Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Pomoc s nastavením
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016

K dispozícii na okamžité stiahnutie

 • SW10145
 • 36F-00341
 • Trvalo platný
 • Všetky jazyky
 • EU
P Dostanete Bonusové body
STIAHNUTIE SOFTVÉRU + LICENCIA
50,90 € * 55,90 € * (8,94% uložené)

vrátane DPH.

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Každým nákupom od spoločnosti Wiresoft podporíte Kinderschutzbund.


Ste firemný zákazník
alebo máte právne otázky?

Som tu pre vás.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

PODROBNOSTI  
Verzia Plná verzia
Zariadenia 1x
Rozsah dodávky Stiahnutie + licencia
Stredné Stiahnite si
Runtime Neobmedzené
Jazyky Všetky jazyky
Čas dodania  Niekoľko minút
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Microsoft Outlook for Mac 2016 je stále často používaná verzia osvedčeného -programu, pomocou ktorého možno centrálne spravovať a organizovať nielen každodennú e-mailovú prevádzku, ale aj kontakty, stretnutia a úlohy, a tak vniesť do - každodenného života viac efektivity. Office Business Outlook for Mac 2016 sa vyznačuje veľkým množstvom praktických vlastností a užitočných funkcií, ktoré podporujú produktivitu v kancelárii: Profesionálom aj začiatočníkom pomáha ešte ľahšie plniť všetky každodenné úlohy. Rozsiahle možnosti vyhľadávania napríklad pomáhajú spravovať množstvo e-mailov, obsahu a kontaktov. Najmä časté odosielanie príloh súborov je s aplikáciou for Mac 2016 nielen rýchlejšie vďaka celému radu nových možností, ale aj bezpečnejšie. Ďalšou novou funkciou je možnosť priradiť individuálne práva pre odoslané súbory jednotlivým adresátom. Outlook

V prípade ďalších otázok týkajúcich sa výrobku kontaktujte náš zákaznícky servis.

Informácie o výrobku "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"

Microsoft Outlook pre Mac 2016 - osvedčený softvér Office na používanie so systémom macOS - ako samostatný program

Microsoft Outlook for Mac 2016 je stále veľmi používaná verzia osvedčeného Office-programu, pomocou ktorého možno centrálne spravovať a organizovať nielen každodennú e-mailovú prevádzku, ale aj kontakty, stretnutia a úlohy, a tým zvýšiť efektivitu každodenného pracovného života.

Outlook for Mac 2016 sa vyznačuje širokou škálou praktických funkcií a užitočných vlastností, ktoré podporujú produktivitu v kancelárii: Profesionálom aj začiatočníkom pomáha ešte ľahšie vykonávať všetky každodenné úlohy. Rozsiahle možnosti vyhľadávania napríklad pomáhajú spravovať množstvo e-mailov, obsahu a kontaktov. Najmä časté odosielanie súborových príloh je v aplikácii Outlook for Mac 2016 vďaka viacerým novým možnostiam nielen rýchlejšie, ale aj bezpečnejšie. Ďalšou novou funkciou je možnosť priradiť individuálne práva pre odoslané súbory jednotlivým adresátom.

Vďaka prehľadným navigačným panelom aplikácie Outlook for Mac 2016 sú všetky požadované funkcie rýchlo dostupné v závislosti od aplikácie - pre e-maily, úlohy, kontakty a záznamy v kalendári. Okrem toho bolo prepracované rozhranie aplikácie Outlook for Mac 2016, ktoré je teraz optimalizované aj pre dotykové ovládanie.

MS Outlook pre Mac 2016 si môžete zakúpiť od spoločnosti Wiresoft ako samostatný program za rozumnú cenu - inak je k dispozícii v bežných obchodoch takmer výlučne ako súčasť verzie Office pre Mac 2016. Okrem toho môžete v internetovom obchode Wiresoft nájsť nielen verziu 2016 programu Outlook pre Mac, ale aj staršie alebo najnovšie vydanie e-mailového softvéru.

Dôležité a praktické nové funkcie aplikácie Outlook for Mac 2016

Používatelia Macu, ktorí radi používajú Outlook na organizáciu e-mailov, kontaktov a schôdzok, budú môcť využiť nové funkcie opísané nižšie, ako aj vylepšenia existujúcich funkcií. Tie nielenže pomáhajú používateľom lepšie sa orientovať v každodennom prívale e-mailov, ale tiež výrazne urýchľujú správu obsahu a dokumentov. Koordinácia úloh sa dá tiež riadiť ešte efektívnejšie.

Inteligentné vyhľadávanie priečinkov na okamžité vyhľadávanie e-mailov a iného obsahu

Nastavením virtuálneho priečinka na vyhľadávanie môžu používatelia Macu filtrovať e-maily alebo iné položky v programe Outlook 2016 a zobrazovať ich vo vlastnom priečinku, ktoré zodpovedajú určitému vopred definovanému kritériu vyhľadávania. Jedným z možných použití je napríklad zobrazenie všetkých neprečítaných e-mailov v poštovej schránke aplikácie Outlook, ktoré boli automaticky uložené do rôznych priečinkov. Podobne je možné použiť priečinok inteligentného vyhľadávania na vyhľadávanie konkrétnych skupín osôb a kontaktov.

Pomocou rozbaľovacieho zoznamu "Nový rozsah vyhľadávania" môžete tiež zmeniť vyhľadávanie, a tým zmeniť aktuálny priečinok alebo poštovú schránku.

Vylepšená prehľadnosť pri vyhľadávaní príloh

Outlook for Mac 2016 teraz ponúka lepší prehľad ako predtým pri vyhľadávaní súborov, ktoré sú odoslané ako prílohy e-mailu: Stačí kliknúť na "Pripojiť súbor" a odosielateľovi správy sa zobrazí zoznam všetkých súborov, ktoré boli použité ako posledné. Ak zoznam obsahuje príslušný súbor, môžete ho okamžite pripojiť ďalším kliknutím. V mnohých prípadoch táto funkcia eliminuje ťažkopádnejšie vyhľadávanie v štruktúrach priečinkov. Pre každú prílohu je k dispozícii aj rozbaľovacia ponuka s rôznymi funkciami na jej otvorenie, uloženie, kopírovanie alebo odstránenie jediným kliknutím.

Odosielanie veľkých príloh ešte rýchlejšie prostredníctvom služby OneDrive

Odosielanie e-mailov s väčšími prílohami je vďaka aplikácii Outlook for Mac 2016 ešte pohodlnejšie - za predpokladu, že používateľ počítača Mac používa službu OneDrive od spoločnosti Microsoft na hosťovanie súborov. Každý súbor, ktorý je tam k dispozícii, už nie je potrebné nahrávať nanovo ako prílohu v e-maile, ale stačí skopírovať príslušný odkaz do e-mailu. To výrazne urýchľuje proces odosielania veľkých súborov a tiež výrazne znižuje množstvo údajov v e-mailovej schránke. Všetkým súborom uloženým v službe OneDrive možno tiež priradiť individuálne definované práva (napr. na čítanie, úpravu atď.) pre jednotlivých adresátov.

Rozhranie aplikácie Outlook for Mac 2016 optimalizované pre dotykové ovládanie a konzistentnejšie

Spoločnosť Microsoft tiež zmodernizovala používateľské rozhranie aplikácie Outlook pre Mac 2016, takže teraz vyzerá podobne ako verzia Windows Office - to má tú výhodu, že používatelia sa v ňom ľahšie orientujú na rôznych zariadeniach. Outlook a ostatné aplikácie Office vo verzii 2016 tiež lepšie podporujú typické vlastnosti a funkcie Macu, ako je displej Retina s vysokým rozlíšením, režim celej obrazovky a viacdotykové gestá. V rámci zjednotenia vzhľadu bol Outlook optimalizovaný aj pre dotykové ovládanie, takže program možno ovládať pomocou gest posúvania prstom - tzv. swipov. Gestá "Potiahnuť prstom doľava" a "Potiahnuť prstom doprava" možno priradiť pre tieto akcie: "Označiť ako prečítané", "Vymazať", "Označiť", "Archivovať" a "Žiadne".

Funkcia Clutter

Triedenie e-mailov často zaberá veľkú časť každodennej kancelárskej práce, pretože poštové schránky sú čoraz viac zahltené nedôležitými správami alebo dokonca spamom, takže je ťažké mať o nich prehľad - tu prichádza na pomoc nástroj Clutter, ktorý automaticky oddeľuje dôležité e-maily od nedôležitých, keď prídu, a tie druhé triedi do vlastného priečinka "nevyžiadaná pošta". Zároveň sa zistí a deaktivuje potenciálne nebezpečný obsah, napríklad škodlivé odkazy alebo prílohy.

Aby ste sa vyhli prehliadnutiu prípadne nesprávne zoradených e-mailov, Outlook denne odosiela súhrn všetkých e-mailov, ktoré sú v ňom uložené.

Clutter tiež "číta" správanie používateľa tým, že registruje, ktoré e-maily sú otvorené ako prvé, ktoré sú prečítané neskôr a ktoré sú úplne ignorované. To umožňuje programu, aby sa sám učil a automaticky zlepšoval filtre a kritériá vyhľadávania.

Potvrdenie prečítania a prenosu pri odosielaní e-mailov

Aby odosielateľ e-mailu mohol sledovať, či ho príjemca prijal a prečítal, Outlook for Mac 2016 ponúka v prvom prípade potvrdenie o doručení, že príslušný e-mail bol skutočne doručený do konkrétnej schránky, a v druhom prípade potvrdenie o prečítaní vo forme krátkej správy odosielateľovi, keď bol e-mail otvorený.

Používanie e-mailových šablón pre podobné alebo Standard správy

Dennú e-mailovú prevádzku často tvoria štandardne odosielané správy, ktorých obsah sa mení len nepatrne, napr. nový dátum atď. Namiesto toho, aby ste takéto e-maily zostavovali zakaždým, Outlook for Mac 2016 vám umožňuje zostaviť a uložiť šablóny na tento účel, ktoré potom stačí pred odoslaním podľa potreby aktualizovať.

Oneskorené odosielanie e-mailových správ

Outlook for Mac 2016 má teraz možnosť odosielať e-mailové správy s oneskorením. Pomocou možnosti "Odoslať neskôr" možno nastaviť konkrétny dátum aj čas odoslania, napríklad aj po pracovnej dobe. Zodpovedajúce e-maily sa preto odosielajú aj vtedy, keď Outlook už nie je v počítači otvorený.

Ďalšie praktické nástroje pomoci a funkcie v aplikácii Outlook for Mac 2016

Najmä ak používatelia potrebujú organizovať a spravovať veľké množstvo projektov, uľahčujú a urýchľujú každodennú prácu aj tieto nástroje:

 • SetDefaultMailApp urobí z aplikácie Outlook e-mailovú aplikáciu Standard v počítači Mac. Automaticky sa tak spustí aplikácia Outlook, keď napríklad používateľ klikne na odkaz mail-to na internete a napíše správu.
 • ResetRecentAddresses odstráni všetky automatické návrhy adries pre nový e-mail naraz. Táto funkcia je užitočná najmä vtedy, keď sa projekt s určitými účastníkmi skončil a príslušné kontakty už nie sú potrebné pre ďalší projekt.
 • Na paneli nástrojov pre prístup možno definovať často používané príkazy, ktoré sú pripravené na použitie.
 • Veľké objemy e-mailov od veľmi rôznych obchodných partnerov možno automaticky triediť do priečinkov vytvorených na tento účel pomocou pravidiel. Tým sa eliminuje potreba ručného triedenia.
 • Keďže Outlook je oveľa viac ako len e-mailový program, všetky ostatné funkcie, ako napríklad kalendár, ľudia, úlohy a poznámky, sa tiež zobrazujú v spodnej časti okna, takže používatelia medzi nimi môžu ľahko prepínať kliknutím. V závislosti od zvoleného zobrazenia sa menia aj príkazy zobrazené na páse a príslušné informácie v stavovom riadku.

Systémové požiadavky na používanie aplikácie Microsoft Outlook 2016 v počítači Mac

Nižšie uvedené informácie predstavujú minimálne požiadavky na používanie aplikácie Outlook for Mac 2016 v zariadení Apple. Outlook 2016 pre Mac je k dispozícii len ako 64-bitová aplikácia.

 • Operačný systém: jeden z troch najnovších operačných systémov macOS (Mac OS X 10.10 alebo novší)
 • iPad a iPhone: min. iOS 8.0 alebo novší
 • Procesor: Intel
 • RAM: min. 4 GB
 • Miesto na pevnom disku: min. 3 GB
 • Grafická karta: min. 1 280 x 800 pixelov

To je to, čo ponúka Outlook pre Mac 2016 na rozdiel od verzie pre PC:

Verzia aplikácie Outlook 2016 pre počítače Mac má na rozdiel od verzie Windows tieto funkcie:

 • Tabuľky možno do e-mailu vkladať z aplikácie Word/Excel.
 • Vedľa seba sa môžu zobraziť až tri kalendáre.
 • Správy hlasovej pošty možno previesť na text a odoslať ako e-mail alebo textovú správu.
 • Pokiaľ ide o zásady správy práv k informáciám (IRM), Outlook pre Mac 2016 teraz podporuje služby RMS (Rights Management Services) založené na službe Active Directory a Azure.

Kúpte si Outlook pre Mac 2016 ako samostatný program z balíka Office za skvelú cenu od spoločnosti Wiresoft

Outlook for Mac 2016, ako typická súčasť balíka Office od spoločnosti Microsoft, sa bežne nedá kúpiť samostatne. V obchode so softvérom Wiresoft si však program Outlook for Mac 2016 môžete zakúpiť ako jednorazovú verziu - na rozdiel od väčšiny ostatných predajcov softvéru Microsoft, ktorí často ponúkajú program len ako individuálnu verziu predplatného.

Takže nákup softvéru s Wiresoft znamená, že získate dvojitú výhodu, pretože dostanete Outlook pre Mac 2016 samostatne bez Office suite, a za naozaj nízku cenu! Menšie spoločnosti, pre ktoré nemá zmysel objemová licencia, ale aj samostatne zárobkovo činné osoby a súkromní používatelia programu Outlook môžu pokryť svoje potreby pre programy spoločnosti Microsoft obzvlášť výhodne pri nákupe softvéru od spoločnosti Wiresoft.

Toto sú vaše výhody pri kúpe aplikácie Outlook pre Mac 2016 ako licencie pre jedného používateľa:

 • Získate tak licenciu pre jedného používateľa ako kúpnu verziu.
 • To znamená, že nie ste viazaní predplatným s platenými aktualizáciami.
 • Z dlhodobého hľadiska je preto táto verzia aplikácie Outlook pre Mac 2016 lacnejšia.
 • Zakúpená verzia bude registrovaná len na vás a nebude ju môcť používať žiadna iná osoba.
 • Táto licencia aplikácie Outlook for Mac 2016 nemá žiadne obmedzenia funkčnosti.

Nákup softvéru u spoločnosti Wiresoft je stávkou na istotu: použitý softvér ponúkaný spoločnosťou Wiresoft je buď súčasťou väčšej objemovej licencie, alebo takzvaného použitého softvéru - a v každom prípade ide o absolútne legálny produkt - a teda bez akéhokoľvek rizika pre vás: Európsky zákonodarca totiž výslovne povolil obchodovanie s použitým softvérom! Tento softvér už predchádzajúci kupujúci nepoužíva, a preto bol odinštalovaný, aby ho bolo možné znovu nainštalovať a normálne používať.

Okrem toho bol každý program Microsoft ponúkaný na predaj v spoločnosti Wiresoft pred predajom testovaný na jeho skutočnú použiteľnosť, ktorá je neobmedzená vo funkciách a trvaní, takže ho možno po aktivácii v počítači používať ako akýkoľvek bežný softvérový produkt spoločnosti Microsoft. Vami zakúpená plná verzia programu Microsoft je identická s príslušnými verziami a edíciami dostupnými v bežnom obchode.

V obchode so softvérom Wiresoft nájdete Outlook for Mac 2016 a jeho ďalšie verzie, ako aj ďalšie programy Office pre Mac na predaj, ako aj mnohé ďalšie programy spoločnosti Microsoft vo verziách pre Mac.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu Outlook pre Mac 2016 alebo akéhokoľvek iného programu, neváhajte nás kontaktovať e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu.

Ďalšie odkazy na "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"
Recenzie zákazníkov pre "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"
Napíšte recenziu
Recenzie sa aktivujú po overení.

Polia označené * sú povinné.

Vzal som na vedomie nariadenia o ochrane údajov.

Kategórie