zodpovedajú určitému vopred definovanému kritériu vyhľadávania. Jednou z možností použitia je napríklad zobrazenie všetkých neprečítaných e-mailov v poštovej schránke aplikácie Outlook, ktoré boli automaticky uložené do rôznych priečinkov. Podobne je možné použiť priečinok inteligentného vyhľadávania na špecifické vyhľadávanie určitých skupín ľudí a kontaktov.

Vyhľadávanie možno zmeniť aj prostredníctvom rozbaľovacieho zoznamu "Nová oblasť vyhľadávania", čím sa zmení aktuálny priečinok alebo poštová schránka.

Vylepšená prehľadnosť pri vyhľadávaní príloh

Outlook for Mac 2016 teraz ponúka lepší prehľad ako predtým pri vyhľadávaní súborov, ktoré sú odoslané ako prílohy e-mailu: Stačí kliknúť na "Pripojiť súbor" a odosielateľovi správy sa zobrazí zoznam všetkých súborov, ktoré boli naposledy použité. Ak zoznam obsahuje príslušný súbor, je možné ho okamžite pripojiť ďalším kliknutím. V mnohých prípadoch táto funkcia eliminuje ťažkopádnejšie vyhľadávanie v štruktúrach priečinkov. Pre každú prílohu je k dispozícii aj rozbaľovacia ponuka s rôznymi funkciami, ktoré ju umožňujú otvoriť, uložiť, kopírovať alebo odstrániť jediným kliknutím.

Ešte rýchlejšie odosielanie veľkých príloh prostredníctvom služby OneDrive

Odosielanie e-mailov s väčšími prílohami je v aplikácii Outlook for Mac 2016 ešte pohodlnejšie - za predpokladu, že používateľ počítača Mac používa službu OneDrive na hosťovanie súborov od spoločnosti Microsoft. Každý súbor, ktorý je tam k dispozícii, už nie je potrebné znova odosielať ako prílohu v e-maile, ale stačí skopírovať príslušný odkaz do e-mailu. To výrazne urýchľuje odosielanie veľkých súborov a tiež výrazne znižuje množstvo údajov v e-mailovej schránke. Všetkým súborom uloženým v službe OneDrive možno priradiť aj individuálne definované práva (napr. čítanie, úprava atď.) pre jednotlivých adresátov.

Dotykovo optimalizované, jednotnejšie rozhranie aplikácie Outlook for Mac 2016

Microsoft tiež zmodernizoval používateľské rozhranie aplikácie Outlook pre Mac 2016, takže teraz vyzerá podobne ako verzia Office pre Windows - to má tú výhodu, že používatelia sa v ňom ľahšie orientujú na rôznych zariadeniach. Outlook a ostatné programy balíka Office vo verzii 2016 tiež lepšie podporujú typické vlastnosti a funkcie Macu, ako napríklad displej Retina s vysokým rozlíšením, režim celej obrazovky a viacdotykové gestá. V rámci zjednotenia vzhľadu bol Outlook optimalizovaný aj pre dotykové ovládanie, takže program možno ovládať pomocou gest posúvania prstom. Gestá "Potiahnuť prstom doľava" a "Potiahnuť prstom doprava" možno priradiť pre tieto akcie: "Označiť ako prečítané", "Vymazať", "Označiť", "Archivovať" a "Žiadne".

Funkcia Clutter

Triedenie e-mailov často zaberá veľkú časť každodennej kancelárskej práce, pretože poštové schránky sú čoraz viac zahltené nedôležitými správami alebo dokonca spamom, takže je ťažké mať o nich prehľad - tu prichádza na pomoc nástroj Clutter, ktorý automaticky oddeľuje dôležité e-maily od nedôležitých, keď prídu, a tie druhé triedi do vlastného priečinka "nevyžiadaná pošta". Zároveň sa rozpozná a deaktivuje potenciálne nebezpečný obsah, napríklad škodlivé odkazy alebo prílohy.

Aby ste sa uistili, že e-maily, ktoré mohli byť nesprávne zoradené, neboli prehliadnuté, Outlook denne odosiela súhrn všetkých e-mailov, ktoré sú v ňom uložené.

Clutter tiež "číta" správanie používateľa tým, že registruje, ktoré e-maily sa otvoria ako prvé, ktoré sa čítajú neskôr a ktoré sa úplne ignorujú. Týmto spôsobom sa program sám učí, takže automaticky zlepšuje filtre a kritériá vyhľadávania.

Potvrdenie prečítania a prenosu pri odosielaní e-mailov

Aby mohol odosielateľ e-mailu sledovať, či ho príjemca prijal a prečítal, ponúka Outlook for Mac 2016 v prvom prípade potvrdenie o doručení, že príslušný e-mail bol skutočne doručený do konkrétnej schránky, a v druhom prípade potvrdenie o prečítaní vo forme krátkej správy odosielateľovi, keď bol e-mail otvorený.

Používanie e-mailových šablón pre podobné alebo štandardné správy

Dennú e-mailovú prevádzku často tvoria štandardne odosielané správy, ktorých obsah sa mení len nepatrne, napr. nový dátum atď. Namiesto toho, aby ste takéto e-maily zostavovali zakaždým nanovo, môžete v aplikácii Outlook for Mac 2016 na tento účel zostaviť a uložiť šablóny, ktoré potom stačí pred odoslaním v prípade potreby aktualizovať.

Oneskorené odosielanie e-mailových správ

Outlook for Mac 2016 teraz umožňuje odosielať e-maily s oneskorením. Pomocou možnosti "Odoslať neskôr" možno nastaviť konkrétny dátum aj čas odoslania, ktorý je napríklad aj po skončení práce. Zodpovedajúce e-maily sa preto odosielajú aj vtedy, keď Outlook už nie je v počítači otvorený.

Ďalšie praktické nástroje a funkcie pomoci v aplikácii Outlook for Mac 2016

Najmä ak používatelia musia organizovať a spravovať veľké množstvo projektov, nasledujúce nástroje tiež uľahčujú a urýchľujú každodennú prácu:

 • SetDefaultMailApp nastaví Outlook ako predvolenú e-mailovú aplikáciu v počítači Mac. To znamená, že Outlook sa spustí automaticky, keď napríklad používateľ klikne na odkaz mail-to na internete a napíše správu.
 • ResetRecentAddresses odstráni všetky automatické návrhy adries pre nový e-mail naraz. Táto funkcia je užitočná najmä vtedy, keď sa projekt s určitými účastníkmi skončil a príslušné kontakty už nie sú potrebné pre ďalší projekt.
 • Na paneli nástrojov pre prístup možno definovať často používané príkazy, ktoré sú pripravené na použitie.
 • Veľké množstvo e-mailov od veľmi rôznych obchodných partnerov možno automaticky triediť do priečinkov vytvorených na tento účel pomocou pravidiel. Tým sa eliminuje potreba ručného triedenia.
 • Keďže Outlook je oveľa viac ako len e-mailový program, všetky ostatné funkcie, ako napríklad kalendár, ľudia, úlohy a poznámky, sa tiež zobrazujú v spodnej časti okna, takže používatelia medzi nimi môžu jednoducho prepínať kliknutím. V závislosti od zvoleného zobrazenia sa menia aj príkazy zobrazené na páse a príslušné informácie v stavovom riadku.

Systémové požiadavky na používanie aplikácie Microsoft Outlook 2016 v počítači Mac

Nasledujúce informácie predstavujú minimálne požiadavky na používanie aplikácie Outlook for Mac 2016 na koncovom zariadení Apple. Outlook 2016 pre Mac je k dispozícii len ako 64-bitová aplikácia.

 • Operačný systém: jeden z troch najnovších operačných systémov macOS (Mac OS X 10.10 alebo novší)
 • iPad a iPhone: min. iOS 8.0 alebo novší
 • Procesor: Intel
 • Pracovná pamäť: min. 4 GB
 • Miesto na pevnom disku: min. 3 GB
 • Grafická karta: min. 1 280 x 800 pixelov

To je to, čo ponúka Outlook pre Mac 2016 na rozdiel od verzie pre PC:

Verzia aplikácie Outlook 2016 pre počítače Mac má na rozdiel od verzie pre systém Windows tieto funkcie:

 • Tabuľky možno do e-mailu vkladať z aplikácie Word/Excel.
 • Vedľa seba sa môžu zobraziť až tri kalendáre.
 • Správy hlasovej pošty možno previesť na text a odoslať ako e-mail alebo textovú správu.
 • Pokiaľ ide o zásady správy práv k informáciám (IRM), Outlook pre Mac 2016 teraz podporuje služby RMS (Rights Management Services) založené na službe Active Directory a Azure.

Kúpte si Outlook pre Mac 2016 ako samostatný program balíka Office Suite za skvelú cenu od spoločnosti Wiresoft

Outlook forMac 2016, ako typická súčasť balíka Office od spoločnosti Microsoft, nie je bežne dostupný samostatne v predajniach. V obchode Wiresoft Software Shop si však môžete program Outlook for Mac 2016 zakúpiť aj ako jednorazovú verziu - na rozdiel od väčšiny ostatných predajcov softvéru Microsoft, ktorí často ponúkajú program len ako individuálnu verziu predplatného.

Kúpa softvéru s Wiresoftom preto znamená: dvojnásobný úžitok, pretože získate Outlook pre Mac 2016 samostatne bez balíka Office, a to aj za naozaj nízku cenu! Menšie spoločnosti, pre ktoré nemá zmysel objemová licencia, ale aj samostatne zárobkovo činné osoby a súkromní používatelia programu Outlook môžu pokryť svoju potrebu programov Microsoft mimoriadne výhodne, ak si zakúpia softvér od spoločnosti Wiresoft.

Toto sú vaše výhody pri kúpe aplikácie Outlook pre Mac 2016 ako licencie pre jedného používateľa:

 • Licenciu pre jedného používateľa získate ako zakúpenú verziu.
 • To znamená, že nie ste viazaní predplatným s platenými aktualizáciami.
 • Z dlhodobého hľadiska je preto táto verzia aplikácie Outlook pre Mac 2016 lacnejšia.
 • Zakúpená verzia je registrovaná len na vás a nikto iný ju nepoužíva.
 • Táto licencia programu Outlook pre Mac 2016 nemá žiadne obmedzenia funkčnosti.

Nákup softvéru u spoločnosti Wiresoft je stávkou na istotu: použitý softvér ponúkaný spoločnosťou Wiresoft je buď súčasťou väčšej objemovej licencie, alebo takzvaného použitého softvéru - a v každom prípade ide o absolútne legálny produkt - a teda bez akéhokoľvek rizika pre vás: Európsky zákonodarca totiž výslovne povolil obchodovanie s použitým softvérom! Predchádzajúci kupujúci ju už nepoužíva, a preto bola odinštalovaná, aby ju bolo možné znovu nainštalovať a normálne používať.

Okrem toho bol každý program Microsoft ponúkaný na predaj v spoločnosti Wiresoft pred predajom otestovaný z hľadiska jeho skutočnej použiteľnosti, ktorá nie je obmedzená z hľadiska funkcií a trvania, takže po aktivácii ho môžete používať na svojom počítači ako akýkoľvek bežný softvérový produkt spoločnosti Microsoft. Vami zakúpená plná verzia programu Microsoft je totožná s príslušnými verziami a edíciami dostupnými v bežnom obchode.

V predajni softvéru Wiresoft nájdete Outlook pre Mac 2016 a jeho ďalšie verzie, ako aj ostatné programy Office pre Mac na predaj a mnoho ďalších programov Microsoft vo verziách pre Mac.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu Outlook pre Mac 2016 alebo akéhokoľvek iného programu, jednoducho využite naše kompetentné poradenstvo prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo chatu.

Čítajte, píšte a diskutujte o recenziách...viac
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.
Zadajte reťazec do textového poľa nižšie.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Naposledy zobrazené